-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Художнє бачення

Среда, 29 Августа 2012 г. 00:40 + в цитатник
Софійка малює , як справжній художник, вся і процесі , з нахилом голови і висунутим язиком, витвори не завжди поміщаються на листку :). Даня уважно розглядає її шедеври. Глянув на щось схоже не коло, створене швидкими круговими рухами- "This is a stone". Помітив щось схоже на овал- "It's a ballon". Софія наставила кучу точок - "Oh, raining"..
---
Ліплю з Данею. Він розкатує глину в руках в трубочку. Виходить не дуже рівно, один край тонкий, інший товстий. Дивиться, милується - " I made грушка", перевернув, приплюснув- "or tree".
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Четверг, 23 Августа 2012 г. 23:45 + в цитатник
Колись дуже давно в нас був день про який Влад розповідав знайомим так " Ну в начале мы с Даней приготовили завтрак для всех, потом съездили за продуктами, потом в театр, а Таня с Софийкой поспали и в ресторан сходили "
Просто я купила білети на дитячу виставу, мала піти туди з Данею, а Влад залишитись з Софією дома. Але тут Марлен запросила нас відсвяткувати її ДН в ресторанчику, на той самий час. Тому Влад з Данилком пішов на виставу, а я з Софійкою в ресторанчик.
І сніданок був, яєчня :).
Так що про вчора я розповідаю так: "Поки ми з Софійкою працювали\ходили в дитсадок, а вечором збирали каміння у сусідів і пекли яблучний пиріг, Влад і Данилом розважались із ранку до ночі".
Влад вчора взяв вихідний, і він, Даня, Ярослав і Юра дійсно провели цілий день в величезному парку атракціонів біля Торонто- http://www.canadasдwonderland.com/things-to-do/for-the-kids
Даня добрався додому вже спячим, Влад просто переніс його до ліжка і він навіть не відчув що ми його розділи :).
---
А сьогодні Даніний дитсадок поїхав на екскурсію, на шкільному автобусі ! Тому Данилко зранку гарно поїв, сам одівся, почистив зуби, вмився і навіть Софійку допоміг зібрати, бо в шкільний автобус пускають же тільки слухняних діток :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Четверг, 23 Августа 2012 г. 23:09 + в цитатник
Вчора знайомий подзвонив на мобільний і сказав що перед тим звоним мені на домашній кілька раз, кожен раз трубку брали діти, активно в неї говорять і я на там десь на задньому фоні ходжу і питаю в них що це вони роблять з телефоном.
Все б нічого, тільки від час дзвінка я сиділа на роботі, вже 4 години як, Влада, дітей теж ніяк дома не могло буть .
Не зразу навіть усвідомила що відбувається.
Подзвонила сама до себе додому, точно діти тараторять, ще й трубку один в одного забирають . Ось такий в нас зараз новий запис на автовідповідачу :). Потрібно не забути поміняти сьогодні на нормальний.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 20 Августа 2012 г. 21:21 + в цитатник
В суботу були на виставці робіт Пабло Пікассо ( тимчасова, в Торонто) . Мої діти не дуже високо оцінили кубізм. Даня багато картин оцінив як неправильно намальовані , або об'єкти на них зображенні поламані. В Софійки правда одна картина визвала кучу емоцій.
Ось ця- http://www.wikipaintings.org/en/pablo-picasso/cat-catching-a-bird-1939
Тиша, люди в ексцентричному одягу і з серйозними обличчями вдумливо насолоджуються прекрасним, і тут Софійський коментар - " Мяу, мяу--уу ".

Світланка і Женя показали нам симпатичний ресторан, зроблений в вигляді базарчику, ходиш, вибираєш страви і продукти , і більшість всього готується прямо при тобі, на замовлення. Смачно, недорого, але головне там для нас- це безпечний дитячий куточок, прямо всередині, в межах зору зі столиків. Можна навіть трошки спокійно поїсти і поговорити , поки діти граються :)
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Вторник, 14 Августа 2012 г. 08:03 + в цитатник
Дівчинка яка любить помучити свого старшого братика :
kids (700x437, 81Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures
Sophie

Без заголовка

Вторник, 14 Августа 2012 г. 07:55 + в цитатник
Дівчинка яка тягнеться( в прямому і переносному значенні :)) за старшим братиком :
IMG_9864 (467x700, 213Kb)
IMG_9885 (466x700, 183Kb)

Це я в суботу водила їх в наш дитячий музей( хоча правильно б його було назвати науково-гральним центром ). Крім стандартних розважалок і програм, це раз там була спеціальна виставка про динозаврів, не скелети, а діючі моделі, вони рухаються, розкривають рот, видають звуки. Два навіть бились, ще там вилуплювались малята з яєчок. Однією із моделей можна було поуправляти.
Софійка спочатку боялась, Даня її заспокоював " No бойся " і навіть погрожував динозавру. Але потім так захопилась, що разом з Данею почала керували чудовиськом ( на другому фото).
Рубрики:  Dan
Pictures
Sophie

Без заголовка

Понедельник, 13 Августа 2012 г. 19:40 + в цитатник
Друга половина четверга і п'ятниця пройшли в тому ж дусі. Чуть не потрапила в аварію, мертве зайченятко на моєму задньому дворику, завал Вета білда і ще багато чого.
Влад мав повернутись із відрядження в п'ятницю вечором, але команда із Бостона його не відпустила. Звичайно, він же такий класний :).
Я зрозуміло намагалась протистояти цьому, сказала, що тепер розумію чому шеф Влада, такий милий на перший погляд, є розлученим , але я так чудово одна справляюсь з двома дітьми, що розлучення зовсім не боюсь :). Шеф після цього пообіцяв Владу кілька додаткових вихідних днів і оплатити вечерю для нас двох в якомусь хорошому романтичному ресторані :). Під шумок я замовила собі чобітки на адресу Влада готеля. Раніше він би відбивався "шмотки" зі Штатів везти, а так сказав, щоб ще щось замовила :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Четверг, 09 Августа 2012 г. 20:27 + в цитатник
Сьогодні ми прокинулись від звуків пожежної сирени, на сусідній вулиці вогнем пошкодило три будинка.
Обоє дітей вчора відмовляись лягати спати, а сьогодні їсти і одіватись.
В моему улюбленому кафе напроти моєї роботи зламалась еспресо машина. А я без чашки кави зранку - це гірше пожежі, дома просто не встигла собі зварити , прийшлось давитись " робочою" .
Півгодини тому підійшов шеф і викликав в кімнату для переговорів "для серйозної розмови". Я вже понадіялась що мене звільнять, але він довго розповідав як чудово я працюю, особливо на цьому тижні коли півкоманди в відпустці, тому мене "підвищать", додадуть нові обовязки без підвищення зарплати і без особливого права вибору.
І це тільки 12 година дня.
Рубрики:  Day by day

Вихідні

Вторник, 07 Августа 2012 г. 20:01 + в цитатник
cottage (700x525, 134Kb)
В котеджі було дуже класно. Старий сосновий ліс, пісчаний берег і дуже чиста, тепла вода. Гойдалка, крісла-качалки, велосипеди, гра з водяним шлангом. Класичний такий канадський котедж, з величезними вікнами, стінами оббитими деревом і з каміном. В суботу на один день підїхав ще і Юрка із Ярославом, так що було взагалі весело. Шум, гам, хтось жарить мясо, хтось накриває на стіл, хтось знімає пацанів із дерева, хтось з панікою в голосі питає " А де Софійка?" :), хтось розповідає смішну історію, хтось прибирає що діти розкидали, про дітей взагалі мовчу, вони занадто швидко міняли свої заняття, ну крім маленького Іванка :) і все це одночасно.

А в неділю зранку був короткий, але сильний дощ із вітром, не дивлячись на це активні Влад і Данилко знову потягнули нас на озеро.
Дощ, хвилі, ми єдині на весь берег.. Але вода виявилось дуже теплою і дітям було так весело! здається навіть більш сподобалось ніж за звичайних умов.

---
Взагалі ці поїздки на день-два на озера( кемпінг, котедж) веселі, умови хороші, відпустка не витрачається, в дітей куча вражень і задоволення, мені не наскучує. Дорога коротка- 1,5 години в один кінець, ми їдемо в той час коли Софійці час спати, а Даня взагалі любить їздити в машині, він книжки "читає", просто в вікно дивитьсяу, місцевість там мальовнича, і фермерської техніки багато трапляється :) Один мінус- збори і розбирання речей після поїздки. Я дуже щвидко збираюсь, і беру речей по мінімуму, багато чого оптимізувала, але все-таки двоє дорослих+ двоє дітей - це не те саме що просто двоє дорослих :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Вторник, 07 Августа 2012 г. 19:22 + в цитатник
Всі ви мабуть чули про\бачили Oscar Pistorius , він сам по собі викликає захоплення і повагу.
Але це фото .... не можу підібрати слів...
Oscar (571x700, 78Kb)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Среда, 01 Августа 2012 г. 19:30 + в цитатник
Вчора Данилко приодягнув на себе щось типу накидки і бігає по дому з криками " I am super..., I am super!" .
"Oh, you are Superman" дивуюсь я, бо він ніколи суперменами/спайдерманами і подібним не захоплювався.
В відповідь отримала " No, I am SuperDaniel !"
---
В Софійки нове улюблене слово, звучить як "магі" чи "памагі", вимовляється кожні 5 хвилин.
Ще вона навчилась крутитись . Закручується, падає, встає і по новій.
Любить цілуватись, біжить з розгону з вже складеними в поцілунок губами :).
-
В Дані є коронна пісня, якою він веселить Софійку. Основні слова "Ля-ля, ля-ля", співається дуже-дуже голосно, при цьому він кривляється, стрибає, махає руками і т.д. Співає кожен раз як тільки Софійка захникає чи чимось не задоволена і до тих пір поки вона не посміхнеться.
Зате мабуть скоро я буду починати плакати при перших звуках цієї "пісні" :).
---
В минулу неділю їздили в African Lion Safari - http://www.lionsafari.com/, парк з тваринами недалечко від нас. Це не зоопарк, тварини звичайно теж відгороджені, але мають великі території, багато видів змішані. Виглядає все більше натуральніше і краще ніж в зоопарку. А люди проїжджають по парку на машинах чи автобусах, прямо серед тварин. На маленькій швидкості, але машин багато, як не як це розважальний атракціон :(. Ще там озеро і деякі тварини відокремлено на окремі острівці, по озеру ходять човники. Також там є водний парк, різні шоу з тваринами( папуга їздить на велосипеді, слони граються з мячиками і т.д.)
В цілому досить непогано, діти були в захоплені і ми не страждали:)
--
На наступні вихідні в нас один додатковий вихідний (тобто в мене цілих чотири ! :)) і ми плануємо на ці дні приєднатись до Маші/Діми, які на тиждень зняли будиночок на березі Гурона. Надіюсь погода не підведе, бо щось грози обіцяють.
-
Влада наступного тижня відправляють в чергове відрядження,в Штати, всього на кілька днів.
Хоча в цілому в нього стало менше роботи і ми більше часу проводимо всі разом, в чотирьох , по годинці щовечора гуляємо , навіть разом готуємо вечері .
Рубрики:  Dan
Day by day
Sophie

Без заголовка

Вторник, 31 Июля 2012 г. 19:49 + в цитатник
В пятницю вечором в місцевому парку
two (700x437, 117Kb)

Без заголовка

Вторник, 24 Июля 2012 г. 21:35 + в цитатник
Поступово готуюсь до школи :). Вчора нам прийшла посилка із замовленими мною для Данилка рюкзаком і різними іншими речами із тієї ж колекції ( типу пенала чи сумочки для перекусів). Ну я все сину показала і розповіла як він ходите в школу, як повертатиметься назад на шкільному автобусі і т.д. Мабуть розповідь вийшла занадто яскравою :). Він вже готовий хоч завтра в школу, вчора цілий вечір ходив з пустим рюкзаком, складав туди книжки і олівці, а сьогодні в дитсадок з ним же пішов .
А це хто не зрозумів, шкільний автобус в Данилковому виконанні :):
bus (700x525, 98Kb)
Він навіть розширив автобус і Софійку до себе запросив,і навіть виділив якісь із своїх предметів, але вона вела себе не зовсім відповідно до статусу школяра , тому їй прочитали мораль і вигнали на першій же зупинці :)

Як каже Влада. " Ничего, он быстро свое мнение поменяет, когда почувствует что в школе надо учиться, а не только на автобусе ездить" .
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

camping

Вторник, 24 Июля 2012 г. 07:56 + в цитатник
camping (700x500, 129Kb)

і ще одна, це ми тільки приїхали, діти одразу почали вибирати собі місця біля майбутнього вогнища, а Влад почав ставити палатку. Хотіла сфоткать дітей, але випадково дуже класно захопила Влада, як він активно почав відпочивати :):
IMG_8927 (700x466, 297Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Понедельник, 23 Июля 2012 г. 21:54 + в цитатник
Спочатку на роботі обіцяли провести всі скорочення за місяць, а зараз кажуть що розтануть до кінця року. Що погано, багато людей в стані очікування, чи їх скоротять, це не те щоб допомагає робочому настрою. Чимало народу самі звільняються. Роботи дуже багато, особливо наступні два місяці.
В результаті цього і ще по кількох особистих причинах в Україну я тепер планую летіти не в серпні, а на початку жовтня всього на два тижні, в Трускавець. Ідея така, що мої і Влада рідні теж туди приїдуть, наступні два тижні буду займаться організацією цього свого, надіюсь нічого не зірветься.
--
Влада підвищили, отримав приставку Senior , 5 додаткових днів відпустки щороку і відчутно підвищили зарплату. Мабуть бояться що він захоче звільниться :). але поки ні він, ні особливо я про це і не думаємо.
Рубрики:  Day by day

Drive home in a Porsche 911 Convertible...

Понедельник, 23 Июля 2012 г. 21:00 + в цитатник
Таку акцію-розиграш проводять в моїй команді

The first lucky winner will be able to pick up the BlackBerry QNX Car 2.0 at RIM 5 at 5 pm this evening from me and cruise Waterloo until sundown…or even sun up…returning it to RIM 5 at 9 am Tuesday

General Eligibility
- must be over 21 years of age.
- permanent full-time employee of RIM.
- valid driver’s license.
- you must be able to park it overnight in a safe place, in a garage not at driveway.
- MUST know how to drive a standard shift.
- like any rental, you get it full, return it full…94 octane please! 8-)

Але я навіть участь не братиму, я ж на ручній передачі їздити не вмію :)
Рубрики:  Places, facts, etc

Про поліцію і нашу безпечність

Понедельник, 23 Июля 2012 г. 20:44 + в цитатник
Пояснення
- в Онтаріо номерні знаки потрібно поновлювати кожний рік чи кожні два роки, шляхом наклеювання нового стікера, і заплативши 75/150 доларів. Це така форма податку, штраф за бути зловленим із простроченним- 65 доларів
- штраф за відсутність страхового полісу 5 тисяч, машину забирають, куча штрафних балів потім проблема застрахуваться і т.д.
- штраф за відсутність діючого документу про страховий поліс, але при цьому бути застрахованим- 110 доларів

В суботу неділю ми їздили на ночівку в ліс з палатками, дуже класно провели час. І тільки повернулись в неділю, відмили дітей, самі прийняли душ, трошки почистили машину і вже за годинку повезли малих на святкування день народження у сина знайомих. Приїхали в їх район і усвідомили що не пам'ятаємо точно адреси, а були там всього кілька раз і останній раз 3 роки тому . Тому змушені були зробити круг, повільно їдучи і вглядаючись і будинки. Тільки ніби знайшли потрібний і зупинились, як за нами пристроїлась поліцейська машина, включила мигалку, до нас підійшов поліцейський і запитав , що це ми робимо. Ми чесно все пояснили, він посміявся. Але сказав, що є проблема, взагалі-то термін дії нашого номерного знаку закінчився 8 червня. Попросив всі документи і тут виявилось що в нас тимчасова папірець на страховий поліс і термін її дії теж закінчився, тобто поліс в нас то є , але ми забули покласти в машину новий документ . Звичайно поліцейський запідозрив що в нас страховки взагалі немає, перестав так щиро посміхатись :) і навіть повернувся до своєї машини, перевірив це.

В результаті сказав, що бачить що ми дуже хороші , просто забудькуваті , і в нас такі милі діти , тому дав тікет тільки на 65 доларів . Ще й вибачився що підозрював нас в відсутності страховки, просто за нас же і хвилювався. Ми вже все заплатили по інету.
Ось такий він, перший штраф у Влада, він же був цей раз за кермом, а у мене ще немає :).

Так що канадська поліція "бдит" !

А Даня який щасливий був, справжній поліцейський з ним розмовляв!:)
Рубрики:  Places, facts, etc

silk painting

Вторник, 17 Июля 2012 г. 18:56 + в цитатник
Мої діти дуже люблять гратися кусками матерії, Софійка просто ховатись під ними, Даня вже намагається щось будувати, використовувати в різних іграх. Звичайно найкраще використовуються якісь легкі, напівпрозорі матеріали. Звичайно одразу захотілось шовку :), я сама млію від дотику\відчуття справжнього шовку і вирішила накупити дітям таких шарфиків. При пошуку в інеті виявилось що є навіть так називаємий Play silk ( кольорові шарфи саме зручні для ігор), але ціни на такий шовк дуже високі. І річ навіть не в ціні (я нажаль ніколи не відрізнялась бережливістю\здоровим глуздом :() . Виявилось що така ідея\потреба зявлялась не тільки в мене, і є багато порад\методик як купити дешеві білі шарфи і самим її пофарбувати.
З великою надією що дітям буде цікаво в минулу пятницу і я взялась за цей процес. Колись давно ми вже фарбували тонесеньку бавовну в однотонні кольори. Це теж цікаво, але звичайно цікавіше зробити щось менше стандартне. Ну і потрібен був простий метод, щоб Данилко міг брати участь. Тому цього разу ми нанесли на два шарфика ( один великий і один маленький) по два кольори, використовуючи такий метод- http://www.youtube.com/watch?v=HzIpswMxP1k, тільки ми використовували харчові барвники, щоб дітям було безпечно.
А на одному ми взагалі відірвались , зробили його веселковим, трошки іншим методом.

Фото процесу немає, так як я робила це із обома дітьми і без Влада :). Але кому цікаві деталі, можуть так розповісти конкретніше і по відео видно ідею. Тільки так фарбувати можна не кожну тканину, на тій же бавовні фарби не закріпляються так просто.

colors (700x393, 97Kb)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 17 Июля 2012 г. 18:53 + в цитатник
В неділю вечором пірати Даня і Ярослав прощались після проведено дня на озері, і Ярослав заплакав, казав що без Дані йому no fun. Мабуть це дружба :).
Взагалі хлопці бачаться по кілька раз на тиждень, по вечорам влаштовують перегони на велосипедах ( в них вони однакові ясна річ), запускають ракети( у нас дома ціла колекція, содово-оцтова, повітряна і водяна) , ганяються за повітряними зміями( у Ярослава папуга, у Дані метелик). Майже кожної пятниці або ми приходимо до Наталі на кілька годин, або вона до нас. А хлопцям все мало, вони навіть звонять один до одного в ті дні коли не бачаться.
Але інколи і воюють, ось в минулу пятницю не поділили поліцейський костюм, хто кому буде надівати наручники.
---
Даню по вечорам не можна загнати в будинок. В пятницю погодився йти спати, лише за умови що в суботу зранку знову поїдемо кататись на велосипедах. І звичайно ж нічого не забув :) Тому вже в 8 ранку ми всією сімєю займались спортом.
Софійка теж не відстає від Дані. Як тільки Данилу купили новий велосипед, сама додумалась що трьохколісний тепер її власність. Хоч до педалей не дістає, але для цього є мама\тато і дуже зручна ручка. І дивлячись на старшого братика сама на себе шлем надіває. Ось так і виростають законослухняні канадці :). Це я не в негативному тоні, навпаки.
Ще навколо велосипедне, недавно нащадок Тома Соєра поручив сестричці накачувати колеса в своєму велосипеді. Софія аж світилась від щастя.
--
Хоч Влад і стверджував що нічого не вродить, бо ми зовсім не доглядаємо за "городом", і це правда, але почали стигнути помідори, поки тільки сорт "чері". Даня вже згодував Софійці 6 штучок прямо з куща. Не тільки тому що він дуже добрий, а й тому що помідор не любить :). Софія запихувалась і вимагала ще. Після цього я реально зацікавилась\захвилювалась за врожай. І жалкую що огірки, які Даня любить, не посадила також.
-
Данилко вирішив що він самостійний і дорослий. Що може різати ножем, що може зранку не будити батьків, а сам вийти на вулицю, що може піднімати Софійку. Ми звичайно активно запевняємо його в оберненому.
Софійка навпаки мабуть вирішила що вона маленька ляля, бо цицю вимагає навіть частіше ніж раніше. Відчуваю що відлучати її буде набагато тяжче ніж Даню, який фактично сам кинув в 23 місяці.
--
Вчора діти разом грались конструктором! Даня будував основну частину, командував, Софійка подавала деталі, приєднувала щось мілке. Я дивилась і боялась поворушиться :)
Рубрики:  Dan
Day by day
Sophie

Activities

Среда, 11 Июля 2012 г. 00:56 + в цитатник
Я памятаю як колись мене вразила кількість і різноманітних доступних занять для дітей і дорослих в нашому містечку. Коли Даня народився я готова була записати мабуть на 5 різних гуртків одночасно, адже навколо стільки всього цікавого і так хочеться все спробувати :).
Але на щастя я подумала :) що варто не тільки задовольняти свої примхи (чи навіть в якійсь мірі амбіції) , а думати про дитину і знаходити баланс. Цієї весни Данилко ходив тільки на гімнастику і плавання, гімнастика була моїм обов'язком, а плавання- Владовим.
З 2 до 3 ,5 років в нас ще буде гарно йшли музичні заняття, особливо нам подобались спеціальні сімейні заняття, коли я була в декреті і ми ходили всі вчотирьох, але це була звичайно скоріше гра. Даня це в якійсь мірі переріс , плюс я набралась звідти багато ідей, музичних дисків і т.д. і просто час від часу влаштовую подібні заняття дома. Я звичайно хочу щоб він потім занявся класичним музичним навчання, але не ставлю це принциповим питанням, і рахую що поки йому рано.
Ще кожен сезон ми пробували різні інші заняття( футбол, спорт для тато\дитина і т.д. ), щоб побачити що Дані подобається, що в нього гарно виходить.
Але гімнастика і плавання виявились фаворитами, як і в Данилка, так і в нас. Гімнастика мені подобається тим що вона закладає основи для будь-якого спорту, розвиває всі частини тіла,координацію і гнучкість, вчить дисципліні, зосередженості і т.д. Якщо Даня підросте і захоче займатись чи якимось східним єдиноборством, тенісом чи навіть хокеєм, в всякому разі це дуже хороший початок. Данило ж любить гімнастику за батут, за перевороти через голову, за те що його хвалять :). Ну а про плавання мабуть всім і так зрозуміло.
Зараз у нас і на плаванні і на гімнастиці канікули, до вересня , і на літо ми вирішили нікуди більше його не записувати.
На вересень я записала і Софійку на гімнастику, на заняття де з батьками, в той же час що і Данилкові заняття. Подумала, раз я всеодно Даню вожу, то це буде ефективніше використання часу. Софійка активно тренується до початку спортивної кар'єри, лазить на стіл, стрибає з дивана :).

gym (700x525, 55Kb)
Рубрики:  Day by day


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 81 80 [79] 78 77 ..
.. 1 Календарь