-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в ТЮ_О_о

 -Интересы

нічим не цікавлюся(

 -Сообщества

Участник сообществ (Всего в списке: 2) СФУ neformal_people_in_kiev

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 18.12.2007
Записей: 47
Комментариев: 1282
Написано: 3420

тю О_о





                                                          


в мене найтрушніший аватар

Пятница, 11 Апреля 2008 г. 01:14 + в цитатник

і от мені стало цікаво, що ж то за вища академія.....нє, мабуть не академія, а училище.....фіг з ним, я не пам"ятаю......вища академія деревообробки. Мабуть престижний такий навчальний заклад....нічо, скоро побачу.

А ще мені хочеться вловити того слимака, щоби на власні очі переконатись, що він має синю кров


Аудио-запись: Сейтар - Русь

Среда, 02 Апреля 2008 г. 15:33 + в цитатник
Файл удален из-за ошибки в конвертации ем....ще не знаю, як прокоментувати, тому краще не коментуватиму

про деградацію особистості відокремленої від суспільства

Четверг, 27 Марта 2008 г. 18:19 + в цитатник
В колонках играет - гьолскул
набридло.....як же мені набридло.....

Із заголовком

Понедельник, 17 Марта 2008 г. 01:17 + в цитатник
В колонках играет - Карна
Настроение сейчас - Дечого не вистачає для щастя

хм.....була я вчора там. Угу, була. В голові думок нема. Де вони? О_о Ще й не пісала тиждень. Шкидкість тринадцять і п"ять КеБе. Нє, ну це ж здуріти можна, я той альбом так до ранку качатиму. Коли зникне ота реклама про значки та силіконові браслети? Вона ж всю зиму привисіла, скільки ж то заплатити треба було?



на вулицях моїх війна
шукаю ввічливі слова
я руку тобі простягну
не бійся ти...


дррррратує

Суббота, 08 Марта 2008 г. 02:58 + в цитатник
Ви нє пісалі 11 часов. УХХХХХ!!!!!
На який склад наголос у слові пісалі?

-||-

Пятница, 07 Марта 2008 г. 15:17 + в цитатник
В колонках играет - Еве дрім
Мені не подобається отой надпис вгорі із зазначенням кількості годин, впродовж яких я не писала. Складається відчуття, ніби писати потрібно погодинно.
Намагаюсь збагнути психологію своїх нігтів, але усе марно.
Хочу дощу.

Дуже красномовна рецензія

Четверг, 06 Марта 2008 г. 17:49 + в цитатник
В колонках играет - Ван дей ю віл край

Прослухала Бладдранк і так розчарувалась(....Порівняйте його із Хейт Кру Дезрол......

Вони все одно найкращі :р


БЄДА, ТАВАРІЩІ!!

Четверг, 06 Марта 2008 г. 15:07 + в цитатник
В колонках играет - ЧОБ
Батькову шкарпетку зажувало в шланг від пилососу, тепер витягти ніяк не можу. Ох мені влетить, якшо не дістану. Доекспериментувалась із літаючою шкарпеткою.

Дещо потрібне

Четверг, 21 Февраля 2008 г. 18:30 + в цитатник
ту ту туду тудудудутуду туду тудудуду тудудуду ду дудурудудуду ларалала лалалалалала лала ларалала лалалалалалалара ларалалаларалалалала   ГОУ !!!!!! ту ту туду тудудудутуду туду тудудуду тудудуду ду дудурудудуду ларалала лалалалалала лала ларалала лалалалалалалара ларалалаларалалалала (більша частина соло пропущена)

(більша частина слів також пропущена)

ай донг гів а флаінг фак мазефака
ай донт гів е флаінг фак мазефака
ай донт гів е флаінг
ай донт гів е флаінг
ай донт гів е флаінг  ФАК!!!!

ту ту туду тудудудутуду туду тудудуду тудудуду ду дудурудудуду

ІНКАМІНГ !!!!!!

 ту ту туду тудудудутуду туду тудудуду тудудуду ду дудурудудуду ларалала лалалалалала лала ларалала лалалалалалалара ларалалаларалалалала

сей ван мо ворд
ай даблдейр ю брін іт он
ітс май ворд ю р ін іт
ітлл тейк ю даун ін е мінет
Ю кен альте йо лук
Анд діверсіфай йо імедж
Бат зе трус сімс лайк
А фьост мак ін йо фейс

ІНКАМІНГ !!!!!!


П.С. за неправильне розпізнавання слів відповідальності не несу

ну отакий змістовний пост вийшов

Аудио-запись: Children Of Bodom - In Your Face

Музыка

Воскресенье, 10 Февраля 2008 г. 15:52 (ссылка) +поставить ссылку

Комментарии (0)Комментировать

Аудио-запись: Children Of Bodom - Lake Bodom

Музыка

Воскресенье, 10 Февраля 2008 г. 15:51 (ссылка) +поставить ссылку

Комментарии (0)Комментировать

Аудио-запись: Illnath - Book Of Sand

Музыка

Воскресенье, 10 Февраля 2008 г. 15:47 (ссылка) +поставить ссылку

Комментарии (8)Комментировать

Поиск сообщений в ТЮ_О_о
Страницы: 2 [1] Календарь