-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Теорії мотивації

Пятница, 15 Октября 2010 г. 05:20 + в цитатник
 (699x585, 34Kb)
Теорія за якою людська поведінка визначається широким спектром потреб , ці потреби розбиті на 5 категорій, рівнів і в загальному людина не переходить до задоволення потреби вищого рівня, поки не задовольнить , хоча б частково потребу нижчого рівня.
1. Фізіологічні потреби (потреби найнижчого рівня) є необхідними для виживання. Вони включають потребу в їжі, воді, захисті, відпочинку, сексуальні потреби.
2. Потреби в безпеці включають потреби в захисті від фізичних і психологічних небезпек з боку навколишнього світу і впевненість у тому, що фізіологічні потреби будуть задовольнятися в майбутньому.
3. Соціальні потреби (потреби в приналежності, дружбі, любові) включають почуття приналежності до чого-небудь або кого-небудь, підтримки.
4. Потреби в повазі включають потреби в особистих досягненнях, компетентності, повазі з боку навколишніх, визнанні.
5. Потреби в самовираженні, самореалізації — потреби в реалізації своїх потенційних можливостей і зростанні як особистості.
Тут детальніше англійською- http://psychology.about.com/od/theoriesofpersonality/a/hierarchyneeds.htm


І більш сучасна теорія:
 (700x569, 25Kb)
1. Прагнення набути- нагороди, речі, досвід і т.д.
2. Прагнення приналежності до групи, до сім'ї
3. Прагнення зрозуміти - робота повинна бути значущою
4. Прагнення захисту, засноване на страху.
Всі ці потреби однаковозначущі і перетікають одна із одної.
Цікава, проста презентація- http://www.slideshare.net/guesta67203/driving-employee-motivation-a-new-theory
Рубрики:  Places, facts, etc

Традиційні гарбузи

Четверг, 14 Октября 2010 г. 05:50 + в цитатник
Тяжка ноша:
pictures
Рубрики:  Dan
Pictures


Понравилось: 1 пользователю

Без заголовка

Четверг, 14 Октября 2010 г. 05:19 + в цитатник
 (465x698, 197Kb)
ви мабуть подумали, що я тут демострую свій живіт? а ні, це була фотографія моєї повязки :)
більш детально

Осінь на Ніагарі

Четверг, 14 Октября 2010 г. 05:09 + в цитатник
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc


Понравилось: 1 пользователю

Без заголовка

Среда, 06 Октября 2010 г. 23:26 + в цитатник
Вчора вечором Даня випадково побачив фото з свого 2--річчя, там де він з тортиком і свічками, і почав просити, чи навіть правильно сказати вимагати :), здійснити процес задування свічок. Ми спочатку почали пояснювати про День Народження і що воно раз на рік, а потім подумали ну і навіщо такі умовності? :) хіба ми не хочемо створити своїй дитині свято кожен день ?
Почали шукати приховані свічки, не знайшли :(, вони таки десь є, але де- пам'ять мені відмовляє; зате пригадали що в нас є кусочок торта, який нам приніс знайомий і який ми їли в неділю вночі , після того як Даня вже заснув :). Але їхати за свічками всеодно було ліньки , тому ми використали довгі сірники , спеціальні для запалювання в каміні. Влад створив щось схоже на 2,5 сірника, Даня їх радісно задув, взяв кілька ложечок торта і щасливим пішов спати.

----

Ми звичайно привчаємо Данилка до думки про меншого братика\сестричку. І ось вчора я клала його ручку собі на живіт, щоб він відчув, як дитинка рухається. Він фактично ніяк не зреагував, нічого не сказав (він взагалі мало говорить) і я подумала що він не зрозумів\не відчув що відбувається. Але через кілька хвилин він приніс машинку-наклейку і прикріпив її на мій живіт, мабуть поділився іграшкою :).
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Вторник, 05 Октября 2010 г. 19:00 + в цитатник
Будинок наш активно будується, вже стоять основні стіни, на днях накрили дах, вставили вікна і провели основні труби. Ми туди частенько заїзжаємо, особливо Влад, він за всім дуже уважно слідкує. Поки все більш-менш подобається і виправдовує наші очікування.
Зараз над будинком чаклують електрики.
Доречі ще раз дякую всім хто давав поради на рахунок освітлення в living room and dinning room , ми в кінці-кінців прийшли до такого плану :
 (699x636, 44Kb)
тобто я таки послухалась деяких порад :), думала і про настінні лампи, але потім відкинула їх по ряду причин 1) з становленням багато мороки і в результаті вони обходяться недешево 2) їх не так просто зняти\поміняти\перенести в майбутньогому 3) вибір їх у нас невеликий, мені мало які подобались і мало які вписуються в наш майбутній, запланований стиль 4) тут вони не дуже популярні в цілому.
По плану мабуть все зрозуміло, сині кружки - pot lights, червоний хрестик - люстра, що висітиме над столом, нове тільки 3 прямокутники в великій кімнаті, то плануються бути такі лампи:
 (651x318, 30Kb)
 (500x500, 17Kb)
Одна більшого розміру і дві поменших.
Звичайно все це буде рознесено на різні вимикачі.
Так що із вибором в цих кімнатах ми закінчили, в ванних теж визначились, в коридорах\спальнях залишаємо стандартні лампи від будівельника, вони прості, але досить якісні і досить нормально виглядають, в всякому разі як тимчасовий варіант згодяться. Залишилось тільки кухня. Вірніше і там із розташуванням самого освітлення ми вже визначились, але ще лампи не вибрали, можливо теж залишимо стандартні, а поміняємо вже після переїзду в будинок.
Рубрики:  house

Без заголовка

Вторник, 05 Октября 2010 г. 04:12 + в цитатник
Данилко ,як мабуть і всі діти в його віці, тягнеться до образотворчого мистецтва :). Ліпить , вирізає і особливо любить малювати.
Тому на минулих вихідних ми зводили нашого художника в одну із місцевих арт студій. Вирішили почати з малого , самого простого, в тій студії є такий сервіс - вибираєш готову необроблену кераміку, тобі видають краски, ти розмальовуєш предмет і віддаєш назад, а через 10 днів забираєш вже готове, оброблене в спеціальній печі.
Даня вибрав маленьку тарілочку- квіточку і копилку- машинку, Сирника із Тачок. Розмальовував все теж дуже старанно, хотів нанести всі кольори . Вийшло дуже страшненько, але можливо я не розумію справжню творчість :) , і як пам'ять всеодно чудовий варіант. І ще Даня не хотів віддавати свою чудову, розмальовану машинку назад. Розповіді про обпалення і що машика стане ще красивішую його не вразили , чекати- слово не із Данилового лексикону :)
Так що з якимись курсами\заняттями ми вирішили почекати ще рік-два:).
pictures
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

Без заголовка

Вторник, 05 Октября 2010 г. 03:40 + в цитатник
Минулий тиждень Влад був на конференції в Сан-Франциско ( на тій де компанія оголосила про PlayBook) , Данилко дуже сумував і навіть просив мене відвезти його до татка , на машині :).
Але насправді такі поїздки на тиждень, максимум два, корисні. Ми всі починаємо більше цінувати те що маємо, і відчуваємо приливи ніжності і любові до один одного.
Так що минулі вихідні в нас були особливо щасливими і спокійно-сімейними. І навіть погана погода не змогла погіршити наш настрій, мої чоловіки просто розпалили багаття в каміні :):
 (699x466, 104Kb)
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Вторник, 28 Сентября 2010 г. 20:45 + в цитатник
Рубрики:  Pictures


Понравилось: 1 пользователю

BlackBerry Playbook

Вторник, 28 Сентября 2010 г. 01:19 + в цитатник
Ось і офійно оголосили про наш новий девайс-

http://www.marketwire.com/press-release/RIM-Unveil...ayBook-NASDAQ-RIMM-1325727.htm

http://na.blackberry.com/?IID=IBBPBK01#




Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 21 Сентября 2010 г. 00:49 + в цитатник
Сьогодні з колегами обговорювали погоду, плакались, то нам спекотно, то холодно( +17 зараз), яка в нас нестабільна погода. До нас підійшов колега що кілька місяців тому переїхав з Калгарі і тихенько так сказав, "а у моєму рідному місці на минулому тижні випав сніг, а на наступному буде знову + 20, і в травні така ж історія була". А потім підійшов ще один колега, що родом з Мурманська, і розповів як він одного разу зранку пішов в школу в сандалях, а коли повертався то вже лежав сніг. А коли підійшла колега, шо провела кілька років на Північних територіях Канади..., то ми взагалі всі замовкли, тихенько повертались на свої місця з відчуттям задоволення який в нас чудовий клімат :)
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Воскресенье, 19 Сентября 2010 г. 03:45 + в цитатник
Мать братьев Кличко приняла решение усыновить Сэмюэла Питера, чтобы они его больше не били.
--
Кто-то берет деньги у спонсоров, кто-то использует админресурс, и только Виталий Кличко открыто выбивает у американцев деньги на выборы.

Без заголовка

Воскресенье, 19 Сентября 2010 г. 03:39 + в цитатник
Сьогодні закінчила шапку для Влада, приємно маленькі речі в'язати, два дні- і готово. Він навіть пообіцяв її кілька раз надіти :). Бо в нас уже був один досвід, я звязала йому років 8 тому светр, трудилась над ним кілька місяців. а він... його не носив, взагалі.
Ще звязала кілька речей Дані, вде давно, але він категорично відмовляється їх навіть приміряти, іграшками в'язаними не грається :(, жду холодів, може хоч про шапочки передумає.
Ось так в мої сімї моє хобі цінуються :(. І нитки я їм купляю найкращі, ніжні, приємні, і моделі вибираю ніби теж нормальні,
ну ось скажіть що поганого в цій черепашці?
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Четверг, 16 Сентября 2010 г. 23:46 + в цитатник
Photo: DAVID MDZINARISHVILI/REUTERS
A first grader attends his first English language lesson at a local school in Tbilisi, Georgia. On Wednesday, hundreds of native English speakers joined the first day of school as teaching assistants under an ambitious program to have every child aged five to 16 speak English. English is now compulsory, and Russian optional.
 (540x380, 25Kb)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Четверг, 16 Сентября 2010 г. 22:41 + в цитатник
До нас сьогодні завітала Осінь. Прийшов час задуматись про шапочки\рукавички :
 (699x437, 101Kb)
Рубрики:  Pictures
Day by day

Без заголовка

Четверг, 16 Сентября 2010 г. 06:04 + в цитатник
Даня і діти наших друзів, фотки що викликають в мене посмішку .
Максимко і Данилко:
 (699x466, 136Kb)
TV dinner ( під мультик і сосиску можна вмяти ):
 (699x466, 79Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Четверг, 16 Сентября 2010 г. 05:52 + в цитатник
Підлітаємо до Бельбеку (Севастопольський аеропорт):
pictures
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Вторник, 14 Сентября 2010 г. 23:39 + в цитатник
Починаю вірити в інтуїцію, не свою, а моєї мами.
Коли я тільки завагітніла Данькою, мама з першої хвилини заявила що вона впевнена що ношу хлопчика, не по якимось ознакам, а просто їй так відчувається\уявляться. А в цю вагітність заявила- однозначно дівчинка, і називає майбутнє малятко "малою".
І ось я сьогодні сходила на ультразвук, 90% що в нас дівча, просто малятко досить сильно зажало ножки і є малий шанс на помилку, і взагалі шанс помилки з дівчатками більше ніж з хлопчиками. Може дійсно скромне дівча?, бо Даня одразу показав все своє господарство на весь екран :).
Рубрики:  Day by day

best-from-the-past-24-hours, Monday, September 13, 2010

Вторник, 14 Сентября 2010 г. 18:50 + в цитатник
Photo: VASILY FEDOSENKO/REUTERS
Belarussian schoolchildren salute during the Pioneer youth organisation's anniversary at Victory square in Minsk.
 (540x381, 37Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Вторник, 14 Сентября 2010 г. 18:35 + в цитатник
Ну все останній пост про Амстердам , обіцяю :).
Ще одна річ із розділу "тільки в Амстердамі"- houseboats, будиночки на каналах.
Інколи це човни перероблені в будинки, але частіше це дійсно спеціально побудовані. вузькі, але довгі одноповерхові будиночки. Жителі здається навіть не помічають постійно пропливаючих мимо катерів, займаються своїми справами, п'ють каву на веранді чи доглядать за квітами, або годують "домашніх тваринок" :
From Amsterdam


А мене все мучило питання- чому вода в каналах чиста, немає запаху? адже це штучні водойми, без руху води, та ще й в місті.
Виявилось що три рази на тиждень! дамби закриваються і воду перекачують з сусіднього великого озера. І вода дійсно чиста, в ній навіть спокійно живуть риби.

Цікаво що до сих пір канали виконують свою пряму функцію, без них місто просто затонуло б.
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 68 67 [66] 65 64 ..
.. 1 Календарь