-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Понедельник, 01 Ноября 2010 г. 19:29 + в цитатник
Два місяці тому це було таким :
From Ukraine 2010

Це їх татко зібрав, саме в той час коли ми були в Україні, мама висушила, а я контрабандою провезла до Канади.
А вчора я приготувала улюблену грибну юшку, за маминим рецептом, знаєте таку, зі смаком із дитинства? :)
 (699x466, 71Kb)
навіть скупий на похвали Влад сказав, шо дуже смачно і навіть, можливо :), смачніше ніж в моєї мами вийшло.
Взагалі цього року батьки зібрали дуже багато білих грибів, або боровиків чи справжніх як їх в нас дома називають. Тато казав, що це був найкращий грибний рік за його памяті.
Білі гриби можна купити в Онтаріо в польських чи інколи навіть в італійських магазинах, але дуже дорого, і все одно вони не пахнуть так як з Рівненщини :)
Рубрики:  Pictures
Day by day

Без заголовка

Четверг, 28 Октября 2010 г. 19:07 + в цитатник
Рубрики:  Pictures

Тата

Четверг, 28 Октября 2010 г. 19:06 + в цитатник
 (700x700, 182Kb)
 (699x466, 174Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

Мама

Четверг, 28 Октября 2010 г. 19:06 + в цитатник
007 (699x465, 134 Kb)
 (700x700, 236Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

Canada's line of defence

Четверг, 28 Октября 2010 г. 01:14 + в цитатник
 (699x470, 118Kb)

І ще цікаві цифри\дані- http://www.theglobeandmail.com/news/national/time-...-country/article1765835/page3/
Щоб побачити точну цифру,потрібно навестись мишкою на конкретну країну.
Здивувало, що Росія так мало витрачає. Невже фактично безкоштовні солдати так багато економлять?
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Среда, 27 Октября 2010 г. 23:44 + в цитатник
З розділу "Новини з останньої сторінки"
--
У нас теплинь, пройшли грози, пахне весною, от би ще сильний вітер не ніс в лице мокре опавше листя.
--
Влад після минулого Різдва\Нового року на великій знижці, по смішним цінам купив 2 ящика безалкогольного шампанського, того що було справжнім білим вином, потім з нього вивели алкоголь і наситили вуглекислим газом. Я сміялась, питала навіщо нам стільки, Влад обіцяв зробили мені ванну із шампанського. А зараз я його на ванну вже не віддам, оцінила, смачненьке таке, кисленьке :), може мені 2 ящика і не вистачить на наступні рік-півтора.
--
Накупила чистого cocoa butter( http://en.wikipedia.org/wiki/Cocoa_butter, http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BA%D0%B0%D0%BE-%D0%BE%D0%BB%D1%96%D1%8F) і кайфую, використовую для всієї сім'ї, навіть Влад оцінив, звичайно в купі з масажем :)
---
Концерт Океана Ельзи (той що тиждень тому в Торонто) дуже сподобався, хоч все і відбувалось в нічному клубі і я боялась що мені з моїм животиком там не місце :). Звук був хорошим, енергетика і хлопці, як завжди, на висоті.
--
Минулу суботу взнала що значить "не дуже гостре" в мексиканській кухні. Була в нововідкритому мексиканському ресторані( у нас це екзотика) , замовила одне блюдо, два рази перепитала про гостроту, сказати " not hot, not very spicy". Принесли кучу тарілочок, з рисом, соусами, сальсами, тортільями, а головне розпечечу сковорідку, на якій ще шкварчало мясо. Коли я над нею тільки нахилилась і вдихнула запах, то закашлялась, це був чистий аромат гострого червоного перцю :). Але якщо взяти правильні пропорції мясо до решти компонентів ( десь 1:10 :)), то дійсно майже не гостро і смачно.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 27 Октября 2010 г. 19:45 + в цитатник
Не можу втриматись, просто дуже вже подобається :):
pictures
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Среда, 27 Октября 2010 г. 19:43 + в цитатник
Попередні фото зроблені чудовою парою- http://svitlana-nechai.livejournal.com/, знайомству з якими , спочатку заочному, а тепер і очному , я завдячую своєму щоденнику. Ось і користь від ведення щоденника, і я маю на увазі не тільки фото :)
Рубрики:  Day by day

А ось як фотографують професіонали

Среда, 27 Октября 2010 г. 19:39 + в цитатник
Причому так, мимоходом :)
pictures
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Среда, 27 Октября 2010 г. 18:12 + в цитатник
І ще про будинки на основі деревяного каркасу- http://en.wikipedia.org/wiki/Framing_%28construction%29, англіською.
Рубрики:  house

Без заголовка

Среда, 27 Октября 2010 г. 18:07 + в цитатник
Вчора я перебирала одяг, на викидання і чи щоб кудись віддати частину. Це і в зв'язку з переїздом і взагалі так час від часу роблю.
Даня дуже активно допомагав. А потім видно засумнівався що я правильно перебираю, може відкинуті мною речі не такі вже і погані? :) Почав змушував мене приміряти речі, а потім і сам взявся за примірку.
Показ мод від Руденка:
From September +October



І взагалі в нього з'явились вимоги до мого зовнішнього вигляду :). Вибирає для мне взуття, яке одягти саме сьогодні чи яку кофтинку одягнути. А недавно ми разом з ним купляли одяг для майбутнього сестрички, Даня критично все переглядав і вибирав все тільки саме рожеве і в квіточки :). Боюсь тільки що це дуже тимчасове, і буде він потім як наш татко :). Тим більше шо цікавості до свого одягу в нього так і не з'явилось, одіватись по ранкам як не любив, так і не любить :(.
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

Без заголовка

Понедельник, 25 Октября 2010 г. 22:53 + в цитатник
Хочу ще додати, що так тут будують основну масу приватного жила вже років 50, а раніше будували стандартно, із цегли і дерева. В висотках/ великих будівлях використовують металеві каркаси, бетон.

Про саму технологію, мабуть вам виглядає як картонний будинок. В якійсь мірі так і є :). Але як не дивно показники теплозбереження дуже хороші . І навіть звукоізоляція не така і погана :). А наш будинок взагалі буде сертифікуватись на Energy Star, тобто він відповідатиме досить цілому ряду вимог по енергозбереженню.
І така технологія дозволяє
1) будувати швидко
2) будувати відносно дешево
3) легко, дешево і якісно проводити труби і електрику, використовувати ці ж центральні пилососи, опалення теплим повітрям чи центральний кондиціонер фактично в кожному будинку.

Ще хотіла згадати про будівельні стандарти.
Країна і кожна провінція\ місто має свої офіційні будівельні стандарти. Там описано все - мінімальна висота стелі, максимальна площа вікон, вимоги про кількості розеток на квадратний метр і т.д. І будівельні компанії ніколи не порушать цей код, інакше вони не те що не продадуть будинок, вони втратять ліценцію. Ну і звичайно хороші, дорожчі будівельні компанії будуть значно краще цих мінімальних вимог.
Рубрики:  house

Без заголовка

Понедельник, 25 Октября 2010 г. 20:35 + в цитатник
Забула написати про дах.
Для нього використовуються ось такі пластини, бувають різні типи, у нас fibreglass shingles :

а вкладаються як черепиця. Зблизька вкладеного даху фотки в мене немає, тут трошки видно:

Якщо чесно як на мене виглядає дуже ненадійно, але гарантія від виробника- 30 років.

І ще, гараж і підвал звичайно просто заливають бетоном.
Рубрики:  house

Канадські технології

Понедельник, 25 Октября 2010 г. 20:28 + в цитатник
Я бачила що в Україні почали, вже мінімум як кілька років, продавати будинки збудовані за "канадськими технологіями". Не знаю чому така назва, адже будують так не тільки в Канаді, а і Штатах, мабуть "канадські" в асоціації з морозами звучить солідніше :).
І як же будуть основну масу будинків в Північній Америці? зараз я вас полякаю :), розповідь довга, з неякісними фотками, тому під катом. Одразу вибачаюсь за мою дилетантське пояснення, в будівництві мало розуміюсь, пишу що бачу :).
more
Рубрики:  house

Без заголовка

Четверг, 21 Октября 2010 г. 01:06 + в цитатник
Даня любить різні іграшки, але особливу прихильність має до кількох серій ЛЕГО і до автомобілів фірми Bruder. В нас вже кілі колекції із них. Кудись їздимо, їмо і спим тільки з ними.
З кожною іграшкою Bruder йде каталог\рекламка решти їх асортименту. А з ЛЕГО нам взагалі приходить спеціальний журнал раз чи двічі на місяць, про їх новинки. Так це улюблене чтиво у Дані, він їх вивчає хоч раз на день, вказує на предмети що йому подобаються - " Вот это! и вот это!" . Самі цінні просить допомогти вирізати і складає їх в окреме місце, для Санти:).
Навіть враховуючи що він отримує подарунки і від святого Миколая, і від Санта Клауса, і від Діда Мороза, вони просто надірвуться:). Я намагаюсь до нього донести, що можна замовити тільки один подарунок, але здається таку просту цифру Данилко не знає : (.
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Среда, 20 Октября 2010 г. 06:27 + в цитатник
А шанси, на те що в мене буде дівчинка, виросли, до 99% :).
Рубрики:  Day by day


Понравилось: 1 пользователю

Творче :)

Среда, 20 Октября 2010 г. 06:25 + в цитатник
А ось і результат розпису в художній студії . Вийшло набагато краще ніж я розраховувала, майже красиво :):
 (700x541, 181Kb)
а це ще один мистецький витвір молодого таланта :
 (699x437, 196Kb)
Техніка "ріжем на кусочки і наклеюєм" :), із самоклеючого спеціального паперу. Мама трошки допомагала, на початковому нарізанні великих листків паперу на смужки і давала деякі поради.
Рубрики:  Dan
Pictures

Збираюсь відвідати

Вторник, 19 Октября 2010 г. 19:55 + в цитатник
 (452x699, 109Kb)
Рубрики:  Places, facts, etc

Зачіска

Воскресенье, 17 Октября 2010 г. 16:13 + в цитатник
Давно вже пора підстригти, а то скоро за дівчинку почнуть приймати :). Але це проблема- нього дуже швидко відроста волосся і він просто ненавидить процес підстригання.
 (699x466, 276Kb)
http://picasaweb.google.com/Daniel.Rudenko/SeptemberOctober#5528861591494827810
Рубрики:  Dan
Pictures

Турботливий чоловік

Пятница, 15 Октября 2010 г. 19:44 + в цитатник
На днях мене вкусила оса. Я вечором збирала висушений одяг з вулиці , бо люблю сушити саме на свіжому повітрі, а не в машині. Але виявилось що Данькині футболки сподобались і осі, вона присіла на них відпочити і коли я її потурбувала, то не стала церемонитись і вжалила мою долоню. Я зайшла в будинок і почала плакатись, очікуючи підтримки від сина і чоловіка. Даня тільки дуже зацікавився- як це оса вкусила, як вкусила, і т.д.? А Влад дістав із холодильника пляшку горілки і почав намагатись прикласти мені до долоні. Я почала відбиватись, що мені звичайно приємна увага, але мені не так і боляче і холодного прикладати ніби і не потрібно, на що почула - "Ну надо же как-то эту бутылку использовать, она у нас уже три года нетронутая стоит".
--
Знову ж на днях Данилко розбігався, зміг зачепити колонку ( одну із нашої звукової системи, невелику, легку, стоїть на підставці-пальці спеціальній), а я сиділа поряд і вона впала мені на спину. Почувши шум, прибіг Влад
- что случилось?
- та колонка впала
- куда?!
- просто на спину мені, я майже і не відчула нічого
- ух, а я уже подумал что на пол!

Просто від удару об підлогу вона дійсно могла пошкодитись :)
---
Продуктивний ранок суботи. Я готую їсти, а Влад і з Данею на вулиці, чистять машину із середини, відкриваю двері, щоб перевірити, як там вони і чую- " Ой, спасибо, спасибо, молодец, ты мне так помог, только отойди. ..Не дано! Хватит! ...А знаешь что- ты лучше маме иди помоги, она там кушать готовит. Ты же любишь готовить? Мама тебе и сковородку даст, и яйцо, ты только попроси ".
---

Іншим разом Влад до Данилка- "Ты с мамой нежно, у нее бэби в животике, ей надо помогать, и вообще у нее как это.. А, гормональная неуравновешенность".
Рубрики:  Day by day


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 69 68 [67] 66 65 ..
.. 1 Календарь