-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

three belts

Воскресенье, 24 Февраля 2008 г. 17:33 + в цитатник
Можна по різному відноситись до боксу і особливо до останнього бою Кличка з Ібрагімовим, але в будь-яку випадку не можна не поважати результат :
 (331x450, 28Kb)

Без заголовка

Воскресенье, 24 Февраля 2008 г. 01:12 + в цитатник
Photo: KERSTIN JOENSSON / AP

Finland's ski jumper Janne Ahonen flys during a training jump of the FIS Ski Flying World Championships in Oberstdorf, southern Germany, on Thurday, Feb. 21, 2008.
 (500x350, 21Kb)

Unions

Суббота, 23 Февраля 2008 г. 05:19 + в цитатник
Як відомо, всі говорять і очікують рецесію, світової економіки і особливо штатівської. В Канаді теж постійно дискусії, чи буде ресеція і як вона проявиться на місцевій економіці. Це звичайно окрема велика тема, але я не зовсім про це :).
Однією із проблем місцевої економіки на даний момент є закриття заводів про виробництву автозапчастин і самих автомобілів. В Онтаріо багато подібних заводів, що належать американським компаніям. І коли раніше вони були відносно дешевими виробництвами, то зараз, за рахунок росту канадського долара, все стає навпаки, Канада стала дорогим місцем для розмішення заводів.
Також щоб ви зрозуміли ситуацію, потрібно сказати про профсоюзи в Північній Америці. Це дуже велика сила. І законодавчо пікріплена. Часто вони фактично диктують свої умови власникам\державі. В деяких сферах навіть тяжко найти роботу, якщо ти не член профсоюза.
В нашому містечку також є такі заводи, по виробництву запчастин, в одному 1200 працівників, на даний момент 400 на скороченні, і власник (http://www.magna.com/magna/en/) грозиться закритись повністю в 2008-2009 році. Я коли прочитала ці новини, так співчувала людям, адже це дуже велика проблема, не всі зможуть легко потім найти роботу і т.д. Тим більше подібних заводів і ситуацій чимало.
Потім виявилось що власник пропонує профсоюзу домовитись, знизити зарплати і бенефіти. Але лідер Canadian Auto Workers( http://www.caw.ca) профсоюзу заявив: “We're not going to try to buy jobs by being the cheapest workers in the world”.
От думаю які горді люди !, за копійки працювати не хочуть. Тільки я так думала недовго, до моменту поки не взнала які в них зарплати на даний момент :).
"With the Canadian dollar at par, CAW hourly wage and benefit costs of $75 to $80 an hour are $5 to $10 higher than the $70 (U.S.) to $80 figures in the United States, Mr. Stanford said. Higher productivity in the Canadian plants more than compensates for what now is a cost disadvantage here, he said."
Тобто зараз разом з бенефітами вони отримують від 75 до 80 доларів за годину! І відмовились від пониження десь на 25 $. Вся моя жалість кудись ділась :).
Звичайно не всі на заводі отримують таку зарплату, плюс велика чатина з цього бенефіти - пенсійні відрахування, медичне страхування і т.д, але все-таки зарплати виглядають дуже великим. Хоча з іншої сторони кажуть що вартість праці все-одно менше 10% вартості машини.

А один із американських заводів цього ж власника погодився на пониження, на 25%.
Так що робота мабуть попливе до них :).

Доречі Тойота таких проблем як профсоюзи немає, і розширяє і розширяє своє виробництво :).

high-tech career

Суббота, 23 Февраля 2008 г. 03:46 + в цитатник
До нашого місцевого університету в черговий раз завітав Білл Гейтс :
http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM...gates22/BNStory/International/
Він в нього явно улюблений серед канадських. Заманює випусників :). В Microsoft і моєї компанії прям війна за хороші кадри з нашого універу. Знаю одного хлопця, він тільки закінчує університет, правда дуже гарно вчився, і практику класно в нас пройшов, він отримав запрошення на роботу програмером як від моєї компанії, так і маленько-мягких, поки не вибрав, мучається :).
Також постійно зявляються замітки зі статистикою і прогнозами про великий дефіцит ІТ в Північній Америці.
Тобто виглядає що вчитись зараз на computer science дуже перспективно :).

Прикольні епізоди с українцями в голівудських фільмах

Четверг, 21 Февраля 2008 г. 17:45 + в цитатник
З того що згадалось:
1.Seinfeld(досить прикольний комедійний серіал):
http://www.youtube.com/watch?v=fzLtF_PxbYw
2.My Life( рекомендую, дуже непоганий фільм і українці там реальні).
Bob Jones (Michael Keaton) is diagnosed with terminal cancer just as his wife Gail (Nicole Kidman) learns she is pregnant with the couple's first child. Realizing he might die before the child is born, Bob decides to make a video about his life so that his child will someday be able to know him.
Michael Keaton parents are Ukrainians in this movie. In one part of the film, there is a Ukrainian wedding. The production crew of "My Life" visited seven Ukrainian churches in Chicago before the scouts decided on St. Nickolas Church. This church is the oldest and largest Ukrainian church in the area.
Peter Efimenikov was the Ukrainian dance instructor, and the Ukrainian Folk Dance Ensemble of Chicago performed the dances, Dariah Chaikovsky served as the Ukrainian consultant.

3. ER( дурний, але колись дуже популярний серіал, там грав Клуні).
American serial medical drama set primarily in the emergency room of fictional County General Hospital in Cook County, Chicago, Illinois.) . Nurse Carol Hathaway is one of characters in this TV show. She is portrayed by Julianna Margulies. She is half Ukrainian. In one episode these is Ukrainian Christmas.
Різдво вони там зустрічали в вишиванках, з вінками на голові, але вінками дійсно схожими на українські.

4. Sex and the City.
Magda (Lynn Cohen), the Ukrainian housekeeper nanny who was introduced in the third season becomes an ersatz mother figure and a thorn in Miranda's side. Her attempts to push traditional marriage/motherhood attitudes on Miranda are both subtle (buying her a rolling pin "To make pies. It's good for a woman to make pies.") and intrusive (replacing her vibrator with a statuette of The Virgin Mary). Magda comes to accept Miranda's lifestyle choices and continues working for Miranda, even when she and Steve move to Brooklyn. Although Miranda is reluctant to accept help, Magda makes life manageable for Miranda after the birth of Brady by serving as both a housekeeper and a nanny.
У Магди і імя і зовнішність звичайно зовсім не українські, але характер- "поради коли їх не питають" відповідає образу :).

5.Ну і звичайно - http://www.imdb.com/title/tt0404030/

Місячне затемнення

Четверг, 21 Февраля 2008 г. 07:11 + в цитатник
В нас тільки що було, красиво :).
http://science.nasa.gov/headlines/y2008/13feb_lunareclipse.htm?list832708
http://www.mreclipse.com/Special/LEprimer.html
Останній лінк може бути корисним для багатьох, можете найти коли у вас буде.

Due date

Вторник, 19 Февраля 2008 г. 05:26 + в цитатник
90% моїх знайомих не доносили своїх дітей хоча б день до назначеного терміну, тим більше своїх перших дітей. Так що я була якось впевнена шо також потраплю до їх числа, і мій лікар теж цим мені грозилась вже давно :). Але наш синочок показав, що ні лікарів (які ставили 18 лютого), ні тим більше маму( я хотіла 17 лютого) слухатись він не планує, що йому добре і в животику :). Надіюсь йому там не на стільки добре, шо він послухається татка (Влад мріє про 29 лютого) :).
А взагалі народжувати потрібно, бо мене і Влада вже замучили питаннями :). Хоча ми всім кажем, що як тільки - ми одразу напишем чи позвоним, але таке враження що нам не вірять :). Сьогодні навіть Владлен пошуткував, скинув мені по Google Talk - "ну что, вы ещё не родили?" :). І все в нас готово - сумки в лікарню зібрані, холодильник забитий, сидяче автомобільне крісло сьогодні прикрипіли, навіть дитячу качалку вже сьогодні зібрали.

Фільми

Вторник, 19 Февраля 2008 г. 05:06 + в цитатник
Останнім часом ми дивимось більше фільмів, воно і зрозуміло, адже не так багато розваг у вагітних на останніх термінах :). І у мене саме зараз хвиля захоплення "серйозними комедіями", не знаю як точніше назвати цей тип фільмів, в англійській їх звичайно позначають Genre: Comedy / Drama. Вони завжди подобався такі фільми, але останнім часом ше більше захопилась, серед решти багато фільмів сердять своєю тупизною, а дуже трагічні фільми дивитись не дозволяють гармони, плачу :).
З останнього що сподобалось- Sideways (http://www.imdb.com/title/tt0375063/), The Good Night (http://www.imdb.com/title/tt0484111/), Juno (http://www.imdb.com/title/tt0467406/). Останній є одним із фаворитів на цьогорічного Оскара. Якщо вони вам будуть траплятись - рекомендую також подивитись :).

Українське пиво в Канаді

Понедельник, 18 Февраля 2008 г. 21:51 + в цитатник
Моя улюблена газета надрукувала оглад про Славутич і Львівське в Канаді
http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/LAC.2...SINCUBATOR18_ART_1800/TPStory/
Коротко- стаття піднімає питання чому в Канаді так багато українців, але так відносно погано продається українське пиво. Звернулись би до мене, я б пояснила :). Бо звичайно пару раз в рік прикольно купити українське пиво як ностальгію( хоча звичайно і тоді, як би я мала вибір, то вибрала б інше українське), але який українець, навіть далеко від Батьківщини, майже при однаковій ціні постійно буде надавати перевагу Славутичу перед HOEGAARDEN, PAULANER HEFE-WEISSBIER, HACKER PSCHORR WEISSE ( Влада улюблені) чи GUINNESS PUB DRAUGHT, NEWCASTLE BROWN ALE, LIEFMANS KRIEK BEER ( мої улюблені)?

А ті люди що вже дійсно орієнтуються в основному на ціну пива, то виберують місцеве, ще на пару десятків центів дешевше пиво.

Хоча з іншої сторони в статті піднімаються правильні питання, реклами пива мало і вона не зовсім правильна, мало хто про нього чув. А воно насправді набагато краще, ніж більшість канадського чи американського пива, шо тут продається. Тут є таке, що тяжко пити, навіть будучи великим любитилем пива :).

Ось доречі як пишуть про Львівське на сайті сітки-продавця:

LVIVSKE PREMIUM LAGER
LCBO 697862 | 500 mL bottle
Price: $ 2.25
Beer, Non. U.S. Beer, Regular Brewery
5.0% Alcohol/Vol.
Sugar Content : 3
Made in: Ukraine, Ukraine
By: L'VIVSKE PIVOVARNIA

Tasting Note
Pale gold colour; lightly fruity nose with hop character; light bodied and refreshing with a clean finish.
Serving Suggestion
Schnitzel, fish and chips or on its own as a backyard sipper

Лід і метелики

Воскресенье, 17 Февраля 2008 г. 07:55 + в цитатник
Сьогодні відвідали два дуже різних, скоріше протилежних місця/події. Спочатку заїхали на закінчення Ice Dogs Festival в центрі нашого містечка, дуже зимову подію, а потім поїхали в літо :) - Wings of Paradise Butterfly Conservatory в 20 хвилинах від нашого містечка.
Льодово-собачий фестиваль був маленьким, нічого особливого, льодових скульптур мало, хоча собаки в упряжках були дуже красивими.
Заповідник метеликів :) теж звичайний, ми були в подібному на Ніагарі як тільки приїхали до Канади, але завжди серед зими приємно опинитись тропіках. Також в них багато додаткової інформації, все тобі розкажуть і покажуть. І в кафе в них працює дуже приємна російськомовна дівчина :).
А ще в нас була дуже гарна погода, ми приємно поїздили і погуляли по навколиці і в сумі провели просто чудовий день :).
Фотки і відео тут - http://good-times.webshots.com/album/562511934qOZmqF
Зокрема цей ролик:
http://good-times.webshots.com/video/3005406600064675970qcwqRV
Влад хитро приманив метелика, намазав свій палець апельсином :).

Чергова стрілянина

Суббота, 16 Февраля 2008 г. 01:10 + в цитатник
На цей раз в Іллінойсі. Всі мабуть читали, про цей випадок в університеті, 6-ти загиблих і 16-х поранених.
І я навіть не дивуюсь шо такі випадки повторюються. Адже в Штатах( тут також частково, але в значно меншій мірі), з подібних подій роблять шоу. І сюди траслюється дуже багато американських каналів. Я памятаю як після трагедії в Вірджінії (самого страшного випадку по кількості загиблих), всі канали про це тільки і говорили, і не просто в новинах, а свідків запрошували на різні передачі, одне із самих популярних американських ток-шоу, з Опрою, теж було цьому присвячене, запросили викладачів стріляючого і т.д. Я просто дивитись не могла, як тільки зустрічала передачу про це, принципово переключала. Звичайно я розумію, що про таке мовчати не варто, потрібно найти причини і т.д., але ж засоби масової інформації здається це просто використовують, щоб заробити гроші. А народ фанатіє, рейтинги високі. І як це впливає? звичайно не заспокоює якогось психа, а тільки пхає його на подібний крок, на можливість прославитись на всю країну, а то і світ.
Звичайно, мабуть в Штатах є проблема з регулюванням видачі зброї, з контролем, раз так багато зброї потрапляє до рук ненормальних. Але я думаю, що основна причина не в цьому все-таки, саме суспільство породжує і підпихує цих психів на подібні кроки.
Доречі в Канаді,в Квебеку теж вже був подібний випадок :(.

Наша міліція нас береже

Пятница, 15 Февраля 2008 г. 01:35 + в цитатник
http://korrespondent.net/ukraine/events/375821

"Працівники ДАІ викликали підмогу, і до ресторану прибули їх колеги. У свою чергу Беркут викликав свій черговий наряд та інших працівників, які також приїхали і включилися в бійку. Потім за дзвінком громадянина Л., який також брав участь в бенкеті з беркутівцями, в ресторан прибули невідомі з бейсбольними бітами. Останніми на місце бійки приїхали представники спецпідрозділу Сокіл."

Добре хоч не перестріляли один одного :(.

День Валентина

Четверг, 14 Февраля 2008 г. 19:28 + в цитатник
Не люблю я це свято. Не те що я проти самого свята, чи підбиваю не святкувати, сама ідея непогана. Але мені просто погано стає від комерцилізації цього свята. Звичайно і інші свята- це куча реклами, специфічних товарів і т.д. Але від прикрас для ялинок і запаху кориці мені стає приємно, а от від неймовірної кількості сердечок і червоного кольору навпаки. Причому велика кількість саме дешевих, пластикових товарів, як глузування виглядає. Банально і вульгарно. Вчора і позавчора гуляла, заходила також в магазини, думала осліпну :).

Digital Photo Frame

Четверг, 14 Февраля 2008 г. 19:16 + в цитатник
Вчора я лягла спати як завжди, десь в 11:30, а Влад сказав що він ще на хвилинку затримається. В 2 години ночі я прокинулась від того що він тільки лягає і насварилась, що стільки сидіти за компом шкідливо.
Сьогодні ж ранку провела його на роботу( як правило зранку я готую чай, якийсь дуже легкий снідонок і складаю йому обід з собою) і пішла одразу вниз, до свого робочого куточка, перевірити пошту. А там на столі стоїть ось така цифрова рамка для фотографій- http://www.pandigital.net/products/digitalframes/pan80-2.html
і крутяться милі, прикольні, дорогі мені фотографії. Він мабуть вночі це налаштовував, чекав поки я засну, а я на нього насварилась :).

Прикольну розповідь прислали :)

Четверг, 14 Февраля 2008 г. 18:00 + в цитатник
One day my mother was out and my dad was in charge. I was maybe 1 and a half years old. Someone had
given me a little 'tea set' as a gift and it was one of my favorite toys. Daddy was in the living room
engrossed in the evening news and my brother was playing nearby in the living room when I brought
Daddy a little cup of 'tea', which was just water. After several cups of tea and lots of praise for
such yummy tea, my Mom came home. My Dad made her wait in the living room to watch me bring him a cup
of tea, because it was 'just the cutest thing!!' My Mom waited, and sure enough, here I come down the
hall with a cup of tea for Daddy and she watches him drink it up, then says, 'Did it ever occur to you
that the only place that baby can reach to get water is the toilet??'

Кофеїн

Понедельник, 11 Февраля 2008 г. 06:53 + в цитатник
Під час вагітності в мене не помінялись смаки, не тянуло на солодке чи солоне, і я не стала їсти більше. Звичайно я стараюсь харчуватись якомога якісніше і корисніше. Але ми це завжди так старались і на продуктах ніколи не екомомили. Ну і само собою я п'ю спеціальні вітаміни і добавки.
Зрозуміло, що я повністю відмовилась від спиртного. Хоч я і рахую, що періодично, раз в місяць мені можна було випити 50 гр червоного вина, але Влад так на мене глянув, коли я про це заїкнулась, що я одразу забула і відкинула цю можливість. Правда коли літали в Україну я пила безалкогольне пиво, а осінню-зимою безалкогольне вино. І не завжди просто газований сік, а інколи саме вино, з якого було витянуто алкоголь. Взагалі відмова від спиртного далась дуже легко і непомітно, якось логічно і само собою.
Від чого трошки тяжко було відмовитись, це від суші з сирою рибою. Але я продовжую їсти інші варіанти суші, так що ломки майже немає :).
Найтяжче мені далось обмеження кількості кави. Гарну каву я дуже люблю, люблю не тільки її смак, а і запах, і навіть звук коли Влад її меле :). До вагітності я випивала в середньому дві чашки кави в день. І хоч по більшості дослідженнь 300 мг кофеїну в день не приносять ніякої шкоди дитині, а це саме дві чашки кави( 150 х 2), але ж я ще пью і чай (це 75 мг в чашці), їм шоколад і т.д. Тому я була готова зменшити норму і пити одну чашку, зранку. Не тут то було :(, Влад десь прочитав що 150 мг кофеїну в день для вагітних це значно краще ніж 300 :).
І виставив мені норму - одна чашка кави в три дні і одна чашка чаю з кофеїном в день. Ось так я і живу, зате ще більше ціную каву і перед тим як випити, довго насолоджуюсь ароматом:). І добре що на роботі в нас погана кава, не на багато краща ніж розчинна, бо інакше я б могла б зірватись :).

Поки не народила :)

Понедельник, 11 Февраля 2008 г. 06:11 + в цитатник
Прикольно так, всі чекають від мене тільки однієї новини :).
Коли звоню до мами, то в її першій фразі- "Ну як ти там?" в голосі стільки очікування, і тато за задньому фоні- "Таня? Ну що там, ну що там?" :).
Одні знайомі позвонили додому, коли нас не було- вирішили що ми поїхали в лікарню вже, а інші ще й сьогодні не дозвонились на мій мобільний( я забула його вдома), так вже майже побігли квіти купувати :). І всі першою справою питають як я почуваюсь. Я розумію, що це правила вічливості, але таке враження що я маю сидіти дома, погано почуватись і чекати пологів.
А я почуваюсь гарно :), в середу пройшлась по магазинам на півдня, в четвер заскакувала на роботу, ходила обідати з колегами, вчора ми ходили в гості до Наталі і Юри. Ярослав вже так підріс, розвивається і розумнішає, ходить примаючись. Сьогодні правда ми майже нікуди не вибирались, тільки Влад зробив мені свято, звозив мене на капучіно:). А сиділи ми дома із-за погоди, судячи по інтренету в нас зараз -17, а відчувається як -29, вітер до 40 км за годину, в день навіть були пориви 70 км\год. Так що виходити гуляти якось не хочеться :).
Одне добре що це різке похолодання тільки на день-два.

Для Ирины Семеновны

Понедельник, 11 Февраля 2008 г. 05:52 + в цитатник
Ссылки на фотографии
1) http://fotoplenka.ru/users/tanchik77/
2) http://community.webshots.com/user/tanchik123

Текущая погода и прогноз на неделю в нашем городе- http://www.theweathernetwork.com/weather/CAON0728

Без заголовка

Четверг, 07 Февраля 2008 г. 23:09 + в цитатник
Photo: Marc Serota/Getty Image
Wladimir Klitschko( взагалі це німецький спелінг з російського звучання, з українскої анлійською мовою було б Volodymyr Klychko, але він так сам себе пише) right, shadow-boxes under water with NABO cruiserweight champion Johnathon Banks at the North County Aquatic Complex in Palm Beach Gardens, Fla.
 (500x350, 60Kb)


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 36 35 [34] 33 32 ..
.. 1 Календарь