Мексика №2 |
|
|
Мексика №1 |
|
|
Поїздка за вином |
|
|
Різдво |
В такі дні особливо сумно що рідні далеко. А нас ці дні буди заважди особливі, сім'я збиралась разом, мама стільки всього смачненького готує і пече. Звичайно цього року мої братики теж приїхали до батьків, але мене ж то поряд немає :(. Саня був вислав ролики, як мама місить тісто , а тато потайки від мами їсть неначинене печиво "горішки", він щороку так робить :) . З однієї сторони так приємно, так теплом повіяло, як дома побувала, з іншої - ще більше захотіла додому.
Але ми тут також непогано святкували, навіть ходили колядувати до Діми і Маші. Колядували відповідно українською, Владленка також співав , Маша і Діма не все звичайно зрозуміли, але від цього їм ще більш цікаво було :).
Ще ми ходили до церкви, ми то не віруючі, але тут була суміш цікавості, бажання почути службу українською , побачити земляків і все-таки асоціюється в мене Різдво з цекрвою. А цекрва, українська православна св.Софії виявилось маленькою, але дуже милою. Служба йде англіською і українською. Ми навіть зустріли там кучу знайомих, виявляється туди не тільки українці, а і росіяни і білоруси ходять. А ще я познайомилась з дідусем-земляком, він імігрував до Канади ще в 51 році, а говорить, як ніби тільки вчора з України, дуже він мені нагадав мого покійного дідуся Федося.
|
|
Подарунки |
Які ж Різдво\Новий рік без подарунків? я ніби святам все менше і менше радію, але приймати, а ще більше дарувати подарунки все так же люблю. Так само і було і цього року, і я, і Влад і ми обоє разом :) отримали кучу подарунків і старались подарувати не менше. Ось наприклад деякі із них :
1) Владленці Дід Мороз( а скоріше всього навіть Снігуронька :)) поклав під ялинку таку штуку: http://www.tigerdirect.ca/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=2204138&Sku=W10-3008
2) Батькам Владлена від нашого імені привезли ось таку корзинку- http://www.buket-express.kiev.ua/catalog/525.html і тортик.
3) Мої братики і батьки зробили супер подарунок- зняли і вислали кілька відеороликів з ними.
4) Влад отримав на роботі чек-премію на суму, яка покрила всі наші трати на святкування Нового року ( без подарунків батькам, братикам і один одному звичайно).
А взагалі всіх подарунків не перерахувати :).
|
|
Фотки з святкування Нового Року |
|
|
Новий Рік №3 |
|
|
Новий Рік №2 |

|
|
Новий Рік №1 |
|
|
Без заголовка |
Ще півгодинки- і я відпрацювалась в цьому році :). А завтра в цю ж пору я купатимусь в теплому Карибському морі!
Ох, як же тяжко працювати, особливо коли ні мого менеджера, ні мого керівника групи немає сьогодні на роботі, та і роботи фактично немає :). Взагалі я дуже задоволена обємами роботи які мала в цьому році на моїй тепершній роботі, і не багато щоб втомлюватись, і не так шоб не вмирати від нічогоробіння . Владленка також в такому темпі працював :). Надіюсь в настіпному році буде так само.
Всіх вітаю з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!( трошки зарання , але не впевнена що б мене буде час зробити це пізніше ).
|
|
А снігом і морозами і не пахне |
|
|
До Різдва ще тиждень, але ми вже активно святкуємо :). |
|
|
Wonders of winter |
|
|
Без заголовка |
Ось і календарна зима прийшла :). В нас правда за вікном дощ і на зиму не схоже :). Але як би там не було, Новий рік вже скоро :). Народ вже поприкрашував свої будиночки, все світиться, магазини заповнені речами що мають відношення до Різдва, всі бігають, купляють подарунки, я теж на цих вихідних цим же займусь :).
Плаття на Різдвяну вечірку на роботі вже купила. Доречі перший раз купила одяг на ebay, купила на пробу, надиво плаття сподобалось і підійшло http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300047653543 :). Купила таке плаття щоб і під слово "вечірнє" підходило і щоб я його ще кудись одіти могла :). А костюм нормальний в Владлена є, і добре хоч на вечірка потрібно офіційно одіватись, а то ми цей костюм якраз перед відїздом до Канади купили і він його тільки один раз одів, півтора роки тому назад :). Цього року що в Владлена , що в мене вечірки назначили на 15 грудня, на 6 вечора :), ну і звичайно запрошують не тільки співробітників, кожен може привести по одному гостю. Вирішили йти до Владьки, бо він вже був на одній вечірці моєї фірми, кілька раз обідав разом з моїми, частина моїх спіробітників навіть у нас дома буває :), а своїм Владленка мене тільки на фотках показував :), хіба я кількох знала ще до того як він туди на роботу влаштувався .
Але ще потрібно придумати і підготувати костюми для самого Нового року, хоч маски закупити потрібно, ми ж веселою компанією в 18 чоловік збираємось святкуватив будиночку в горах. Там така культурна програма планується, аж страшно :)! починаючи від перегляду " З легким паром!" до власної міні-газети :).
|
|
Хобби №2 |
|
|
Хобби №1 |
|
|
Володіння мовою |
|
|
Концерт |
|
|
Їжа |
|
|
The Great Book of Amber |
|
|