-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

festivals

Вторник, 16 Июня 2009 г. 17:26 + в цитатник
В Канаді дуже люблять фестивалі. А в нашому містечку здається особливо цим захоплюється. Якщо на вихідних проходить тільки один- то це якось мало.
Причому вони зовсім не відповідають своїй гордій назві. Ні, звичайно є і великі фестивалі, де серйозна організація, де тяжко протиснутись, але реально таких свят мало. Більшість фестивалів проходять в парках, людей на них одночасно тільки пару сотень і являюсь собою пару тентів( кава, солодощі, сувеніри), сцену із виступаючими і кучу занять для дітей.
Ось наприклад ми ходили в минулу неділю на Kites of Joy Festival ( літаючих зміїв).
І якби я була перший рік в Канаді :) то б очікувала що змії будуть красивими і складними, що їх будуть запускати хлопці і дяді що довгими вечорами трудились над їх виготовленням. Але після 4 років досвіду я знала, що зміїів будуть запускати всі бажаючі, в основному діти, що зміїі будуть дуже простими, і більшості купованими і навіть літати часто не захочуть :).
І ще років два тому така подія мені б здавалась трошки смішною, але зараз я їх ціню, бо діти їх дійсно дуже люблять. Тим більше що на всіх фестивалях є клоуни\жонглери, бажаючим розмальовують лиця і роблять тваринок із повітряних кульок. І ще вчать чомусь корисному, на фестивалі змій відповідно вчили робити цих зміїв. Даня звичайно малий щоб їх робити і навіть запускати, але він насолоджувався біганням за ними :). І поки тато слідкував за сином, мама могла випити кави з подружками і послухати виcтуп непоганого , хоч і аматорського джазового ансамблю.

Фото( без художньої цінності :). просто щоб показати атмосферу "фестивалю"):
pictures
Рубрики:  Pictures
Day by day

бурундучок

Четверг, 11 Июня 2009 г. 06:02 + в цитатник
Я здається минулого року розповідала про бурундучка, що жив в нас під деревяним настилом на задньому дворику. Він був боязливий, виходив гуляти тільки коли ми були в будинку.
А цього року задній дворик у нас став дуже шумним і кольоровим завдяки Дані, і ми були вирішили, що будундучок пішов від нас шукати тихішого місяця. Але він освоївся, і до звуків і навіть до Даніних іграшок:
 (699x435, 175Kb)
 (699x461, 170Kb)
 (700x406, 175Kb)
 (700x400, 190Kb)
Це він їсть їжу що летить вниз із пташиної годівнички.
Рубрики:  Pictures



Процитировано 1 раз

brewing

Среда, 10 Июня 2009 г. 07:23 + в цитатник
Вчора в мого коханого чоловіка було День народження і , як один і з подарунків йому, я організувала сесію пивоваріння.
В цій точці- http://www.brewhouse.ca/beer_page.htm

Як відбувається процес- все відбувається на теріторії компанії, ти вибираєш рецепт, з їхніх на вибір або свій власний, вариш пиво( десь 2 години займає), далі воно витримується ( 2-3 тижні), фільтрується і розливається по бутилкам( десь годину займає, бо закупорка і т.д.). Тобто з тебе тільки 3 години часу, да і то , можна додатково заплатити і зварять і закупорять за тебе. Порції - по 48 літер.

Що в цьому пиві класного- воно не пастиризується, не додаються ніякі консерванти. Термін зберігання - 90 днів, але тримати потрібно охолодженим.

От сьогодні Влад і варив своє пиво. Рецепт вибрав Czech Pilsner, бо 48 літер - це досить багато і потрібно щоб друзі допомагали випити :), ось він і вибрав нейтральний рецепт.

Можу поділитись рецептом, дуже просто :). Спочатку вода доводиться до кипіння, тоді додається сусло(солод) і глюкоза. Через деякий час додаються різні хмелі. Потім пиво охолоджується до 24С ( ця температура і підтримується два наступні тижні) і до нього додаються дріжжі.
 (525x700, 120Kb)



Процитировано 1 раз

Дожену, залоскочу...

Вторник, 09 Июня 2009 г. 18:55 + в цитатник
Дожену, залоскочу...
IMG_0314 (466x699, 205Kb)

 (466x699, 122Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

Заголовок

Понедельник, 08 Июня 2009 г. 21:34 + в цитатник
Photo: Gleb Garanich/Reuters
An artist performs during an annual fire festival in the Ukrainian capital of Kiev.
 (540x360, 36Kb)
Рубрики:  Pictures

Заголовок

Четверг, 04 Июня 2009 г. 17:31 + в цитатник
Мои результаты ЕГЭ
Математика5
Физика5
Химия2
География5
Биология4
История5
Мои результаты ЕГЭ


питання по географії, історії і фізиці якісь занадто легкі
хімії взагалі не памятаю!:(.
з математики розвязувала найдовше, думала :), особливо про абцису

P.S. спочатку побоялась здавати російську мову, але не все так погано, отримала "4" :).

a security patch for BlackBerry Attachment Server

Четверг, 04 Июня 2009 г. 06:46 + в цитатник
Пишуть про мене, майже :)-

http://www.globeinvestor.com/servlet/story/ROC.200...S-BLACKBERRY-SECURITY/GIStory/

Саме я тестувала цей патч.

Выставка песочных скульптур

Среда, 03 Июня 2009 г. 17:42 + в цитатник
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Среда, 03 Июня 2009 г. 17:17 + в цитатник
Хотела процитировать эту запись- http://www.liveinternet.ru/users/renata_babak/post103840267/, но у меня нет прав :(.

Так что копирую кусок:

---

Верховная рада приняла законопроект №3102 "О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно ответственности за укрывательство факта пребывания в гражданстве другого государства или приобретения такого гражданства)". За соответствующее решение проголосовали 235 депутатов из 438 зарегистрированных в зале.

Согласно законопроекту, гражданин Украины, который находится в гражданстве (подданичестве) другого государства или государств на момент вступления в силу этой нормы, а так же гражданин Украины, который получает гражданство (подданичество) другого государства или государств, обязан в течение тридцати календарных дней в письменном виде проинформировать об этом любой из государственных органов, который принимает участие в решении вопросов гражданства. При неинформировании в течение установленного законом срока любого из государственных органов, граждане Украины несут установленную законом ответственность.

----

А мне скоро канадское гражданство получать.
Рубрики:  Places, facts, etc

Заголовок

Вторник, 02 Июня 2009 г. 18:57 + в цитатник
Photo: SERGEI SUPINSKY/AFP/Getty Images
A man sits on a decorated toilet during an art show on Independence Square in Kiev. The Ukrainian-Russian art union, which organized the show, suggested that pedestrians sit on the toilets and think about the problems produced by the economic.
 (540x382, 71Kb)
Рубрики:  Pictures

Заголовок

Понедельник, 01 Июня 2009 г. 06:45 + в цитатник
обіцяю :) останнє фото із саду, просто кілька прикладів, що ще там зараз квітне і пахне :):
 (699x437, 112Kb)
Рубрики:  Pictures

Royal Botanic Gardens. Azalea (Rhododendron).

Понедельник, 01 Июня 2009 г. 06:41 + в цитатник
Теріторія Royal Botanic Gardens велика, вона навіть розбита на кілька садів. Один із них- Rock Garden, включає в себе дуже красивий японський сад, територію тюльпанів ( вони вже фактично перецвіли), територію вишень( сезон квітів давно вже закінчився) і кусочок із азаліями:

 (699x466, 379Kb)
 (699x437, 69Kb)
azalia1 (699x437, 103Kb)
( на останньому фото моя пОдруга Маша).
Рубрики:  Pictures

Royal Botanic Gardens. Lilac.

Понедельник, 01 Июня 2009 г. 06:22 + в цитатник
Минулу суботу ми провели в ботанічному саду. Виявилось що тут, в Онтаріо, знаходить найбільша в світі колекція бузку. В всякому разі вони так ствержують. Колекція молода, але дійсно дуже різноманітна. Місце не таке живописне як в Києві, але непогане, теж є маленькі схили і все це на березі озера Онтаріо.
Дуже люблю бузок, нагадує мені дитинство, в мої батьків росте кілька кущів. Коли по теплим вечорам чую бузковий аромат, то одразу пригадую, як ми дітьми під цей аромат грались біля подвірря в мяча і як мама нас кликала до хати :).

А особливо цікаво, що цей ботанічний сад одночасно і місце виведення нових сортів.
Взнала що в всьому світі існує 26 видів дикого бузку, із них вже виведено більше ніж 1600 сортів. А в парку, де ми були, представлено 800 із них.

 (699x437, 119Kb)
 (699x437, 111Kb)
Рубрики:  Pictures

Dan and chipmunk

Воскресенье, 31 Мая 2009 г. 06:29 + в цитатник
 (699x528, 320Kb)

 (566x699, 334Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

My latest finished knitting project

Воскресенье, 31 Мая 2009 г. 06:17 + в цитатник
 (699x437, 75Kb)
Цей топ один із самих простих серед моїх робіт, але один із самих довших за часом виконання, бо вязала вже коли вийшла на роботу. Да і то закінчений він лише завдяки тому, що мама в той час в нас була в гостях і дуже мені допомагала з Данею і по господарству.
Ідею узору для рукавів взяла звідси- http://www.katiagreen.ru/model/608 , а так все решта- мої ідеї і розрахунки.
Просто нормальні люди вибирають модель, під неї купляють нитки, в мене ж все навпаки, трапились на очі хороші нитки ( Silk Bamboo by Patons, 70% бамбук/30 % шовк) із великою знижкою, я звичайно купила, а потім вже придумувала модель під нитки і головне їх не велику кількість.
Рубрики:  Pictures
Day by day

Newfoundland and Labrador

Пятница, 29 Мая 2009 г. 00:03 + в цитатник
Вирішила порекламувати Канаду, різні її провінції і території в фотографіях
Почну із провінції Ньюфаундленд і Лабрадор. Так, це не тільки породи собак :).
Провінція свадиться своєю природною красою, дуже милими і доброзичлими людьми.
 (699x437, 117Kb)
і одна із дуже красивих і якісних відео реклам:



ще багато всього цікавого:
http://www.youtube.com/user/NewfoundlandLabrador
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Четверг, 28 Мая 2009 г. 22:24 + в цитатник
До деяких речей людина ніколи не може бути повністю готова. Одна із них- це народження дитини. Я ще ніколи не чула від молодих батьків , що батьківство є точно таким, як вони собі уявляли. І річ в більшості не в якихось труднощах( хоча і таке буває :)), а в тому що ти просто не здатний уявити наперед скільки радості і щастя принесе в твоє життя ця маленька людина, що вона дійсно стане змістом твого життя.
Вчора ми з Владом милувались сином, що приймає дуже смішні пози під час сну. І Влад cказав, шо я вже хвилин 5 як щасливо посміхаюсь сама собі. А як же можна не посміхатись, коли я пригадала момент : я тільки заходжу забрати Даню з дитсадка, а він починає радісно кричати, махати руками, бігти до мене , лізти на руи, обнімає мене зі всієї своєї сили своїми маленькими ручками, цілує в щоку , ще й видає звук "А-а-а-а"( смачно). Мабуть рахує що в нього солодка мама :).
Рубрики:  Dan
Day by day

Відношення до інвалідів.

Четверг, 28 Мая 2009 г. 21:54 + в цитатник
Я вже мабуть писала колись, можливо і не раз :) про умови для інвалідів в Канаді, починаючи з обладнання вулиць, закінчуючи можливістю працевлаштуватись. Ну звичайно завдяки цьому в публічних місцях досить часто можна зустріти інвалідів, різного типу. І не тільки просто гуляючих по вулицях чи магазинах. На закритому катку, куди ми ходимо кататись, точить ковзани молодий хлорчина, що має синдром Дауна. Зранку, при поїздці на роботу, я користуюсь автобусом, і часто одночасно зі мною їздить сліпий чоловік досить похилого віку . А на роботі, по сусідству зі мною працює хлопець, інвалід дитинства, що не ходить, користується інвалідною кріслом. Доречі дуже розумний і веселий.

Так от, я зрозуміла що оканадилась в своєму відношенні до інвалідів. Адже коли ми тільки прибули до Канади, я кидалась їм допомагати, тримати двері( коли це зовсім було не потрібно :), майже всі вони спеціально обладнані для таких випадків, максимум чим можна допомогти - натиснути спеціальну кнопку) і т.д. Всі мабуть знають це відчуття вини і бажання зробити хоч щось корисне?
І ось сьогодні я усвідомила, що я вже давно не кидаюсь до інвалідів і не лякаю їх свої бажанянм допомогти :) . Просто 1) ЦИВІЛІЗОВАНЕ СУСПІЛЬСТВО про них вже поторбувалась і потреби в якісь особистій турботі від сторонніх людей на вулиці і не має 2) моя жалість їх може навіть образити 3) є багато благодійних організацій, які так чи інакше займаються питанням інвалідів, і коли ти дійсно хочеш допомогти, то допоможи через них .

Заголовок

Четверг, 28 Мая 2009 г. 18:35 + в цитатник
Photo: AMIT DAVE/REUTERS
A pair of chameleons fight inside a park in the western Indian city of Ahmedabad.
 (540x378, 76Kb)
Одразу і не скажеш що це бійка, скоріше схоже на вияв симпатії :)
 (266x344, 23Kb)
Рубрики:  Pictures

Cars and trucks

Четверг, 21 Мая 2009 г. 18:44 + в цитатник
Три автомобіля, шо найбільше продавались в минулому році в Канаді:
1. Honda Civic
2. Mazda 3
3. Toyota Corolla


І три що найбільше продавались в Штатах:
1. Ford - F series
2. Chevrolet Silverado
3. Toyota Camry

Одразу видно, що бензин в Канаді коштує на 30-40% дорожче :). І що канадці бідніші :). Хоча все одно не можу зрозуміти, навіщо в Штатах стільки траків ?
Рубрики:  Places, facts, etc


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 54 53 [52] 51 50 ..
.. 1 Календарь