-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Мами, вони і на Північному полюсі мами :)

Суббота, 20 Декабря 2008 г. 18:42 + в цитатник

 (700x525, 82Kb)

 (700x525, 61Kb)

І ще два фото в коментарях.

Рубрики:  Pictures

Kefir

Пятница, 19 Декабря 2008 г. 01:42 + в цитатник

Раніше в нас кефір можна було купити фактично тільки в польско-російсько- українських магазинах.

Але останнім часом майже  в кожному супермаркет почали продавати кефір звичайної канадської фірми Liberte. Чи я тільки останнім часом його стала його більше помічати? не важливо :) Головне- надпис на упаковці розповідає :" Real Kefir made with authentic Kefir grains from Caucasian mountains. Under exclusive licence from the Moscow Dairy Institure" . А на сайті пишуть- http://www.liberte.qc.ca/en/page.ch2?uid=Kefir22. А я навіть не знала про зерна, думала просто набір бактерій і все тут.

Цей кефір трошки відрізняється за смаком від звичного, але здається навіть смачнішим. Стало цікаво, а в Україні кефір виробляють просто з бактерій чи з кефірових зерен?


RIM

Четверг, 18 Декабря 2008 г. 21:01 + в цитатник

Компанія, на яку працюємо і я, і Влад в черговий раз втратила до списку Canada 100 Top Employees, тобто до списку 100 найкраших компанії-роботодавців.

http://www.eluta.ca/top-employer-rim

Цікаві факти:

Voluntary employee turnover last year: 8.2%.

Number of applications received last year: 282,358.

Percentage of employees who are women: 32%.

Average age of all employees: 34.

А працюючих в нас вже більше 8 тисяч по всьому світі, і в нас в місті вже майже 5 тисяч. Навіть минулого року вже не змогли знайти зал, щоб всім разом відсвяткувати Різдво, кожна група окремо святкувала. Правда минулого року зняли критий стадіон в Торонто і організували рок-концерт, а цього року - тільки святкові обіди в ресторанах. І подарунки цього року так собі- спортивний одяг і мячі від фірми Umbro, звичайно із імблемами компанії. Мені то ще сподобалось, я футбол люблю, а от деяким дівчатам... ну подарують своїм другим половинкам.

 

Рубрики:  Places, facts, etc
Day by day

Голос з минулого

Четверг, 18 Декабря 2008 г. 20:36 + в цитатник

У мене є ящик , для спаму, на mail15.com. Я його вказую коли десь регіструюсь, щось купляю онлайн і т.д.

Кілька днів тому в них впав сервер, зникли всі листи. Я навіть занервувалась, бо деякий спам був корисним :). Але ось він запрацював, але так прикольно. З листами по 9 грудня все ок, а от з новими- так весело, то зявляється по 4-6 копій одного і того ж листа, то заголовок в листа один- вікриваєш а там щось інше! То листи зникають зовсім. А ось зараз прийшло два листи з датою 12\31\1969 7 p.m. , жаль прочитати не можу :).

 


Санки

Среда, 17 Декабря 2008 г. 23:59 + в цитатник

А санки я таки купила:

 (700x525, 46Kb)

( позаду виглядає weather shield, в випадку сильного вітру можна Даньку накрити ).

Рубрики:  Dan
Pictures

Designation as inventor

Среда, 17 Декабря 2008 г. 23:54 + в цитатник

Я зажди знала що мій чоловік дуже розумний і що він великий винахідник :). Ось позаминулі вихідні Влад і Дімка приговорили 1,5 літра глітвейну, почали малювати схемки на клаптиках паперу і вести розумні розмови. До нас з Машею долинали слова- "апприксимирование, вероятносное соотношение, квантировать",  " а если вот так? а давай по-другому" .  Какао мабуть не настільки стимулює мозок, тому що ми з Машею розмовляли про вязання, плани на свята і ну і щоб не виглядати в очах чоловіків "забитими", трошки охопили світові новини і  проблеми :).

Але зараз маю документальні підтверження. Маю бумажку з Європейського Бюро Патентів, де його визнали винахідником.  Він один із шести авторів( хлопці із його команди) нової ідеї під назвою " Application integration in networked computing devices".  Патент наспраді ще не опубліковано, він в процесі затвердження, але що його дадуть- майже 100%. Бо на патенти для нашої компанії RIM подає спеціально нанята компанія, яка спочатку робить перевірку на існуючі патенти і все гарно оформляє. Також ця ідея подана на патентацію до штатівської бази.

Влад дуже сердиться коли я його називаю inventor чи винахідник, каже що винахід манюсенький,  просить, щоб я менше про це розповідала, але хіба я втримаюсь? :) . Його премію з цього приводу ми вже прогуляли :).


Так і живемо

Среда, 17 Декабря 2008 г. 23:53 + в цитатник

У нас сніг, мокрий сніг, сніг і знову мокрий сніг.  І якби ще сонечно світило, так ні - небо майже цілими днями сіре і вітри.  Данька терпіти не може одягати теплий одяг,  на вулиці правда веде себе гарно, можливо із-за шоку  :). Але всеодно часто не погуляєш і багато часу на вулиці не проведеш, а дома сидіти нудно, тому ми відвідуємо різні дитячі точки- центри розвитку, закриті ігрові майданчики, влаштовуємо "play dates" з Ярославом.

Зате на контрасті з такою погодою ше більше насолоджуєшся вогнищем каміна, глітвейном( дорослим гостям і Владу, а мені і дітям- какао :)). Ще серед наших гостей великою популярністю користуються сирне фондю, запечене мясо і шоколадне печиво. Я так відчуваю що ми з Владом за цей сезон свят наберемо ваги :), адже спортом фактично не займаємось, з Данькою ковзани і лижі нам не світять ще років два точно.  А гостей приймаємо часто, багато друзів розлітаються на період свят і ми почали святкувати все зарання, ще з початку грудня обмінюємся подарунками.

 

 

Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Воскресенье, 14 Декабря 2008 г. 17:00 + в цитатник

В світовій фінансовій кризі є свої плюси, адже був період коли ціна на базовий бензин в нас доходила до  $1,40 за літр, а вчора заправлялись по 68 центрів( це десь 55 американських по теперішньому курсу).  Ціна фактично така, як ми приїхали до Канади майже 4 роки тому.


Розвиваюче відео

Воскресенье, 14 Декабря 2008 г. 02:13 + в цитатник

Ми дуже рідко дивимся телевізор, якщо чесно, то коли ми переїхали в цей будинок, ми навіть не підключили кабельне, і з того часу в нас тільки 3 канали, причому один із них- французькою. Я тільки інколи дивлюсь новини і спорт, а Влад мабуть вже кілька місяців нічого не дивився. Щоправда ми дивимся 1-2 художні і десь один документальний фільми щотижня чере плеєр. А ще ми включаємо дитяче відео для Даньки.

 Я була проти, але коли Даньці було 2 місяці, Влад включив йому один із  роликів " Baby Einstein "( http://disney.go.com/disneyvideos/preschool/babyeinstein/) .  Малому так сподобалось, він буквально не відривав очей від екрану !  Я могла ці 15 хвилин займатись своїми справами спокійно :). Я почитала в інеті про користь і шкоду подібного,  і домовились з Владом що будемо показувати малому подібне відео кілька раз на тиждень по 15 -20 хвилин. Зараз вже показуємо навіть частіше. Данька їх дуже любить, причому смаки міняються з часом, саме зараз йому дуже подобаються  Baby Newton-Discovering Shapes and Baby Galileo- Discovering the Sky. Мінус що всі ці ролики не доступні українською чи російською, але з іншої сторни слів там зовсім мало, ну і анлійську малому теж потрібно вчити. Коли я була в Україні я купила диск " Професор Карапуз. Співочі ручки", ( http://profesorkarapuz.com.ua/), там є і російська і українська дорожки. Дуже схоже на  Бабі Енштейн, але Даньці подобається значно менше :(, можливо йому ще рано.

Ще ми стали включати мультики, вірніше Влад включає російською мовою, і дивиться разом з малим, Даньці теж подобається, але дивиться не так уважо, періодично відволікається, грається іграшками паралельно.

 

Рубрики:  Dan
Day by day



Процитировано 1 раз

Про Даньку

Воскресенье, 14 Декабря 2008 г. 02:12 + в цитатник

Зараз мої чоловіки дивляться мультики, " Простоквашено", Влад сміється час від часу, а Даня дивиться на тата і теж сміється :). Взагалі Данька став посилено нагамагатись все за нами повторяти, звуки і рухи.

Найулюбленіша іграшка у Даньки - це Владові окуляри, не знаю чому вони йому такі цікаві, мабуть тому що вони йому потрапляю до рук не так часто і щоб їх дістати він змушений прикласти багато зусиль :). І цим далі тим гірше- як тільки окуляри опиняються в межах досяжності,  Данькині очі загоряються, руки починають труситись. Ось і зараз тато відбивається від Данилки, бо малий одразу ж їх знімає з татового носу і намагається  примостити на  свій :). Мабуть хоче бути схожим на тата чи виглядати розумнішим :). І дуже сердиться :( якщо ми забороняємо брати окуляри, чи забереємо їх назад.

Мабуть наш син буде великим вченим :). Дуже швидко читає розумні журнали і навіть вириває і ховає листки з самим цікавим :).  Йому дуже подобається чемоданчик з шахматники фігурами  і білий ферзь вже перетворився на дві півфігурки :). А сьогодні він весь день повторює- Google, Google :).

Рубрики:  Dan
Day by day

walkers

Пятница, 12 Декабря 2008 г. 07:22 + в цитатник

Здається ще недавно Данька не міг самостійно сидіти, а зараз хоче постійно стояти чи ходити. Сам ходити поки не може, ходить навколо меблів, чи вимагає щоб ми водили, а ще в нього є два улюблених засоби для допомоги пересування:

http://ca.youtube.com/watch?v=TtUFPpPoIjQ

http://ca.youtube.com/watch?v=o1jYUFUeYCY

 

 

 

 

Рубрики:  Dan

Ялинка

Четверг, 11 Декабря 2008 г. 20:59 + в цитатник

На днях розмовляла з пОдружкою пОдружки :) , яка за професією -дизайнер, зайшла мова про ялинки. Виявляється виділяють багато стилів прикрашення ялинки. Що я запамятала : 1) самий розповсюджений  стиль- це стиль двох кольорів, коли іграшки двох кольорів, наприклад червогоно і золотого 2) прикраси різних відтінків одного кольору 3) прикраси одного виду, частіше всього кулі, але різного кольору. Є ще стиль vintage зі старовинними іграшками, стиль з іграшками зробленими виключно своїми руками і навіть "дитячий стиль", коли всі прикраси такі, що можуть втрапляти до дитячих рук.

Цього року і я поставила невеличку ялинку, червоно\срібну :

 (699x437, 78Kb)

 наступного року мабуть ставитиму в " дитячому стилі" :).

Рубрики:  Pictures
Day by day

bambino

Пятница, 05 Декабря 2008 г. 19:47 + в цитатник

Ну, все, останній запис про Домінікану :). Вірніше про Даньку там.

Даня взагалі із захопленям сприймає все нове, а тут стільки цікавого!  Можна бовтатись в воді, кидатись піском . Перекрикуватись із фламінго і не одягати пелий одяг.

А скільки уваги! Можливо тому що малих дітей в готелі було не так і багато, а можливо це рахується частиною чудового сервісу, але Даньку всі зачіпали. Кожний ставив собі ціллю розмішити малого, а то і взяти на руки. А скільки раз ми почули про те що в нас дуже красивий і розумний син і що він виглядає старше свого віку.  Що він дійсно так старше виглядає?!  Я вже повірила :) Чи це такий комплімент? :) . В одному із ресторанів музиканти навіть заспівали пісню спеціально для Данилки- італійський варіант  пісні " Танец маленьких утят".

І саме головне- тато завжди поруч, цілими днями з ним грався. 

 (466x699, 58Kb)

 (700x525, 44Kb)

Весь понеділок, коли Влад пішов на роботу, я тільки і чула- тата, тата.

Рубрики:  Dan
Pictures

mamajuana

Пятница, 05 Декабря 2008 г. 19:47 + в цитатник

Що везуть із Домінікани в вигляді сувенірів і подарунків? Ну звичайно ром і каву, сигари, прикраси з лімінару, спеції.   Але все це можна в принципі найти і в інших країнах, а от мамаюану- ні :). Мамаюана- це місцевий агкогольний напій, по своїй суті ром з медом, настояний на травах. Лікує все  :), а ще його називають місцевою Віагрою. Ну звичайно після такої реклами ми закупили його як подарунок кільком знайомим, як і готовий навій, як і набір" зроби сам": ром, мед і трави. Але що за трави туди входять- секрет, візуально я визначила тільки палочки кориці і ніби коріння імбиру :).


Pico Isabel de Torres

Вторник, 02 Декабря 2008 г. 21:33 + в цитатник

І ще одне з місцевих визначних місць, яке ми не не могли не відвідати - гора Ізабель і навісна дорога на неї:

 (699x466, 70Kb)

гора 780 метрів, а канат 3,5 км, підйом лесь 10 хвилин.

 

далі
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Puerto Plata

Вторник, 02 Декабря 2008 г. 21:32 + в цитатник

Ми намагались не розлінитись :), не тільки їсти і валятись на пляжі. Звичайно дитина до року + активні заняття не завжди сумісні, ми не могли наприклад одночасно грати в пляжний волейбол чи брати уроки танців.  Але трошки займались по черзі, Влад брав уроки тенісу( під час вранішнього сну Даньки), я ходила на степ( під час другого, вечірнього сну малого).

Також в наявності було багато екскурсій\ розваг за межами готелю, деякі одразу відпадали із-за сина, деякі мені були не цікаві. До того ж я недуже люблю організовані екскурсії , мінус- не ти вибираєш скільки часу на що витратити . Рентувати машину було ліньки, особливо враховуючи, що домініканці- дуже відчайдушні водії, з дотриманням правил ще гірше ніж в Україні :).  А подивитись хоч навколиці  хотілось. Тому ми вибрали середній варіант, ми взяли таксі на певний час, водій відвозив нас куди ми бажали і чекав нас в кожному місці скільки нам завгодно. А хороший путівник Влад мені подарував ще перед поїздкою.Так ми оглягули місто Пуерто Плата, біля якого знаходився курорт.

З побачиного варто відмітити набережну:

 (699x466, 51Kb)

далі
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Про готель

Вторник, 02 Декабря 2008 г. 05:38 + в цитатник

Як і багато готелів за схемою " все включено" наш готель являв собою цілий комплекс на березі океану. Тут тобі і кілька барів і ресторанів, і тенісні корти, і салон краси, і фітнес клуб, і spa салон, і дайвінг центр, і магазинчики. Різноманітна розважальна програма -вечірні шоу і танці, заняття аеробікою і уроки танців, змагання і конкурси. Лодочки і серфінги, трубки і ласти- бери і користуйся.

Але виділяється цей готель серед інших тим, що його територія- по суті ботанічний сад, ще й з деякою живністю.

 (699x466, 65Kb)

 (699x466, 53Kb)

і ще фото рослинністю\живністю
Рубрики:  Pictures

Домініканська Республіка

Понедельник, 01 Декабря 2008 г. 19:51 + в цитатник

Це веселі і в більшості дуже бідні люди.

Це кава і какао, сигари і цукор, ром і тропічні фрукти.

Національний спорт- бейсбол, а танець- меренга.

Природа надзвичайно красива, країна славиться не тільки своїми пляжами, а й тропічними лісами, водоспадами.  Живність різноманітна - від китів і крокодилів до метеликів і папуг.

А чи знали ви? :), що Домініканська Республіка- це батьківщина для більше ніж 300 видів орхідей?

 

 (699x466, 29Kb)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Понедельник, 01 Декабря 2008 г. 19:15 + в цитатник

Як канадці проводять свої відпустки? Як і всюди в світі, дуже по різному, все залежить від конкретної особи.

В нашому регіоні дуже популяний відпочинок в котеджах ,своїх чи рентованих,  літом на березі озер, зимою біля лижних спусків ( аналог наших дач, тільки без городу :)).

Частина любить подорожути по Канаді і Штатах, на машинах і зупиняється в готелях, чи взагалі в спеціальних трейлерах( будинко- автомобілях :)) і зупиняються в місцях, спеціально відведених для цих трейлерів. Також є народ ( в основному пенсіонери) що їздить на автобусні екскурсії, на багато днів, знову ж зупиняючись в готелях.

Звичайно народ літає по світу, в Європу і Латинську Америку, Азію і Африку.  Хоча із-за цін цей відпочинок доступний далеко не кожному :(. Літають самі по собі( частіше молодь) чи беруть організовані тури( пенсіонери), їх дуже багато варіантів.

Ще одна із самих популярних  форм проведення відпустки- це відпочинок на Кабирах чи інших місцях поближче до екватору, в готелях за схемою " все включено". Найбільше цих курортів в Мексиці, в Домініканській Республіці і на Кубі. Ці ж місця і є найдешевшими. Також популярні варіанти, дорожчі- Джамайка чи Коста Ріка, Аруба чи Антігуа, Гаваї чи Багами, Флорида. Останні мають менше готелів за схемою" все включено, але багато звичайних готелів.

Ось ми і провели тиждень в одному із таких "все включено" готелів. З однії сторони мене трошки мучить совість за таку " ліниву" форму відпочинку,  але ми вирішили, що так буде найкраще для Даньки , да і Влад у мене дуже любить пляж і пиво :).

 

Рубрики:  Places, facts, etc
Day by day

Без заголовка

Понедельник, 01 Декабря 2008 г. 18:03 + в цитатник

Повернулись. Ох і тяжко ж повертатись в сніг і вітер( зараз за вікном шторм і обіцяють до 25 см опадів) від таких видів :

види
Рубрики:  Pictures


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 48 47 [46] 45 44 ..
.. 1 Календарь