Scruj, я думаю їм платять як працівникам музею, бо вони багато часу втрачають на відвідувачів, на всі питання відповідають. Плюс ті ж їх вироби хтось да купляє, є спеціальні замовлення. Вхід доречі не такий і дешевий, здається 20 доларів за людину.
А про взуття я запитувала, він робить пару за три дні, коштує взуття від 600 доларів. Він в основному робить робоче взуття, виглядає так: