-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497


Хобби №1

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


Scruj   обратиться по имени Вторник, 21 Ноября 2006 г. 11:06 (ссылка)
Угу - взагалі бюджетне планування допомагає :)
Ответить С цитатой В цитатник
Demchenko   обратиться по имени Вторник, 21 Ноября 2006 г. 14:19 (ссылка)
Їх ще зберігати десь треба - скоро всі коробочки позаймаєш :) А взагалі юбілейні монети дорогі, принаймні тут. І смішно читати їх рекламу - "ви завжди можете розрахуватися цією монетою в магазині". Це що за фнат має бути, щоб заплатити за юбілейні 10 грн всі 100 грн, а потім віддати монету в магазині?
Щей не візьмуть - нестандартна :))
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 22 Ноября 2006 г. 00:50 (ссылка)
Исходное сообщение Demchenko
Їх ще зберігати десь треба - скоро всі коробочки позаймаєш :) А взагалі юбілейні монети дорогі, принаймні тут. І смішно читати їх рекламу - "ви завжди можете розрахуватися цією монетою в магазині". Це що за фнат має бути, щоб заплатити за юбілейні 10 грн всі 100 грн, а потім віддати монету в магазині?
Щей не візьмуть - нестандартна :))

Я для монеток спеціальні альбоми купляю, вони в мене організовані :).
а 100 гривень за звичайну монету- це дорого, це мабуть срібна монета,я на такі поки не зарюсь :).Хоча в мене є срібний канадський долар, мені його подарували. А ціна на ebay в середньому звичайної ювілейної 5 гривневої монети - 10 американських доларів.Адже навіть звичайні ювілейні монети випустають тиражем всього10-50 тисяч.
Ответить С цитатой В цитатник
Танчік_із_Канади   обратиться по имени Среда, 22 Ноября 2006 г. 00:53 (ссылка)
Исходное сообщение Scruj
Угу - взагалі бюджетне планування допомагає :)

Ну ми трошки плануємо :) хоч і багато тратимо, але відкладуємо.
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку