Четверг, 07 Июня 2007 г. 06:32
+ в цитатник
Сьогодні на роботі отримала від Девіда пакет, по нашій робочі внутрішній пошті( так як в нас багато будівель навіть в нашому місті, то є спеціальна служба з якою можеш послати пакет до іншої будівлі, забирають\приносять пошту два рази на день). Дуже здивувалась, так як ми зовсім по роботі не пересікаємось, Девід- product manager, по нашим девайсам. Відкриваю, а там такий приємний сюрприз,
Комаха на малюнку( в всякому разі "воно" мені на комаху схоже), насправді не комаха, а якась з тварин що ми бачили в Марінеленді :), так ствержує Габріель :). Яка саме мені було незручно запитати, щоб не засмучувати малого :).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-