-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Без заголовка

Четверг, 07 Июня 2007 г. 06:32 + в цитатник
Сьогодні на роботі отримала від Девіда пакет, по нашій робочі внутрішній пошті( так як в нас багато будівель навіть в нашому місті, то є спеціальна служба з якою можеш послати пакет до іншої будівлі, забирають\приносять пошту два рази на день). Дуже здивувалась, так як ми зовсім по роботі не пересікаємось, Девід- product manager, по нашим девайсам. Відкриваю, а там такий приємний сюрприз,
 (525x700, 68Kb)

Комаха на малюнку( в всякому разі "воно" мені на комаху схоже), насправді не комаха, а якась з тварин що ми бачили в Марінеленді :), так ствержує Габріель :). Яка саме мені було незручно запитати, щоб не засмучувати малого :).

Jango   обратиться по имени Четверг, 07 Июня 2007 г. 07:25 (ссылка)
^_^ вау!
Ответить С цитатой В цитатник
UKRAINO4KA   обратиться по имени Суббота, 09 Июня 2007 г. 10:24 (ссылка)
Jango, прикольно))
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Вторник, 12 Июня 2007 г. 21:28 (ссылка)
Ага, діти в 5 років такі абстракціоніські малюнки видають :)
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку