Пісенліт!Вітаю з днем народження!(не могла раніше привітати, бо була в місцях, де інтернет відсутній).Бажаю вам багато вечорів маякових, чабрецових, щоб маяк світив не яскраво, а просто,щоб не загубитися дорогим людям, а чабрецю було трохи для приємного чаювання,коли повертаєшся нарешті додому)
цей маячок декілька днів тому сфотографували)
у вас не відкриваються деякі фотографії-з їжаченям і мамою.
вчора хотіла вам завантажити мого їжака,не вийшло.трохи пізніше. ви б бачили,скільки їжаків траплялося на шляху. І відкриття:їжаки не їдять персики!)
Леся_Лесенок, урур! Спасибо за теплые летние пожелания и маяк! :) Мама перестала расстраиваться из-за посылки, мы ее распотрошили и решили попробовать отправить еще раз. Думаю, чего бы еще туда положить... Девочка_с_глазами_убийцы, конечно, по-новому) Мне еще главное не мусолить старый виток, а радоваться новому!