-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Переїзд

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Jango   обратиться по имени Вторник, 30 Октября 2007 г. 03:04 (ссылка)
ну вот, самое важное (интернет) сделали самым последним ))))))
Ответить С цитатой В цитатник
Stupindo   обратиться по имени Вторник, 30 Октября 2007 г. 10:57 (ссылка)
О, я, якраз, недавно теж переїзджав.
По-перше, як я вже потім зрозумів, я допустив стратегічну помилку. Потроху збирав речі і потроху їх перевозив на нове місце. В результаті переїзд зайняв днів 5 і при цьому весь час знаходились речі, які ми ще забули перевезти. Тепер я вже розумію, що треба було робити, як завжди, крупними транзакціями - спочатку спакувати всі-всі речі, потім відразу все перевезти, а потім на місці вже все розпаковувати. При такому розкладі мало би зайняти часу максимум 2 дні. Принаймні раніше займало не більше. :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 30 Октября 2007 г. 22:12 (ссылка)
Исходное сообщение Jango
ну вот, самое важное (интернет) сделали самым последним ))))))

На самом деле хорошо вышло, хоть два дня он не отвлекает от распаковки вещей :). Ну и на работе же не только работать можно :).
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 30 Октября 2007 г. 22:13 (ссылка)
Исходное сообщение Stupindo
О, я, якраз, недавно теж переїзджав.
По-перше, як я вже потім зрозумів, я допустив стратегічну помилку. Потроху збирав речі і потроху їх перевозив на нове місце. В результаті переїзд зайняв днів 5 і при цьому весь час знаходились речі, які ми ще забули перевезти. Тепер я вже розумію, що треба було робити, як завжди, крупними транзакціями - спочатку спакувати всі-всі речі, потім відразу все перевезти, а потім на місці вже все розпаковувати. При такому розкладі мало би зайняти часу максимум 2 дні. Принаймні раніше займало не більше. :)


Так від переїзду до переїзду речей все більше і більше стає :).
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Среда, 31 Октября 2007 г. 18:21 (ссылка)
Вітаю з новим житлом! :)
В Штатах теж все продумано зі зміною житла, бо тут багато людей часто міняють квартири. Про телефон і інет в межах одного міста я чув, це навіть он-лайн можна зробити. Банки, водійські права, пошта - все так само.
Ответить С цитатой В цитатник
Lana_Kiev   обратиться по имени Четверг, 01 Ноября 2007 г. 16:58 (ссылка)
Я чула, що дуже багато людей в Канаді не мають власного житла, і це вважається нормою. Але у мене така, можно сказати, фобія з цього приводу :(
Як особисто ви до цього відноситесь? Чи не засмучує це вас?
Декілька днів тому слухала радіопередачу з Канади, де згадували, що зараз люди постійно колесять "за місцем роботи".
То може і зовсім не має сенсу купувати власне житло?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Четверг, 01 Ноября 2007 г. 17:45 (ссылка)
Исходное сообщение Lana_Kiev
Я чула, що дуже багато людей в Канаді не мають власного житла, і це вважається нормою. Але у мене така, можно сказати, фобія з цього приводу :(
Як особисто ви до цього відноситесь? Чи не засмучує це вас?
Декілька днів тому слухала радіопередачу з Канади, де згадували, що зараз люди постійно колесять "за місцем роботи".
То може і зовсім не має сенсу купувати власне житло?


Я б не сказала, що дуже багато людей в Канаді не мають власного житла, як правило не мають молоді люди без дітей або пенсіонери. Народу без дітей власне житло не особливо потрібне, особливо будинок, все таки це не так і дешево і займає багато часу і сил на пітримку його в належному стані. Пенсіонери часто продають будинки і живуть в кондо( висотні будинки або групки невеликих будинків з кучею сервісів), теж морочитись з будинком не хочуть, ну і площі великі їй вже не потрібні.

Те що в нас невласне житло, нас не засмучує :). Це наш свідомий вибір, а не вимущена ситуація, наша фінансова ситуація дозволяє купити житло, і непогане житло. Адже тут ніхто не вносить всю суму одразу, ти можеш навіть не вносити початкової суми, а виплачувати все в кредит. Як правило люди вносять 20-30%, а решту виплачують 10-15 років. Проценти на кредит тут невисокі, зараз до 7%. Будинки в нашому місці звичайно коштують по різному, наші друзі-знайомі купляли десь за 200-300 тисяч.
Будинок який ми зняли коштує мабуть 210-230 тисяч.
Але люди дійсно багато переїзджають, міняють будинки десь раз в 5 років. Кредит можна перекинути на наступний будинок.
Ми не купляємо житло, так як рахуємо це не дуже ефективним на даний момент, ціни тут на жило ростуть не так як в Україні :), а коли ти перепродуєш житло, то втрачаєш до 10% від вартості будинку( 5-6% агентам, куча грошей за оформлення і т.д.). Тобто якщо ти купляєш на короткий проміжок часу, то ще не відомо чи виграєш. Плюс коли живеш в вдасному будинку платиш податок на нерухомість, тобі потрібно вкладати гроші в нього, міняти вікна, плиту, підлогу і т.д.
Ми платимо за рент десь стільки ж якби ми б "віддавали впусту"( проценти по кредиту+ податки+ вкладування на пітримку в належному стані) при купівлі.
Крім того ми вкладуємо гроші і інші речі, Влад "грає на ринку", купляє акції і фонди, він рахує це кращим вкладанням ніж в будинок і поки в нього виходить непогано.
Ще ми мабуть рентуємо тому, шо тут це дуже зручно, це не Україна, де тобі ціну можуть підняти коли хочуть, чи взагалі виселять, тут все законодавчо продумано і оформлено. І саме головне- нам мало що потрібно робити в будинку :), ми ліниві і не любимо займатись ремонтами, встановленням нової побутової техніки і т.д. В випадку рента це все для тебе робить той хто здає.
Я в цілому думаю що в Канаді що рентувати, що жити в власному будинку виходить десь однаково в економічно-фінансовому плані. Це просто твій вибір. Так що за це не переживай, коли приїдете, підете на роботу, то швидко зможете дозволити собі купити житло.
Ответить С цитатой В цитатник
Vitador   обратиться по имени Четверг, 01 Ноября 2007 г. 18:36 (ссылка)
Аналогічна ситуація в Штатах
Ответить С цитатой В цитатник
Lana_Kiev   обратиться по имени Понедельник, 05 Ноября 2007 г. 18:51 (ссылка)
Дуже дякую за детальну відповідь :)
Практично все, що ти написала вселяє оптимізм :)
Ціни, у порівнянні з київськими, приємно дивують. Сумнівів у мене ніколи не було, а от страхи щодо житла розвіялись.

Доречі, я збираюсь на тиждень у відрядження до Канади, так що, дасть Бог, зможу багато побачити на власні очі. Да і потім буде легше - все ж таки маєшь уяву, куди летишь :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 05 Ноября 2007 г. 19:12 (ссылка)
Исходное сообщение Lana_Kiev
Дуже дякую за детальну відповідь :)
Практично все, що ти написала вселяє оптимізм :)
Ціни, у порівнянні з київськими, приємно дивують. Сумнівів у мене ніколи не було, а от страхи щодо житла розвіялись.

Доречі, я збираюсь на тиждень у відрядження до Канади, так що, дасть Бог, зможу багато побачити на власні очі. Да і потім буде легше - все ж таки маєшь уяву, куди летишь :)

Ти врахуй, що ми живемо в невеликих містечках, тут тільки 300 тисяч населення, в Торонто чи Ванкувері будинки тієж площі коштують в 1,5-2 рази більше. І в Києві будуть цікавіше, якщо там будинок- то він вже унікальний і орігінальний.

А куди саме в тебе відрядження? в яке місто?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Понедельник, 05 Ноября 2007 г. 21:33 (ссылка)
Исходное сообщение Lana_Kiev
Ціни, у порівнянні з київськими, приємно дивують.

Більшість канадських будинків\квартир що продаються, проходять через цей сайт-
http://www.mls.ca/
Якщо цікаві ціни- погуляй там.
Ответить С цитатой В цитатник
Lana_Kiev   обратиться по имени Вторник, 06 Ноября 2007 г. 17:47 (ссылка)
Да, я так і прикинула, що в Торонто приблизно удвічі дорожче. То все одно, після того як нещодавно подруга купила сорокаметрову двокімнатну квартиру у старому 9-ти поверховому будинка біля Героїв Днепра за 140 тис.у.о., така ціна за цілий будиночок звучить дуже привабливо :)

Відрядження в Брємптон на кілька днів, після чого ще три дні зможу провести в Торонто :) :) :)
То окрім CN Tower та Casa Loma обійду супермаркети та моли, накуплю газет та усіляких дрібничок :)
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 06 Ноября 2007 г. 17:59 (ссылка)
Исходное сообщение Lana_Kiev
Відрядження в Брємптон на кілька днів, після чого ще три дні зможу провести в Торонто :) :) :)
То окрім CN Tower та Casa Loma обійду супермаркети та моли, накуплю газет та усіляких дрібничок :)


Casa Loma не рекомендую, європейцю, який бачив спражні замки, там робити нічого :). Якщо буде можливість-поїдь на Ніагару краще, навіть в холод там цікаво. З Торонто ходять автобуси туди.
На цей лінк дивилась: http://wikitravel.org/en/Toronto ?
Ответить С цитатой В цитатник
Lana_Kiev   обратиться по имени Среда, 07 Ноября 2007 г. 19:02 (ссылка)
Дякую за лінки - обидва дуже сподобалися :)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку