-неизвестно

 -Я - фотограф

Ukraine_ethnic_1897

Ukraine_ethnic_1897
1 фотографий

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в слава_бондар

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 27.11.2009
Записей:
Комментариев:
Написано: 5875




иду

Дмитро Донцов - Титан української ідеї

Четверг, 31 Марта 2011 г. 01:48 + в цитатник
Это цитата сообщения nibi [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Дмитро Донцов - Титан української ідеї...

Дмитро Снєгирьов, БФ «Підтримки Українських ініціатив», м.Луганськ
Дмитро Донцов (*30 серпня 1883, Мелітополь — †30 березня 1973, Канада)
Дмитро Донцов (*30 серпня 1883, Мелітополь — †30 березня 1973, Канада)
Сьогодні Донцова називають “апостолом української ідеї”, "“батьком українського націоналізму”", а його твори читають і перечитують українці від Львова до Луганська. Але це – лише відгомін тієї слави і впливу, які Донцов мав за життя. “Секрет” популярності його творів – в їхній актуальності і відвертості.

Але не тільки твори, але й сама постать Дмитра Донцова є надзвичайно цікавими, особливо для нас, луганців.

Будучи визнаним "живим класиком" українського радикального націоналізму, Дмитро Донцов мав мішане українсько-російське походження – він народився поблизу Мелітополя, а його рід походив з Воронежчини. Так само і на Луганщині тисячі людей не певні, українці вони чи росіяни, адже в нашому краї перемішалися і ті, і інші. Цю проблему Донцов вирішив для себе досить рано. В листі до Євгена Маланюка від 1931 року він відверто написав: "Українця з мене зробили: Гоголь, Шевченко, Куліш і Стороженко, яких я знаю з того часу, як навчився читати, цебто від 6 років життя". Саме в їхніх творах він відчув те, що було суголосне його українській душі, тому і зробив свій вибір на користь української нації, на користь свого українського, а не російського коріння.

Донцова не можна звинуватити у "вузьколобості", яку часто приписують націоналістам їхні опоненти. Вже в 14 років Донцов був знайомий з творами Гюго, Дікенса, Гете, Сервантеса, Шиллера та інших світових класиків. Взагалі, нестримний потяг Донцова до самоосвіти захистив його від російских впливів під час навчання у реальному училищі в Мелітополі, а пізніше – і у Петербурзькому університеті, де він здобув фах юриста. Як видно, Донцову "пощастило" зіштовхнутися з русифікаторством царського уряду особисто, але завдяки своїй українській самосвідомості він не поповнив ряди тих, про кого Шевченко писав "раби, підножки, грязь Москви". В студентські роки Донцов певний час був прихильником соціалістичних ідей. Будучи членом Української соціал-демократичної робітничої партії, він активно займався політикою, за що його було двічі заарештовано. Після другого арешту він виїхав до Галичини, а потім поступив до Віденського університету. У 1917 році Дмитро Донцов отримав ступінь доктора юридичних наук.

Приблизно в цей період він пориває з соціалістичними і ліберальними ідеями, зрозумівши, що за ними криється що завгодно, але не український патріотизм. Не знайшовши на політичній арені жодної ідеології, яка б послідовно обстоювала інтереси України і українців, Донцов розпочав створення власної духовно-політичної концепції – інтегрального націоналізму. Щоби викласти навіть в загальних рисах основні ідеї інтегрального націоналізму, не вистачить і цілої газети. Тож зупинимося на тих ідеях Донцова, які сьогодні є найбільш актуальними.
Дмитро Донцов з видатною українською поетесою Оленою Телігою (кінець 30-х років ХХ століття)
Дмитро Донцов з видатною українською поетесою Оленою Телігою (кінець 30-х років ХХ століття)
Одним із головних ворогів України Донцов вважав "провансальство" – ідейну течію, яка вбачає розвиток України лише в популяризації історії і народних традицій. Сьогодні такий умонастрій називають "шароварщиною". Дехто навіть вважає, що ота шароварщина – це і є націоналізм. Однак, така думка дуже далека від істини. Шануючи героїчні сторінки української історії, Донцов гаряче наголошував, що на одних калинових гаях і вишиванках державу не розбудуєш. У своїх чисельних статтях він писав про необхідність сильної провідної верстви, яка б, відкинувши демократичні забобони, зуміла зорганізувати і повести за собою народ. Причому повести його не на поклін до Європи чи Росії, а повести до дійсної Незалежності. Не буває націоналістів, які ладні рачки плазувати, аби тільки їм дозволили постояти навколішках біля порогу "цивілізованного світу" чи "братської Росії"! "Націоналізм має боротися з "трьома М": З матеріалізмом, з Москвою і з... західньоевропейською мафією, що виступає під псевдонімом "демократії"" – так писав Донцов. Тільки свої сили, своя держава і своя армія – тільки до цього може закликати дійсний націоналіст. Для того, хто справді розуміє інтереси України, набагато важливіша обороноздатність країни і добробут громадян, ніж калинові гаї та популяризація старожитностей. Сьогодні це очевидно, як ніколи.

Про демократію Донцов писав настільки влучно, що наші сучасні реалії впізнаються, як у дзеркалі. Читаймо: "Коли замаскована під "демократію" мафія має змогу впливати на правлячу еліту, в суспільстві наступає анархія: починається систематичне нищення християнської релігії і церкви... Далі – нищення моралі, одверта пропаганда порнографії, сексоманії, – в пресі, в телевізії, в літературі, в мистецтві, вульгарність "модерної" жіночої моди... Така сама вульгарність в модах "модерної" і "прогресивної" молоді, шал злочинства і параліч влади...". Хіба не опис нашого суспільства і тієї "демократії", яка знищує українців не менш успішно, ніж сталінські репресії...

Чого ж прагнув Донцов замість ненависної йому демократії? Донцов не був теоретиком соціально-політичного устрою. Концепцію націократичної держави виплекали інші – Микола Сціборський, Дмитро Мирон-Орлик, Ярослав Стецько. Донцов же заклав філософські підвалини нового суспільного ладу: націоналізм, вірність християнській релігії, традиції. Але під традиціями Донцов розумів, знов-таки, не вишиванки і рушники, а, перш за все, спадковість княжої та козацької слави, здобутки національного духу і культури. Ніколи Донцов не хворів отим "галичанством", яке часто закидають українським націоналістам на яке, на жаль, деякі націоналісти дійсно хворіють. Донцов, як ніхто, був далекий від того, щоб прагнути замкнутися у прикарпатському закапелку, тихо ненавидячи москалів. Навпаки, він обстоював ідею створення Великої Держави, яка не обиватиме порогів міжнародних інстанцій в пошуках жебрацької подачки.

Сьогодні ідеї Донцова (та й націоналізму взагалі) нерідко називають застарілими, посилаючись на "нові світові тенденції", "глобалізацію" і т.д. Натомість єдиноправильними називають "демократію", "лібералізм", "відкрите суспільство". Дехто відчуває ностальгію за радянським минулим. Однак, саме життя вказує на те, що "демократичні цінності" (кажучи прямо – цінності західноєвропейських суспільств) у нас приживаються погано. Та й на Заході оті цінності вже вилазять боком – варто лише подивитися на засилля імігрантів з Азії, легалізацію наркотиків, потурання сексуальним збоченцям, поширення сектантства, занепад сімейних цінностей і т.д. Неможливо повернення і в радянське минуле, що б там не обіцяли комуністи або соціалісти. Ні Захід, ні Росія не будуватимуть нам сильну і незалежну державу. Україну можуть підняти тільки українці. І чим скоріше ми це зрозуміємо, тим краще.

Джерело:
http://www.aratta-ukraine.com/text_ua.php?id=1933

Людмила Гурченко .ПАМЯТЬ..

Среда, 30 Марта 2011 г. 23:06 + в цитатник
Это цитата сообщения ЮРИЙ_КОСАГОВСКИЙ [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Умерла Людмила Гурченко * она безукоризненно и даже прекрасно сыграла роль буфетчицы в "Вокзале для двоих"

ВВС: Умерла Людмила Гурченко

Людмила Гурченко сломала шейку бедра

Фото: Людмила Гурченко  ссылки в Гугл
Знаменитая российская актриса театра и кино, народная артистка СССР Людмила Гурченко умерла в Москве в возрасте 75 лет. Смерть наступила в 19:28 в среду. Актриса скончалась дома.

По предварительным данным, причиной стали осложнения после недавней операции в связи переломом шейки бедра. Другие источники говорят о сердечном приступе.

По информации из медицинских кругов, "скорая помощь" не смогла спасти жизнь актрисы, которой внезапно стало плохо.
(продолжение ниже - Ю.К.)
 
мне два раза понравилась Людмила Гурченко...
один раз в кино и второй раз как собеседница
=============================================================
 
 
в песенке "5 минут" она меня не тронула
в "Карнавальной ночи" вообще все были неопытными актерами
в то время как там блистал гениальный Игорь Ильинской
(с которым я дружил в 70-80х гг. целых десять лет наверно)
 
но она безукоризненно и даже прекрасно сыграла роль буфетчицы
в "Вокзале для двоих" - ну конечно Олег Басилошвили
помогал давал тон верной игры
(там и Михалков единственно убедительно играет в кино за всю свою карьеру
- пройдоху то ли проводника то ли буфетчика)
 
Читать далее...

Янукович рассказал в Брунее, как заведовал кафедрой

Среда, 30 Марта 2011 г. 18:43 + в цитатник
Украина подготовит протокол по сотрудничеству в научной и образовательной сферах с Брунеем

Об этом сегодня заявил президент Украины Виктор Янукович, выступая с лекцией в Университете Брунея.

По словам главы государства, в течение одного-двух дней украинская сторона подготовит протокол, в котором будут определены направления сотрудничества в образовательной, культурной, гуманитарной, а возможно, и в научно-технической сферах, сообщает УНИАН.

Как пример Янукович отметил, что Украина готова основать в Брунее филиал своего научно-исследовательского института, который бы изучал актуальную для той страны проблему подтопления земель.

Кроме того, в ходе лекции президент сообщил, что в свое время он преподавал в университете. «Много времени я посвятил работе заведующего кафедрой Академии государственного управления, где учредил одну из специальностей, название которой и сейчас сохранилась – «менеджмент инвестиционного проектирования», - сказал он.

Кроме того, отметил Янукович, будучи профессором этого университета, он очень часто читал лекции студентам. «Я очень часто читал лекции студентам и очень редко пользовался бумагами Я очень часто читал лекции студентам и очень редко пользовался бумагами », - сказал он.

ФОКУС http://www.focus.ua/politics/177318

Кравасіс і фокусніки.

Среда, 30 Марта 2011 г. 18:38 + в цитатник
Азаров - оппозиции: не врите о дорогих продуктах в Украине

Цены на продукты питания в Украине ниже, чем в Европе, и ниже, чем у соседей по СНГ. Об этом заявил премьер-министр Николай Азаров, открывая сегодняшнее заседание правительства

По мнению премьер-министра, «так называемая оппозиция» лжет о дороговизне украинских продуктов, пользуясь тем, что не все соотечественники бывают за рубежом и могут лично проверить цены.

«В каких супермаркетах скуповывается так называемая оппозиция?» – задается вопросом Азаров. По его информации, в Германии, Италии, Франции продукты значительно дороже, то же самое касается бензина, а стоимость коммунальных услуг в 5 раз выше, чем в Украине.

По словам Азарова, в Украине более выигрышная ситуация даже в сравнении с соседями по СНГ. Продемонстрировал это премьер на примере хлеба: если в Киеве он стоит 3 грн, то в Москве – эквивалент 11 грн, в Баку – 9 грн, в Ереване – 10 грн. Поэтому утверждения о дороговизне продуктов питания в Украине премьер назвал «возмутительной демагогией и популизмом».

Сравнения уровней и покупательной способности заработных плат в Украине, странах ЕС и СНГ премьер-министр не привел.

В то же время глава правительства признал, что не в последнюю очередь низкие цены связаны с низкой продуктивностью труда украинцев, а потому производительность труда нужно повышать.

«Не было примеров, чтобы без упорного труда на голову падало благосостояние», - добавил Азаров.

По данным Юлии Тимошенко, реальная инфляция в прошлом году составила 42,3%, а не 9,1%, о чем официально заявлял Госкомстат.

Фокусніки:
SATANA Пора его пускать в расход. Кто "ЗА" плюсуйте этот комм.

а что толку? Снимут его, поставят такого же. Скажут, что Азаров такого натворил, что еще несколько лет терпеть придется, что бы выйти из кризиса.
Ответить | С цитатой

2 Марина85 11:31, 30.03.2011
Совсем не согласна с вами. Тут надо поднимать революцию, и смести это правительство бандитов во главе с Зеком, а по одному удалять --- нет смысла.
Ответить | С цитатой

3 Sатана 12:12, 30.03.2011

Ответ на 1от Maksi1:
а что толку? Снимут его, поставят такого же. Скажут, что Азаров такого натворил, что еще несколько лет терпеть придется, что бы выйти из кризиса.
"В расход" это к стенке и весь кабинет его , туда же.
Последующим будет пример.
Ответить | С цитатой

4 Sатана 12:15, 30.03.2011

Ответ на 2от Марина85:
Кто сказал что по одному? К стенке всю эту ПРовскую братию скопом или на столбы и пусть висят недельки 2-3 , последующим неповадно будет.
Ответить | С цитатой

5 тимоша 14:08, 30.03.2011
Пора его пускать в расход. Кто "ЗА" плюсуйте этот комм.100%
Ответить | С цитатой

6 Гр-р-рав! 14:37, 30.03.2011
ДА-ДА!Да-да-да! Азаров - УШЛЕПОК! Засиделся в небесах, СССУКА!
Ответить | С цитатой

7 Coupe 14:44, 30.03.2011
100%
Ответить | С цитатой

8 Патріот 14:46, 30.03.2011

Ответ на 2от Марина85:
100%!!!
Ответить | С цитатой

9 Марина85 14:56, 30.03.2011

Ответ на 8от Патріот:
Знаете, поднять народ, очень тяжело. Разговаривала со старшим поколением (58г.), говорят, наш народ такие голодоморы пережил, а сейчас еще жить можно. Говорю, так что, будем ждать пока друг друга начнем жрать? Стоит, молчит, да нет, но сейчас еще живем. Вот, что тут делать?
Ответить | С цитатой

10 Sправедливый 15:16, 30.03.2011
+++
11 Dopler__ 15:26, 30.03.2011

Ответ на 2от Марина85:
Согласен, ликвидировать надо всю банду!
Ответить | С цитатой

12 Alex1488 15:39, 30.03.2011
почему-то кнопка "+" не появляется
Ответить | С цитатой

13 Не цветной 15:48, 30.03.2011

Ответ на 4от Sатана:
Кто сказал что по одному? К стенке всю эту ПРовскую братию скопом или на столбы и пусть висят недельки 2-3 , последующим неповадно будет.Так почему не пускаешь?Думаешь за чужими спинами отсидеться?Не уважаю пустобрехов.

2 НЕСТОР Дибил дай людям Европейские зарплаты и можешь устанавливать цены как в Европе.

+1
Ответить | С цитатой

2 kenrol 11:07, 30.03.2011
Производительности НЕТ!!
Ответить | С цитатой

3 PinkCat 12:07, 30.03.2011
А у правителей получается есть производительность.....зрплаты себе европейские накрутили! МРАЗИ!!!
Ответить | С цитатой

4 zin111 12:19, 30.03.2011

Ответ на 2от kenrol:
А у Ахметки с хфирташем она (производительность на нашем горбу) оказывется есть.

Анітка 11:03, 30.03.2011
52 +
Говорити можна багато про західні ціни на продукти і все таке,але потрібно взяти до уваги,яка якість цих продуктів та споживча ціність,ніхто про це не думає,що ті люди споживають у більшості модифіковану їжу.
Ответить | С цитатой

1 amaliya 11:23, 30.03.2011
Посмотрите док.фильмы про "наши" продукты (например, по СТБ) - захочется перейти на хлеб и воду.
Ответить | С цитатой

2 V_o_W_a_N 14:52, 30.03.2011
ті люди споживають у більшості модифіковану їжу.
А что для Вас модифицированная еда?? - ГМО -? Если Вы имеете высшее образование, то такой вопрос не должен вообще существовать.
А раньше Вы ели когда то киви, или вообще про них знали? Нет, а что у них ДНК похож на пшеницу, яблоки?- Нет? А что такое сорта Вы знаете?). Но после еды у Вас уши же не выросли, а есть люди которые их едят как основной фрукт и - тоже нечего - они живут и радуются))
Ответить | С цитатой

3 Dutan 15:11, 30.03.2011
Скажіть, ви це "по наслишкє" знаєте, чи особисто порівнювали якість продуктів? Продукти, придбані у супермаркеті "там" - виграють. Десь краще м*ясні продукти, десь - молочка.
Мала змогу порівняти з Польшею, Норвегією, Австрією та Чезією.
Ответить | С цитатой

4 Анітка 16:15, 30.03.2011

Ответ на 3от Dutan:
Так, я мала змогу пробувати американську їжу і проаналізувати її смак та якість і ще ціни на натуральну продукцію сильно кусаються,а там же вбільшості вся така їжа. В нас бувають повні люди,а там же на них страшно дивитися,жахливо,але факт.
Ответить | С цитатой

5 An 16:38, 30.03.2011
завидую Вам... вы едите полезную пищу..... Детский сад
Ответить | С цитатой

6 mdkutsak 16:47, 30.03.2011
це велика брехня ваша, нам на всіх продуктах вказаночи є гмо.
і фрукти набагато дешевші чим наші та інші продукти.
Ответить | С цитатой

7 kombo 16:49, 30.03.2011

Ответ на 1от amaliya:
Посмотрите док.фильмы про "наши" продукты (например, по СТБ) - захочется перейти на хлеб и воду.а,може,й цього не захочеться,судячи з якості цих же хліба і води!
Ответить | С цитатой

8 Анітка 16:54, 30.03.2011

Ответ на 5от An:
Ми маємо радіти,що на сьогодні ми маємо натуральні продукти і я їх споживаю кожного дня!

ДАЛЕЕ: http://www.focus.ua/economy/177277#comments&p=1&s=rating&c=comments

ВЕСНА НА КАВКАЗЕ.Дооб 27 марта 2011.

Среда, 30 Марта 2011 г. 10:44 + в цитатник
Это цитата сообщения Dokta [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Дооб 27 марта 2011

Размещено с помощью приложения Я - фотограф

Кому Вниз. Суботів

Среда, 30 Марта 2011 г. 01:14 + в цитатник





Процитировано 1 раз
Понравилось: 1 пользователю

МИХАЙЛО СОРОКА.ГЕРОЙ УКРАЇНИ.

Вторник, 29 Марта 2011 г. 18:55 + в цитатник
Друзі! Антиукраїнська влада промовчала ювілей унікального народного Героя України Михайла Сороки. Дайте хоча б цю інформацію в наших ЗМІ: http://una-unso.in.ua/?p=15563#more-15563
27 березня 1911р. — в с. Гнилиці Великі Збаражського району Тернопільської області народився Михайло Михайлович Сорока (1911-1971), визначний український політичний діяч, український дисидент, правозахисник, багатолітній політв’язень польських і радянських концтаборів, член Організації українських націоналістів, член Крайової екзекутиви ОУН на Львівщині, керівник підпільної
організації “ОУН – Північ” у Воркуті. Після закінчення архітектурного факультету Празької політехніки провідник Крайової екзекутиви ОУН на західноукраїнських землях. За підозрою у причетності до ОУН у 1937 р. був засуджений польською владою на 5 років. Ув’язнення відбував у Березі Картузькій, Гродно, Станіславі. Його дружина – Катерина Зарицька, віддала мордовським концтаборам 25 років… Після чотирьох місяців щасливого сімейного життя, 22 березня 1940 р., за причетність до діяльності ОУН Михайло Сорока і Катерина Зарицька уже були
заарештовані більшовиками і вже більше ніколи в житті не бачили один одного. Михайло Сорока був засуджений більшовиками на 8 років ГУЛАГу. Перебуваючи в таборах Воркути створив підпільну організацію “ОУН-Північ” , яка боролася за права політичних в’язнів. Одним із головних завдань її було моральне та фізичне збереження українців у таборах та поселеннях. Після звільнення 1949 року, 1952р. – його зновуарештовують за звинуваченням у зраді Батькінщині. Після нечуваного жорстокого слідства (деякі в’язні, які проходили в цій справі, наклали на себе руки, один збожеволів, а багато обрехало себе, не знісши знущань), М.Сороку засуджують до смертної кари, яку замінили на 25 років неволі. 1954р. — Сорока брав участь у Кенгірському повстанні політв’язнів, написав гімн повстанців — <<У гарячих степах Казахстану”.
Від 60-х років він відбував покарання у Мордовських таборах. Скрізь, де був Михайло Сорока, він організовував літературні, історичні, релігійні вечори, підтримував в’язнів духовно та ідеологічно, за що його вважали ідейним патріархом політв’язнів радянських концтаборів.
Помер Михайло Сорока у Мордовії на 34 році ув’язнення. Лише у двадцяту річницю смерті М. Сороки, багатолітня розлука Катеринм Зарицької і Михайла Сороки закінчилася – роз’єднані життям, вони поєдналися в могилі, коли прах Михайла Сороки був перевезений із Мордовії і разом із прахом дружини пере-похований 21.09.1992 р. на Личаківському цвинтарі у Львові .Їхній єдиний син Богдан (нині відомий український художник-графік), народився у львівській тюрмі у вересні 1941 р., і вже з перших років свідомого життя став об’єктом психологічного терору чекістів. Задовго до смерті Михайло Сорока виклав власне життєве кредо в одному із листів: “… Я нікому ніколи не вдіяв кривди свідомо. Якщо й довелось кому переживати через мене, то всупереч моїм бажанням… Чуюся спокійним, бо моя совість чиста, бо те, за що вже довелося багато страждати особисто, йменується Правдою. Почуття справедливості власних вчинків завжди буде джерелом рівноваги та спокою душі. Доки буде панувати несправедливість, брехня, кривда, утиск – доти мені буде погано жити, бо я боротимусь з тим. І тому, що найчастіше силу мають ті, що послуговуються перечисленим, вони триматимуть за ґратами тих, хто виступає проти панування зла…”

З повагою, Є.Лупаков

Портал українських офіцерів



Процитировано 1 раз
Понравилось: 1 пользователю

Жити заборонено

Вторник, 29 Марта 2011 г. 00:11 + в цитатник



Портреты фронтовиков-инвалидов художника Геннадия Доброва.

Понедельник, 28 Марта 2011 г. 12:28 + в цитатник
http://melnikoff.photopicture.us/gallery_people_of_war.php
В И Н Т И К И
Долог путь до острова Валаам

Портреты фронтовиков-инвалидов художника Геннадия Доброва.
Большинство этих людей жили и умерли на острове Валаам, куда советское правительство принудительно выслало калек войны,
дабы не портили они своим видом города сынов и дочерей чекистов.
Было еще одно место, - степи Казхстана. Там в степи, калек-фронтовиков выбрасывали из скотных вагонов и расстреливали из пулеметов...
Так чекистская родина благодарила воинов-победителей.

Читайте СТАТЬЮ «Круги Ада «святого» народа» - куда подевал народ богоносец калек-победитей?
http://ipvnews.org/nurnberg_article29102010.php



Процитировано 3 раз

Неизвестные фото Владимира Ленина и семьи.

Понедельник, 28 Марта 2011 г. 12:15 + в цитатник
http://melnikoff.photopicture.us/gallery_lenin.php

Неизвестные фото Владимира Ленина и семьи.
Работа художника Рината Волигамси.
Читайте СТАТЬЮ "Чрево Народа. Писающий, какающий, воняющий и даже летающий Ленин!"



Процитировано 1 раз

Обвинение СССР в опытах над людьми

Понедельник, 28 Марта 2011 г. 12:01 + в цитатник

        

        http://gulag.ipvnews.org/article20060901_01.php

Долина Смерти
Обвинение СССР в опытах над людьми



"Долина смерти" - документальный рассказ про особые урановые лагеря в Магаданской области. Врачи этой сверхсекретной зоны проводили преступные эксперименты на мозге заключенных.

Обличая нацистскую Германию в геноциде, советское правительство, в глубокой тайне, на государственном уровне, претворяло в жизнь не менее чудовищную программу. Именно в таких лагерях, по договору с ВКПБ, гитлеровские особые бригады проходили обучение и набирались опыта в середине 30-х годов.

Результаты этого расследования широко освещались многими мировыми СМИ. В специальной телепередаче, которую вела в прямом эфире NHK Японии, вместе с автором участвовал и Александр Солженицин (по телефону).

"Долина смерти" - редкое свидетельство, запечатлевшее истинное лицо советской власти и ее передового отряда: ВЧК-НКВД-МГБ-КГБ.



Внимание! На этой странице демонстрируются фотографии вскрытия головного мозга человека. Пожалуйста не просматривайте эту страницу, если вы легко возбудимый человек, страдаете какими-либо формами душевного расстройства, если вы беременны или же не достигли 18 лет.

http://gulag.ipvnews.org/article20060901_01.php

MELNIKOFF "Краски ГУЛага" 75 лет Бутугычагу

Понедельник, 28 Марта 2011 г. 11:54 + в цитатник



На сопках Маньчжурии

Понедельник, 28 Марта 2011 г. 09:44 + в цитатник
Это цитата сообщения Mif3000 [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

На сопках Маньчжурии (Россия, 2003)



Фильм о русско-японской войне 1904-1905 гг., ставшей первой войной России в ХХ веке. Используя уникальную хронику и редкие фотоматериалы, авторы воссоздают атмосферу минувшей эпохи, размышляют о причинах возникновения этой войны, ее характере и последствиях.


1часть





2часть




Серия сообщений "Наше наследие 1900 -1917":

Часть 1 - Москва под снегом. Документальная хроника - 1908 год.
Часть 2 - Москва 1927 г.
...
Часть 53 - Защита Ильина (Россия, 2007).
Часть 54 - Исследователь и ученый Александр Колчак. (Россия, 2008).
Часть 55 - На сопках Маньчжурии (Россия, 2003)
Часть 56 - Маленькая победоносная война. (Россия, 2003).
Часть 57 - Последний поход Русской Эскадры (Россия, 2001).
Часть 58 - Перед судом истории. (СССР, 1965).
Часть 59 - Открытое письмо. (Россия, 2008 - 2010), 8 фильмов.



Народ гасит ментов(понтов?)

Понедельник, 28 Марта 2011 г. 01:22 + в цитатник



Аватар-раскрытие чакр

Воскресенье, 27 Марта 2011 г. 22:50 + в цитатник



НУК ВУЙЧИЧ.

Воскресенье, 27 Марта 2011 г. 22:46 + в цитатник




Понравилось: 1 пользователю

ХОЛОДНИЙ ЯР

Воскресенье, 27 Марта 2011 г. 22:36 + в цитатник





Процитировано 2 раз
Понравилось: 1 пользователю

Славяне vs sвидетели iеговы

Воскресенье, 27 Марта 2011 г. 22:34 + в цитатник




Понравилось: 1 пользователю

Сакральная геометрия

Воскресенье, 27 Марта 2011 г. 12:05 + в цитатник
Это цитата сообщения Foxess [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Сакральная геометрия

Сакральная геометрия. Цветок жизни.

"Цветок Жизни" мы можем видеть во всех основных религиях мира. Он содержит образцы создания, которые появились из "Великой Пустоты". Все сделано из мысли Создателя. После создания Семени Жизни,  то же самое вихревое движение продолжалось, создавая следующую структуру, известную, как Яйцо Жизни.Эта структура является основой для музыки, поскольку расстояние между сферами идентично интервалу между полутонами и тонами в музыке. Оно также идентично клеточной структуре третьего эмбрионального деления.(Первая клетка делится на две клетки, тогда четыре делится на восемь). Таким образом, та же самая структура при дальнейшем развитии, создает человеческое тело, и все энергетические системы, в том числе используется для создания Меркаба. Если мы продолжим создание все больших и больших сфер, в итоге получим структуру называемую "Цветок Жизни"

The Flower of Life (click image for links to further images).  The Seed of Life (a component of the Flower of Life)

  Цветок Жизни (слева) и Семя Жизни (справа)

Читать далее...

МАСКОВСКАЯ ПЕЧАЛЬ

Воскресенье, 27 Марта 2011 г. 11:25 + в цитатник





Процитировано 1 раз
Понравилось: 1 пользователю

Поиск сообщений в слава_бондар
Страницы: 67 ... 30 29 [28] 27 26 ..
.. 1 Календарь