-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Обговорення прочитаного :)

Вторник, 10 Июля 2012 г. 19:16 + в цитатник
IMG_8685 (700x465, 181Kb)

Софійка завжди любила книжки, а зараз за ними просто труситься, сама приносить до тебе, гортає, і тикає пальчиков в малюнки, вимагає щоб ти коментував, називав що намальовано.
Рубрики:  Dan
Pictures
Sophie

Без заголовка

Вторник, 10 Июля 2012 г. 19:13 + в цитатник
В суботу зранку. Влад готує каву, я раджусь щоб приготувати на сніданок, діти соваються поряд. Даня бере і кличе Софійку в бейсмент( напівпідвал, де в них теж куча іграшок) і самі так, без нас, йдуть собі туди гратись. На кухні настає не звична тиша. Давно ми вже так спокійно не пили вранішньої кави, коли ніхто нікуди тебе не тягне за руку, не просить допомогти дістати молоко з холодильника і т.д.
Мені здавалось що я про такий момент завжди мріяла :), але коли він настав, то через 5 хвилин я засумувала\захвилювалась що діти задумали щось не хороше і пішла перевіряти, як там вони.
----
Софія зрозуміла що Даня "слабое звено" і коли їй щось потрібно то почала тягнути і його за руку, приводити до того з чим їй потрібно допомогти. Данилко трошки в щоці від такого фізичного насилля і обмеження своєї свободи. Влад йому " Вот видишь как это тяжело? а ты ведь так же нам когда-то делал". Хоча він і до цих пір, тільки вже словами нам життя не дає :). Come here!... Look, look!( після цього як правило чекають на похвалу) ... Help!... I want... Fix it for me... роздаються кожну хвилину.
---
На роботі почали просити працювати про деяким суботам. Щоб народ більше був зацікавленим це робити, в ці суботи найвищий менеджмент стоїть на роздачі обідів, навіть поять пивом ( по пляшці, але сам факт) і розігрують лотереї серед тих хто виходить і ці дні на роботу( виграші не великі, типу картки на 50 доларів в Старбакс чи кінотеатр, але їх з десяток на день і сам факт :)). Я по суботам не виходжу, поки в всякому разі . Але в минулу п'ятницю працювала півдня :(.
---
Після тижня спеки настала чудова погода. В неділю вечором ми гуляли в місцевому парку, там був маленький концерт , грав місцевий оркестр. Мені дуже подобається як тут це організовано, так типово для Канади, все просто і зручно. Глядачі просто приносять розкладні стільчики, або, як ми, одіяльце, приносять з собою термоси і розмішаються на газоні. Діти взагалі коли занудяться, можуть просто побігати поряд. Під час одного із номерів дітей запросили на сцену, витягнули якщик із дитячими інструментами і попросили виступити разом із оркестром. Ну для Дані це за щастя, і Софійка пішла, тільки потягнула і мені в якості підтримки :)
Рубрики:  Day by day

Варення

Четверг, 05 Июля 2012 г. 00:19 + в цитатник
Як же я любила в дитинстві (а в студентські роки може навіть ще більше :)) мамині варення, повидла, різні закрутки. А як сам процес приготування зачаровував! Булькання варення, закрутка банок ключем, аромати на всю вулицю... Мама доручала мені різні дрібниці, типу залити вже приготовленим розсолом огірки, поміщати щось, допомогти перебрати ягоди, а я відчувала себе такою важливою :).

Зараз я варення їсти не дуже люблю, але дивитись на заповненні скляні баночки і готувати його мені все одно хочеться :).
Один тільки мінус в всіх цих джемах\варення, що вони з великою кількістю цукру. Минулого року я експериментувала. Понаходила рецепти з мінімальною кількістю цукру, і малим часом приготування, використовувала цукор із цукрової тростини і різні інші хитрощі. Вийшло досить нормально, Влад їв! і моя мама дала хорошу оцінку :). Ще я була приготувала apple butter (повидло) зовсім без цукру, тільки самі солодкі сорти самих яблук і соку з них же використовувала. Процес правда був довгий, але простояло всю зиму, і це без консервації і просто в шкафчиках кухні.
Натхненна хорошими результатами, я цього року пішла навіть далі. Мені прийшла геніальна ідея :), поєднати мої улюблені малину і мед, замість цукру. Перерила весь інет, так, є такі рецепти, але вони включають в себе кип'ятіння меду, а за таких умов можна і цукор використовувати, від всього самого корисного при кип'ятіння в меді залишається пшик. Тому я вирішила придумати рецепт.
Вчора збила малину в блендері до однорідної маси, закипятила її всього одну хвилину, охолодила до кімнатної температури, додала свіжий рідкий непастеризований чорничний мед ( прямо від фермерів :)) в пропорції 3,5:1, гарно розмішала, а для вірності збила все міксером і розлила по баночкам. На смак вийшло дуже навіть непогано, сильно відчуваються і малина і мед, смак дуже насичений, але і мені і Владу сподобалось.
Незнаю чи стоятиме звичайно. Але мед же має натуральну антибактеріальну дію? :), поки трошки рідкувато, але з часом мед же буде гуснути, в всякому разі я надіюсь. Ну якщо що то продуктів небагато пропаде, я зробила всього 750 грам. Поставлю дві баночки в холодильник, а одну в шкафчик .

А потім я подумала, що мені ж то в дитинстві подобалось варення з великою кількістю цукру , а дітей то я лишаю такого щастя :). Тому ще зварила трошки класичного полуничного джему з великою кількістю звичайного цукру . Ну якщо класичним можна назвати приготовлений з пектином в хлібопічці :).
Рубрики:  Places, facts, etc
Day by day

Без заголовка

Вторник, 03 Июля 2012 г. 09:11 + в цитатник
під катом знову фото дітей :)
IMG_8384 (466x700, 183Kb)
more
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Вторник, 03 Июля 2012 г. 08:53 + в цитатник
Як мої діти сьогодні малину "збирали"
more
Рубрики:  Dan
Pictures
Sophie

Без заголовка

Вторник, 03 Июля 2012 г. 07:35 + в цитатник
Данилко став дуже гарно ховатись коли грає в хованки і також став терплячим , не так як колись коли не міг дочекатись поки я його знайду і сам вискакував :). Зате зараз його підводить Софійка, вона звичайно хоче ховатись там же де і Даня, а коли він бере її з собою, то ворушиться, видає різні звуки, сміється.
---
Позавчора Даня прибіг в будинок з заднього двору з криками про мишу, до нього вийшов Влад і теж повернувся в захопленні. Каже" у нас такая странная мышь, очень большая, и вроде слепая, тыкаться прямо в ноги". Ви мабуть як і я одразу по опису зрозуміли що це був кріт :). У Влада було не менше захоплення чим в дітей, він в перше в життя бачив крота так близько, "Посмотри, посмотри, у него же и носик и лапки как в мультиках рисуют."
Нам так і не вдалось якось його відігнати, і в усіх наших сусідів теж діти чи собаки, тому в результаті Влад і Данилко його виловили і віднесли в зелену зону зовсім недалечко від нас .
---
Відсвяткували День Канади, мали сьогодні додатковий вихідний, вчора навіть вибрались на салют. В нас він досить непоганий, особливо враховуючи що місто невелике. Запускають його над озером, а по сторонам горбистий великий парк+ дуже зелена територія університету, на салют приходять багато людей, таке враження що півміста, зі своїми розкладними стільчиками, термосами. Ми взяли одіяльце, розстелили його на схилі, на травичці, дивились феєрверк і всі четверо одночасно обнімались. Дуже романтично :)
--

У нас на роботі великі скорочення, на протязі наступного місяця мають звільнити 5 тисяч чоловік, це майже кожний третій. Я поки не визначилась чи хочу щоб мене звільнили :). В всьому є свої мінуси, якщо будуть давати хороший пакет по звільненню+ допомога по безробіттю, то я б ніби отримала додаткову оплачувано відпуску за догляду по дітьми. Стільки б всього з ними зробила, поїхала б на Україну на нормальний час ... Хоча, все одно це значно менші гроші ніж моя зарплата, і потім, через рік чи два, буде тяжко роботу найти і взагалі бути звільненим неприємно якось. А залишатись - роботи буде багато, атмосфера буде мабуть не сама найкраща, мені точно не продовжать скорочений тиждень :(. В всякому разі це не від мене залежить :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 25 Июня 2012 г. 21:38 + в цитатник
На минулому тижні в мене був додатковий вихідний, четвер. Я так навідпочивалась , що зараз насолоджуюсь тишею на роботі і намагаюсь не заснути на робочому столі :).

В четвер я прикупила дітям надувний басейн, в пятницю в нашому районі ( є такі хороші слова в англійській мові як community or neighborhood ) був фестиваль, з каруселями!, а в суботу\неділю ми їздили на кемпінг.
Про те скільки щастя мав Данилко мабуть не варто і писати, що від атракціонів, що від лісу з озером, тим більше на кемпінг з нами їздили Юрка\Ярослав і Дімка\Алекс. Ну і особливе задоволення він звичайно отримав від "чоловічих" справ з татком, коли допомагав ставити палатку чи розпалювати вогонь. Софійці теж все дуже сподобалось , стільки всього нового спробувала, вперше в житті каталась на справжній каруселі і вщипнула в Дані цукрової вати, гіпнотизувалась вогнищем, шаленіла від кількості піску на пляжі. Але коли прокинулась серед ночі в палатці то злякалась :).

Каруселі з телефона :
BlackBerry Bold 9900 (700x525, 177Kb)

А кемпінг ...може колись заберу фотки у Дімки, ми камери не брали.
Рубрики:  Dan
Day by day
Sophie

Без заголовка

Среда, 20 Июня 2012 г. 08:10 + в цитатник
Про гол багато класного в інеті ходить, насміялась :
goal3 (604x346, 70Kb)

Але виявляється там же ще з самого спочатку і оффсайд був:
offside (700x393, 197Kb)
Це я не сама помітила, мені bumek підказав , як він же виразився "две ошибки судей в одной атаке - это даже не смешно".

Канадське телебачення- http://www.tsn.ca/window/Euro2012/#clipid_703628

Так чи інакше, все-одного зовсім інше відчуття чим після гри з Францією. Дякуємо за гідну гру!
Рубрики:  Places, facts, etc
knitting

Без заголовка

Понедельник, 18 Июня 2012 г. 22:30 + в цитатник
Ще про Світланкині фото- http://nechaiphoto.ca/oliver-nicolas-engagement/
Рекомендую переглянути! не тільки із-за історії кохання, а щоб помилуватись на надзвичайно красиві фото Торонто.
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Понедельник, 18 Июня 2012 г. 22:17 + в цитатник
Яка же вдячна робота, в'язати щось в подарунок фотографу!
Проект не дуже вдалий, звязалось не те що задумувалось спочатку, вязалось довго, а ще довше віддавалось . Але Світланка мало того що не зриває з себе і не викидає шарфик куди подалі, не каже " я сомневаюсь что буду это носить ", вона ще й супер фотографії зробила:
Scarf (700x437, 131Kb)
Рубрики:  Pictures
knitting

Без заголовка

Понедельник, 18 Июня 2012 г. 07:22 + в цитатник
Про погане я писати не люблю, тому ні слова про футбол :)
Зате в нас нарешті почався сезон полуниць , Канада як не як . Я в пятницю з дітьми дорвалась , два рази їздила на ферму по сусідству з нами. Спочатку якось не особливо підготовленими поїхали до обіду. А коли пообідали ( зрозуміло що насправді було основним блюдом :)), то я злякалась що до вечора Владу вже нічого не залишиться , а в суботу народу на ферму припреться ... тому взяли посуду побільше і під вечір ще раз перескочили. Я на полуницю вже дивитись не можу, в всякому разі на кілька день точно :). Ми в суботу з Владом навіть приготували собі коктейль Россіні( полуничне пюре і шампанське), але ми його щось не оцінили, вирішили що не варто переводити і ягоди і шампанське.
June2012 (700x525, 183Kb)
June2012-2 (700x525, 50Kb)
Рубрики:  Pictures
Day by day

Без заголовка

Среда, 13 Июня 2012 г. 23:17 + в цитатник
Хочете дам рецепт гри в роботів?
Потрібна каструля і дві кришки на кожного учасника( можна навіть одну кришку якщо вам 16 місяців).
Надіваєте каструлю на голову, вставляєте ноги в ручки на кришках і із цими кришками на ногах старайтесь бігати один за одним. При цьому намагайтесь говорити металічним голосом.
--
Ще хороша гра. Відсовуєте диван від стінки. Вилазите на спинку дивана і повзете по ній. Бажано при цьому ще ричати, бо ви ж - ведмідь. Якщо вам 16 місяців- попросіть допомоги в страшного брата, він підсадить.
Рубрики:  Dan
Day by day
Sophie


Понравилось: 1 пользователю

Без заголовка

Вторник, 12 Июня 2012 г. 01:04 + в цитатник
Мне тут Сказочка прислала:

Примечательно, что 42 года назад вышел мультфильм, в котором Украинские Казаки играют с таким же набором команд и в той же последовательности, как и в группе D. Вероятность такого совпадения всего 0.04%!. Хотелось бы что б они и результаты угадали :).

І правда ! Якщо рицарів за шведів порахувати :) і перший рахунок 2:1!!! причому був 0:1





http://youtu.be/XvyTWxzvR6U
Рубрики:  Places, facts, etc



Процитировано 2 раз

Без заголовка

Вторник, 12 Июня 2012 г. 00:49 + в цитатник
А ми тут в суботу обговорювали чи варто було Шевченка заявляти :).
Посилаю Влада дразнити колег- шведів :)

Без заголовка

Понедельник, 11 Июня 2012 г. 22:41 + в цитатник
The Ukraine dressing room awaits the arrival of the players in the belly of NSC Olimpiyskiy.
room (700x393, 66Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Понедельник, 11 Июня 2012 г. 20:26 + в цитатник
Ще з пятничного. Моя спроба загнати сімю в маки і попозувати для фотографій :
Desktop8 (700x525, 177Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Понедельник, 11 Июня 2012 г. 20:21 + в цитатник
В п'ятницю у Влада було ДН. Він взяв вихідний, і ми просто провели весь день разом, тільки вчотирьох.
Моя фантазія на рахунок подарунків закінчилась, і я не придумала нічого кращого як замовила катання на кониках на околицях нашого міста.
Знайомтесь :
Sunny
sunny (700x466, 141Kb)
and Peanut
peanut (466x700, 116Kb)
Звичайно це скоріше вийшов подарунок Дані чим Владу :).
А ще з приводу Владового ДН вийшла спеціальна газета і були приготовлені його улюблені мідії в білому вині.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 30 Мая 2012 г. 05:08 + в цитатник
Сьогоднішні заміри в лікаря:
Данилко ( 4 роки і 3 місяці)- 16.1 кг, 108 см
Софійка( 15 місяців і 23 дні :))- 9.9 кг, 84 см
Рубрики:  Dan
Sophie

Без заголовка

Вторник, 29 Мая 2012 г. 22:34 + в цитатник
В цю неділю ми їздили в цікавий парк-ліс, з дуже красивим озером, багатим великою кількістю живності . Ще там рвана берегова лінія, маленькі острівці і скелі в яких живуть ластівки. Тобто ідеальне місце для того щоб взяти в прокат човен чи катамаран. Ми колись там вже плавали на човнах, ще до дітей. Цей раз човен ми відкинули, бо я подумала що Владу мабуть буде тяжко всіх нас трьох одночасно рятувати, навіть в жилетах, які тут обов'язкові :), а катамарани -- двухмісні . Тому ми вирішили, що Влад з Данилкою буквально на півгодинки візьмуть катамаран, а я з Софійкою поніжусь на травичці.
Але як тільки наші чоловіки відпливли від берега, Софійка підняла мене на ноги і змусила стояти майже в воді, сама при цьому ні на хвилинку не відривала очей від жовтої посудини. А коли катамаран заховався за один із острівців, Софійка взагалі розхвилювалась по-серйозному, почала кричати " Папа! Папа! Дяня!". І ви б бачили яке в неї було щастя і полегшення, коли катамаран знову з'явився на горизонті і повернув в нашу сторону :).

---

Сьогодні снідають, Софійка не дуже горить бажанням їсти йогурт, я вже за звичкою кличу Даню на допомогу. Данилко з тяжким видихом " Ох, baby, baby..." починає її годувати. Софі одразу починає активніше їсти, сміється, а Даня трошки косить і частково розмазує йогурт на сестричкиному лиці. Нагинається і незворушно облизує її лице своїм язиком :)
Рубрики:  Dan
Day by day
Sophie

Без заголовка

Понедельник, 28 Мая 2012 г. 19:26 + в цитатник
А Софійка росте,
more
Рубрики:  Day by day
Sophie


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 80 79 [78] 77 76 ..
.. 1 Календарь