-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Четверг, 08 Марта 2012 г. 22:22 + в цитатник
Хоч в Канаді і не святкують міжнародний жіночий день, але моя компанія сьогодні зробила мені надзвичайний подарунок, вони мені підтвердили скорочений робочий тиждень, 32 години, строком на 6 місяців, починаючи з квітня. Ура! Який таки хороший в мене таки шеф :).

Ну Влад теж постарався, видно вночі за квітами їздив кудись, бо рано зранку ми з мамою отримали по букету.
Рубрики:  Day by day


Понравилось: 1 пользователю

Позитивний вплив брата

Четверг, 08 Марта 2012 г. 08:26 + в цитатник
influence (525x700, 104Kb)
Хоч і він не завжди такий позитивний, цей вплив.



http://youtu.be/fNgoqxOxylI

Фото за січень, ми ж тих пір їх вже підстригли :).
Рубрики:  Dan
Pictures
Sophie

Про дитсадок

Четверг, 01 Марта 2012 г. 01:23 + в цитатник
Завдяки Дані "приобщаюсь" до образотворчого мистецтва.
Бо в них в дитсадку вивчають художників і їх картини, ну і кожен тиждень посилаюсь короткий звіт про це( і не тільки це), в електронній формі.
Ось наприклад за минулий тиждень :

Mini Masters
This week the children finished up their lessons on Marc Chagall. They review what they learned about his art and how he started as an artist. The children were reminded that Chagall worked in many different areas of art like ceramics and tapestries but was best known for his paintings. This week the children looked at the piece "United Nations Stained Glass Window" the children were encouraged to look at the piece and share with the group what they saw in the glass. They then had the opportunity to make their own stain glass windows using glue and tissue paper. The children were encouraged to choose different colors to add to their windows. During the daydream activity the children played the statue game. The children were encouraged to stand still like statues and when the teacher tapped their shoulder, they came to life and acted like their statue. The children then completed their Art Skills Sheets on VALUE.


А в атачменті меню з дитсадка.

Вложение: 3905460_fall_winter_menu_20112012.doc


мабуть про гени

Четверг, 01 Марта 2012 г. 01:05 + в цитатник
Цього року на Новий рік\Різдво я Владу подарувала генотипування його ДНК.
Я сама не до кінця розумію це таке, але постараюсь пояснити :).
Генотип - це набір, послідовність генів конкретної особи, по своїй суті основа спадковості і носій інформації про твою спадковість.
І як відомо останнім часом все більше і більше знаходять зв'язок між хворобами і генами, вірніше між ймовірністю якоїсь специфічної хвороби і наборами генів які ти несеш.
А Влад всім чим у мене дуже цікавиться, як частиною загальних сучасних досліджень в плані медицини, здоров'я.
А остаточно (і це мабуть було самим важливим фактом :)) я визначилась з подарунком, коли виявилось що моя страховка від роботи покриває цей тест ДНК.
Замовляла набір від https://www.23andme.com/howitworks/
Кілька тижнів тому Влад отримав результати. Не буду розписувати його особисту інформацію, про ймовірність хвороб і т.д.
Але багато прикольного, ось наприклад вони визначили що Владова батьківська лінія належить до Haplogroup R1a1a
https://www.23andme.com/published/ancestry/paterna...email&utm_campaign=paternalhap
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%B0%D0%BF%D0...%B0_R1a_(Y-%D0%94%D0%9D%D0%9A)

і що схоже на правду :)
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 28 Февраля 2012 г. 19:25 + в цитатник
Діти все краще і краще танцюють разом, мабуть потрібно буде віддавати їх в якусь танцювальну студію :).

dance (700x525, 67Kb)
Рубрики:  Pictures

Чудо- книжка

Вторник, 28 Февраля 2012 г. 19:20 + в цитатник
У Дані нова улюблена книжка, "кохання з першого погляду" :
Book (700x437, 99Kb)
Воно і не дивно, адже книжка про будівельну техніку :), і саме головне - трактори\вантажівки\крани в цій книжці "живі", функціональні, стають об'ємними при відкритті сторінки , більшість елементів рухаються, від'єднуються\приєднуються.
А подарувала таке щастя Дані Сказочка. Інночка, велике тобі "сек ю" від Данилка :). Ну просто ідеальний подарунок!
Крім того Дані дісталась ще одна чудова книжка, але я про неї напишу пізніше, коли ми її практично використаємо, надіюсь на цих вихідних.
Рубрики:  Dan
knitting

Без заголовка

Среда, 15 Февраля 2012 г. 23:54 + в цитатник
Для історії. Софійка 9,4 кг і 80 см( в 5 місяців показники були 6,9 кг, 68 см ).
Багато розуміє, каже
мама( інколи меме :))
Даня( інколи Дада)
баба
тата
дай
на( звичайно коли подає предмети, але інколи і коли протягує ручки і "пропонує" себе)
бай( і махає ручкою)
дядя
ляля
ма ( це так "немає" звучить)
ню-ню-ню ( її інтерпретація no-no-no)
кись-кись

багато повторяє за бабусею

Гарно їсть, не дуже добре спить.

І саме головне вміння :)-як вона кричить, коли щось хоче, або щось не по її плану! Ми стараємось не реагувати, не виробляти рефлексу, але Даня звичайно не витримує і виконує забаганки сестри.
Рубрики:  Sophie

Без заголовка

Понедельник, 13 Февраля 2012 г. 23:16 + в цитатник
В Данилка ангіна :(. Вже пішов на поправку. Але за минулі дні ми на практиці виявили що йому хворе горло, як і мені колись в дитинстві, дає дуже високі температури.
А Софійка активно вирощує 8-ий зуб, 7-мий прорізався вчора.
Ті в кого є діти, мабуть яскраво уявили останні мої дні і ночі :). Сьогодні наприклад я спала з малою, а тато із сином.
Як же добре, що поряд є моя мама!

Даня доречі додав в українській, і які слова! , вживає "малювати", "клеїти" і т.д. Ось який позитивний вплив бабусі . Ну а баба Ніна відчутно поповнила англійський словниковий запас , ось сьогодні мені по телефону сказала що вони digger з конструктора зробили .

А ще вчора в нас в будинку був найкращий аромат з можливих, аромат матусиних пирогів із яблуками . Не знаю навіть , що ж я більше люблю, мамині пироги чи налисники :).
Рубрики:  Day by day

Interrogation Room

Понедельник, 13 Февраля 2012 г. 21:00 + в цитатник
Оголосили резльтати мого улюблено World Press Photo.

Canadian photographer Donald Weber won first prize in the Portraits category for his series Interrogation Room, from photos taken in the Ukraine.

Здавалось би, потрібно пишатись. Але якщо поглянути на самі фото, то стає так соромно :(
http://www.worldpressphoto.org/photo/2012donaldweberpos1-al?gallery=2634&category=4
http://lightbox.time.com/2012/02/13/a-gun-to-your-...-soviet-interrogation-rooms/#1

Доречі ще один приз( чи то 2 чи то 3-тє місце) в катергорії портрети теж виграно за фотографію зроблену в Україні! І ця вже набагато приємніша, от тільки не знаю, чи варто нею пишатись:):
World Press Photo
Ціла серія фото і коротка історія-http://www.guillaume-herbaut.com/en/the-new-amazons/
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

6 лютого

Среда, 08 Февраля 2012 г. 08:21 + в цитатник
Іменниниця готується розрізати святковий торт :
IMG_6047 (700x466, 191Kb)
Нехай вас не збиває, що на тортику 5 свічок. запалювати там їх можна в будь-якій кількості ( тобто від 0 до 5 :)), і головне- вони задуваються! стоїть спецільний датчик

А справжнім хітом святкового столу виявився чайний набір, подарунок від Сказочка, діти і самі напились чайку, і нас напоїли і навіть посуд в посодомиючу машину склали. Подарунок взагалі дуже вдалий, діти їм дуже дружньо і гарно граються, чашки ж дві :), Даня грався набором навіть більше ніж Софійка, а Влад під кінець свята взагалі плакав, що більше води він вже не може пити :)
tea (700x437, 85Kb)
Рубрики:  Sophie

Про англійський і не тільки

Четверг, 02 Февраля 2012 г. 00:24 + в цитатник
Пригадалось, як через кілька місяців після того як я почала працювати на свої першій роботі в Канаді, одна із моїх колег, під час нашої корявої розмови про життя ( бо з моєї сторони була слабенька англійська :)) сказала фразу щось типу " I am looking forward to start a family", я впала в ступор, так я перед тим вона розповідала що вже кілька років одружена, що вони недавно купили новий будинок , показувала їх сумісні фотки.
Я ж в той момент переклала все буквально і не знала що вираз start/have a family=have children, а не одружитись як я спочатку подумала :). І навіть коли я пізніше уточнила в іншої колеги про цей вираз, все одно була здивована, чому такий вираз , адже і просто подружжя - це вже сім'я . Я щиро рахувала нас з Владом такою повноцінною одиницею суспільства як сім'я, причому чудовою сім'єю :).
Але зараз , через 6 років, після великого життєвого досвіду :), до мене прийшло не тільки розуміння, а і усвідомлення цього англійського виразу.

Ще про матеріальне

Суббота, 28 Января 2012 г. 00:52 + в цитатник
В газеті що я виписую, по суботам є секція Financial Facelift, там люди звертаються за рекомендаціями по фінановому плануванню. І фінансист -порадник детально розглядає їх ситуацію, з конкретними цифрами прибутку і витрат, ось приклади:
під катом

Без заголовка

Пятница, 27 Января 2012 г. 21:26 + в цитатник
З хорошого. Я повернулась до своїх законних 52 кг і 26-ого, а місцями і 25-ого розміру джинс. Але відчувається що спортом не займаюсь , що ще годую, особливо це видає недостатньо пружній живіт. Думаю що ще кілограм чи два сам собою за наступний рік скинеться. І ще б зібратись і шкіру на лиці привести в порядок, але тут причина не в вагітності, вірніше не тільки в ній. І в цілому дві вагітності не нанесли так щоб багато шкоди моїй зовнішності, і розтяжки мене оминули.
Ну і потрібно не забувати що мені вже не 18 , і навіть далеко вже не 28 :).
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Пятница, 27 Января 2012 г. 21:10 + в цитатник
http://www.fluevog.com/code/?w=sale&p=28&pp=1&view=detail&colourID=3229
Ну і що вони будуть шикарно виглядати із моєю синьою весняною паркою? ну і що що я їх вже уявляю із товстими самовязаними носками? ну і що розпродаж? адже я вже отримала в подарунок на Різдво шикарні чобітки? і я ж не матеріалістка якась? :)
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Вторник, 24 Января 2012 г. 22:13 + в цитатник
Я вже 5-тий день як працюю. Софійка в нас взагалі не дуже тягнеться до когось крім мами\тата і братика, це м'яко кажучи :), але бабусю прийняла одразу дуже добре. Ну а про Даню взагалі мови немає, тепер замість щосекундного "мама\папа" постійно чується " баба".
Софійка в мене( як і Даня) колись привчена засинати на сисі, ні вкачування, ні пляшечки, ні соски я не практикувала, тому я дуже хвилювалась саме за засинання . Але як і з Данею колись , бабуся виявилось терплячею чарівницею, і Софійка в неї навіть спить. Правда ми з Владом інколи приїжджаємо на обід, і я малу можу підгодувати, особливо в ті дні коли і Даня дома. Бо Даня три рази на тиждень ходить в дитсадок, а решту( 2 дні) баба Ніна дома не тільки з Софійкою , а з ними двома. І поки від нас не втекла, хоча мені здається вона трошки про це мріє :).

Ще для памяті, 9 січня Софійка якось різко втратила страх і різко почала багато ходити, зараз можна сказати що ен ходить, а бігає, бабуся леть за нею встигає.
Для рідних і близьких, як обіцяла, додала пару відео, як ходить - http://www.youtube.com/user/tanchik123, і ще додам, чесно-чесно :).
Рубрики:  Day by day
Sophie

Без заголовка

Воскресенье, 15 Января 2012 г. 08:27 + в цитатник
А до мене завтра мама прилітає
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Пятница, 13 Января 2012 г. 23:36 + в цитатник
Я в минулому році багато вязала, в основному різні мілкі проекти, багато подарунків. Наприклад звязала Марлен маленьку шаль-шарфик на ДН, так вона одразу шапку на Різдво замовила :).
А найбільше мені подобаються ось ці дві шапки моїх справжніх мужчин:
botanic hat (700x500, 122Kb)
це одна і та сама модель- http://westknits.com/index.php/pattern/hats/botanic-hat/, тільки різні кольори і розміри.
і " ідеальна" шапка для Софійки :
DROPS hat (700x500, 106Kb)
це трошки перероблена ось ця модель- http://www.garnstudio.com/lang/en/pattern.php?id=2216&lang=en
Я її називаю ідеальною, так як вона дуже гарно сидить, не совається і все прикриває( і вуха, і лоба, і шию) , симпатична і смішна, вміщається під капюшоном і мала її не так швидко з себе стягує як решту шапок

Подобаються вони тим що мої найближчі їх дійсно носять, Данилко і Влад за власним бажанням , а у Софійки просто немає вибору :).
Я нарешті підібрала кілька видів ниток, які повністю влаштовують моїх чоловіків, смаки в них виявились не дешевими :), нитки з кашеміром підійшли, але мені їх для них не так і багато потрібно.
Рубрики:  knitting

Без заголовка

Среда, 11 Января 2012 г. 08:07 + в цитатник
Недавно розмовляла із одним із нашим сусідів, він виявився фанатом боксу, як взнав що я з України, одразу почав говорити які Клички класні і т.д. А потім далі заглибились в цю тему і він видає, в перекладі- " а я з Ленноксом Льюїсом грав в баскетбол, в команді Cameron Heights Collegiate Institute". А це одна із вищих шкіл нашого міста. Думаю, що це він меле? але ввічливо поусміхалась :)
Дома пробила в інеті, а виявляється то Lennox Lewis дійсно жив в нашому місті, закінчив тут цю вищу школу і був крутим в баскетболі , футболі ще якихось видах спорту :)
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Среда, 11 Января 2012 г. 07:57 + в цитатник
Читала на днях розділ Туризм в улюбленій газеті, пишуть що Україна дуже можна точка для подорожей в 2012.
Писали про ancient castles of Zolota Pikova and fortress of Zhovkvka, the mystical karst caves of Transcarpathia. Всього із одною помилкою :). ну це не так важливо.
Також там рекламували цей сайт - http://www.ukrainetours.ca/ Our tour is 23 fabulous days from a starting price of $5200.
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Пятница, 06 Января 2012 г. 09:47 + в цитатник
Вже за північ, так що Софійці вже 11 місяців :). Вона гарно і здається свідомо каже "мама", махає ручкою "до побачення" і починає ходити. Останні два тижні робила всього по 2-3 кроки, а ось сьогодні рекорд- зробила 6 кроків. Взагалі вона в плані ходіння зовсім інша ніж колись був Даня. Він пішов дуже різко, один день 2 кроки, наступний 5, і все, через тиждень його було не зупинити, і зробив він це в 10 місяців. Правда він майже не повзав, не любив. Софійка обережніша, старається ходити між людьми чи предметами і здається тільки там де ліньки оце опускатись, проповзти тільки півметра і знову підніматись :).
Але всьому іншому не дуже обережна, улюблене заняття вилізти по сходам на другий поверх і одразу в Данину кімнату, на другий поверх його ліжка чи до його іграшок. Все дістає, все відкриває, постійно щось лепече, відспівує і підстрибує. Спить погано і почала перебирати їжею .

А поки ходити ій допомагає Даня, інколи занадто активно :
help (630x700, 82Kb)
Рубрики:  Sophie


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 78 77 [76] 75 74 ..
.. 1 Календарь