Wildlife Photographer 2007 |
Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Vitador
І як тобі постійно вдається такі суперські фотки відкопувати?
Дуже класні!
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
Я просто дуже люблю фотографію як мистецтво :).
Тому і слідкую за різними awards.
Исходное сообщение Stupindo
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
Я просто дуже люблю фотографію як мистецтво :).
Тому і слідкую за різними awards.
Так, воно помітно. Ти і сама робиш багато фоток і багато з них прикольні. Треба би тобі набрати багато книг по цифровому фото, навчитись всяким прийомам і полювати за творчими шедеврами. ;)
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |