-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Due date

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


N31101975   обратиться по имени Вторник, 19 Февраля 2008 г. 11:12 (ссылка)
Бажаємо ні пуху ні пера!!!!!!!
Самих світлих спогадів про роди (у мене такі були 2 роди). Всі питають - бо знають з досвіду, що післяродів не хватає часу щоб оповістити всіх : )))))))
ОТ і я зайшла на щоденник, щоб перевірити новини : ))))))
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Вторник, 19 Февраля 2008 г. 13:36 (ссылка)
Ох ця тяга програмістів до exceptions :)
Ну може до Риби дотягнеш
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 19 Февраля 2008 г. 17:36 (ссылка)
Исходное сообщение N31101975
Бажаємо ні пуху ні пера!!!!!!!
Самих світлих спогадів про роди (у мене такі були 2 роди). Всі питають - бо знають з досвіду, що післяродів не хватає часу щоб оповістити всіх : )))))))
ОТ і я зайшла на щоденник, щоб перевірити новини : ))))))

Дуже дякую! І мені звичайно дуже приємно, що всі цікавляться, я відчуваю, як всі за мене хвилюються.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 19 Февраля 2008 г. 17:38 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Ох ця тяга програмістів до exceptions :)
Ну може до Риби дотягнеш

Ага, я теж Владу вчора сказала, що мабуть малий Руденчик в нас Рибкою буде, так він злякався. Ще один такий характер, як в мене ?! :)
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Вторник, 19 Февраля 2008 г. 18:39 (ссылка)
Тримаємо кулаки:)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 20 Февраля 2008 г. 00:27 (ссылка)
Исходное сообщение Vitador
Тримаємо кулаки:)

Дякую! :)
Ответить С цитатой В цитатник
Demchenko   обратиться по имени Среда, 20 Февраля 2008 г. 14:08 (ссылка)
Хлопців дуже часто переношують. Крім того, не знаю як в Канаді, а тут при визначенні строку лікарі можуть запросто помилитись на тиждень-два. Та й самі батьки не завжди точно впевнені, коли саме дитина завелася в животі у мами :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 20 Февраля 2008 г. 17:28 (ссылка)
Исходное сообщение Demchenko
Хлопців дуже часто переношують. Крім того, не знаю як в Канаді, а тут при визначенні строку лікарі можуть запросто помилитись на тиждень-два. Та й самі батьки не завжди точно впевнені, коли саме дитина завелася в животі у мами :)

Так, я розумію, я не переживаю, головне що я почуваю, що все добре, а переносити кілька днів- це непогано. Тут нормою рахується довжина вагітності від 37 до 42 тижнів.
А ставлять тут термін по словам мами спочатку, а потім коригують по результатам ультразвуку і т.д. В моєю випадку як було 18 лютого від самого початку, так і залишилось. Я доречі вчора була в лікаря і вона сказала що пологи - справа кількох днів, думає що до понеділка нас буде троє :).
Ответить С цитатой В цитатник
ATG   обратиться по имени Вторник, 26 Февраля 2008 г. 07:55 (ссылка)
Vlad Rudenko to me
show details 4:03 AM
Tanya rodila malchika. Mama I syn horosho.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку