Исходное сообщение Demchenko
Хлопців дуже часто переношують. Крім того, не знаю як в Канаді, а тут при визначенні строку лікарі можуть запросто помилитись на тиждень-два. Та й самі батьки не завжди точно впевнені, коли саме дитина завелася в животі у мами :)
Так, я розумію, я не переживаю, головне що я почуваю, що все добре, а переносити кілька днів- це непогано. Тут нормою рахується довжина вагітності від 37 до 42 тижнів.
А ставлять тут термін по словам мами спочатку, а потім коригують по результатам ультразвуку і т.д. В моєю випадку як було 18 лютого від самого початку, так і залишилось. Я доречі вчора була в лікаря і вона сказала що пологи - справа кількох днів, думає що до понеділка нас буде троє :).