-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Кава

Пятница, 18 Декабря 2009 г. 20:20 + в цитатник
Як ви думаєте який напій в Канаді найпопулярніший , як взяти по проценту дорослих канадців що вживають його щодня?
Це кава. Тут значно менше п'ють чай чи соки, а от каву... І тут процвітають так звані coffee houses , точки де продають дешеву каву з собою.
Tim Hortons - це справжній символ Канади, на рівні з кленовим листком :).
Пробила статистику (http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_countries_by_coffee_consumption_per_capita) , виходить що Канада всього на 11 місці в світі по вживанню кави, з розрахунку на людину. Але це ж в кілограмах за рік . Як би хтось зміг поміряти в літрах за день, я думаю щоб Канада була на першому місці :). Бо більшість канадців п'ють таку розбовтану бурду! Ця кава звичайно краща за розчинну (на щастя, розчинна тут взагалі фактично не присутня), але нажаль, не на багато краща :). І більшість п'є double-double ( подвійні порції цукру і вершків) . Вони навіть над еспресо згущаються, пють Americano( еспресо розбовтане кипятком ) :)
Пацани із моєї команди часто ходять в Tim Hortons і приносять каву звідти, хоча в нас на роботі є така само погана (як на мій смак :)) безкоштовна кава . Періодично хтось приносять і мені, і здається вони до цих пір думають, що я відмовляюсь її пити із соромязливості :), хоч а я їм прямо казала, що таку каву не дуже люблю. Тільки мій шеф, виходець із італійської сімї, має в цьому плані гарний смак і я пю каву принесену ним без насилля над собою :). Жаль, я його бачу тільки раз в два тижні і ще рідше він приносить каву :(.
Хоча з іншої сторони , хороших точок з хорошою кавою тут теж достатньо, просто не кожному вуглі, як поганих .

читаю livejournal

Пятница, 18 Декабря 2009 г. 17:30 + в цитатник
http://sergeydolya.livejournal.com/ - людина дуже багато подорожує, дійсно цікаві розповіді і головне надзвичайно якісні і красиві фото.
http://ostefanova.livejournal.com/- Антарктида і цим все сказано :)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

muskrat чи ондатра і сommon mergansers чи крохаль

Четверг, 17 Декабря 2009 г. 00:05 + в цитатник
На річці що протікає через наше містечко. Фото не моє, а Mathew McCarthy.

ондатра
 (699x462, 39Kb)
і крохаль
 (700x502, 68Kb)
Рубрики:  Pictures

Weather

Среда, 16 Декабря 2009 г. 22:55 + в цитатник
Ожеледиця ( російською гололедица) - на англійській це black ice.
І вчора я в помній мірі зрозуміла чому . Коли дороги покриті цим тонким шаром криги, вони такі чорні-чорні :), так виблискують .
Взагалі вчора весело було, зранку йшов дощ, вечором - мороз і завірюха. Я за один день мабуть бачила більше машин що зїхали на обочину (занесло чи не змогли їхати) , ніж за все своє попереднє життя. Але всі їхали на маленькй швидкості, фактично повзли, деякі навіть їхали назад :), так що серйозних аварій не було. Про те що їхали назад- не шуткую, деякі схили дійсно не піддавались деяким машинам і вони скочувались назад. При цьому дороги посипали сіллю, але просто це зайняло деякий час, а мороз вдарив раптово, якраз біля 5 вечора, коли всі почали повертатись з роботи додому.
Прониклась повагою до Влада, виявляється він хороший водій :).

Ще слова для опису онтарійсткої зими і поповнення запасу англіської, кому цікаво:
коли чуєш winter storm, це значить що буде дуже погана погода , це може бути або snowstorm ( куча снігу за короткий час) або ice storm ( це ще гірше, багато льоду з неба або\і лід на деревах і дорогах)
snow shower- a short duration of light to moderate snowfall, they are characterized by their sudden beginnings and endings
snow squall - a heavy snow shower accompanied by sudden strong winds (a squall)
snow\ice pellets, freezing rain - все просто, з неба падають кусочки льоду :)
flurries -light, intermittent snowfall without any significant accumulation of snow on the ground ( could be close to 1 cm) and gust of wind; це менше ніж light snow
scattered flurries - те саме же, тільки місцями, час від часу , звичайно less than 1 cm of snow, але це більше ніж a few flurries :)
drizzle- це коли ще не дощ, але моросить

p.s ще забула написати про overcast - коли хмари покривають більше ніж 95% неба.
Рубрики:  Day by day

Euro-2012

Вторник, 15 Декабря 2009 г. 02:45 + в цитатник
1260809710_934392_mediumlandscape (351x180, 14Kb)
А красивий логотип намалювали, добрий такий.
1260815898_venuemap (505x316, 30Kb)
Рубрики:  Places, facts, etc

Кулінарне

Понедельник, 14 Декабря 2009 г. 19:41 + в цитатник
Вчора готувала тушені морепродукти за рецетом від Ліди (http://www.liveinternet.ru/users/lidunchyk/post116116475/), дуже-дуже смачно.
(я брала мілкі і вже підчишені креветки, bay scallops and cod fillets)
І ще один із рецептів, який готувала останнім часом і який мені ( і всім кого пригощала :)) сподобався - фрикасе із кролика - http://www.good-cook.ru/forum/topic2458s90.html#entry253399
Я готувала з кроликом , але мені здається що там підійде і інше біле мясо, можна із курятиною готувати.
Рубрики:  Day by day

Старанний художник

Понедельник, 14 Декабря 2009 г. 07:03 + в цитатник
 (699x456, 182Kb)
 (466x699, 58Kb)
З першим фото мабуть все зрозуміло, листок паперу майже нечепаний, що не скажеш про стіл.
А ось результат другого фото, шедевр в подробицях під катом:
more
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

Перший сніг

Воскресенье, 13 Декабря 2009 г. 07:47 + в цитатник
Уранці біля хати

Леонід Куліш-Зіньків.

Уранці біля хати
малесенькі сліди –
зайчаточко вухате
приходило сюди.

Стояло біля хати,
ступило на поріг,
хотіло нам сказати,
що випав перший сніг.

----
і менш відоме

Зайченятко вийшло з хати

Володимир Кленц


Зайченятко вийшло з хати:
-Ну й морозива багато!
На дахах і на ялинках
На горбочках і долинках

Усміхнулася зайчиха
І на те сказала тихо:
-Втіха , синку, для усіх-
Це ж бо випав перших сніг!

--

В нас все було не так мило, спочатку було три дні дуже сильного вітру, морозу, снігу, дощу, знову снігу. Але нарешті сьогодні було приємно вийти на вулицю :):
 (499x699, 237Kb)
ще фото під катом
more
Рубрики:  Pictures
Day by day

Стрілялки

Суббота, 12 Декабря 2009 г. 00:37 + в цитатник
Сьогодні стріляла з цілого арсеналу, з
9 M Beretta
45-ого калібру Kimber 1911
з оптичної гвинтівки і навіть з класичного револьвера .
Звичайно я знала що сріляти з великого калібру багато цікавіше , ніж мілкого. Але не знала що настільки! :).
Відчула що таке дійсно віддача, що таке дійсно гаряча гільза і яка вага в оптичної гвинтівки :).
Нажаль забула взяти з собою фотоапарат, це фото на телефон :
 (700x525, 108Kb)
Це револьвер Smith and Wesson .357 magnum, з нього мені найбільше сподобалось стріляти, по-перше він дуже красивий( хоч на фото і не видно :)), по-друге відчуваєш себе ковбоєм, можна стріляти боком , однією рукою :), по-третє револьвер дуже точний. Хоч щоб нажимати на курок мені потрібно було прикладати зусилля :).
І я стріляю все краще і краще, отримала кучу компліментів від всього клубу. Чи може це тому що я там єдина особа жіночого роду за останній місяць? :)
 (700x525, 71Kb)

So funny, so true, so...CANADIAN

Среда, 09 Декабря 2009 г. 22:22 + в цитатник
howtobe (361x559, 49Kb)

Я здається писала що ми здавали тест на громадянство, але не згадувала про те, що ми громадянство таки отримали. Ми вже кілька місців як громадяни Канади і маємо канадські закордоні паспорти. В звязку з цим я вирішила почитати відповідні книжки :).
Далі пишу англійською, так як книжки теж англійською.
Even these two books have a one author in common, they are very different.
"How To Be A Canadian" is a humor look at Canadian cuisine, culture, regional differences, and even Canadian patriotism and beer! :). It covers may aspects and provides many details, I even learned some things from there. Btw, I see myself in this book sometimes ! I am true Canadian!:).
There are many parts that made me laugh really hard, but some parts are a little too simplify, "canned" humor . In general it is smart, funny and really must read for every Canadian book.
Specially I love charters
1) about our national symbols
The Russians have a bear, the Brits a lion, and the Americans a mighty eagle. In Canada the national animal is a beaver. Renowned for its hard work, even temper, industrious nature and — oh, who are we kidding. The beaver is a forty-pound water rat whose most heroic trait is that he thinks to slap his tail and warn his buddies before he runs away."
2) "Twelve Ways to Say I'm Sorry"

hate (360x558, 37Kb)
















Second book... First of all, of course, author doesn't not hate Canadians, he deeply loves them and Canada in general. But he sees some ways to improve some things :).
The book is funny, the humour is harp and wise; but it contains not just jokes, it has a lot of serious thoughts and ideas, and the moral in the end.
Specially I love parts about our history , "keeping the Americans out, the French in, and making the Natives disappear ".
I also love "The Gold War on the Ice" part about Soviet Union-Canada hockey series; the language is amazing , I had feeling that I am watching the game :).

Book is touching and entertaining, it could be interesting for many people, but to really enjoy it you should be interested in understanding Canadians.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 07 Декабря 2009 г. 22:13 + в цитатник
Ще три роки тому я купила в однієї жінки, що закривала всій бізнес, по в'язанню на замовлення і продажу ниток , 2 чималих мішечка із залишками ниток.Нитки не самі найкращі за якістю і кожна в невеликому об'ємі. Але фактично задарма.
Влад до цих пір не може зрозуміти навіщо я це зробила, а моя подружка, що також в'яже, заздрить на таку вигідну покупку :).
Я з них вже нав'язала кучу мілких речей, типу шапочок для Дані, і ці ялинкові прикраси, з минулого посту , теж і з тих залишків.

Ялинка 2009

Понедельник, 07 Декабря 2009 г. 21:45 + в цитатник
На минулі вихідні ми поставили ялинку і прикрасили будинок знадвору гірляндами, причому це ми ще відстаємо , мабуть зробили це останніми на вулиці, в декого вогні сяють ще з початку, і в більшості - з кінця листопада.

про ялинку, фото
Рубрики:  Pictures
Day by day

Поїзд

Пятница, 04 Декабря 2009 г. 05:29 + в цитатник
З цією стрижкою і "зачіскою" Даня виглядає значно старше свого віку.

Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Четверг, 03 Декабря 2009 г. 20:56 + в цитатник
Bob is in a bar, looking at Susan. But she is looking at Pablo.
Bob is married. Pablo is not.
Is a married person looking at an unmarried person?

The answer
(a) yes,
(b) no
(c) cannot be determined.

-----

Роб в барі і дивиться на Соню, а Соня дивиться на Павла.
Роб- одружений, Павло-ні.
Чи одружена особа дивиться на неодружену особу?

Відповідь
(a) так,
(b) ні
(c) неможна визначити

Правильна відповідь в коментах.

Shaking Man

Четверг, 03 Декабря 2009 г. 08:14 + в цитатник
 (466x699, 64Kb)
Shaking Man
Artist: Terry Allen
The life-size bronze statue of a business executive greets visitors to Yerba Buena Gardens near the western edge of the terrace level of the Esplanade. Toting a brief case, the stature conveys a sense of motion as its hand is extended as if for a handshake.
A prolific and highly versatile artist, Terry Allen has worked since 1966 in a wide variety of media, including musical and theatrical performances, sculpture, painting, drawing and video, as well as installations which incorporate any and all of these media.

Фотку зробив Влад під час своєї поїздки до Сан-Франциско. Я коли вперше глянула на неї, подумала що глюк :).
Рубрики:  Pictures

В русі

Среда, 02 Декабря 2009 г. 19:44 + в цитатник
From November 2009




Це ми кілька тижнів тому в парку розваг, http://www.fantasyfair.ca/, дуже хороше місце , рекомендую торонтуєвцям :) і жителям навколишніх міст і сіл. Звичайно краще, для прикриття, мати з собою дитину :).
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Среда, 02 Декабря 2009 г. 19:30 + в цитатник
В вересні-жовтні ми мали тяжкі часи з одіванням шапки, Даня категорично відмовлявся це робити. Що ми з Владом не робили , і обіцяли і вмовляли, і лякали, і рекламували( одівали його шапки на себе). Інколи допомагав варіант відволікання, виходили на вулицю без шапки, він там починав гратись і ми швиденько, як можна непомітніше, одівали шапку. Але частіше це був варіант тільки на 5 хвилин і шапка знову взлітала в повітря.
Вирішилась проблема з поповнення гардеробу двома шапками , однієї з пожежною машиною , іншої з літачком . Ну і перед тим як їх одіти ми їми звичайно грались :). І якось поступово Данилко звик до всіх шапок, зараз з цим проблем немає.

А сьогодні зранку маленький розбійник не давав мені застебнути курточку. Я ніяк не могла зрозуміти причини, це в нас вперше, і фактично силою застебнула. Даня дивився на мене ображено , а потім таки сам розстебнув курточку і почав показувати на поїзд на його безрукавці. Виявляється він не хотів щоб курточка закривала його красивий "ту-ту" :).

Ще Данилко інколи вибирає взуття , яке він хоче саме сьогодні одіти. І ось сьогодні я йому пропоную чобітки, а він мені мені приносить кросівки із мигаючим елементом :).

Ось таке воно, поняття моди в майже двохрічних хлопчиків.
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Суббота, 28 Ноября 2009 г. 22:22 + в цитатник
З Данею буває тяжко, інколи він випробовує моє терпіння, інколи я просто фізично втомлююсь. Але все-таки набагато частіше бувають такі моменти, як суботній ранок і він прибігає до нашої з Владом спальні, залазить на ліжко і починає по нас ! стрибати, чи коли малий зачувши музику бере за руки тата і маму і змушує нас водити хоровод разом з ним, чи коли він просто заливаючись сміється, і в такі моменти я не можу повірити своєму щастю , щастю бути мамою такого маленького чуда.

Без заголовка

Суббота, 28 Ноября 2009 г. 22:08 + в цитатник
Я вчора розбагатіла, аж на чотири сотні мільярдів доларів.
4 купюри, нові, з відповідним хрустом і запахом, номерні знаки навіть йдуть підряд, і справжні !, дійсно не підробка. Жаль тільки що надруковані вони не Bank of Canada, а Reserve Bank of Zimbabwe :( .
А зробив мене мільярдершою Влад, купив валюту на eBay :).

---
Закупляла на Amazon.ca подарунки друзям на Різдво, книжки за смаками і захопленнями. І трапилась мені на очі The Photographer's Eye , Michael Freeman, купила для себе. Вивчаю, супер книжка. Для тих, хто давно і нормально фотографує, там мабуть написані очевидні речі, але я для себе відкрила багато нового. Крім того дуже хороша, проста і цікава подача матеріалу.

Вчора

Среда, 25 Ноября 2009 г. 18:56 + в цитатник
Photo: Fernando Morales/THE GLOBE AND MAIL
Police wait for a deer to collapse after it was shot with a tranquilizer while wandering in downtown Toronto
 (540x378, 88Kb)
Рубрики:  Pictures


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 60 59 [58] 57 56 ..
.. 1 Календарь