http://www.dcopperfield.com/
В цю неділю ходили на його шоу. Дуже класно поставлено, музичне супроводження, освітлення, два великих екрани по бокам сцени, які показують зображення з камер з різних ракурсів - все було на висоті. Фокуси в основному нові, раніше таких не бачила і не чула про них. Дуже сподобався фокус, коли він залазить в ящик якраз по розміру його тіла, а потім довжину ящика зменшуть, зсовуючи стінки ящика. В дирки постійно видно струпні і голова Коррепфільда, в самому кінці виглядає страшно - тільки ступні і голова, тіла фактично немає і вони ще й рухаються. При цьому додаткові камери показують що так виглядає зі всіх сторін. Я розумію що скоріше всього це досягається за рахунок системи зеркал і освітлення, але виглядає дуже вряжаюче. Також він транспортувався на Гаваї і повертався назад, одна дівчина завагітніла від нього прямо на сцені:) і т.д.
Якщо честно то мені не дуже сподобались фокуси завязані на людях з залу, був наприклад один що народ з залу називав цифри і різну фігню, а він потім витягнув аудіо касету із записом того що відбулося, номерні знаки з цими цифрами і т.д. із замкнутого ящика. Хоч народ і ніби вибирали по рандому( кидаючи тарілку фрісбі, її дуже тяжко кинути з точністю до 20 см), але думаю народ все таки був підставний, можливо якісь тарілки хитрі, магніти притягують їх то потрібних людей і т.д. Після таких фокусів у мене відчуття обману :).
Ще мені здалось що він дуже самозакоханий, перед шоу такий ролик про себе крутив, "самий великий ілюзіонист серед живучих" і т.д. Але що сподобалось, що він має дуже гарне почуття гумору, багато шуткував.
На шоу забороненено користуватись відео- чи фотокамерами, так що нічого не фоткала, хоч сиділи ми зовсім близько і в мене весь час чесались руки витягнути всій маленький заниканий фотик :).
Доречі і він фактично українець :). Copperfield was born in Metuchen, New Jersey, to Jewish-Ukrainian immigrants. Взято з
http://en.wikipedia.org/wiki/David_Copperfield_(illusionist)
А все шоу відбувалось в казино в індійській резервації( тут їх саме на території резервацій і будують із-за податків) .
http://www.casinorama.com/
Казино нічого так, як і має бути така штука - красиве :).Але при всій красі і блиску в середині воно здалось депресивним- куча людей з пустими очима, особливо страшно від бабусь які здається взагалі як зомбі дьоргають ручку автоматів :). Ми особливо не грали, так 20 доларів для фану програли :), просто погуляли на території, посиділи в барі і т.д.