-неизвестно

 -Я - фотограф

Ukraine_ethnic_1897

Ukraine_ethnic_1897
1 фотографий

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в слава_бондар

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 27.11.2009
Записей:
Комментариев:
Написано: 5875




иду

так кто же напал на ссср в 1941 году?

Пятница, 27 Мая 2011 г. 11:38 + в цитатник



китайский вариант- film * Muzeum Rondizm TV

Четверг, 26 Мая 2011 г. 16:11 + в цитатник
Это цитата сообщения ЮРИЙ_КОСАГОВСКИЙ [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

китайский вариант * 博物馆惊魂夜博物馆*画一个圆圈 * film * Muzeum Rondizm TV

получил письмо из Китая... - дескать как поживаете? и мне пришла мысль сделать китайские титры к фильму - перевод конечто автоматический - но я старался попроще тексты - "Музей Рондизма" я заменил на "рисование кругами" или "путь круга"...

 博物馆惊魂夜博物馆

*

一个圆

MR-NM-KITAY-OBLOGKA (534x351, 129Kb)

 

 

смотреть в журнале




арабский вариант



 

 

 

.


Честь і слава члену ОУН і Герою Радянського Союзу - Степану Вайді!.

Среда, 25 Мая 2011 г. 16:22 + в цитатник
Это цитата сообщения nibi [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Честь і слава члену ОУН і Герою Радянського Союзу - Степану Вайді!..

Степан Вайда - член ОУН і Герой Радянського Союзу
24.05.2011 _ Дмитро Снєгирьов
Версія для друку Коментарі 4

Він прожив усього 23 роки, але встиг захищати рідне Закарпаття від угорців і визволяти Київ від німців. Перша самостійна чехословацька бригада складалася з 307 чехів, 19 словаків і 7260 закарпатських українців. У війську розмовляли українською і співали наших пісень...

Ім'я Степана Вайди сьогодні маловідоме його співвітчизникам. Хоч його життєвий шлях вартий того, щоби знімати фільми і писати романи: Вайда прожив усього 23 роки, але, будучи членом Організації Українських Націоналістів, здобув звання Героя Радянського Союзу.

Степан Миколайович Вайда народився 17 січня 1922 році на Закарпатті. Під час навчання в семінарії в Мукачево він вступив до українського культурно-просвітницького товариства "Просвіта" і невдовзі опинився в лавах Організації Українських Націоналістів, здобувши посаду в мукачівському Проводі ОУН.

Після закінчення навчання Вайда вирішив присвятити себе вчителюванню, однак, доля розпорядилася інакше. В 1938 році розпочалася боротьба за незалежність Карпатської України від Чехословаччини і керівництво ОУН, оцінивши здібності Вайди, доручило йому створення збройної організації українців - "Карпатської Січі".
Добровольці Карпатської Січі в строю. Лютий-перша половина березня 1939 р. Хуст

Саме "Карпатська Січ" прийняла на себе перший удар угорських військ в березні 1939 року - тоді для українців і почалася Друга світова війна. Карпатські січовики були першими, хто вступив в бій з Угорщиною - сателітом гітлерівської Німеччини.

Армія Карпатської України (ФОТО)

Після окупації краю Степан Вайда змушений був емігрувати до Польщі - щоб урятувати власне як не життя, то свободу.

"За 1939-1944 роки через угорські тюрми й концентраційні табори пройшли 133 396 закарпатців, з них 54 982 були вбиті, - пише Мстислав Скит-Закарпатський у своїй праці "Кривавим шляхом". - На свободі безпідставно й без суду мадяри замучили й розстріляли 27 644 людей".

Розподіл Польщі поміж Гітлером і Сталіном у вересні 1939 року давав закарпатським українцям надію на порятунок. До цього немало спричинилася більшовицька пропаганда, яка закликала переходити через Карпати в Україну.

За даними Скит-Закарпатського, з 15 вересня 1939-го до 22 червня 1941 року до Галичини (фактично вже до Української РСР) емігрувало понад 55 тисяч українців. Переважно це була молодь - 90% чоловіків і 10% жінок".
3 березня 1939 року. Москвофільська листівка про те, що краще бути изнасилов окупованим Угорщиною, ніж українізованим. Згаданий наприкінці "Вождь" Степан Фенцик створив в 1938 році в Ужгороді "Русскую Національную Гвардію Чернорубашечниковъ", а в 1945-ому був розстріляний владою УРСР за співпрацю з угорськими шовіністами

"Закарпатців, які в перші роки окупації Мадярщини масово втікали до Радянського Союзу, засуджували за нелегальний перехід радянського кордону, - пише Володимир Несторович у дослідженні "Закарпатські українці в Чехословацькому корпусі генерала Свободи", - і поголовно відправляли до трудових таборів".

Переходи до Галичини відбувалися майже через всі прикордонні села північного Закарпаття. Всі ці втікачі опинилися в Галичині - у Львові, Стрию, Станиславові (Івано-Франківськ - ІП), Жаб'єму (нині райцентр Верховина - ІП), Надвірній та інших місцевостях. За короткий час Народний комісаріат внутрішніх справ (НКВД) СРСР виловив більшість із них.

Вважаючи, що вони втрапили в руки української влади, втікачі щиро зізнавалися про свою участь в "Карпатській Січі", ОУН, партизанці та інших національних формуваннях. Враховуючи ставлення сталінської влади до націоналістичних організацій Галичини, ці зізнання приводили до арештів і депортацій.

Процес 59-ти. Молодь розстрілювали вже за сам факт належності до ОУН

Степан Вайда був інтернований до Росії, в Оренбурзьку область.

"Фізично знесилених закарпатців більшовики почали розвозити по концентраційних таборах "неісходимого" Сибіру, - пише Скит-Закарпатський. - Тяжкі каторжні роботи в лісах і копальнях, без відповідного харчування, гігієни й відпочинку закінчувалися різними хворобами, особливо тифом... В цих московських концентраційних таборах НКВД згинуло 80% закарпатських українців".
З особової справи Степана Вайди. Фото: zakarpattya.net

Від повного фізичного винищення закарпатців врятувала можливість вступити в чехословацьку армію, яка почала формуватися на підставі домовленості між урядами Чехсловацької республіки (її автономною частиною була Закарпатська Україна до окупації Угорщиною і проголошення незалежності) та СРСР. Для засуджених за "нелегальний перетин кордону" була проголошено окрема амністія.

1938: угорські війська займають Ужгород і Мукачево (ВІДЕО)

Уряд ЧСР у Лондоні планував сформувати закордонну чехословацьку армію в Англії, але більшовики відмовилися відпускати колишніх громадян Чехословаччини, тому формування армії відбувалося на території Радянського Союзу.

Скориставшись нагодою врятуватися від таборів, Вайда вступив до 1-го окремого чехословацього батальйону Людвіка Свободи. Ця військова одиниця потім розростеться до цілого армійського корпусу у складі Четвертого Українського фронту. З метою конспірації (а конспірації в ОУН вчили дуже добре) Вайда записався як чех - допомогло нетипове для українця прізвище.
Степан Вайда - український танкіст у чехословацькому підрозділі Четвертого Українського фронту

5 лютого 1942 року цей чехословацький "легіон" було перевезено до Бузулука, недалеко від Куйбишева (нинішня Самара на Волзі - ІП). Наприкінці 1942 року національний склад батальйону виглядав так: 277 чехів, 21 словаків, 286 євреїв і 1,780 українців із Закарпаття.

Генеральний секретар Чехословацької компартії Клемент Готвальд призначив командуючим війська підполковника Людвіка Свободу, а начальником штабу - Богуміра Ломського.

Батальйон прийняв бойове хрещення у боях під Харковом, в районі села Соколове, вступивши у бій 8 березня 1943 року. Йому була виділена ділянка фронту приблизно на 15 км, що відповідало смузі оборони для цілої дивізії.

Людвік Свобода пише про ті бої таке: "Напад СС дивізії відбито з великими втратами для ворога: 19 танків, 6 транспортерів і багато іншого воєнного матеріалу. Вони залишили на полі бою понад 300 вбитих. Наші втрати були 86 убитих і 56 поранених".
Cтепан Вайда стоїть третій ліворуч. Фото з чеського проекту "Пам'ять народу". Гляньте, якщо цікаво, там є ще кількадесят бійців легіону Свободи зі схожою біографією: "народився на Закарпатті, утік від угорців в СРСР, табори, чехословацький корпус"

"До цих втрат генерал Свобода не зараховує 450 вбитих закарпатців, бо, як видно, він ні словом не згадує про участь закарпатських українців в бою під Соколовом, так немов би їх там взагалі не було, - коментує генеральські спогади Свободи доктор Юліан Химинець. - Не дивлячись на те, що в тому часі на 2370 загальної кількости учасників бою, закарпатців було 1780, або 75% усіх військовослужбовців батальйону. Це цілком не вказує на об'єктивність Свободи. Чи, може, він не хотів дати Бенешові (керівник чехословацького уряду в Лондоні - ІП) аргумент в руки, який противився висилці батальйону до бою?"

З великими втратами повернувся перший чехо-словацький батальйон до Бузулуку, де його членів зустріла неприємна новина: президія Верховної Ради СРСР нагородила орденами і медалями 84 солдат, котрі взагалі в бою не були, а надпоручник Отакар Ярош, що загинув в Соколовській церкві, отримав звання Героя Радянського Союзу.

Закарпатських українців залишили без відзнак - як гарматне м'ясо. Таке ставлення командування батальйону прискорило створення підпільної мережі ОУН в чехословацькій армії в СРСР.

"Організація працювала надзвичайно успішно, глибоко конспіровано перед очима ворога, - писав Скит-Закарпатський. - Її моральна допомога допомогла перетривати... знущання, здійснювані руками командування батальйону".

Героїзм і впертість чехословацького підрозділу у бою під Соколовим справили враження на радянське командування. На основі батальйону сформували Першу чехословацьку бригаду. Доброволець Степан Вайда став танкістом. А в 1943 році оунівець Вайда - вже командир танкового взводу.
Пам'ятник на Дукельському перевалі (нинішній польсько-словацький кордон), де загинув Вайда. Німецький Pz IV (ліворуч) і радянський Т-34 з емблемою Чехословацької бригади

"Перша самостійна чехословацька бригада мала такий національний склад: 307 чехів, 3 мадяри, 344 євреї, 19 словаків і понад 7260 закарпатських українців, - пише Юліан Химинець. - В бригаді розмовляли українською. Військо на вправах або деінде в поході співало українські пісні... Словаки симпатизували українцям".

18-22 жовтня 1943 року бригада переправилася на західний берег Дніпра, на північ від Києва. Глибокий символізм - закарпатці, які першими зустріли нацистську агресію, тепер відбивали у нацистів свою столицю.

"На прохання закарпатських українців їхній комендант звернувся до командуючого 38-ою радянською армією генерала Чібісова дати чехословацькій бригаді бути авангардом бою за Київ, - згадував у мемуарах генерал Людвік Свобода. - Повагавшись, командир погодився на це".

В 1944 році Степан Вайда брав участь у визволенні Білої Церкви. У квітні 1944 року Перша чехословацька бригада була перебазована з Волині на Буковину в район Чернівців і Снятина. Сюди привезли 12 тисяч волинських чехів і 8 тисяч закарпатських українців.

В 1945 році Степан Вайда вже був командиром танкової роти, а потім і цілого батальйону (який, до речі, приблизно на 80% складався з українців - вихідців із Закарпаття). 6 квітня 1945 року в бою на Дукельському перевалі Вайда загинув.
Пам'ятник Степану Вайді у Тячеві. Фото: tyachiv.in.ua

У своїх спогадах Людвік Свобода напише: "Увечері 6 квітня 1945 р. ми понесли велику втрату. Командуючий 2-го танкового батальйону надпоручник Вайда, який попереднього дня сам знищив два танки, cамоходку, дві зенітні гармати й декілька мінометів і кулеметних гнізд, цей відважний закарпатський українець сьогодні був вбитий німецьким ворогом".

Осип Хома - моряк і чемпіон з боксу, який став командиром УПА

Але це - офіційна радянська версія загибелі Вайди. Це тільки авторське припущення, але цілком імовірно, що його ліквідували радянські спецслужби, коли їм вдалося виявити діяльність Вайди в лавах ОУН, що пожвавилася після його переходу на Західну Україну. Просто розстріляти Вайду в 1945-му не могли - він вже мав багато нагород, в тому числі орден Леніна і був досить помітною людиною в чехословацькому легіоні Свободи.

10 серпня 1945 року наказом Президії Верховної Ради СРСР за героїзм та майстерне командування підрозділом Степанові Миколайовичу Вайді було посмертно присвоєне звання Героя Радянського Союзу. А в 1990 році в місті Тячів на Закарпатті цьому видатному українцю було поставлено пам'ятник.

Дмитро Снєгирьов
Президент благодійного фонду "Підтримки Українських ініціатив" (Луганськ)

Теми: Карпатська Україна, XX сторіччя, історія України, Закарпаття, Чехословаччина, Друга світова війна, Велика вітчизняна війна, армія, СРСР, УРСР
КОМЕНТАРІ - 4
Коментар:
ДОДАТИ КОМЕНТАР Захисний код:
ollkorekt _ 25.05.2011 03:11
Дмитро Снєгирьов нафантазував:
"цілком імовірно, що його ліквідували радянські спецслужби"

"Національна свідомість" поразила мозок...
Радянський _ 24.05.2011 23:23
Хвала українським воїнам! Пам"ятаємо їх героїчні вчинки!

Vasyl Skopyk _ 24.05.2011 22:27
Автору респект...гарно висвітлено найбільші цінності: честь, обов'язок, дружбу, справжні захоплення, вміння цінувати життя і насолоджуватись кожною його миттю, а головне, знайти в собі сміливість відстояти свої погляди, зробити власний внесок у життя свого народу. І просто бути гордим, що ти – українець. Знімaю шапку...і перед Вайдою перш за все!!!

Arthur Pyrozhkov _ 24.05.2011 22:05
По поводу фотографии с танками. В Словакии очень много памятников с использованием советской военной техники. В отличном образцовом состоянии. Гуггл Еarth в помощь.



Понравилось: 1 пользователю

Середньовічні мапи України.Средневековые карты Украины.

Среда, 25 Мая 2011 г. 15:37 + в цитатник


Понравилось: 1 пользователю
Цитата сообщения zemik

давайте подивимось,що ми можемо у другому півріччі запропонувать

Цитата

Среда, 25 Мая 2011 г. 09:37 + в цитатник
Просмотреть видео
103 просмотров
Янукович прогуливается по кабинету:Пускай заходит Николай Янович

Фрагменты видео встречи Виктора Януковича с Николаем Азаровым.


Комментарии (0)
Цитата сообщения Не_руссссская

Phil Collins - Hang In Long Enough

Цитата

Вторник, 24 Мая 2011 г. 09:43 + в цитатник
Прослушать
193 слушали
4 копий

[+ в свой плеер]

Phil Collins - Hang In Long Enough

Ударник и певец в жанре рок и поп. Кроме того, композитор, актёр, продюсер, лидер биг-бенда. Среди его наград — 7 «Грэмми» и «Оскар».
Фил Коллинз сотрудничал с такими известными музыкантами как: Джордж Харрисон, Пол Маккартни, Роберт Плант, Эрик Клэптон, Майк Олдфилд, Стинг, Джон Кэйл, Брайан Ино, Питер Гэбриэл и Рави Шанкар.


Комментарии (0)

украинский интернационал у власти

Понедельник, 23 Мая 2011 г. 15:14 + в цитатник
Президент України Віктор Янукович за національністю є білорусом. Голова Адміністрації президента Сергій Льовочкін – росіянин. Прем'єр-міністр України Микола Азаров, його хлоп'яче прізвище – Пахло, є євреєм. Міністр Кабінету міністрів Анатолій Толстоухов – росіянин. Перший віце-прем'єр-міністр України Андрій Клюєв – росіянин. Віце-прем'єр-міністр Віктор Тихонов – росіянин. Віце-прем'єр Борис Колесніков – єврей. Віце-прем'єр Сергій Тігіпко – молдаванин.

Президент Украины Виктор Янукович по национальности является белорусом. Глава Администрации президента Сергей Левочкин - русский. Премьер-министр Украины Николай Азаров, его мальчишеское фамилия - Пахло, является евреем. Министр Кабинета министров Анатолий Толстоухов - русский. Первый вице-премьер-министр Украины Андрей Клюев - русский. Вице-премьер-министр Виктор Тихонов - русский. Вице-премьер Борис Колесников - еврей. Вице-премьер Сергей Тигипко - молдаванин.

Крупные сомнения меня одолевают,что эти люди отстаивают интересы своих национальностей,так чт постановка вопроса более этическая чем социальная..

фильмы , запрещенные к показу в России

Понедельник, 23 Мая 2011 г. 09:35 + в цитатник
Это цитата сообщения Dmitry_Shvarts [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Ссылки на фильмы и видео, запрещенные к показу в России



ФСБ взрывает Россию
http://rutube.ru/tracks/34287.html?v=1b92684cd91a6901bb89fdcd55d81768
Независимое расследование с Николаем Николаевым. События в Рязани 22 сентября 1999 года.
http://rutube.ru/tracks/1521320.html?v=557c54d8d04ef3be6fe80f7463f2d039
Фильм Андрея Некрасова «Недоверие». О взрывах в Москве в 1999 году
http://video.google.com/videoplay?docid=6933342264733269925&hl=ru
Читать далее


СТАЛИН КАК ОРУДИЕ МАНИПУЛЯЦИИ В АКТИВНОМ ДЕЙСТВИИ

Воскресенье, 22 Мая 2011 г. 08:50 + в цитатник
Это цитата сообщения Руслан_Еслюк [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

"Великий режиссёр"!..

По ходу рассмотрения всего этого дела с "Эксмо", я часто задумывался над вопросом: а кто же является режиссёром этой широкомасштабной операции (психологической войны), главным психотехнологом "Аль-Кайды" в России?.. И я его нашёл!..

 

3330929_949498_1_ (200x335, 13Kb)

 

ДАЛЕЕ

Одесская милиция встречает львовский поезд

Воскресенье, 22 Мая 2011 г. 01:03 + в цитатник
Сегодня утром пассажиры львовского скорого были удостоены почести - их встретил весь цвет одесской милиции.Ждали.Но ожидаемых гостей в этом поезде не оказалось.Милиционеры радостно(не розачаровано,а радостно)перекрикивались матерцом,вяло копались в сумках парней,явно не боевиков(насколько это законно,вот так -остановить человека,попросить(!)достать вещи?).Какой-то чин в фуражке с расписным козырьком возмущался ,мол,пятьдесят два бендеры выехали...
Интересно,что было если бы, эти пятьдесят два приехали?

Muzeum Night * НОЧЬ МУЗЕЕВ - МУЗЕЙ РОНДИЗМА *

Вторник, 17 Мая 2011 г. 15:54 + в цитатник
Это цитата сообщения ЮРИЙ_КОСАГОВСКИЙ [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

вот теперь настоящий фильм!? Muzeum Night * НОЧЬ МУЗЕЕВ - МУЗЕЙ РОНДИЗМА * Muzeum Rondizm TV

ах... - я поторопился и выставил в прошлый раз оказывается эскиз фильма - вот теперь настоящий фильм!? и изображения во весь экран (а не в три четверти как раньше) и дополнен образ соавтора фильма - становится ясно кто делал прекрасные снимки (прекрасный живописец) - Елена Мацкевич появилась полнее несколько ее картин да и мой сын Ю.Косаговский младший наконец представлен и Татьяна Ли - спутница моей жизни и гости - чуть полнее стал круг гостей - появился и Евгений Рейн и Руслан Элинин и Азер Алиев - иначе образ был бледный и эта струна молчала... мне кажется получился прекрасный фильм о прекрасной живописи...целая ночь у меня как-то незаметно ушла на этот фильм и еще один день - вот тебе и ночь музеев! (камера Елена Мацкевич * репродукции - камера Елена Долговесова * музыка импровизации "Воспоминание о танго" и "Две пьесы в старинном стиле" Ю.Косаговский)

NoCH-MUZEEV-2011-MR-DZEN-KOFE-oblogka-2__ (524x451, 95Kb)

 

Muzeum Night * *Cinema Without Border* Muzeum Night *

НОЧЬ МУЗЕЕВ

МУЗЕЙ РОНДИЗМА

* Muzeum Rjndizm TV

23 мин

КиноБЕЗграниц.

 

смотреть в журнале

Читать далее...

Чехов -Будь со мной. по мотивам к/ф "Цикута","Лебединое озеро.Зона"

Понедельник, 16 Мая 2011 г. 16:47 + в цитатник



Героям - славу!

Понедельник, 16 Мая 2011 г. 15:15 + в цитатник
Это цитата сообщения hecate_in_ua [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Юрий Нестеренко: "Героям - славу!" (Реакция поэта на коммунистическую и московскую провокацию во Львове)...

Юрий Нестеренко Про Львів на 9 травня... (Слава Україні!!!)

Суббота, 14 Мая 2011 г. 14:58 (ссылка)
Понравилось: 1
+в цитатник +поставить ссылку понравилось!
Это цитата сообщения МыслЯтель [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]

Многовато перехлеста, но в общем...

Пусть меня извинят за москальскую мову,
Если в данном контексте она некрасива,
Но - мое восхищение городу Львову,
А точнее, конечно - свободному Львиву!


Украина! Где ныне надежды Майдана?
Над тобою глумится донецкая банда!
Эти гниды - детеныши вшей Магадана -
Вновь велят тебе чествовать флаг оккупанта.

Флаг расстрелов и пыток, флаг Голодомора,
Лагерей, депортаций, кровавого бреда,
Палачей и рабов, нищеты и позора,
Флаг бездарной войны и постыдной победы!

Чтоб у тех депутатов отсохли культяпки,
Чтоб родные плевались, заслышав их имя!
В Украине вывешивать красные тряпки -
Это хуже, чем свастики в Йерусалиме!

И ведь главное - все по закону, хоть режьте!
А в ответ - ни импичмента нет, ни волнений...
"Ще не вмерла..." в эфире звучит, как и прежде,
Но увы - вызывает все больше сомнений.

И в России, зашедшейся в рабском угаре,
Все довольнее лыбились хамские хари,
И ползли на парад недобитые твари -
Не солдаты (тех нет уже), а вертухаи.

Но львивяне не предали память народа
И пошли, наплевав на ментов и приказы,
Чтобы встать на пути коммунячьего сброда,
Чтоб сорвать этот шабаш червоной заразы!

И несладко досталось москальским агентам -
Отстоять свои фетиши коротки лапки!
И валялись в грязи их фальшивые ленты,
И пылали по городу красные тряпки!

Пусть теперь пропаганды казенные жерла
Изрыгнут "хулиганы!", кремлевским в угоду -
Слава хлопцам, что впрямь доказали: не вмерла!
Есть кому заступиться за честь и свободу!

Нет, не все еще в жизни решает парламент!
Если с ними законы, но правда - за вами,
Значит, надо идти, наплевав на регламент,
И сразиться с совками не только словами!

Затолкайте им в глотки их цацки и флаги!
Превратите их идолов в прах и руины!
Чтобы те, кто мечтает о новом ГУЛАГе,
И ступить не могли по земле Украины!

И пускай подводить еще рано итоги,
И у власти в столице - все та же орава,
Но сегодня во Львиве был день перемоги!
Коммунякам - гиляку! Героям же - слава!

Юрий Нестеренко
9 мая 2011

http://ukrainerussia.livejournal.com/810715.html#cutid1

Юрий Нестеренко "И было так..."

 

Воскресенье, 15 Мая 2011 г. 11:02 (ссылка)


Это цитата сообщения МыслЯтель [Прочитать целиком + В свой цитатник или сообщество!]


 

И было так...

И было так: четыре года
В грязи, в крови, в огне пальбы
Рабы сражались за свободу,
Не зная, что они - рабы.
А впрочем - зная. Вой снарядов
И взрывы бомб не так страшны,
Как меткий взгляд заградотрядов,
В тебя упертый со спины.
И было ведомо солдатам,
Из дома вырванным войной,
Что города берутся - к датам.
А потому - любой ценой.
Не пасовал пред вражьим станом,
Но опускал покорно взор
Пред особистом-капитаном
Отважный боевой майор.
И генералам, осужденным
В конце тридцатых без вины,
А после вдруг освобожденным
Хозяином для нужд войны,
Не знать, конечно, было б странно,
Имея даже штат и штаб,
Что раб, по прихоти тирана
Возвышенный - все тот же раб.
Так значит, ведали. И все же,
Себя и прочих не щадя,
Сражались, лезли вон из кожи,
Спасая задницу вождя.
Снося бездарность поражений,
Где миллионы гибли зря,
А вышедшим из окружений
Светил расстрел иль лагеря,
Безропотно терпя такое,
Чего б терпеть не стали псы,
Чтоб вождь рябой с сухой рукою
Лукаво щерился в усы.
Зачем, зачем, чего же ради -
Чтоб говорить бояться вслух?
Чтоб в полумертвом Ленинграде
От ожиренья Жданов пух?
Чтоб в нищих селах, все отдавших,
Впрягались женщины в ярмо?
Чтоб детям без вести пропавших
Носить предателей клеймо?
Ах, если б это было просто -
В той бойне выбрать верный флаг!
Но нет, идеи Холокоста
Ничуть не лучше, чем ГУЛАГ.
У тех - все то же было рабство,
А не пропагандистский рай.
Свобода, равенство и братство...
Свободный труд. Arbeit macht frei.
И неизменны возраженья,
Что, дескать, основная часть
Из воевавших шла в сраженья
Не за советскую-де власть,
Мол, защищали не колхозы
И кровопийцу-подлеца,
А дом, семью и три березы,
Посаженных рукой отца...
Но отчего же половодьем
Вослед победе в той войне
Война со сталинским отродьем
Не прокатилась по стране?
Садили в небеса патроны,
Бурлил ликующий поток,
Но вскоре - новые вагоны
Везли их дальше на восток.
И те, кого вела отвага,
Кто встал стеною у Москвы -
За проволоками ГУЛАГа
Поднять не смели головы.
Победа... Сделал дело - в стойло!
Свобода... Северная даль.
Сорокаградусное пойло,
Из меди крашеной медаль.
Когда б и впрямь они парадом
Освободителей прошли,
То в грязь со свастиками рядом
И флаги б красные легли.
Пусть обуха не сломишь плетью,
Однако армия - не плеть!
Тому назад уж полстолетья
Режим кровавый мог истлеть.
И все ж пришел конец запретам,
Но, те же лозунги крича,
Плетется дряхлый раб с портретом
Того же горца-усача.
Он страшно недоволен строем,
Трехцветным флагом и гербом...
Раб тоже может быть героем,
Но все ж останется рабом.
И что ж мы празднуем в угоду
Им всем девятого числа?
Тот выиграл, кто получил свободу.
Ну что ж, верхушка - обрела.
А нас свободой только дразнит,
И мы - столетьями в плену...
На нашей улице - не праздник.
Мы проиграли ту войну".

 


Инсайдер из высших кругов правительства США заявляет, Бин Ладен погиб в 2001 году, 9/11 дело рук адм

Четверг, 12 Мая 2011 г. 13:51 + в цитатник
http://anvictory1.livejournal.com/

Один из авторитетнейших правительственных инсайдеров Доктор Стив Р. Печеник ( Dr. Steve R. Pieczenik), человек, который занимал множество влиятельных постов, при трех Президентах США, и до сих пор работает на Министерство Обороны США, сообщил вчера на шоу Алекса Джонса, что Осама Бин Ладен умер еще в 2001 году, что он готов это засвидетельствовать перед Большим Жюри, а также что один из представителей высшего генералитета сообщил ему, что 9/11 была постановочной операцией спецслужб США.

Печеника никоим образом не удастся представить в качестве сторонника «теории заговора». Он служил в качестве заместителя помощника государственного секретаря в трех разных администрациях: Никсона, Форда и Картера, а также работал при Рейгане и Буше старшем, и до сих пор работает в качестве консультанта Министерства обороны.

Принятый на работу еще Лоуренсом Иглбергером (Lawrence Eagleburger) заместителем помощника государственного секретаря по вопросам управления, Печеник занимался развитием основных положений психологической войны, борьбы с терроризмом, стратегии и тактики межкультурных переговоров для Государственного Департамента США, военных и разведывательных сообществ, а также других правительственных учреждений США , кроме того принимал участие в разработке основополагающих стратегий по спасению заложников, которые позднее были приняты во всем мире.

Печеник также служил в качестве руководителя отдела планирования у государственных секретарей Генри Киссинджера, Сайруса Вэнса, Джорджа Шульца и Джеймса Бейкера и работал на Джорджа Буша в его избирательной кампании против Альберта Гора. Его биография подчеркивает тот факт, что он является одним из наиболее глубоко связанных с разведывательными кругами в течение последних трех с лишним десятилетий.

Персонаж Джека Райана (Jack Ryan), который появляется во многих романах Тома Клэнси и которого также сыграл Харрисон Форд в популярном фильме Patriot Games 1992 года, также основан на личности Стива Печеника.

Еще в апреле 2002 года, девять лет назад (!), Печеник сказал на шоу Алекса Джонса, что »Бен Ладен уже мертв в течение нескольких месяцев», и что правительство ждет наиболее политически целесообразного момента, чтобы представить его труп. Печеник знал об этом, так как лично и неоднократно встречался с Б ен Ладеном и работал с ним еще во время тайной войны против Советов в Афганистане еще ​​в начале 80-х.

Печеник заявил, что Усама Бен Ладен, умер в 2001 году», Не потому, что спецслужбы убили его, а потому, я знал, что лечили его врачи из ЦРУ, что он был в реестре разведки США, что у него был синдром Марфана», добавив, что Правительство США знало, что Бен Ладен был давно мертв, прежде чем они вторглись в Афганистан.

Синдром Марфана является дегенеративным генетическим заболеванием, для которого нет постоянного лечения. Данная болезнь серьезно сокращает продолжительность жизни больного.

«Он умер от синдрома Марфана, Буш младший знал об этом, разведка знала об этом», сказал Печеник, отметив, что консилиум врачей ЦРУ посетил Бен Ладена в июле 2001 года в американском госпитале в Дубае».

«Он был уже очень больным с синдромом Марфана, и он уже умирал, так что никому не нужно был убивать его», добавил Печеник, заявив, что Бен Ладен умер вскоре после теракта 11 сентября 2001 года в его пещерном комплексе Тора Бора.

«Было ли разведывательное сообщество и ЦРУ в курсе всей этой ситуации, ответом является «да», категорическое Да», сказал Печеник, ссылаясь на заявки администрации Обамы о том, что Бен Ладен был убит в воскресенье в его его резиденции в Пакистане, добавив: «Весь этот сценарий, в котором вы видите, что куча людей сидит, смотрит на экран, и они выглядят так, как будто они чем-то сильно озабочены, это чепуха », говоря про телекартинку, распространенную Белым домом, в которой мы видим Байдена, Обаму и Хиллари Клинтон, напряженно наблюдающих за операцией, по «уничтожению» Бен Ладена в режиме прямой трансляции на телевизионном экране.

«Это позорная бутафория, мы находимся в американском театре абсурда, почему мы делаем это снова …. девять лет назад этот человек был уже мертв…. почему правительство неоднократно лжет американскому народу », спросил Печеник.

«Усама Бен Ладен давным-давно мертв, так что нет никакого способа, атаковать его или убить », сказал Печеник, шутя, что единственный способ, когда это могло бы произойти, если был спецназ напал на морг.

Печеник говорит, что решение о запуске мистификации было сделано, потому что рейтинги Обама достигли низкой точки, а также тот факт, что перед его администрацией стоят гораздо и более горькие вопросы.

«Это организованная постановка, я имею в виду, когда люди сидят и смотрят комедию, данном случае трансляцию из операционного центра Белого дома, и у вас есть президент, который выходит почти как зомби, и говорит вам, что это он только что убил Усаму Бен Ладена, который был уже мертв девять лет назад », сказал Печеник, называя данный эпизод», величайшей ложью, которую я когда-либо слышал, это полный абсурд ».

Отозвавшись о претензии правительства на убийство Бен Ладена, как о «жестокой насмешке над американским народом, Печеник сказал: «Они настолько отчаянно пытаются, представить Обаму дееспособным, а также опровергнуть тот факт, что он не родился здесь, в соединенных штатах.(Имеется в виду все набирающий обороты скандал что Обама не родился на территории США, а его американское свидетельство о рождении фальшивка, что автоматически делает его нелегитимным президентом. Подробнее об этом можете прочесть в этой статье на FOLKSLAND.NET. Ред.) Поэтому, они стараются дезавуировать какие-либо вопросы о его прошлом, а также относительно подтасованных фактов о его происхождении, для того, чтобы заставить его выглядеть более уверенным. Чтобы иметь возможность еще раз облапошить американскую общественность — чтобы она избрала его на второй срок»

Утверждение Печеника о том, что Бен Ладен, умер почти десять лет назад, вторит многочисленным заявления профессионалов разведки, и даже глав государств по всему миру.

«Бен Ладен уже был использован аналогичным образом, 11 сентября 2001 года была для мобилизации эмоции и чувств американского народа, чтобы заставить его пойти на войну, которая должна была быть оправдан через сказки про войну с террором, что сочинили Джордж Буш вместе с Диком Чейни», заявил Печеник.

Во время своего интервью с Алексом Джонсом, показанным вчера, Печеник также утверждал, что один из представителей высшего генералитета сообщил ему, что 9/11 была постановочной операцией спецслужб США, что он готов назвать имя этого генерал перед большим жюри.

«Эти люди руководили атакой», сказал Печеник, называя имена Дика Чейни, Пола Вулфовица, Стивена Хэдли, Эллиота Абрамса, и Кондолизы Райс среди прочих, как принимавших непосредственное участие в событиях 11 сентября.

«Это было отвлекающей операцией для мобилизации американского общественного мнения под ложным предлогом … это было сказано мне одним из ближайших сотрудников Вулфовица - Я готов встать перед федеральным комитетом и под присягой назвать имя этого человека, для того, чтобы могли сделать это достоянием общественности », сказал Печеник.

Печеник неоднократно подтвердил, что он готов в федеральном суде раскрыть имя генерала, который сказал ему, что 9 / 11 была «внутренней диверсией» с тем, чтобы мы могли распутать это дело юридически, а не с помощью дурацкой Комиссии по 9 / 11 ».

Печеник объяснил, что он не является либералом, консерватором или членом TEA PARTY, он простой американец, который глубоко обеспокоен направлением, в котором движется его страна.
Paul Joseph Watson Infowars.com Перевод http://anvictory.org/ при полной или частичной перепечатке ссылка на anvictory.org является обязательной



Процитировано 1 раз

Данєцкіє рулят,мля

Четверг, 12 Мая 2011 г. 13:14 + в цитатник
Президент Украины Виктор Янукович назначил Рафаэля Кузьмина первым заместителем главы Антимонопольного комитета - государственным уполномоченным

Соответствующий указ президента № 571/2011 опубликован на официальном сайте главы государства.

Перед этим другим указом Янукович уволил Рафаэля Кузьмина с должности заместителя главы Антимонопольного комитета Украины.

Как известно, Рафаэль Кузьмин приходится братом первому заместителю генерального прокурора Украины Ренату Кузьмину.

фокус: http://www.focus.ua/politics/183800

Гіркий присмак перемоги

Четверг, 12 Мая 2011 г. 13:06 + в цитатник
У "м’ясорубку” Букринського плацдарму йшли зеки, 16-річні юнаки та "зрадники Вітчизни”

Здавалось би, за декілька десятків років будь-які "білі плями” історії можна стерти. Проте у випадку нашої радянської минувшини навіть шести десятиліть для встановлення істини буває замало. Наочний приклад тому — історія визволення Києва від німецьких загарбників: лише зараз ми підходимо до того, аби осмислити цю подію без зайвих ілюзій…

Тимур Литовченко

Київська визвольна операція, проведена восени 1943-го р., була й залишається чи не найсуперечливішим досягненням Радянської армії в роки Великої Вітчизняної війни. Від початку вона потрапила до списку т.зв. "десяти сталінських ударів”: партійна пропаганда втовкмачувала в голови "совків”, що завдяки героїчному прориву Східного валу німецької оборони перемога над гітлерівцями… і так далі. Згодом, однак, почали лунати думки про те, що спроба захопити Київ через Букринський плацдарм, починаючи з 22.09.1943 р., була стратегічною помилкою радянського командування, а скільком людям це коштувало життя — невідомо.

Проте, схоже, про справжню масштабність усіх припущених тоді помилок та заплачену за них ціну ми лише починаємо дізнаватися. В цьому я переконався, побесідувавши з відомим українським істориком, дослідником періоду ІІ світової війни Віктором Королем.

Букринська "м’ясорубка”

Насамперед, мене цікавило питання: хто ж саме був автором "Букринського варіанту” операції? Адже якщо правда про ті події так довго і так ретельно замовчувалась, це мають бути відомі персони. Так воно і є! Бо захопити Букринський плацдарм і наступати на Київ з півдня пропонували… найкращий радянський стратег Георгій Жуков, командувач Воронізького (з 20.10.1943 р. — 1-го Українського) фронту Микола Ватутін і член військради Микита Хрущов! Натомість розпочинати наступ з півночі рекомендував інший відомий воєначальник — Костянтин Рокоссовський. Та у "штабних війнах” він не зміг переграти сталінського улюбленця Георгія Жукова, котрий нізащо не хотів віддати іншому лаври визволителя "матері міст руських”…

До плану Рокоссовського повернулися згодом, 28.10.1943 р., і Київ справді визволили з північного Лютізького плацдарму. Проте сталося це, лише коли Жуков і Ватутін поклали під Букрином сотні тисяч воїнів. І не тільки воїнів, як виявилось…

Віктор Король:

— В районі Букринського плацдарму географічні умови надзвичайно складні, що дуже утруднювало поставлене перед радянськими військами завдання. Крім того, німці заздалегідь спалили там усі човни та пристріляли водну перешкоду, і їм залишалося поливати кулеметним вогнем суцільну масу "гарматного м’яса”. Насамкінець, саперні частини Воронізького фронту забарилися, оскільки командування розраховувало "перестрибнути” Дніпро на плечах відступаючого ворога. Тож на момент форсування Дніпра 22-24 вересня в районі плацдарму радянські війська мали всього лише… 16 понтонів! Не дивно, наприклад, що з лівого берега сюди вдалося перекинути лише один середній танк "Т-34” і близько 30-ти легких танкеток.

Тому переправлялися по студеній воді на чому завгодно: на напханих соломою гімнастерках і плащ-наметах, на ящиках і колодах. Поранені хапались за тих, кого кулі оминули, і люди цілими в’язками йшли на дно. Загиблих було настільки багато, що трупи радянських солдатів течія Дніпра доносила аж до чорноморських берегів Туреччини!.. На самому ж плацдармі, за свідченням очевидців, у ямах та воронках замість води стояла кров.

За новітніми підрахунками наших істориків, лише на Букринському плацдармі загинуло понад 240 тис. осіб (чому не пишу солдатів — поясню нижче) — і ці дані ще неостаточні. Цікаво те, що навіть новітня історіографія часто-густо загалом сором’язливо замовчує Букринську операцію. Віктор Юхимович з обуренням розповів, що видана позаторік у Москві під редакцією генерал-полковника Г.Ф. Кривошеєва капітальна праця "Россия и СССР в войнах ХХ века. Потери вооруженных сил. Статистическое исследование” взагалі не розглядає період з 20-х чисел вересня до початку листопада: там є лише відомості щодо втрат починаючи з 1-го листопада — себто під час наступу з Лютізького плацдарму. А це, за офіційною (читай: значно заниженою) статистикою — понад 6 тис. осіб.

Виходить, трагічної епопеї Букринського плацдарму, де полягло як мінімум у 40 разів (!) більше людей, немовби зовсім не було…

"В прорыв идут штрафные батальоны”

Цікавим і досі маловідомим лишається і той факт, що "гарматне м’ясо”, кинуте на Букринський плацдарм, не можна з повним правом називати регулярною армією. І річ не в тім, що тут широко застосовувались "чорні”, або штрафні батальйони, укомплектовані переважно зеками й підбадьорювані пістолетно-кулеметними чергами у потилицю чекістських загороджувальних загонів. Для поповнення солдатських рядів, викошених німецькими кулеметами, було знайдене й активно використовувалось інше оригінальне рішення…

Віктор Король:

— По новим підрахункам, унаслідок катастрофи Південно-Західного фронту влітку 1941-го р. у німецький полон потрапило, за новими обґрунтованими підрахунками, 665 тис. радянських воїнів. З них на прохання родичів німці відпустили з полону у 1941-му р. 270 тис. осіб. Ці чоловіки переважно жили зі своїми сім’ями на окупованій території. Крім того, за два роки окупації тут підросли підлітки. Так от, одразу після звільнення прилеглих до Києва територій по селах разом зі СМЕРШем почали їздити польові військкомати й мобілізовувати усіх чоловіків віком від 16-ти років! Причому документів не питали, тож якщо "під гарячу руку” потрапляли навіть молодші підлітки, які, втім, були високими на зріс — загрібали й їх!

Ось саме цих щойно мобілізованих, погано навчених "бійців” і кидали на Букринський плацдарм. Причому нерідко на 2-3-х "вояків” тут припадала лише одна гвинтівка. Звісно, ніхто їх не жалів, бо в очах радянських командирів і комісарів усі, хто проживав на окупованих територіях, були "зрадниками Вітчизни”. Скажу більше: їх навіть не годували належним чином. Вбиті, якими був рясно вкритий плацдарм, нерідко стискали у жменях зерно або колоски: то вони зірвали на ходу і не встигли з’їсти…

Іноді відбувалися й зовсім незрозумілі речі. Зокрема, для підтримки військ на Букринському плацдармі 24 вересня в тил німцям був скинутий повітряний десант чисельністю понад 3 тис. чоловік. Але з-за помилкового метеозведення вітер відніс десантниківи не у тил ворога, а просто на плацдарм. Дехто потонув у Дніпрі, не змігши вчасно звільнитися з парашутних строп. А решту десантників добили не німці, як вважається зазвичай, а… свої ж солдати! Річ у тім, що вони сприйняли парашутистів за "власівців” — бо одразу по приземленні ті починали кричати російською, що вони "свої”! Єдиним, хто описав у мемуарах цей ганебний епізод Київської операції, став Микита Хрущов. Але його мемуари маловідомі.

Проґавили!..

І ще одна цікава деталь: виявляється, радянські війська обороняли Київ від німецького наступу… двічі! Уперше це сталося влітку та на початку осені 1941-го р. А от "друга оборона”, виявляється. Розпочалась… у 1943-му р. лише через тиждень після визволення!

Віктор Король:

— Командування І Українського фронту, очевидно, перебуваючи у стані ейфорії, проґавило підготовку німцями контрнаступу одразу ж після того, як Київ був визволений. Супротивник зробив це так само непомітно, як ми перекинули війська з безперспективного Букринського на Лютізький плацдарм. Отже, з 13-го листопада 1943-го р. розпочалася т.зв. Київська оборонна операція, що тривала аж по 23-тє грудня! В ході операції в районі Житомира німці зробили косий удар в тил наших військ з метою охоплення. Командував групою з 16-ти танкових і моторизованих дивізій такий знаний німецький воєначальник, як Манштейн. В результаті 19-го листопада німці повернули собі щойно визволений Житомир і ледве не відбили назад столицю України — Київ…

Ясна річ, про всі ці епізоди та деталі (як і про багато інших) радянські мемуаристи не любили згадувати. Не прояснюється ситуація й зараз, бо і для живих іще ветеранів тієї війни, і для їхніх дітей визнання таких речей означає добровільне паплюження пам’яті про героїчне радянське минуле. Але рано чи пізно визнавати все-таки доведеться… І тоді, можливо, у парку біля Верховної Ради поруч із пам’ятником "від українського народу” М.Ф. Ватутіну доведеться ставити інший монумент — К.К. Рокоссовському, істинному авторові переможного "Лютізького варіанту”. Принаймні, це було б справедливо…

А може, й не доведеться?! Бо схоже на те, що історична правда всім давно остогидла. Принаймні Віктор Король бідкався, що незалежна Українська держава не виділяє коштів на історичні дослідження, і на території колишнього Букринського плацдарму вони ведуться в основному силами ентузіастів, нерідко — просто місцевих школярів. А їх, до того ж, випереджають "чорні археологи”, котрі копаються у землі, шукаючи військову амуніцію часів ВВВ.

* * *

Тож не треба дивуватися, що на моє запитання про "ціну” у людських життях, заплачену нашим народом за визволення Києва, історик відповів доволі розпливчасто: за останніми підрахунками, це близько 417 тис. осіб, проте ця цифра постійно зростає.

А між іншим, у неофіційних розмовах давно вже подейкують про 1 млн. полеглих у битві за Дніпро. Такі от справи…

Довідка

Віктор Король — доктор історичних наук, професор кафедри новітньої історії України Київського Національного університету ім. Т.Г. Шевченка, академік Міжнародної слов’янської академії наук, автор понад 500-т праць, в основному з проблем ІІ світової та Великої Вітчизняної воєн, ряд з яких надруковано у США та Великій Британії.
Валерій Семиволос

Джерело http://politiko.ua/

коментарі на : http://barvinok.ucoz.net/publ/istorija/girkij_prismak_peremogi/4-1-0-207

1 kim-ua (02.05.2011 10:02)
///...військам Воронезького (згодом 1-й Український) фронту протистояло близько 26 дивізій — 19 піхотних, 6 танкових, 1 моторизована. Співвідношення сил загалом було на користь радянських військ: вони мали 35 стрілецьких дивізій, 908 танків проти 422, 2960 гармат і мінометів проти 2229, 733 літаки проти 445. Але відомо, війська, які наступають, втрачають утричі більше вбитими, ніж ті, що тримають оборону.../// - це при хорошому плануванні операції... але як бачимо завдяки таким як Жуков, Ватутін, Хрущов... криваве жертвоприношення сталося саме під Букрином. Хто тут винен? Мабуть, не лише злочинна самовпевненість Ватутіна, винен сам сталінський спосіб керівництва військами і командуванням Червоної армії, що штовхав війська вперед за будь-яку ціну. Життя солдата не мало жодного значення перед метою. Величезні людські ресурси СРСР набагато перевищували людські ресурси Німеччини, і така «арифметика» стояла вище за будь-яку розумну стратегію.

0
2 kim-ua (02.05.2011 10:19)
Як бачимо Віктор Король стверджує, що загальні втрати радянських військ під час боїв на Букринському та Лютізькому плацдармах становили понад 417 000 убитими... Лише на Букрині загинуло понад 260 000 радянських бійців і 40 000 німців. Такою була ціна визволення Києва...
І кожен раз, коли комуняки 9 травня намагаються гучно святкувати день "Перемоги", то мені згадуються цифри: співвідношення загиблих серед німців і радянського союзу 1/10 і це враховуючі те, що німці гинули не тільки на східному фронті, а також на західному в Африці на Балканах...
То чи варто "святкувати"? Може в цей день згадати всіх загиблих...
Тема дуже актуальна, хоч зараз і не дата присвячена визволенню Києва.

0
3 kim-ua (02.05.2011 10:24)
Офіційнф московські історики тепер кажуть, що це була така стратегія відволікти основні сили супротивника на Букринський плацдарм, а самім вдарити з півночі... але мабуть все було зовсім не так. І доречі є свідчення про те, що у Поліссі були великі за чисельністю загони червоних партизанів (яким небуло необхідності нікуди переправлятися), але які до кінця операції не були заліяні... чому?

0
4 Євген (02.05.2011 11:18)
Друзі! Відповідь на незадіяння радянських партизан при визволенні(читай-заміні німецьких окупантів радянськими) Києва дана в цьому дослідженні - це необхідність винищити німецькою зброєю якомога більше "хохлів". І не лише тому, що вони на власній шкірі впізнали різницю між цими двома окупантами...
Жуков відкрито ставив це завдання своїм підлеглим-москалям або ж манкуртам-українцям.

0
5 kim-ua (02.05.2011 23:18)
<<Гіркий присмак перемоги>> - цікаво, якщо б спитати тих, хто брав участь у подіях про які йдеться у статті, які в них ассоціації з днем 9 Травня? ... явно не святкові. А ще треба додати, що таких плацдармів було безліч.
Війну виграли не завдяки керівній ролі партії чи геніальності Сталіна, а якраз ВСУПЕРЕЧ ним, завдяки жертовності простих людей і солдатів як на фронті так і в тилу...

0
6 SeWIR (03.05.2011 11:34)
Велика Світова Різанина... 9 травня - День Пірової Перемоги у Великій Світовій Різанині (війна не за що, а для того щоб)

0
7 PAVLIA (07.05.2011 20:05)
Жах , скільки таких ще "таємниць" закрито в архівах цих уродів !

Шапки в Україні,як сакральний символ

Четверг, 12 Мая 2011 г. 12:56 + в цитатник
МВД купило шапок на 6 млн. гривен и свитеров на 3 млн

ФОКУС: http://www.focus.ua/politics/183768


Фото: http://milicia.lviv.ua

Среди крупнейших растратчиков бюджетных средств в 2011 году были Кабинет министров, администрация президента и МВД

В прошлом году министерство внутренних дел накупило свитеров на 3 млн. гривен, а шапок — на 6 млн. Всего же милиция «приоделась» на 85 млн. Еще 25,6 млн. ушло на компьютеры, сканеры, приборы для дактилоскопии. Но самая дорогая статья расходов — автомобили: в октябре МВД купило машин почти на 40 млн. грн., в декабре — на 44 млн., а в 2011-м — еще почти на 12 млн., сообщает газета Сегодня.

Деньги перерасходует и Кабинет министров. Свежий пример — ремонт 6-го и 7-го этажей, который планируют завершить до конца июля. На него потратят 18,5 млн. грн. То есть один «квадрат» здания обойдется бюджету в 15 тыс. грн.

Деньги расходятся и «по мелочам»: то администрация президента закупит лифтов на 1,4 млн. грн., то ГПУ выложит 1,2 млн. грн. на часы для ценных сотрудников, то первый вице-премьер Андрей Клюев слетает в Китай и обратно за 1,75 млн. грн.

Напомним, вчера первый вице-премьер-министр Андрей Клюев поручил всем министрам и руководителям центральных органов власти отчитаться о покупках автотранспорта, мебели, оборудования, мобильных телефонов и компьютеров за 2010-2011 годы.

ПРО ЧОРНОГО КОЗАКА

Четверг, 12 Мая 2011 г. 12:52 + в цитатник




Понравилось: 1 пользователю

ЧЕРВОНА КАЛИНА

Вторник, 10 Мая 2011 г. 12:55 + в цитатник





Процитировано 1 раз

9 мая!праздник для масс-медия барыг

Вторник, 10 Мая 2011 г. 12:38 + в цитатник
Такого количества лицемерия на одну минуту вещания на TV не было даже на Пасху,пропиарились даже самые ленивые и ничтожные.Партии,партийки,политики,политяшки...Это было бы смешно если бы не так печально.Воевавших,действительно,всё меньше,а ветеранов всё больше.

и пиарилась братия на TV?явно по особому праздничному тарифу...


Поиск сообщений в слава_бондар
Страницы: 67 ... 32 31 [30] 29 28 ..
.. 1 Календарь