Влад
---
Чую щось говорить до Софійки, розібрала тільки "младенцы спят по 18 часов".
---
Вже до мене " а ты плакалась что неизвестно когда вырастут деревья и начнут прилетать птички, а у нас тут собственное целое озеро с гусями" і дійсно:
Взагалі, мабуть із-за близької наявності озерця, справжнього :) і із-за відсутності дерев, гусі втрати всякий сором, ця пара майже поселилась в нас, часто сидить то на будинку, то на цій калюжі за будинком.
Із реклами, сподобалось- "no self-respected Canadian would postpone things to warmer weather"( ніякий поважаючий себе канадець не перенесе свої плани на більш теплий день)
Весна в нас цього року якась грязна :). Повертаємось з прогулянок і весь одяг з Дані йде прямо в пральну машинку, так само робиться з великою частиною одягу мами/тата, одна Софійка в нас чистюля . Це ще звичайно додається присутність будівництва, але і так в Данилки особливий талант по пошуку найглибших калюж.
Взагалі прогулянки в нас дуже цікаві. Наприклад минулу середу ми півгодини бігали між екскаватором, що поряд копав котлован під будинок і грузовиком в іншому кінці вулиці, який тонкою стрункою подавав мілкий щебінь, бо все ж таке цікаве і все хочеться побачити. Сьогодні ми сіли на хвіст сміттєвозу, кілька вулиць в буквальному розумінні слова не відставали ні на крок. Видно водію була приємна Данина цікавість, він порозмовляв з Данькою і навіть спеціально продемонстрував кілька трюків. А в п'ятницю в нас в взагалі було велике щастя :), Данилкові дали посидіти в міні-екскаватори і навіть подавити на ричажки.
Здається для Дані це було навіть за більше щастя , ніж колись давно, ще осінню, до наших сусідів приїхала пожежна. Нажаль :), пожежі не було , але пожежники теж оцінили захоплення хлопчика, який без верхнього одягу , в дощ , вибіг на них подивитись, спеціально для нього включили сирену і дали поторкатись своєї машини.
Мій чоловік ніколи не просить вибачення, ніколи мене не хвалить, майже ніколи не говорить що кохає, насміхається над моїми хобі, часто зі мною не радиться і робить все по-своєму. А ще він майже не читає художніх книжок і не цікавиться футболом.
Із цим монстром я вже 9 років як одружена ( перевірила свідоцтво, так, сьогодні печатці виповнилось вже 9 років!) , і саме дивно, що ЩАСЛИВО одружена, і майже ніколи не думаю про розлучення :)
Що називається не пройшло і року..
Всім дуже дякую за вітаннями, за такі приємні слова ! Нажаль моє цьогорічне ДН співпало зі сумною подією, землетрусом в Японії :(.
А з щоденника і онлайн життя я випала тому що в нас знову перебили кабель і стаціонарного інета не було на цей раз вже значно довше. І це вже було досить невесело. Вірніше на мене це вплинуло мало, від інет залежності я так не вилікувалась :), і навіть примудрилась зробити кілька покупок через свій BlackBerry , а от нашим знайомим, що якраз в нас живуть , це принесло масу незручностей. Адже вони менше місяця як прилетіли з України, і саме в процесі пошуку роботи, квартири і т.д. Прилетіли, а тут погана погода, поганий суспільнйи транспорт, так ще і інет зникає. Справжня дика країна :). Добре хоч є Starbucks, із безкоштовним wi-fi :) .
Ну і Дані прийшлось тяжко, із-за відсутності нормлаьного доступу до youtube і його улюблених документальних роликів про logging trucks.
Колись я думала що ось Даня і Влад не хочуть мої вязані речі носити, так на малій відірвусь , ось їй то я вже навяжу..
Коли ж дійшло до справи, то виходить не зовсім як планувалось :(, в першу чергу тому що банально не вистачає часу. Але деякі мілкі речі я таки вяжу. Ось наприклад дві шапочки:
Шапочки дуже прості, зате повністю мій "дизайн", вдало використала залишки ниток :).
Коли живеш в новому район і поряд ще продовжують будувати будинки, то це значить що поряд копають ями екскаватори, крани піднімають дахи на верх будинків , траки тягають будівельнику техніку, цементовози заливають фундаменти .. Все це є величезним щастям для твого трьохрічного сина, але вся ця техніка може запросто перебити кабеля і залишити ваш будинок на дві доби без стаціонарного телефону і інтернету :)
Особливо тяжкі часи настають для Дані :), і бабуся полетіла додому і святкування День народження закінчились :).
Фото з святкування в нас дома:
Бачите красиву свічку "3"? . Даня намагався її з'їсти , навіть відкусив :). Як сказав Влад" Это ты виновата, зачем говорила, что надпись будет съедобной? ". Але Данилко не засмутився і швидко виправився :):
Влада батьки вже по дорозі в Севастополь, полетіли від нас в минулу неділю, так швидко 4 тижня пролетіли :(. І запаси їжі що мама наготувала нам перед відїздом скоро закінчаться :).
Збулася Данина мрія, він таки отримав на своє триріччя кран із обкладинки каталогу Bruder за 2010 рік :).
Заснув він сьогодні тільки в піводинядцятої і ось так, під ліжком, зате кран поряд :)
може Данилка і погано видно :), але я боялась розбутити його спалахом.
Софійка на перші 8 днів виросла аж на 4 см. Зрозуміло що це не можливо, скоріше всього неправильно поміряли в пологовому будинку, вірніше одразу після народження взагалі тяжко ідеально правильно поміряти, адже діти дуже сильно зжаті і скручені :).
Але дитячі ваги ж я думаю в всіх точках правильно показують? Бо вона за другі 8 днів набрала майже півкілограма. Набирає навіть краще Данилка в такому ж віці, хоча Даня і народився більшим.
---
А Даня в свої 3 роки метр із кепкою і один сантиметр, важить 15 кілограм.