Ukraine's PTS index ? |
Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение
Исходное сообщение Scruj
По питанню чому так мало компаній - інвестори бояться інвестувати, тому що дуже складно котнролювати чесність керівництва.
В мене були перемови з інвестором, і саме на цьому питанні все заглохло. Дуже складно контролювати видатки, які підписує директор.
Мені як підприємцю страшнувато мати діло з інвестором оскільки я не маю впевненості в своєму здоровї якщо щось піде не так.
Наразі фондовий ринок длосить закритий, і більшість підприємств не торгуються відкрито. Думаю використовується в основному для контролю коштів і залежностей в середины так званих бізнес груп.
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |