-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Мексика №2

Вторник, 09 Января 2007 г. 20:35 + в цитатник
Відпочивали ми компанією з 6 чоловік: я, Влад, Дюха і Ілля були там з 21 по 28 грудня, а Юліана і Саня з 23 по 30 грудня, але всі ми були в одному ж і тому готелі. Готель має назву Blue Bay Gateway, він тільки для дорослих, від 21 року.
Готель дуже класний, гарно розташований, кімнати, басейни і пляж хороші. Ми брали пакет "все включено", годували там назвичайно смачно і різноманітно,багато фруктів, морепродуктів, різних делікатесів. Були представлені різні кухні. Причому поїсти є що в будь-який час доби. Крім кількох буфетів (шведських столів) на території є три ресторани, досить високого класу з супер обслуговування, це теж все оплачено. А якою була різдвяна вечеря, з льодовими фігурами оленів, лобстерами що готувались прямо при тобі і т.д. Так що самі розумієте, ваги ми там точно не збавили :). Також в пакет входило спиртне, скільки зможеш випити. Теж дуже великий вибір, звичайно багато звичайних, "чистих" напоїв, але особливо цікавими були коктелі, нашим улюбленим став "Long Beach". Коли дивишся як його готують стає страшно :), таке враження що туди наливають потрошку зі всіх бутилок що є в барі, але в результаті виходить дуже смачно.
Доречі Long Beach для нас стало мати додаткове значення після цієї поїздки . Річ в тім що ми могли їсти і користуватись всім не тільки в нашому готелі, а в іншому готелі з цієї ж сітки . І ось коли хлопці грали там в теніс, Андрій замовив там Long Beach, бармен його не зрозумів, Андрій ще раз повторив, на що отримав ще раз здивований погляд і помах рукой в сторону пляжу, довгого пляжу :). Так що тепер ми всі замість слів які в вічливій формі звучать як "іди погуляй " вживаємо "лонг біч" :).
Але їжа і спиртне- вони всюди в готелях я так думаю непогані, а от на рахунок розважальної програми, я не впевнена що в багатьох настільки ж весела і цікава.
Дуже багато спорту: великий теніс, настілький теніс, пляжний волейбол, простий водний волейбол і текіла волейбол, дартс і п'яний дартс. Взагалі постійно щось відбувалось, ігри, танці, конкурси починаючт з 10 вечора до 12 ночі. Причому це ж готель тільки для дорослих, багато ігр були відповідними :).Але якщо ти не хочеш, ти не те що можеш не приймати в цьому участі, ти спокійно цього можеш не бачити\не чути, просто сиди біля "тихого басейну" чи пройди на пляж. Взагалі басейни мені сподобались, ніколи не думала, що можна купатись і в басейні, коли готель прямо на березі. Але два басейни там мають спа-секції і бари прямо по середині :). А хлопці часто грали в різні ігри в спортивному басейні.
Також кожний вечір було щось цікаве: то танцювальну групу запросять, то музичну, причому дійсно гарно виступали.
Ще в готелі був більярд і сауна з массажним салоном.

Наші фотографії з Мексики можна знайти за цією адресою http://good-times.webshots.com/album/556851391LnjSHH, їх там куча, необроблені і невідсортовані вони нормально, але мені ліньким цим заматись.

Мексика №1

Вторник, 09 Января 2007 г. 05:30 + в цитатник
Потрібно хоч трошки розповісти про поїдку в Мексику.
Поперше відпочивали ми в Канкуні, це південний схід Мексики , півострів Юкатан, що з однієї сторони обмивається Мексиканським заливом, а з іншої- Карибським морем.
Канкун - саме популярне туристичне місце в Мексиці, море там тепле навіть в грудні- січні, білий пісок не гарячий і т.д. :). А ще Канкун є унікальним тим що готельна зона там розташована на дуже красивій косі формі цифри 7, на карті це виглядає так :
map of Cancun Hotel Zone

а так вигдає через ілюмінатор літака ( сама сфоткала :)):
bird's-eye view


по нажаттю картинки збільшуються :)

Поїздка за вином

Вторник, 09 Января 2007 г. 05:02 + в цитатник
Вчора коли ми були в гостям, там же в гостях був один хлорець родом з України і він був приніс бутилку MASSANDRA SOUTH COAST RED DESSERT WINE 2002. Непогане вино і я так давно не пила массандровських вин, що вирішила сьогодні їм закупиться, поки його не розібрали :). Доречі що в Онтаріо прикольного, у нас же монополія на продаж алкоголю, зате все легко шукати, через один сайт :) - http://www.lcbo.ca/products/index.shtml

Але взагалі то я хотіла розповісти не про це, а про випадок що трапився по дорозі.  Їдемо ми після роботи, це вже десь 5:30-6 вечора, а ще погода дуже погана була, мокрий сніг мело.  Тобто видимість погана, але  все-таки сусідні машини на дорозі видно. Їдемо собі десь 60км\за годину , дорога - одна полоса в кожну сторону, бачимо машину що виглядує трошки з нашої сторон з бокової дороги ,вона стоїть і чекає зручного моменту щоб виїхати на головну, пропускає машини. І тут коли ми наближаємось до неї буквально в 5 метрах, водій вирішив що це саме зручний момент щоб виїхати на нашу полосу!  Тобто фактично рухається перпендикулярно до нашого руху і перекриває всю полосу. Тормозити вже пізно, крім того ж дорога мокра і слизька! Владленка на щастя зреагував дуже швидко ,як він викрутив на зустрічну полосу, сама дивуюсь. В принципі і той водій притормозив в останній момент трошки, інакше точно аварія була б. Звичайно повезло з зустрічною, що вільна була . Але і так в мне було відчуття що менше сантиметра залишились до зіткнення, потім навіть руки в мене трусились :). І як так можна їздити?!
Аде добре що все добре закінчується. А я закупилась не тільки вином ( його доркчі в відділі VINTAGES! продають) але і українським шампанським , передостатню бутилку KRIMSEKT SPARKLING WHITE WINE BRUT забрала. Доречі як про нього пишуть: Tasting Note. Staw yellow colour with a good mousse; aromas and flavours of citrus and apple, with earthy mineral/floral notes; dry, medium bodied with well balanced acidity and fine mousse on the finish.

Різдво

Вторник, 09 Января 2007 г. 01:26 + в цитатник

  В такі дні особливо сумно що рідні далеко.  А нас ці дні буди заважди особливі, сім'я збиралась разом, мама стільки всього смачненького готує і пече. Звичайно цього року мої братики теж приїхали до батьків, але мене ж то поряд немає :(. Саня був вислав ролики, як мама місить тісто , а тато потайки від мами їсть неначинене печиво "горішки", він щороку так робить :) . З однієї сторони так приємно, так теплом повіяло, як дома побувала, з іншої - ще більше захотіла додому.

  Але ми тут також непогано святкували, навіть ходили колядувати до Діми і Маші. Колядували відповідно українською, Владленка також співав , Маша і Діма не все звичайно зрозуміли, але від цього їм ще більш цікаво було :).

 Ще  ми ходили до церкви, ми то не віруючі, але тут була суміш цікавості, бажання почути службу українською , побачити земляків і все-таки асоціюється в мене Різдво з цекрвою. А цекрва, українська православна св.Софії виявилось маленькою, але дуже милою.  Служба йде англіською і українською. Ми навіть зустріли там кучу знайомих, виявляється туди не тільки українці, а і росіяни і білоруси ходять. А ще я познайомилась з дідусем-земляком, він імігрував до Канади ще в 51 році, а говорить, як ніби тільки вчора з України, дуже він мені нагадав мого покійного дідуся Федося.  


Подарунки

Пятница, 05 Января 2007 г. 22:20 + в цитатник

Які ж Різдво\Новий рік без подарунків? я ніби святам все менше і менше радію, але приймати, а ще більше дарувати подарунки все так же люблю. Так само і було і цього року, і я, і Влад і ми обоє разом :) отримали кучу подарунків і старались подарувати не менше. Ось наприклад деякі із них :

1) Владленці Дід Мороз( а скоріше всього навіть Снігуронька :)) поклав під ялинку таку штуку: http://www.tigerdirect.ca/applications/SearchTools/item-details.asp?EdpNo=2204138&Sku=W10-3008

2) Батькам Владлена від нашого імені привезли ось таку корзинку- http://www.buket-express.kiev.ua/catalog/525.html  і тортик.

3) Мої братики і батьки зробили супер подарунок- зняли і вислали кілька відеороликів з ними.

4) Влад отримав на роботі чек-премію на суму, яка покрила всі наші трати на святкування Нового року ( без подарунків батькам, братикам і один одному звичайно).

А взагалі всіх подарунків не перерахувати :). 


Фотки з святкування Нового Року

Четверг, 04 Января 2007 г. 06:25 + в цитатник
Куча фоток тут-  http://good-times.webshots.com/album/556786352yNxyaK, http://good-times.webshots.com/photo/2924442270064675970DvjEAe, фотки з 31 грудня і 1 січня. Взагалі багато класних фоток , варто подивитись :).
Частина фоток зроблена не нами, а народом що там був. Може ще з кого фотки зтяну і докладу туди ж.

Новий Рік №3

Четверг, 04 Января 2007 г. 06:19 + в цитатник
Та що там костюми, у нас справжні Дід Морозі Снігуронька були! , навіть подарунки роздавали: 

 (699x466, 60Kb)

Новий Рік №2

Четверг, 04 Января 2007 г. 06:15 + в цитатник
На сам Новорічний вечір ми одягали маскарадні костюми, ось наприклад ким була я :


Після деякої кількості спиртного почали звучати ідеї перевірити чи вмію я літати, але на щастя з даху мене не скинули :)

Мій костюм  був далеко не самий цікавим, подивіться кого тільки в нас не було:
 (700x525, 88Kb)

Новий Рік №1

Четверг, 04 Января 2007 г. 06:06 + в цитатник
Дуже класними, веселими і цікавими були останні 10 днів.. . Але пройшов час свят, потрібно повертатись до буденності...

Спочатку розповідь і фотки про святкування Нового року.
Як я вже говорила , ми святкували Новий рік на півночі Пенсильванії, рентували з компанією будиночок в горах. Планувалось катання на лижах, але погода підкачала, дуже тепло, сніг був тільки штучний, на Новий рік взагалі йшов дощ :(. Катались далеко не всі і то по малу. Але це проблемою зовсім не було, по-перше така компанія зібралась що нам і без катання на лижах було дуже весело :). А ще в будиночку були більярд, дартс, настільний футбол, хокей, ми грали в покер, п'яні шашки і рулетку. Взагалі будиночок був дуже класний, навіть з безпровідним інтернетом,  у нас 7 ноутбуків :). А біля будиночку росли ялинки, ми кілька з них прикрасили: (466x699, 107Kb)

Без заголовка

Четверг, 21 Декабря 2006 г. 01:16 + в цитатник

Ще півгодинки- і я відпрацювалась в цьому році :). А завтра в цю ж пору я купатимусь в теплому Карибському морі!

Ох, як же тяжко працювати, особливо коли ні мого менеджера, ні мого керівника групи немає сьогодні на роботі, та і роботи фактично немає :). Взагалі я дуже задоволена обємами роботи які мала в цьому році на моїй тепершній роботі, і не багато щоб втомлюватись, і не так шоб не вмирати від нічогоробіння . Владленка також в такому темпі працював :). Надіюсь в настіпному році буде так само.

Всіх вітаю з наступаючим Новим Роком і Різдвом Христовим!( трошки зарання , але не впевнена що б мене буде час зробити це пізніше ). 

 (600x441, 41Kb)

А снігом і морозами і не пахне

Понедельник, 18 Декабря 2006 г. 06:57 + в цитатник
На вулиці  +5 +10 і в повітрі так весною пахне :) . Ось сьогодні наприклад  гуляли, видно яка в нас погода:

 (466x699, 101Kb)

До Різдва ще тиждень, але ми вже активно святкуємо :).

Понедельник, 18 Декабря 2006 г. 06:52 + в цитатник
В цю пятницю були на вечірці Владленової компанії. Класно, якісно і весело було організовано.
В суботу ходили на музичний різдвяний концерт в католицкій церкві. Взагалі концерт був організований кількова різними церквами, школами і не тільки ними. Брали участь цілий симфонічний оркестр ( тобто і струнні, і духові, і ударні, і фортепіано, і орган ), хор дорослих,  хор дітей, гітарист і т.д.  Аранжування на самому високому рівні. Акустика, злагодженість... Тобто мене вразило і дуже сподобалось :). Навіть Владленка, який не є фанатом чогось подібного, був в захоплені. Найбільше враження на мене справила гра на дзвіночках. Я так розумію, що зараз стандартно в оркестрах використовуються "пластинні дзвіночки" замість ручних, але тут були справжні :).
А сьогодні у нас взагалі розпочалось Різдво :) , Марлен з Девідом запросили нас на святковий обід , ми обмінялись подарунками і т.д., просто ми ж летим в Мексику через три дні і не побачим їх на саме Різдво і на Новий рік.

Wonders of winter

Четверг, 14 Декабря 2006 г. 07:31 + в цитатник
Як я вже здається писала минулого року, грудень в Канаді - це місяць гірлянд і інших прикрас будинків з приводу Різдва.Але здається я не згадувала, що в грудні також походить фестиваль світла в нашому місцевому центральному парку. Куча стендів, весь парк світиться і рухається, є навіть будочка з Санто Клаусом і коли ти проходиш мимо неї, дідусь починає співавати, бажати приємного Різдва і пританцьовувати :).Ми сьогодні гуляли по парку і трошки пофоткали- http://tanchik77.fotoplenka.ru/album152515/ ( додала до минулорічних) Нажаль фотки непередають рух стедів зарахунок чергування світіння гірлянд. А ще снігу у нас зовсім немає :(.  Погода більше на весняну схожа. Справжня зима і сніг були днів десять тому , цілий тиждень :) , тоді в парку було взагалі чудово, але ми тоді з собою фотика немали.
Ось один із стендів :
 (699x466, 33Kb)

Без заголовка

Суббота, 02 Декабря 2006 г. 01:12 + в цитатник

  Ось  і календарна зима прийшла :). В нас правда за вікном дощ і на зиму не схоже :). Але як би там не було, Новий рік вже скоро :). Народ вже поприкрашував свої будиночки, все світиться, магазини заповнені речами що мають відношення до Різдва, всі бігають, купляють подарунки, я теж на цих вихідних цим же займусь :).

 Плаття на Різдвяну вечірку на роботі вже купила. Доречі перший раз купила одяг на ebay, купила на пробу, надиво плаття сподобалось і підійшло http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=300047653543 :). Купила таке плаття щоб і під слово "вечірнє" підходило і щоб я його ще кудись одіти могла :).  А костюм нормальний в Владлена є, і добре хоч на вечірка потрібно офіційно одіватись, а то ми цей костюм якраз перед відїздом до Канади купили і він його тільки один раз одів, півтора роки тому назад :).  Цього року що в Владлена , що в мене вечірки назначили на 15 грудня, на 6 вечора :), ну і звичайно запрошують не тільки співробітників, кожен може привести по одному гостю. Вирішили йти до Владьки, бо він вже був на одній вечірці моєї фірми, кілька раз обідав разом з моїми, частина моїх спіробітників навіть у нас дома буває :), а своїм Владленка мене тільки на фотках показував :), хіба я кількох знала ще до того як він туди на роботу влаштувався .

 Але ще потрібно придумати і підготувати костюми для самого  Нового року, хоч маски закупити потрібно, ми ж веселою компанією в 18 чоловік збираємось святкуватив будиночку в горах. Там така культурна програма планується, аж страшно :)!  починаючи від перегляду " З легким паром!" до власної міні-газети :).


Хобби №2

Вторник, 21 Ноября 2006 г. 04:45 + в цитатник
 Є в мене таке захоплення як в'язання на спицях. Але останнім часом якось воно було відійшло на задній план, я мабуть рік не брала спиці в руки. Але спочатку Марлен, а зараз і Маша захопились вязанням, і це вплинуло на мене. Особливо вплинула Марія, вона просто вчиться, часто приходить, щось запитує, просить показати на її вязанні. Як взяла я десь місяць тому в руки її вязання, як захотілось і мені знову вязати! В результаті :) я вже закінчила одну кофтину, кілька днів тому безрукавочку почала і такими темпами вона скоро буде готова :). І вже нитки на білосніжну шапочку лежать :).

Хобби №1

Вторник, 21 Ноября 2006 г. 04:32 + в цитатник
Продовжую активно збирати монетки :). Оббираю знайомих :), вимагаю монетки їх країн або рідкі канадські, так колекція і росте :).
Хотілось би зібрати хоч по одній монетці  20-21 століття кожної країни світу ( що існує зараз або існувала в 20-столітті). Причому саме монеток не ювілейних, а що були\є в церкуляції. Правда є країни в яких звичайних монеток немає :).
Ну звичайно стараюсь зібрати якомога більше різноманітних канадських монеток.
А ще прифанатіла українськими ювілейними, в нас їх доречі багато класних випустили:http://bank.gov.ua/Bank_mn/Yuv_m/tematyka.htm. Буду їх також збирати! хоча їх звичайно в більшості купляти потрібно, ось недавно такі прикупила - http://cgi.ebay.com/Ukraine-3-Bi-Metallic-5-Hryven...egoryZ4941QQrdZ1QQcmdZViewItem
Владленка вже мене боїться і сказав що потрібно буде ліміт в місяць ввести , і більше ніж певна сума я на свої монетки тратити не зможу :(.

Володіння мовою

Понедельник, 13 Ноября 2006 г. 06:10 + в цитатник
Чи зможете ви відповісти на відмінно ?:  http://vcao.iatp.org.ua/u51.html. Я тут доречі зробила одну помилку! :(, зате з російською проблем не мала :)- http://www.sly2soft.com/sly2m/ugadaika/index.php

Концерт

Понедельник, 13 Ноября 2006 г. 06:06 + в цитатник
Цікаво ми вчора сходили на концерт, я б сказала що випадково :)
Річ і тім шо в нас є дві пари друзів-росіян: Діма і Маша, Саня і Юліана. І ось десь тиждень тому Діма пише, шо йому пришло мило від російського клубу, цей клуб влаштовує концерт. І одним із номерів має бути виступ Юліани ( бардівська пісня під гітару). Але сама Юліана не обмовлялась про це ні словом. Вирішили, що вона соромиться і партизанить, але ми так це не залиши не могли :), тому зібрались в 4-х, навіть букет купили і приперлись на місце концерту.
Концерт був непоганий, відкрила для себе що на гітарі можна грати і Баха :). Але ж Юліана там не виступала :)! Річ в тім що колись давно планувалось що вона також візьме участь, але потім все помінялось :).

Їжа

Понедельник, 13 Ноября 2006 г. 05:46 + в цитатник
  Ми взагалі любимо себе побалувати смачненьким :), але останній тиждень інакшим слово як обжерливість не назвати :). Так склались обставини :), то краби за півціни трапились, то червоної ікри за ціною 45$/кг знайомі привезли. Ну і хто відмовляється від подарованої свіжевиловленої форелі ? :). Ну а така їжа просто вимагає гарного вина і відповідних салатів\гарнірів :). А в пятницю Марлен з Девідом вікрили для нас симпатичний барчик\нічний клуб з класними  коктелями :), а в суботу вже ми показали Дімі і Маші один із моїх улюблених ресторанів, там такі десерти!, кава і знову ж коктелі :).
 О, і ще я на минулому тижні готувала борщ і котлети фаршировані грибами, в нас це дома теж з розряду делікатесів, Владленка дуже любить , але я лінуюсь і рідко готую :).

 А сьогодні ми влашували день розвантаження шлунку , тільки овочі, фрукти, свіже вижаті соки і т.д.  Зрозуміли що так довго не протянем :) і на завтра( взяти з собою на роботу і т.д.)  я вже наготувала м'яса :).

The Great Book of Amber

Среда, 08 Ноября 2006 г. 06:40 + в цитатник
  Я почала перечитувати улюблені книжки своєї юності :), правда вже аглійською , недавно закінчила перечитувати Азімова, зараз почала Желязни, взялась за 10 Хронік Бурштину :). Здається я навіть не всі їх російською читала, багато чого забула , взагалі не очікувала, що так легко і цікаво буде читати,  світ Амберу затянує все так само як колись :).

 Доречі про бурштин, янтарь чи amber, кому як завгодно :). У Марлен недавно було ДН, а  їй дуже подобається бурштин.  Ціни на нього тут досить високі, між іншим весь що я бачила тут в основному з Польщі чи Прибалтики. І вирішила я їй купити сережки через інет (в точці де я собі браслет брала і знала що якість хороша), але  трошки не розрахувала з часом доставки :), вірніше якось не думала що вона в понеділок і захоче святкувати, я то планувала на наступну суботу :). Так що подарунок прийшов до мене якраз на наступний день після ДН :). А в понеділок подарувала вино, квіти і сказала що основний подарунок пізніше :).


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 25 24 [23] 22 21 ..
.. 1 Календарь