-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Суббота, 12 Февраля 2011 г. 20:48 + в цитатник
Не пишу, тому що не маю часу. Вибачте ті, кому я так погано відповідаю на листи :(. Але я не замучена недосипами чи тяжкою працею , скоріше навпаки, я просто дуже щаслива, із розділу , " и весь мир подождет" , насолоджуюсь часом зі своєю сім'єю.
Рубрики:  Day by day

Софійка

Воскресенье, 06 Февраля 2011 г. 23:41 + в цитатник
12 годин тому наша сім'я поповнилась .

Це 5 годин після пологів:
 (699x466, 34Kb)
А це нашій сестричці і донечці цілих 10годин , ми вже дома:
 (466x699, 39Kb)


Понравилось: 1 пользователю

Без заголовка

Четверг, 03 Февраля 2011 г. 01:35 + в цитатник
Влада батька "пощастило", прилетіли, а в нас тут сніжний шторм, можливо сама гірша погода за всю зиму. Бо нас все оминали вітри і снігопади, але останній таки проправся, випало не 30 обіцяних см, але теж непогано- 15 :) і вітрюган був сильний.
З іншої сторони дійсно пощастило, бо вони не тільки прилетіли, а приїхати до самого дому встигли ще до завірюхи, і я не почала народжувати цієї ночі; і хоч справжню зиму побачать, після свого Севастополя :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 31 Января 2011 г. 06:33 + в цитатник
Ще пригадалась одна недавня "поміч". Я звязала платтячко для майбутнього малечі, закінчувала деякі деталі крючком, залишила все на видному місці. Ну Даня і вирішив взяти посильну участь в виробі для сестрички, мабуть спробував додати деякі деталі, але в результаті крючком повитягував петлі з готового вже полотна.

Але мамі син ще мало допомагає, ось татку то дійсно пощастило :). Влад мусить ховатись\закриватись, виконувати багато роботи коли Даня вже спить, бо син хоче і дрилью попрацювати, і щось тяжке піднести і тому подібне. Інструменти іграшкові ми йому звичайно купили і вони його цікавлять, до тих пір, коли він не почує звук справжніх .
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Понедельник, 31 Января 2011 г. 05:53 + в цитатник
Данилко дуже любить тісто із селянського сиру (того що творог російською і польською). І хоч пекти я не дуже люблю, чого не зробиш для сина, дуже часто готую то сирники, то запіканки , то "троянди" і т.д. Причому Даня любить не тільки їсти, а саме приймати участь в приготуванні, попробуй тільки розбити яйце чи погасити соду без нього...
І ось на днях я вирішила спробувати новий рецепт, творожні конверти із начинкою, найшла в інеті, але вирішила його трошки відкорегувати, чим вже поставила проект від загрозу :). Приготувала класичну начинку: змішала яблуко, горіхи і родзинки, додала трошки цукру . І занялась тістом. І тут підіспів мій помічник, почав просити доручити саме йому процес змішування продуктів. Я передала миску в умілі руки, а Даня так старався, так мило виглядав, що я вирішила пофографувати весь цей процес. Збігала за апаратом, повертаюсь на кухню, а там... Ні, Даня тісто не перекинув :), він просто начинку до нього додав :). Я хотіла їх знову розділити, але не змогла, тому вирішила внести ще змін до рецепту, зробити "лінивий" варіант конвертів ... Настала черга додати останній елемент- муку . І тут виявилось що біла мука в нас закінчилась, є сортів 7 чи 8 різної іншої, але не білої... Збиратись і їхати за мукою ми з Данилком полінувались, і пішли ще далі в і зміні рецепту, ми додали вівсяні пластівці, бо вівсяне печиво Даня теж дуже любить :).

В результаті замість красивих сирних конвертів ми отримали сирно-вівсяне, з яблуками, горіхами і родзинками печево. Страшненько, но вкусненько :).
Рубрики:  Dan
Day by day

Катки

Понедельник, 31 Января 2011 г. 05:09 + в цитатник
Можливо я писала про це, бо я пам'ятаю як мене вразила кількість катків і кількість людей що катаються на ковзанах про приїзді в Канаду. І до цих пір звикнути не можу :). Річ навіть не в міських чи якихось приватних катках, відкритих і закритих, а в тому що люди самі облаштовують катки кожних 100 метрів, старанно їх доглядають їх, ну і звичайно грають на них в хокей.
Про сто метрів - це буквально, найближчий до нас каток на відстані 150 метрів , його навіть частково видно з наших задніх вікон, якщо дивитись в сторону :), просто розчищають кусок криги на маленькому озерці, поставили там ворота. Наступний- на відстані 250 метрів( тобто всього 100 метрів між ними ), народ( компанія сусідів) його навіть сам залив, літом там майданчик для бейсболу.

 (699x466, 63Kb)

і ще поряд є кілька катків в межах одного кілометра.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 26 Января 2011 г. 05:50 + в цитатник
Дожились..

Сьогодні наш син йшов з дому :), витягнув невеликий чемоданчик на колесах, збирав туди деякі іграшки, і навіть вже одіватись почав, але потім мене пробачив :).

А в новорічну ніч він навпаки намагався виставити батьків з дому. Ми десь в час ночі вдвох вийшли на поріг проводжати частину гостей, а Даня закрився зсередини, сміявся і не впускав нас кілька хвилин.
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Воскресенье, 23 Января 2011 г. 08:18 + в цитатник
А матеріали і готові вироби які використовувались в будівництві ми старались брати саме канадські, якщо звичайно ми мали такий вибір.
А це доречі не так просто як може здатись :). Тяжко подумати, шо країна в якої такі величезні лісові запаси може імпортувати дерево. Чи хіба логічно що цегла вироблена місцево буде коштувати дорожче ніж привезена звідкись? Деякі ж речі в Канаді здається взагалі не виробляють :), наприклад нормальна люстра вироблена в Канаді нам на очі так і не трапилась, одну ми замовили від компанії зі Штатів( там ручна ковка, але деякі елементи я так підозрюю зроблені в Китаї), а інші ми купили вироблені в Італії.
Рубрики:  house

Системи енергозбереження і подібне

Воскресенье, 23 Января 2011 г. 07:57 + в цитатник
Здається я про це ще не писала. Ми дуже свідомі громадяни :) і постарались( тобто постарався Влад :)) використати в будинку різні системи енергозбереження, різні сучасні технології.

Взагалі наш будинок ENERGY STAR сертифікований ( http://oee.nrcan.gc.ca/residential/personal/new-homes/new-homes-initiative.cfm), що вже саме по собі має деяке значення, він відповідає деяким додатковим стандартам, типу спеціальне утеплення, покрашенні вікна і т.д.
Але ми поставили і деякі додаткові речі, наприклад:

1. Heat recovery ventilation( українською по-модному звучить як система рекуперації тепла), а грубо говорячи це теплообмінник повітря.
Він поступово випускає повітря з будинку на вулицю і впускає зовнішнє, при цьому обидва потоки проходять через модуль передачі тепла. Тобто коли зимою тепле повітря випускається, то воно паралельно нагріває зовнішнє повітря що заходить. А літом навпаки. Системи бувають незалежними і їх можна ставити в різні будинки, але звичайно найпростіше поставити ще при будівництві, в будинок що вже має систему труб для повітряного обігріву.
В нас вона саме підключена до системи обігріву і її системи труб, наша модель досить ефективна, дозволяє відновити до 80% тепла, регулюється з кількох місць, і зараз ми поставили на автомат, що вона включається кожну годину на 20 хвилин.
Навіщо така система взагалі потрібна ? :) ну просто сучасні будинки дуже повітроізольовані і провітрювання\подача свіжого повітря просто необхідні. А така система це вам не відкриття вікна, вона дійсно дозволяє рівномірну подачу свіжого повітря, як-то кажуть клімат контроль :) , ну збереження тепла дуже відчутні. Плюс вона дозволяє поставити додаткові фільтри.
Тут більше інформації, англійською- http://www.oee.nrcan.gc.ca/residential/personal/ne...000/standard/how-hrv-works.cfm
http://en.wikipedia.org/wiki/Heat_recovery_ventilation
Такі системи стають все більш популярними, але нажаль вони не дуже дешеві , і ставити їх не так просто, тому поки стоять вони далеко не в кожному будинку.

2. Drain Water Heat Recovery ( система рекуперації тепла в каналізації)- просто кажучи теплообмінник води, тепла використана вода з посудомиючої \пральної машини, душу гріє нову воду шо надходить в будинок. Система дуже проста, теж досить ефективна.
Більше інформації тут- http://www.watercycles.ca/ ЇЇ без особливих проблем і затрат можна підключити фактично в будь-який будинок.
Вони відносно недорогі, і все більше і більше людей їх ставлять.

3. Також у нас стоїть water softener( система пом'якшення води ) і reverse osmosis( зворотний осмос). Вода в нашому регіоні жорстка і її рекомендують помягшувати . Що таке жорстка вода- це вода що створює накип, що тяжко милиться, гірше гріється і т.д., суть пом'якшення- це видалення з неї іонів кальцію та магнію. Вона в нас стоїть на всю воду в будинку, а система зворотнього осмосу стоїть тільки на краник з питною водою на кухні, ця система полягає в тому що вода під високим тиском проходить через систему вугляних і срібних фільтрів, і з неї видаляється все що можна, тобто вона перетворюється воду з магазинних бутилів :)
Water softener дуже популярні в нашій місцевості, стоять в більше ніж половині будинків, reverse osmosis - більш рідка система, але часто люди ставлять не їх, а інші, трошки простіші системи, просто фільтри на воду.

4. В нас стоять спеціальні витяжки повітря. Взагалі витяжки повітря тут стоять фактично в всіх будинках, в ванних і на кухні, це просто норма, але старіші моделі були більш шумними, менш ефективними, а зараз вони все покращують і покращуються. І тому подібні дрібнички, наприклад ми поставили туалети як використовують менше води :), енергозберігаючі лампочки і дімери.

5. В нас є вихід на підключення сонячних батарей, але самої батареї ми не поставили і не знаю коли поставим, вони досить дорогі і зовсім не швидко, а то і взагалі не окуповуються :(.

Може потім ще що пригадаю чи ми ще щось поставим.
Рубрики:  house



Процитировано 2 раз

Без заголовка

Пятница, 21 Января 2011 г. 08:41 + в цитатник
Прикраси, ще й виготовлені своїми руками :):
 (699x437, 64Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

Ukrainian Christmas Carolers - Canadian Bandurist Chorus

Вторник, 18 Января 2011 г. 06:59 + в цитатник
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Пятница, 14 Января 2011 г. 07:55 + в цитатник
Я ж в відпустці, плавно переходячій в декрет, ну і Даня відповідно ходить в садочок тільки раз на тиждень, так ми розважаємось як можемо :). Ось ходили на Діснеївське шоу. Купила я білети тільки для різноманіття, не чекала що Данилу сподобається. Взагалі ми вже ходили з ним на дитячі концерти, і навіть на спеціальний концерт класичної музики для дітей, і малому вони подобалось. Але всі ці концерти були в маленьких залах, чи на відкритому повітрі, на більшості діти взагалі могли рухатись по залу, танцювали, і всі були менше години. Після концерту як правило можна було поторкатись інструменти і т.д.

А діснеївська програма аж дві години, мультики ми їх не дуже дивимось, тобто героїв не знаємо, зал великий і взагалі я просто очікувала чогось тупого :). Але виявилось не все так погано. Звичайно, масова культура :), але дітям дуже подобається і досить видовищно\весело. Даня не відводив очей від сцени і весь час підтанцьовував.

А ще в перерві Данилко вперше в житті спробував поп-корну і лимонаду і прикупив собі ось таку іграшку :
 (700x525, 64Kb)
Зрозуміло що за таких умов будь-яке шоу сподобається :) А іграшка стала супер хітом останніх вечорів. Ярославка в гості заходив, аж позаздрив на неї :).

Я знаю, що не дуже якісно, але такий вже із мне фотограф :(
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Пятница, 14 Января 2011 г. 07:28 + в цитатник
Ми доречі католицьке Різдво зустрічали із індичкою і пряниковим будиночком, на Новий рік серед страв на столі мали Олівє і бутерброди з ікрою, а 6 січня я приготувала багату кутю і узвар (і навіть вдало, Дані дуже сподобалось :)). Сьогодні правда полінувалась, на справжню щедру кутю не спромоглась :(.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Пятница, 14 Января 2011 г. 07:27 + в цитатник
От як ми жили в Україні, то Данька скоріше всього завтра зранечку би посівав у моїх батьків, своїх дідуся і бабусі ....

Але я знаю, що хоч дідусі\бабусі і дуже журяться за внуком, вони на нас не в образі, вони розуміють і знають що ми тут щасливі.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Воскресенье, 09 Января 2011 г. 05:32 + в цитатник
мій син:
 (700x525, 113Kb)
моя сім'я:
 (700x525, 124Kb)
я і мій животик
 (466x699, 34Kb)

Photo by http://www.nechaiphoto.com/ ( or http://svitlana-nechai.livejournal.com/)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Среда, 05 Января 2011 г. 04:41 + в цитатник
Я отримала масу подарунків і навіть один від канадського посольства- батьки Влада ( а мої свекри :)) отримали візу, прилетять до нас на лютий місяць.
Для них це буде перший раз, а мої прилітати два року тому. Взагалі що мої батьки, що Влада не дуже хочуть прилітати до нас, але ми інколи пускаємо в хід заборонене - просимо допомоги і розіграємо карту внуків :), так що в них не було вибору :).
Рубрики:  Day by day

Традиції

Среда, 05 Января 2011 г. 04:33 + в цитатник
Все якось змішалось. Я вихована на традиціях Нового року і православного Різдва, Влад- тільки Нового року, а в Канаді активно святкують католицьке Різдво, і скоріше навіть не як релігійне свято, а світське, ну і трошки Новий рік. Плюс ми то звикли до подарунків від Діда Мороза на Новий рік, а тут Санта на Різдво, причому традиції дуже близькі і від цього це все ще більше змішується. Якби було щось категорично різне- було б простіше, просто святкували б і те і те, адже хочеться передати дитині і ті традиції\звичаї на яких ти виріс, до яких ти звик. А так... чи виживе Дід Мороз при Санті? :), адже і не святкувати католицьке Різдво те ж не можна, Даня все-таки канадець :), да і для це стало справжнім святом . Так що поки що святкуємо всі ці три свята, з усіма їх особливостями і цікавинками, а там побачимо, час покаже в що це все трансформується. Цього разу ми відсвяткували католицьке Різдво в маленькому сімейному колі , з традиційною вечерею , з розвертанням подарунків ранком 25 числа від Санти, а Новий рік зустріли компанією російсько\україномовних друзів в нас вдома, з Дідом Морозом (я рентанула костюм і вговорила Дімку зіграли доброго дідуся), подарунками, з хороводами навколо ялинки і бенгальськими вогнями. За подарунок потрібно було виконати якийсь номер, Даня танцював і грав на музичних інструментах :), Ярославка дуже гарно співав, навіть мене змусили розповісти віршик :).
Фото
"Ти дідусю запитуєш мене, як я себе вів на протязі року, просиш мене виконати якийсь номер, а ти краще спершу покажи подарунки"
From New Year 2011


А до Коляд ми тільки готуємось, є ідея походити і поколядувати по друзям, надіюсь не полінуюсь і все організую.
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Четверг, 23 Декабря 2010 г. 00:18 + в цитатник
Сам фізичний переїзд пройшов відносно легко і без особливих проблем, але враховуючи що в цей же час
1) потрібно переоформити чимало документів, перенести різні сервіси типу телефону і інету
2) це грудень, а значить час святкувань на роботах, в Данилчиній музшколі і дитсадку
3) потрібно було прибрати старий будинок, ми не зобов'язані, але не хотілось бути свиньми :)
4) я виходжу в декрет, останній робочий день 24 грудня, а це значить що потрібно підчистити всі хвости і сходити на прощальні :) обіди з великою кількістю людей, з деякими групами, з деякими поодинці
5) я вагітна, і на даному терміні це відвідування лікаря вже раз на тиждень, здача аналізів і т.д.
6) Данька надумав захворіти, приніс від Діда Мороза (зі свята в дитсадку) простуду :), навіть дві ночі температурив і мав сип, але яка виявилась просто алергічною, реакцією чи то на температуру чи то на мед\малинове варення, якими добра мама активно годувала дитину
7) це час подарунків і стовпичень в магазинах

то я трошки почуваюсь як загнана кобилка :)

хоча з іншої сторони
1) процес переоформленні і переносу не такий і тяжкий, ну накладка з телефоном, ну немає стаціонарного інету кілька днів? так це ж добре! :), більше часу перепаде будинку і сім'ї
2) святкування дійсно веселі, Данилко був в захоплені від святкування в дитсадку, а я і Влад сходили з колегами в хороші ресторани
3) було приємно залишити хороше враження в колишніх господарів і отримати більшу ніж очікували знижку за останній місяць проживання
4) колеги в мене дуже хороші, робота цікава, ніхто від мене багато не вимагає, а на обідах можна почути стільки хороших слів про себе :)
5) з малою все чудово, всі аналізи ідеальні, я гарно почуваюсь
6) прохворів Данилко всього 4 дні, і в цей раз обійшлось без ліків, а за день на який я залишилось з ним вдома, я відпочила\відіспалась, наробили з малими прикрас на ялинку :)
7) з більшістю друзів домовились що будемо робити подарунки тільки дітям один одного, і я хитро замовила кучу іграшок\книжок на інету, з одного сайту, який ще й мав акцію - безкоштовне обгортання подарунків. Данькими вихователям просто подарували по gift cards from Starbucks і доповнила дрібничками, типу зроблено вручну( не мною :() шоколаду чи мила. В музшколі відмовились від подарунків категорично, а приймали тільки пожертви на благодійність. Ще деякі пожерти на благодійність я взагалі зробила через PayPal, звичайно це не так від душі, якщо зробити щось своїми руками, але хоть щось.

А головне будинок подобається , вже трошки облаштувались, почуваюсь як в дома. І в такі моменти дають особливо відчути як же мені пощастило з чоловіком :).

Так що до Різдва\Нового року майже готова і навіть маю святковий, веселий настрій :).
Рубрики:  Day by day

Ялинка

Понедельник, 13 Декабря 2010 г. 22:44 + в цитатник
From December, 2010

та історія як вона потрапила до нашого будинку
під катом
Рубрики:  Pictures
Day by day

Вязальне

Воскресенье, 05 Декабря 2010 г. 22:44 + в цитатник
Ось і Даня сьогодні погодився надіти одну із шапочок що я йому звязала. Я була така щаслива, що навіть боялась порівняти її, зїхавшу на одну сторону, думала, ще зараз усвідомить що я йому підсунула :).
 (466x699, 230Kb)

деталі
Рубрики:  Dan
knitting


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 71 70 [69] 68 67 ..
.. 1 Календарь