-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Четверг, 28 Апреля 2011 г. 18:55 + в цитатник
В нас тут останні дні такі грози! Вчора ми буквально ледве встигли повернутись додому, тільки поставили велосипед в гараж, як хлине дощ! Але ми не зайшли додому як нормальні люди :), а стояли на порозі ( він в нас критий), висовували руку під дощ і сміялись. А потім був такий грім що мала заплакала, а мій хоробрий хлопчик схопив мне за штани :).
А після грози виглянуло сонечко, повернувся татко з роботи, ми йому розповіли про грозу і всі разом вирушили в кафе за морозивом. Нарешті і до нас прийшла весна.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 27 Апреля 2011 г. 07:50 + в цитатник
Ще фото люблячого братика. Сьогодні. Якість звичайно не як у Світлани і Жені :(, але я старалась :)
one (700x437, 77Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures
Sophie

Без заголовка

Среда, 27 Апреля 2011 г. 07:22 + в цитатник
І фото кількох Данінин шапок, звязаних дуже давно, ще на минулу осінь і весну, але то спочатку він їх не хотів носити, потім фото з ними не було, а потім забувала похвалитись :)
knitting2 (700x437, 112Kb)
Рубрики:  knitting

Без заголовка

Среда, 27 Апреля 2011 г. 07:13 + в цитатник
Кофтинка для Софійки, звязана давно, вязала десь на квітень-червень, тобто на розмір 3-6 місяців, але Софійка в нас росте дуже гарно, весна в нас не дуже тепла, так що оділи ми її всього кілька раз і вже фактично з неї виросли :). Або довяжу рукава і низ ( бо вязалась вона одним куском, з верху, і в ширину є ще запас), або розпущу і звяжу щось нове на осінь, так як ниток жаль :), дуже класні- http://www.eatsleepknit.com/cshop/product/Scarlet-Fleece-Ewe-Silky-Thing/2847/#
From knitting


зверніть увагу на гудзики, ручна, унікальна робота( не моя :()
Рубрики:  knitting

Без заголовка

Пятница, 22 Апреля 2011 г. 07:10 + в цитатник
Мої щирі співчуття пасажирам рейсу Аеросвіту, з Торонто до Києва, 2 серпня. Там буду летіти я :)! , з суперактивним трирічним сином і 6 місячною( на той момент) дочкою, без Влада.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Пятница, 22 Апреля 2011 г. 07:02 + в цитатник
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Четверг, 21 Апреля 2011 г. 23:20 + в цитатник
У нас тут на днях проходили фото зйомки молодої, але дуже красивої, талановитої моделі :).
Про зйомки під катом
more
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Пятница, 15 Апреля 2011 г. 06:55 + в цитатник
Десь з місяць тому прочитала в self-made про відсутність вільного часу на прийняття ванни і усвідомила що я сама вже невідомо коли приймала ванну, все душ і душ і то якомога швидше. В новому будинку ще ні я , ні Влад не приймали ванни, при цьому що в нашій ванні ( та до якої вихід тільки з нашої спальні) є окремо і душова кабінка і ванна.
Вирішивши що так жити не можна і щоб добро не простоювало :), вирішила прийняти ванну. Через тиждень виділила час. І тут виявилось що в мене для ванної то нічого немає, ні солі, ні пінки. Ну ні , раз я ванну приймаю раз в рік, то вирішила купити сіль. І ось вже тиждень я купила сіль, а ванни так і не прийняла :).
Зате я сьогодні підстриглась, а то вже самій було страшно дивитись на себе в дзеркало. Під час стрижки зловила себе на думці : "Ну що ж він так повільно мене стриже? А чи можна було б в цей час хоч би повязати?" . Але потім розслабилась і майже заснула :).
---
Бо ось вчора вечором, коли двоє дітей одночасно на мені заснули, і я не могла встати щоб повністю не розбудити хоч би одного, і тому 20 хвилин чекала на прихід Влада додому, я змогла дотягнулись до в'язання і не втратила ні хвилинки :).
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Четверг, 14 Апреля 2011 г. 06:23 + в цитатник
Для статистики. Софійка- 5,5 кг, 63 см.
Рубрики:  Sophie

Без заголовка

Четверг, 14 Апреля 2011 г. 06:22 + в цитатник
В нас тут скоро знову вибори, чергові :).
Я навіть почитала передвиборчі програми партій і кандидатів знаю. Цього року чомусь немає представника Marxist-Leninist Party of Canada чи Marijuana Party. Нічого, зате один із пунктів партії Зелених- легалізація і опадкування маріхуани. Плануть цим способом отримати up to $1.5 Billion in a year.
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Четверг, 07 Апреля 2011 г. 23:30 + в цитатник
Сьогодні в мене майже вихідний :), Даня в дитсадку. Він ходить туди один-два рази на тиждень .
Так от, оскільки маю кучу вільного часу :), навіть взяла до рук місцеву пресу . Я на неї підписалась на минулому тижні, підписалась від співчуття до синього від холоду хлопчика-школяра.
Виявляється в нас в мерії відбувалась серйозна дискусія- дозволяти чи ні людям тримати курей в межах міста :). Голоси розділились порівну, і тримати не дозволили. Цікаво що тим в кого вже є кури на даний момент (порядка 15 сімей і 90 курей) їх дозволили залишити, але півнів заборонили.
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Четверг, 07 Апреля 2011 г. 23:16 + в цитатник
Данилко останнім часом втратив інтерес до малювання, навіть олівці\фарби до рук не бере, як я не стараюсь його зацікавити. Все закінчується тільки тим що я малюю на його замовлення. І ось кілька днів тому нам з Владом прийшла геніальна ідея зацікавити Даню хоч розмальовуванням дерев'яних модельок автомобілів, літаків і т.д. Одну вони з Владом навіть склеїли своїми руками, решту ( багато) ми закупили готовими. Що можу сказати , модельки Даню зацікавили, дуже, його від них не відірвати, і він їх навіть трошки розмальовував, але закінчилось все як завжди, слабохарактерна мама тепер розмальовує і модельки, а мені тільки вказують "Вот этот! Тут!.... Yes! Blue!" .
З іншої сторони свої плюси, стіни в цьому будинку ще ні разу не були пофарбованими рукою юного художника.
Бо кольоровим тістом( аналогом пластелину) він продовжує гратися і вчора зробив спробу заклеїти їм деякі розетки :).
Рубрики:  Dan

Без заголовка

Четверг, 07 Апреля 2011 г. 23:01 + в цитатник
Мені казали що друга дитина як правило спокійніша за першу, і що дівчатка спокійніші за хлопчиків. Не знаю, що саме із цього спрацювало, чи можливо Софійка пішла в татка ( який по розповідям його батьків був просто супер спокійним малюком) , але Софйка дійсно більш спокійніша і краще, більше спить. Вже було кілька ночей коли вона спала по 6 годин підряд, таке з Данькою в його 2 місяці мені і не снилось :).
Але так само як Даня любить руки і щоб її не просто тримали, а носили, а вона при цього вертить головою :). Так само як братик уже сильна і активна, фактично одразу почала тримати голову, в місяць вже піднімала плечі, багато посміхається і видає цілий набір звуків.
--
Я тут усвідомила що я навіть про другі пологи не розповіла. Мабуть це нікому і не цікаво, але про Данині я колись здається писала, так що напишу і про ці.
Народилась Софійка точно в призначений день, due date як тут кажуть. Хоча ніхто не вірив що я дотяну, навіть мій лікар :). Адже передостанній тиждень я вже ходила із розкриттям в 5 см, в останній взагалі бігала із 6 см. Але слухняна дівчинка дочекалась півночі , і саме тоді в мене відійшла частина вод, скороченні перейшли в дуже інтенсивні . Ми одразу ж поїхали в лікарню, мене одразу розмістили в моїй індивідуальній палаті, і не дивлячись на те що все відбувалось швидко, на той момент я вже мала 8 см і скорочення кожні 3 хвилини . Через годину почались потуги, тужилась я аж 40 хвилин, але це тому що Софійка йшла лицем вверх і трошки ручками вперед. І тому під керівництвом двох медсестр, я її "розвертала", міняла своє положення, робила спеціальні рухи і це спрацювало, вона зайняла правильне положення без допомоги лікаря.
Як тільки народилась, Софі одразу закричала, відкрила очі і провисіла на циці аж 40 хвилин.

Вагітність я провела під наглядом того ж лікаря що і перший раз, так само народила з Владом і без епідуралу :). Тільки ці пологи були легшими для мене, адже не було стимуляції, Софійка була всього 3,4 кг ( а не 4 кг як Данилко), не було обвертування пуповиною, ну і головне не було ускладнень із плацентою і падіння мого тиску як минулий раз.
В цілому ідеальні пологи , ну і я молодець :). Як сказала медсестра " You are in such control. You make childbirth looking easy." ( Дітонародження в твоєму виконанні виглядає легким).
Рубрики:  Sophie

Без заголовка

Четверг, 07 Апреля 2011 г. 22:11 + в цитатник
Данилко дуже любить сестричку, одразу біжить до неї на кожний її звук , часто цілує\обнімає, рветься її колисати і мити, ніжно говорить їй "агу" і "бебе, не плач". А інколи в нього взагалі щедрі пориви, якось хотів її в прицепі свого великого грузовика покатати , а вчора навіть намагався поділитись з нею своїм маленьким кускочком шоколаду.
Рубрики:  Dan
Sophie

класно пошуткували

Пятница, 01 Апреля 2011 г. 23:26 + в цитатник
Gmail Motion uses your computer's built-in webcam and Google's patented spatial tracking technology to detect your movements and translate them into meaningful characters and commands. Movements are designed to be simple and intuitive for people of all skill levels.
http://mail.google.com/mail/help/motion.html

Без заголовка

Пятница, 01 Апреля 2011 г. 23:25 + в цитатник
Сплять, обоє, вдень, одночасно... Аж не віриться. Насолоджуюсь моментом.

В когось я недавно була прочитала- " Для женщини счастья, когда все дома и все спят". Від себе можу сказати, що краще, щоб чоловік не спав :), хоча, з іншої сторони, може взагалі і не дома бути, головне- щоб діти спали :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 30 Марта 2011 г. 08:32 + в цитатник
Мій журнал перетворюється на дитячий фото-журнал, але так ліньки писати... Ну може натхнення колись повернеться :)
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 30 Марта 2011 г. 08:29 + в цитатник
Даня і його улюблена іграшка:
 (700x466, 154Kb)
 (699x466, 145Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Среда, 30 Марта 2011 г. 08:23 + в цитатник
Софійка-панк і її улюблена іграшка-русалонька:
 (699x466, 108Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Среда, 30 Марта 2011 г. 07:56 + в цитатник
Даня і його baby:
 (466x699, 67Kb)
Це я вчора ношу, поклавши на плече, підколисую, присипаю Софійку. А Даня поряд грається. Почав витягувати свій набір монстри-боулінг. Я думала він і зібрався грати в боулінг і вже навіть приготувалась відмовлятись брати участь в цій грі. А він насправді вирішив використати одну із фігурок як baby, теж почав її присипляти і ласкаво з нею розмовляти :).
Рубрики:  Dan
Pictures


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 73 72 [71] 70 69 ..
.. 1 Календарь