Я пишу дуже позитивно і в багатьох може скластись що в Канаді немає недоліків, але вони звичайно є, небуває ідеально місця, щоб всіх все задовольняло.
Ось наприклад що може не сподобатись багатьом імігрантам:
1. Тут дуже спокійне життя і люди, багатьом здається що занадто спокійні, від багатьох чула, шо канадці-тормоза :). Ще багато хто жаліється що канадці закритіші, ніж словяни, що з ними тяжче стати друзями.
2. Тут чимало імігрантів з Китаю, Індії, Ірану і т.д. Вони відповідно мають свою культуру, свої звички. Дехто з наших(словян) не любить спілкуватись\працювати з ними. Хоча в мне особисто, Влада і наших друзів ніколи таких проблем не виникало. Може тут ще причина в тому що ми живемо в дуже білому містечку. В нас хороші компанії і відповідно люди там працюють непогані,освітчені, навіть якщо вони імігранти :).
3. Може бути проблемою для дівчат - тут малий вибір класичного, модного одягу\взуття. Зате спортивного - завались :), і дешево :). Гірший вибір побутової техніки і меблів. Звичайно є меблі дуже гарної якості і дизайну, але тоді вони і дорогі. Основна маса- однотипне, без фантазії і т.д. :(.
4. Тут великі податки, я плачу десь 25% від моєї зарплати. Я відношусь нормально до цього, адже я все-таки трошки бачу куди ці гроші йдуть, але з іншої сторони і тут часто державні гроші не дуже ефективно використовуються.
5. Тут майже соціалізм, цим більше тим заробляєш- тим більше податку ти платиш, тим менше держава тобі допомогає. Думаю не всім це сподобається, хоча я рахую це справедливим.
6. Багато наших імігрантів, да і дехто із самих канадців критикують канадську медицину, в основному жаліються на недостачу лікарів. Ще деяким нашим не подобається як тут лікують, адже в Україні/Росії кожен розбирається в медицині, не гірше лікаря :). В мене поки про канадську медицину непогане враження.
7. Тут є свої правила, закони відмінні від українських. Наприклад не можна розпивати алкоголь на вулиці, наказують за перевищення швидкості дуже серйозно і т.д.
8. Тут погано з архітектурою :(. Будують щоб зручно, а не красиво :).
9. Тут гірше ніж в Європі з музеями, галареями і театрами. Менше і дорожче.
10.Рідні, друзі дуже далеко від тебе :(.