| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Исходное сообщение Demchenko
Їх ще зберігати десь треба - скоро всі коробочки позаймаєш :) А взагалі юбілейні монети дорогі, принаймні тут. І смішно читати їх рекламу - "ви завжди можете розрахуватися цією монетою в магазині". Це що за фнат має бути, щоб заплатити за юбілейні 10 грн всі 100 грн, а потім віддати монету в магазині?
Щей не візьмуть - нестандартна :))
Исходное сообщение Scruj
Угу - взагалі бюджетне планування допомагає :)
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |