-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Без заголовка

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Stupindo   обратиться по имени Среда, 10 Сентября 2008 г. 10:25 (ссылка)
Якось вони всі так картинно виглядають, в таких символічних позах всі...
Ответить С цитатой В цитатник
Scruj   обратиться по имени Среда, 10 Сентября 2008 г. 14:06 (ссылка)
А чим вони заробляють на життя? Ти уявляш яксть  цну взуття зробленного в таких умовах?
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 10 Сентября 2008 г. 17:45 (ссылка)
Stupindo, ну це скоріше я старалась так сфотать і відібрала саме такі фото, тільки частину, самі яскраві.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 10 Сентября 2008 г. 17:50 (ссылка)
Scruj, я думаю їм платять як працівникам музею, бо вони багато часу втрачають на відвідувачів, на всі питання відповідають. Плюс ті ж їх вироби хтось да купляє, є спеціальні замовлення. Вхід доречі не такий і дешевий, здається 20 доларів за людину.
А про взуття я запитувала, він робить пару за три дні, коштує взуття від 600 доларів. Він в основному робить робоче взуття, виглядає так:
 (700x466, 53Kb)
Ответить С цитатой В цитатник
waterlily   обратиться по имени Пятница, 12 Сентября 2008 г. 13:09 (ссылка)
а що , кльове взуття. натуральна шкіра.під джинси так взагалі "жир"
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку