-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Сподобалось

Суббота, 13 Сентября 2008 г. 19:27 + в цитатник
Одна із мої улюблених канадських журналістів Margaret Wente про лідера однієї із партій:
Also, in case you doubted, Mr. Dion is extremely patriotic. We know this because in his video he says, "I love the snow." Up here in Canada, that's about as much patriotism as we can stand.
(Також, в випадку, якщо ви сумнівались, містер Діон є надзвичайно патріотичний. Ми це знаємо тому шо в своєму відео він каже" Я люблю сніг". Тут в Канаді, це є настільки партріотично, наскільки можливо.)

Без заголовка

Суббота, 13 Сентября 2008 г. 18:45 + в цитатник
В Канаді скоро вибори до парламенту, почалася передвиборча компанія. Але за цим не тільки в світі уважно не слідкують,а навіть більшість канадців цього не помічають :). Бо проходить все дуже спокійно і тихо, ну трошки реклами по телевізору, ну статті в газетах, але всі вони теж такі спокійні і нудні :). Пристрасті, як в Штатах чи Україні не вирують. Спочатку мені було сумно від цього, от думаю, живемо в забитій маленькій країні, народ неактивний, світу і країні здається і не важливо хто в нас переможе і від результату нічого не поміняється. Але потім зрозуміла, шо це добре! :) Бо світу і в середині країни дійсно не важливо, хто в нас переможе і дійсно від результатів принципово нічого не поміняється, адже при будь-якому розкладі БУДЕ ДОБРЕ. Народ просто-напросто мало цікавиться виборами, тому що не боїться за своє майбутнє. Пристрасті не вирують, бо якби політики навіть хотіли, вони б не змогли знайти багато болючих тем, зіграти на якихось проблемах. В цілому країна дружна, народ толерантний і згідний з політикою держави. Крім того, фінансово люди живуть непогано.
А проблеми і відмінності звичайно є і канадцям вони навіть інколи здаються серйозними, але це вони просто недосвітчені, мало в житті ще бачили :).

Update: Доречі вибори дострокові і всім відомий результ :) - переможуть консерватори з невеликим відривом.
Рубрики:  Day by day

Marketing 2

Пятница, 12 Сентября 2008 г. 22:26 + в цитатник
Я останнім часом багато купляю\бронюю через інтернет. І як тільки ти надав компанії свою інет-адресу - це все, рахуй на тебе повалиться спам, про іїх унікальні знижки\акції . Я звичайно маю окрему адресу для таких цілей і завжди уважно в опціях вибираю що не хочу отримувати їх пропозиції( як правило маленький, непомітнитний check box :)), потім відписуюсь від розсилок, але деякі компанії знаходять цікаві маневри, ось приклад.
Бронювала готель через один із сайтів, вибрала що не хочу отримувати новин від них а вони прислали "Thank you, but we think you forgot something. We've noticed you haven't subscribed to our email program, but there's still time to sign up. " :). Ще часто шлють"подяки" за те що щось в них купили, ну і звичайно пропонують в вигляді подяки якісь знижки :).

І ще дуже популяний метод збору імейлів - проводять акції, можеш щось виграти, але просять розіслати новину 5-тьом друзям :)

Marketing 1

Пятница, 12 Сентября 2008 г. 22:26 + в цитатник
В Канаді\Штатах є багато цікавих методик просунення товару, можливо вони і не нові, але я їх вперше побачила саме тут. І дуже багато людей на них ведуться :). Методик дуже багато, але ось що згадалось і з того що не зустрічала в Україні:
1. Різні види хитрих знижок. Звичайно знижки завжди приваблюють покупця і вони тут дійсно є часто і великі, особливо часто на суму( чим більше купиш- тим більша знижка), але також часто знижки подаються більшими ніж вони насправді є. Ось конкретний приклад. Магазин ( інтернет і так) дитячого одягу продає відповідно одяг :) і періодично проводить акцію, що коли ви витрачаєте в них 50 баксів то отримуєте купон на 25 баксів( якщо купуєте на 100 то отримуєте на 50 і т.д) і потім цим же купоном можна в них заплатити. Звучить як 50% знижка, чи не так? але насправді щоб використати купон на 25 баксів, знову ж потрібно купити на 50, тобто насправді знижка 25%( адже в сумі потрібно купити на 100). Ну і звичайно цей купон має обмежений термін дії, кілька конкретних днів :).
2. Популярний продаж в кредит( не на кредитну картку, це само собою), а кредит магазину, виплачуєте поступово. Кредит я бачила і в Україні звичайно, але тут він часто особливий, наприклад купляєте зараз, а перші виплати тільки через рік чи два. Таке собі дозволяють як правило великі мережі магазинів, часто популярне через магазинів меблів( мабуть тому що люди часто купляють меблі в новий будинок :)). Але магазини не втрачають на цьому, бо ціна дорожча+ за послуги беруть+ проценти по кредиту, якщо невчасно платиш.
3. Дають щось "безкоштовно" чи ви отримуєте шанс на знижку. Наприклад "якщо ви купите в нас на 50 доларів косметики , то маєте шанс купити косметичку за 2 бакса, хоч її звичана ціна 10 баксів" .
4. Приваблюють дуже дешевою підпискою чи навіть безкоштовною на деякий період, але коли ти її оформляєш маленьки буквами :) написано, що ти автоматично підписуєшся на довший термін, і вже далі тобі йтимуть журнали за нормальною ціною. Ти можеш отримати перший термін задешево і вотім відмовитись від подальшої підписки, але в конкретний проміжок часу і по телефону. Я ніколи такого не пробувала, але кажуть що відмовитись не так просто, потрібно повисіти на телефоні, тебе вмовляють і т.д. Подібні методи також часто використовують спортклуби , надавачі різних послуг.
5. Коли бронюєш готелі дають ваучер на бензин( ну звичайно тільки на деякі готелі, дорогі, і ваучер на дорогі мережі бензоколонок :)) . Але при сучасних цінах на бензин дійсно хороший метод щоб зацікавити людей подорожувати :).
6. Різні системи балів\накопичень. В Україні я бачила тільки картки від конкретного магазину, які дають право на знижку( і часто залежать від загальної суми покупок за якийсь проміжок часу). Тут же існують цілі системи( працюють одразу в кількох мережах магазинів) і надають не знижки, а ти накопичуєш бали і можеш цілі бали витратити на товари чи послуги.

Може потім ще щось пригадаю .
Рубрики:  Places, facts, etc

Montreal

Среда, 10 Сентября 2008 г. 05:58 + в цитатник
Ми також відвідали і Монреаль. Багато писати про нього ліньки, крім того і так стільки вже народ наспамила :).
Можу тільки сказати що це відвідування було зовсім іншим, ніж попередні, вперше відвідали ботанічний сад, Biodome ( місце де відтворені 4 екосистеми, особливо цікаво дивитись на пінгвінчиків ),і всі місця де гарно гуляти з коляскою :). Цей раз ми лягали спати в 11 вечора, зустрічались з нашими монреалівськими знайомими за сніданком в кафе о 9 ранку, їх дворічна дочка Рашель відмовлялась їсти їжу, розлила молоко, а наш Данька ліз до мої млинчиків, розкидав ягоди з татової тарілки і взагалі капризуляв :(. А ще здається недавно( в наш перший приїзд до міста) ми гуляли з ними до ранку, пили свіжезварене пиво чи слухали дуже красивий голос кубинки під мохіто в джазовому клубі. Але я не жалкую! :).

Paralympic Games

Среда, 10 Сентября 2008 г. 05:40 + в цитатник
Зараз в Пекині змагаються спортсмени-інваліди, що заслуговують ще більшої пошани, ніж звичайні олімпійці. Та нажаль про них мало пишуть і говорять :(.
А Україна доречі вже взяла 23 медалі! і йде на 4 місці
http://results.beijing2008.cn/WRMP/ENG/INF/GL/92A/UKR_T.shtml
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 09 Сентября 2008 г. 20:12 + в цитатник
Деякі з "жителів села":
6 pictures
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Upper Canada Village

Вторник, 09 Сентября 2008 г. 20:12 + в цитатник
Ще одне із місць, куди ми заїзжали - музей від відкитим небом Upper Canada Village. Якщо коротко описати-то діюче поселення 1860 років :). Просто в одне місце звезли з околиці будинки , майстерні, млин і т.д., всі ці будівлі датовані 1860-роками і збереглись в орігінальному стані. Але найбільш цікаво, що село живе, працівники музею ходять в одязі того часу і продовжують виконувати свої обовязки, коваль робить підкови, швець шиє взуття, робиться сир і випікається хліб, навіть просто готується вечеря і всі сідають вечеряти :). Відвідувачі можуть заходити в буль-який будинок, все запитувати і майже всі чіпати руками :). Також можна купити приготовлених на місці сира і хліба, скуштувати імбирного пива.
Все працює як і 150 років тому: лісопильня, млин і шерстяна фабрика від води, фермери на конях, а пічки на дровах.
Карта поселення- http://www.uppercanadavillage.com/mapvil.htm

----
Взагалі то це село не так сильно то і відрізняється від українського села мого дитинства, звичайно у нас була електроенергія і т.д., але 1) ще 10 років тому не було газу 2) моя бабуся і навіть мама інколи пекли хліб і пироги в печі витопленій на дровах 3)не водяний, але вітряний млин стояв за будинок від нашої хати 4) ну а кінь і коса в тата до цих пір є :).
І процес перетворення вовни на нитку для мене не новина, так, я не бачила подібних фабрик, але я бачила навіть більш старовинні методи- веретено і навіть в свої 14 років сама звязала собі світер із вовни дідусевих овечок :).
Рубрики:  Places, facts, etc

Montmorency Falls

Вторник, 09 Сентября 2008 г. 05:01 + в цитатник
Всі знають про Ніагарський водоспад, але в Канаді є дуже багато інших, менш відомих, але теж красивих і цікавих водоспадів.
Один із них Монтморенсі водопад, неподалеку від Квебек сіті. Він навіть виший ніж Ніагарський, хоча обєм падаючої води і набагато менший. А особливість водоспаду в навісному мостику прямо над ним і в канатній дорозі з підніжжя до вершини.
pictures
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Авангард

Вторник, 09 Сентября 2008 г. 05:01 + в цитатник
Як я вже казала цього року місто святкує 400 років, з цього приводу постійно, весь рік, відбуваються якісь фестивалі, концерти, відкриті додаткові виставки і музеї. Ми не планували шось таке відвідувати, але поки просто гуляли, дещо саме трапилось на очі :). Деякі виступи були дуже непоганими, а деякі мавіть не знаю як сказати, "незвичними" чи що :). Данилко не міг відірвати очей від цих артистів і чуть не заплакав від їх звуків :):
pictures
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Quebec city. деякі факти і цікаві музеї

Вторник, 09 Сентября 2008 г. 05:01 + в цитатник
Доречі Квебек єдине з міст в Штатах і Канаді, що внесене в список світового культурного спадку ЮНЕСКО, ось так тут погано з культурним спадком :). Хоча з іншої в Канаді до цього списку ще внесено багато заповідних зон, з природою тут справді гарно.
Місто має близько півмільйона населення, зараз це столиця провінції Квебек і навіть колись давно встигло побувати столицею Канади, щоправда тільки кілька років.
Клімат тут суворий, за зиму випадає в середньому 3 метра снігу, зате навколо багато хороших гірськоложних курортів :).

Музеїв в місті чимало, з не зовсім звичних:
Musee du Fort- самого музея як такого там мало, але там є велика модель міста яким воно було в 1759 році і на цій моделі показується 30-хвилинне шоу про воєнну історію міста, рухаються кораблики, стріляють пушечки, відповідне освітлення і музика.
Choco-Musée Érico- маленький музей шоколаду і продаж там же зробленого шоколаду, цим все сказано :).
Ці музеї ми відвідали ще минулого приїзду( тоді ми заїзжали на один день, йшов дуже сильний дощ , ми взяли автобусну екскурсію і пройшлись по музеям).
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Понедельник, 08 Сентября 2008 г. 19:12 + в цитатник
В Квебек сіті дуже багато різних симпатичних будиночків, вуличок, церкв і т.д. Я не буду вас їми грузити, подібне можна багато де побачити( мені взагалі це місто досить сильно нагадує Краків), але деякі речі мені здаються унікальними.
Будиночки побудовані на даху іншого будинку:
 (700x525, 75Kb)
 (700x525, 96Kb)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

ще кілька прикладів малюнків

Понедельник, 08 Сентября 2008 г. 19:01 + в цитатник
На стіні навчальної лікарні( під назвоню Hotel-Dieu de Quebec):
 (699x466, 53Kb)
один із елементів детальніше:
 (699x466, 43Kb)
ще один під назвою Petit-Champlain Mural :
 (500x532, 96Kb)
тут можна подивитись що кожен кусок малюнка означає: http://www.quartier-petit-champlain.qc.ca/eng/quartier_fresque.asp#
і менш відомі, модернові :) роботи:
more pictures
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Murals

Понедельник, 08 Сентября 2008 г. 19:01 + в цитатник
Ще це місто відоме своїми малюнками на стінах, найвідоміший так і називається Quebec City Mural, займає стінку 5 поверхового будинку:
 (536x577, 70Kb)
на малюнку передана історія міста і відображено багато відомих особистостей.
Не знаю чи видно на верхньому фото, наскільки вдало створений обєм, такий собі обман зору. Ось ще вечірнє фото, не моє, просто найшла в інтернеті :
 (500x377, 160Kb)
а це вже знову моє фото, вся маленька площа, де стоїть будинок:
 (700x525, 90Kb)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Quebec city

Понедельник, 08 Сентября 2008 г. 19:01 + в цитатник
І в Канаді є камяні будівлі яким більше 200 років і навіть більше 300 років :). Квебек сіті- місто, яке є тому підтвердженням, в цьому році воно святкує 400 років від заснування. Місто дуже симпатичне, стоїть на схилах річки, стара його частина обнесена камяною стіною, зберіглась в наздвичайно хорошому стані бойова фортеця 1820 року, а найвідоміша будівля - це готель-замок The Fairmont Chateau Frontenac.
Вид з парку біля фортеці на кусок старого міста із готелем:
 (700x525, 61Kb)
будівля готелю з іншої сторони:
 (700x466, 59Kb)
Одні із ворот-входів до старого міста:
 (700x525, 57Kb)
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Понедельник, 08 Сентября 2008 г. 18:57 + в цитатник
Ми останній тиждень трошки подорожували, їздили за 900 км, в сусідню провінцію, відвідали пару міст. Звичайно я лінюсь детально розповідати про подорожі, але цей раз спробую написати побільше. Наступні кілька постів будуть про місця що ми відвідали.

too much flowers on our backyard

Понедельник, 01 Сентября 2008 г. 22:56 + в цитатник
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Понедельник, 01 Сентября 2008 г. 19:26 + в цитатник
В нас три дні офційних вихідних і дуже хороша погода, вже не спекотно і ще не холодно, +25,+28. Тому ми насолоджуємось і проводимо час в парках, біля озер.
Вчора їздили з друзями в нове місце, на маленьке симпатичне озеро. Місце виявилось раєм для рибалок: багато риби, прокат човенів і навіть спеціальні мостики, щоб було зручно рибалити, ніколи раніше не бачила подібного:
Фото
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Пятница, 29 Августа 2008 г. 19:54 + в цитатник
А взагалі в Канаді цікаво:) люди з прізвищем Chaban не розуміють української чи російською, а для David Weintraub( теж колега) і Akim Aliu( молодий подаючий надії хокейний гравець) рідна мова - російська :). Особливо цікаво із Akim Aliu, і так незвично бачити мулата- хокейного гравця , а тут ще й російська мова :). Просто тато в нього нігірієць, а мама- українка і вони довго прожили в Україні.

Chaban

Пятница, 29 Августа 2008 г. 19:44 + в цитатник
Поки я в декретному в мою групу набрали нових людей. Один із них із прізвищем Chaban і один Чабан у нас вже був. Два молодих хлопця, навіть схожі трошки один на одного, але вони просто однофамільці, один знає пару слів українською, каже що родина його батька має українські корені, знає що Чабан- це shepherd :). Родина іншого ж вже дуже багато поколінь в Північній Америці, походження свого прізвища не знає і був здивований варіантом пастух(shepherd), каже що шукав в інеті і найшов варіант значення Russian and Polish: nickname from chaban ‘bad man’. Дійсно такий варіант дає Dictionary of American Family Names, Oxford University Press( ми одразу ж перевірили :)), але тут здивувалась я, бо такого значення не знала. Дійсно таке є?


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 45 44 [43] 42 41 ..
.. 1 Календарь