| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение _jet_
згаєш, про таких людей, які заробили гроші своїм розумом, навіть не хочеться нічого злословити чи сумніватися в їхніх здібностях. А що гроші витрачають не на власні острови, а на науку - то 5 балів!!
Исходное сообщение Vitador
У багатих свої причуди :)
А за інститут теорфізики - поважаю (бо сам фізик:) ). Якби ще він відкрив інститут по нанотехнології, то може я потім там роботу собі знайшов...
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |