-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Webster Falls

Понедельник, 11 Июня 2007 г. 22:30 + в цитатник
Колись в щоденнику hobbit-c, я побачила розповідь про їх поїздку в симпатичний парк, з двома водопадиками і головне зовсім поряд з нами.
Її розповідь і опис на сайті- http://www.conservationhamilton.ca/parks/visit/spencer.asp мені так сподобались, що ми зібрали народ і вчора туди заїхали погуляти і поїсти креветок на грілі.
Місце виявилось дійсно дуже мальовничим , водопадики хоч і не великі, але красиві, особливо Вебстер, він двохрівнивий:
Webster Falls

Хлопці активно ходили поза водопадом:
Vlad behind the falls

А ще там відкривається дуже красивий вид с найвищої точки парку, Влад навіть літати захотів :
on Dundas Peak

всі мої фотки за адресою-


Webster Falls

Без заголовка

Четверг, 07 Июня 2007 г. 06:32 + в цитатник
Сьогодні на роботі отримала від Девіда пакет, по нашій робочі внутрішній пошті( так як в нас багато будівель навіть в нашому місті, то є спеціальна служба з якою можеш послати пакет до іншої будівлі, забирають\приносять пошту два рази на день). Дуже здивувалась, так як ми зовсім по роботі не пересікаємось, Девід- product manager, по нашим девайсам. Відкриваю, а там такий приємний сюрприз,
"визнання в коханні" від Габрієля:

Кубок Стенлі

Вторник, 05 Июня 2007 г. 07:38 + в цитатник
Сьогодні Канада сумує, адже оттавські сенатори програли 4 гру із фінала Кубка Стенлі, тепер рахунок в серії 1-3 на користь анахемовських качок( грають же взагалі до 4-х перемог, якщо хтось не знає).
Адже як відомо хокей тут в Канаді - спорт №1, я навіть трошки дивлюсь і слідкую за подіями. Звичайно моє серце належить футболу :), і в хокеї погано розбираюсь, але дивитись фінальні ігри цікаво, там такий накал, така енергія, що на льоді, що на трибунах. Особливого драматизму додає те що, Оттава- столиця Канади, а Анахейм- це місто в Каліфорнії- http://en.wikipedia.org/wiki/Anaheim,_California

Доречі цікава стаття про сам кубок- http://en.wikipedia.org/wiki/Stanley_Cup

Рекорд

Вторник, 05 Июня 2007 г. 07:16 + в цитатник
В нас сьогодні дощ, в теніс не пограти, так що ми сходили в боулінг.
І в одній з ігор я встановила свій новий власний рекорд, 5 страйків підряд. Воно то звичайно випадковість, але народу що зі мною грає не варто про це знати :):
 (700x525, 90Kb)

Marineland

Понедельник, 04 Июня 2007 г. 22:07 + в цитатник
Ми вчора нарешті зібрались в Marineland( http://www.marineland.ca/), прикольний парк з різним аква тваринами і цікавими атракціонами біля Ніагари.
Ми давно збирались, ще минулого року, але то погода, то народ не може, а ми з компанією хотіли поїхати. Але цього року ми були налаштовані рішуче, домовились з Марлен і Девідом зарання і, не дивлячись на дощ за прогнозом погоди, не відступили. В результаті нам повезло, дощ ми не спіймали, а народу в парку було зовсім мало.
Сам парк дуже сподобався, ну і кому не сподобається шоу з дельфінали, чи можливість погодувати белугу ? також хороше планування парку, багато зелені.
Багато цікавий атракціонів, на всі смаки, ми все і не опробували, так як в основному ходили по тих, які вибирав Габріель. Причому хоч він боявся йти на самі страшні, зате кількістю зміг замучити всіх нас, ми пропускали деякі, почерзі з ним катались:). Але ми збираємось туди ще раз цього літа, поїдемо напевно вдвох, не будемо перед тим зовсім їсти :)і підемо на Sky Screamer http://www.marineland.ca/attractions/newattractions/

Цікаво, що вони дуже заохочують народ повертатись, різниця в ціні між одноразовим білетом і пропуском на весь сезон всього 5 доларів.

Наші фотки і відео звідти:
Image hosted by Webshots.com
by
tanchik123

Улюблене відео:


jugglers

КВК

Пятница, 01 Июня 2007 г. 06:59 + в цитатник
Останні два тижні маю зовсім мало часу, тому коротко що нового :).
Ось наприклад в минулу неділю ми ходили на виступ команди "УЕздный Город", прилітали до нас в Торонто:
 (700x352, 44Kb)

Дуже содобалось, я боялась що буде багато російського політичного гумору чи пародій на рекламу, яку я не бачила :). Але команда прерасно розуміла що їде в іншу країну :). Фактично весь гумор був просто життєвим , багато адаптували для Канади, видно що готувались, вставляли багато сецифічного саме для Торонто і Канади. І взагалі не було такого відчуття що приїхали просто збити грошей, чого я саме чекала, скоріше враження молодих енергійних і нехалтурних професіоналів.

Без заголовка

Вторник, 29 Мая 2007 г. 20:32 + в цитатник
Коли Україна з Польшею виграли право на проведення Євро-2012, всі зайомі мене вітали, шуткуючи просили бронювати білети і готелі. Я з гордістю розповідала про популярність футболу в Україні, про саму країну і т.д. А зараз я з таким же сильним соромом дивлюсь ці кадри- http://www.youtube.com/watch?v=ehEwsEUz4hg
Не хочу навіть говорити про сам Беркут, але цікаво хто їм віддавав накази?
Хто ці люди?!:

Без заголовка

Воскресенье, 27 Мая 2007 г. 01:15 + в цитатник
События на Украине заставляют вспомнить давний спор оптимиста с пессимистом. "Хуже уже не будет",- мрачно констатирует пессимист. "Будет, будет",- как всегда жизнеутверждающе возражает ему оптимист", пишет в редакционной колонке, опубликованной в российском издании КоммерсантЪ обозреватель Сергей Строкань.

А і правда :). Але про ситуацію в України писати не буду, просто скажу що останнім часом першою справою зранку читаю українські сайти новин, читаю з тривогою і надіюсь на краще. Народ же в нас мудрий і не дозволить себе ні в що втянути.

Краще говорити про приємне і красиве. Ось наприклад на моєму улюбленому http://www.photosight.ru/ є багато красивих фотографій Києва, а найбільше мені подобаються ці дві :
 (699x489, 167Kb)

 (700x525, 131Kb)

Перша зроблена талановитим Стасом Бокачем- http://www.photosight.ru/ownpage.php?authorid=88684
Автор другої- обдарований Argentus- http://www.photosight.ru/ownpage.php?authorid=148186

Електронні білети

Суббота, 26 Мая 2007 г. 01:30 + в цитатник
Канадські і американські авіакомпанії вже давно не користуються паперовими білетами, вірніше ти і їх замовити можеш, але взагалі для посадки на літак достатньо забронювати через інет і роздрукувати імейл що тобі пришлють, ну і звичайно заплатити також через інет :). Але коли півтора роки тому ми летіти на Україну Аеросвітом, такого варіанту не було, заплатити то через інет кредиткою можна було, але вони все одно присилали бумажняні білети. Цього ж року я не тільки мої білети на Аеросвіт електронні, а такими є і внутрішні білети по Україні( Київ-Сімферополь-Київ ), я їх купляла в Міжнарожних Українських Авіалініях. Класно, виходять на нормальний рівень, і собі стільки коштів економлять і клієнтам зручно, особливо тим хто із-за кордону.
Доречі хто може збирається в Крим літом з Києва, рекомендую http://flyuia.com.ua/eng/book , білет Київ-Сімферополь-Київ зараз від 70 доларів на людину на кінець липня-початок серпня, але з кожним днем ціни ростуть. Коли я перший раз дивилось були ще по 50. В Аеросвіта взагалі через сайт майже 200. І ніби МУА має також Боїнги на цьому рейсі, надіюсь не дуже старі :).

Відео з Монреаля

Пятница, 25 Мая 2007 г. 09:18 + в цитатник
На горі Mont Royal до нас був виліз зовсім ручний єнот, бере їжу з рук.
Відео, де Влад годує єнота і ми всі на задному фоні (17 Мб)


tame racoon

Обрізане відео, видно тільки як Влад годує єнота ( 2 Mb):


smaller video

Update:
На першому відео немає Соломії, саме вона знімала своїм фотиком. А на руках я тримаю Рашель, дочку Алана і Джулі.

Montreal

Пятница, 25 Мая 2007 г. 08:09 + в цитатник
Минулі вихідні були довгими, в понеділок був Вікторія день(тільки не подумайте що це слово від слова "Перемога", це на честь королеви з таким ім'ям ). І ми на ці три дні перший раз зганяли в Montreal(http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%80%D0%B5%D0%B0%D0%BB%D1%8C) and Quebec city, міста з франкомовної провінції Квебек. Якшо цікаво- про провінцію на російській можна глянути тут- http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B2%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BA
Їздили ми з Соломією і Віталієм, а там ще зустрічались з Аланом і Джулією,їх друзями. Звичайно в класній компанії будь-яке місто класне, але Монреаль мені дуже сподобався і просто як місто :). Архітектура, сам настрій міста є далеко не типово північноамериканськими. Після цієї поїздки Монреаль в мене асоціюється не з всякими Нотер-Дамами чи Олімпійськими стадіонами, а з трьохповерховими будиночками, з милими деталями і особливо зі зовнішніми сходами, що ведуть прямо на верхні поверхи. Я такого в такі кількості ніде не бачила.
Ми багато бродили по вуличкам, оглядали різні визначні місця, вибирались на гірку Mont Royal , з якої видно майже все місто. По сніданкам їлі млинчики, по вечорам ходили в джазовий клуб, бар зі свіжезвареним пивом. Тобто весело і якісно проводили час:)
Фотки:
Image hosted by Webshots.com
by tanchik123
Але попереджаю - фоткала все підряд і швидко, з ходу і ну і як завжди немаю часу оброблювати фотки. Частина фоток, особливо з гори, зроблені Владом на його фотик, так як в моєму сіла батарейка :). Хоча я думаю з цих фоток можна побачити місто таким як його побачила я.

Без заголовка

Четверг, 24 Мая 2007 г. 20:50 + в цитатник
Я працюю в досить великій, відомій і успішній компанії- http://www.rim.com/company/index.shtml Компанія відносно молода, починалась з нуля і швидко розвивалась, відповідно засновники і народ з Executive Team ( http://www.rim.com/newsroom/media/executive/index.shtml)зараз є дуже багатими, особливо Mike Lazaridis і Jim Balsillie. Але вони вміють не тільки заробляти, але і цікаво витрачати. Ось наприклад деякі факти- Mike Lazaridis фактично заснував в нашому містечку крутий інститут теоритичної фізики(http://www.perimeterinstitute.ca/en/About/History/History/)і пожертвував на його розвиток 100 мільйонів. Також він не обділяє наш університет:) і т.д.
А Jim Balsillie ось прикупляє собі НХЛ( хокейну :)) команду за 200 мільйонів-
http://www.therecord.com/home_page_front_story/home_page_front_story_1049316.html

Entertainment

Пятница, 18 Мая 2007 г. 19:11 + в цитатник
Хоч в Канаді офіційна прем'єра Шреку-3 тільки сьогодні, ми позавчора "по блату" :) потрапили на спеціальний показ. Що можу сказати- графіка вражає, одна моя знайома навіть думала, що деякі моменти- це оброблене відео. Але в цілому третя серія мені сподобались менше ніж перша чи друга. Може я дуже багато очікувала? :). Але якось немає тої динаміки, насиченості подій як в перших мультиках. Ввели пару нових героїв, але до того ефекту як від кота в другій серії, їм явно далеко. Гумор непоганий, багато нових цікавих знахідок, але Влад так не заливався, як під час перегляду перших двох. Мабуть ми з Владом занадто критичні, тому що решті знайомим сподобалось так само як і перших два.
А вчора ми незапланованно втрапили на BOWFIRE шоу -http://www.bowfire.com/( просто знайомій дістались білети за півціни і вона запросила). Від шоу я нічого собливо не чекала, навіть не встигла про них почитати. А в результаті залишилась в захоплені. Звичайно після Vanessa Mae я знала що зі скрипкою багато чого можна зробити :), але уявіть таких 10 чоловік і різноманітні струнні інструменти. Музика, яку вони грали, дуже сподобалась, але музика- тільки частина шоу. Весь концерт супроводжувався світловими ефектами, їх самих по собі можна дивитись, без музики :). Також сподобалась хореографія, як музиканти рухались по сцені і т.д. На сцені було багато пристасті, сексуальності, гумору. Ось наприклад - він і вона грають один одному по черзі, коли грає вона, то рухається навколо нього, плаття і волосся розвиваються за вітром, коли грає він то стає на коліна і від кінець проводить смичком їі по руці. Одразу віриш в їх кохання :). Ще дуже сподобалось моменти коли скрипачі вибивали чечітку. А саме головне, що коли ми йшли додому після концерту, моя душа співала :).

Шторм

Среда, 16 Мая 2007 г. 18:39 + в цитатник
В нашому регіоні вчора така злива, грозі і шторм були!, ось наприклад що місцева газета сьогодні надрукувала:
http://www.therecord.com/home_page_main_story/home_page_main_story_1042015.html
Ми цілий вечір без електроенергії були. А в нас і плита електрична і безпровідний інтернет роутер і телефон , всім 110 потрібно :). Виявилось що в нас в будинку є всій генератор, але він малу потужність має, так тільки для освітлення коридорів, для ліфтів вистачає. Зате ми мали романтичний вечір при свічках і в перерві між нападами шторму могли з балкону милуватись веселкою :

Копперфільд

Среда, 16 Мая 2007 г. 18:29 + в цитатник
http://www.dcopperfield.com/
В цю неділю ходили на його шоу. Дуже класно поставлено, музичне супроводження, освітлення, два великих екрани по бокам сцени, які показують зображення з камер з різних ракурсів - все було на висоті. Фокуси в основному нові, раніше таких не бачила і не чула про них. Дуже сподобався фокус, коли він залазить в ящик якраз по розміру його тіла, а потім довжину ящика зменшуть, зсовуючи стінки ящика. В дирки постійно видно струпні і голова Коррепфільда, в самому кінці виглядає страшно - тільки ступні і голова, тіла фактично немає і вони ще й рухаються. При цьому додаткові камери показують що так виглядає зі всіх сторін. Я розумію що скоріше всього це досягається за рахунок системи зеркал і освітлення, але виглядає дуже вряжаюче. Також він транспортувався на Гаваї і повертався назад, одна дівчина завагітніла від нього прямо на сцені:) і т.д.
Якщо честно то мені не дуже сподобались фокуси завязані на людях з залу, був наприклад один що народ з залу називав цифри і різну фігню, а він потім витягнув аудіо касету із записом того що відбулося, номерні знаки з цими цифрами і т.д. із замкнутого ящика. Хоч народ і ніби вибирали по рандому( кидаючи тарілку фрісбі, її дуже тяжко кинути з точністю до 20 см), але думаю народ все таки був підставний, можливо якісь тарілки хитрі, магніти притягують їх то потрібних людей і т.д. Після таких фокусів у мене відчуття обману :).
Ще мені здалось що він дуже самозакоханий, перед шоу такий ролик про себе крутив, "самий великий ілюзіонист серед живучих" і т.д. Але що сподобалось, що він має дуже гарне почуття гумору, багато шуткував.

На шоу забороненено користуватись відео- чи фотокамерами, так що нічого не фоткала, хоч сиділи ми зовсім близько і в мене весь час чесались руки витягнути всій маленький заниканий фотик :).

Доречі і він фактично українець :). Copperfield was born in Metuchen, New Jersey, to Jewish-Ukrainian immigrants. Взято з http://en.wikipedia.org/wiki/David_Copperfield_(illusionist)

А все шоу відбувалось в казино в індійській резервації( тут їх саме на території резервацій і будують із-за податків) . http://www.casinorama.com/
Казино нічого так, як і має бути така штука - красиве :).Але при всій красі і блиску в середині воно здалось депресивним- куча людей з пустими очима, особливо страшно від бабусь які здається взагалі як зомбі дьоргають ручку автоматів :). Ми особливо не грали, так 20 доларів для фану програли :), просто погуляли на території, посиділи в барі і т.д.

Мамин день

Воскресенье, 13 Мая 2007 г. 19:45 + в цитатник

Trilliums

Четверг, 10 Мая 2007 г. 07:31 + в цитатник
Минулої суботи катались на велосипедах в парку-лісочку що одразу біля нас.Все в цвіту, так красиво. Багато квітів звичних з України, цілі покривала з барвінку, але найбільше мені сподобались квіти red trillium and white trillium, я таких в Україні не бачила. Здається українською вони так і будуть- трілліум.
Виглядають так:

Габріель

Воскресенье, 06 Мая 2007 г. 07:36 + в цитатник
Я не можу сказати що я не люблю дітей, я їх люблю, в основному вони милі і т.д. І з ними прикольно проводити час, але недовго :). Я розумію що так це погано, але рідко з ким з дітей мені постійно цікаво як з повноцінною особистістю. Може просто у моїх знамомих ще досить малі діти? Одним із тих з ким цікаво є Габріель, син Марлен і Девіда. Не дивлячись на те що йому тільки 5, мені зажди цікаво з ним розмовляти і гратись. Наприклад в пятницю ми ходили після роботи в парк, так він розповідав про гру в яку вони грались в дитячому садку. Дівчатка доганяють хлопчиків, якшо доганяє- то цілує :). Габріель з гордістю розповідав, що він не був пійманий ні разу, із такою зневагою згадував свого друга, якого таки один раз піймали і поцілували :). Потрібно буде пригадати йому про цю гру і його реакцію років через 10 :). А ще він хвалився , шо вміє рахувати до 100. Владлен почав говорити що не вірить поки той не порахує. І що ви думаєте? малий старанно порахував :). Але науку Габріель не дуже любить, він більше по спорту. Грає в футбол і теніс, причому не погано. Кожну хвилину рухається і тобі присісти не дає.
До всього відноситься з ентузіазмом і старанністю:

Без заголовка

Пятница, 04 Мая 2007 г. 06:52 + в цитатник
Купила сьогодні білети на літак до України. Летимо на три тижні, 22 липня-12 серпня. Радію :), ще 2,5 місяці і я зможу обняти маму.
А ще в нас біля роботи цвіте такий кущ:
 (699x466, 136Kb)
Листя ще зовсім немає, зате квіти дуже красиві і великі.
А ще ми в теніс класно пограли.
А ще я домовилась з Марлен і Девідом завтра одразу після роботи закупити піци і піти їсти її в парк.
А ще ми ходили пить пиво і їсти крильця, бо один знайомий саме сьогодні захистив диплом магістра.
А ще одна класна людина позвонила, вона отримала мій подарунок і сказала що саме про такий мріяла.
А ще я запросила багато друзів до нас в гості на неділю.
А ще я зараз допишу цей текст і під на балкон пити чай і дивитись на надзвичайно красивий повний місяць.
Ось такий чудовий у мене день! Хоча насправді звичайний-то день , просто все "А ще" приносят теж стільки радості саме із-за першого пункта :). Ура!!!

Yaro

Понедельник, 30 Апреля 2007 г. 07:17 + в цитатник
В суботу ми відвідували щасливих батьків і Ярославчика, йому виповнилось 10 днів. Наталя і малий почувають себе дуже гарно, роди були не самими легкими, але все закінчилось класно. Ярослав дуже прикольний, схожий на Юрку, гарно спить і їсть з апетитом,
одразу видно що виросте славний козак :):


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 28 27 [26] 25 24 ..
.. 1 Календарь