Furman_Ed обратиться по имени
І паглядзім, што ты адкажаш на гэта т пераклад маіх уласных думак на беларускую мову. Четверг, 22 Сентября 2011 г. 22:37 (ссылка)
Добрый вечер ! Сейчас у нас 22-35 ..И я очень устал ..Мы с женой ехали в Тель-Авив , в больницу Ихилов .Мы посетили институт памяти и внимательности , вернее, помех для работы наших мозгов , и памяти. В 2003 году у меня был инсульт , и я забыл все слова из многих языков...А сейчас я пишу , читаю , перевожу на разных языках. У тебя много русскоговорящих друзей , а у меня их почему-то нет . Все мои друзья "писатели " , присылают интересные материалы. У нас есть Алина Семуха(США). Раньше она жила в Белоруссии. Я посмотрел на комментарии твоих русскоговорящих друзей.Многие не знают излагать собственные мысли и на русском языке. Много грамматических ошибок.
Тебе надо спросить , откуда я попал на твой дневник. Я увидел твой комментарий о личных дневниках.
И отметил , что ты правильно комментируешь , почти без ошибок пишешь.
Я всегда захожу на дневники тех , которые посещают наш форум...Сейчас я попрошу Гугль перевести этот текст , выражающий мои собственные мысли на белорусский язык. И посмотрим , что ты ответишь на это т перевод моих собственных мыслей на белорусский язык.
Добры вечар! Цяпер у нас 22-35 .. І я вельмі стаміўся .. Мы з жонкай ехалі ў Тэль-Авіў, у лякарню Іхілаў. Мы наведалі інстытут памяці і ўважлівасці, дакладней, перашкод для працы нашых мазгоў, і памяці. У 2003 годзе ў мяне быў інсульт, і я забыўся ўсе словы з многіх моў ... А цяпер я пішу, чытаю, перакладаю на розных мовах. У цябе шмат рускамоўных сяброў, а ў мяне іх чаму-то няма. Усе мае сябры "пісьменнікі", дасылаюць цікавыя матэрыялы. У нас ёсць Аліна Сёмуха (ЗША). Раней яна жыла ў Беларусі. Я паглядзеў на каментары тваіх рускамоўных друзей.Многие не ведаюць выкладаць уласныя думкі і на рускай мове. Шмат граматычных памылак.
Табе трэба спытаць, адкуль я патрапіў на твой дзённік. Я ўбачыў твой каментар аб асабістых дзённіках.
І адзначыў, што ты правільна комментируешь, амаль без памылак пішаш.
Я заўсёды заходжу на дзённікі тых, якія наведваюць наш форум ... Цяпер я папрашу Гугл перавесці гэты тэкст, якi адлюстроўвае мае ўласныя думкі на беларускую мову. І паглядзім, што ты адкажаш на гэта т пераклад маіх уласных думак на беларускую мову.