і от мені стало цікаво, що ж то за вища академія.....нє, мабуть не академія, а училище.....фіг з ним, я не пам"ятаю......вища академія деревообробки. Мабуть престижний такий навчальний заклад....нічо, скоро побачу.
А ще мені хочеться вловити того слимака, щоби на власні очі переконатись, що він має синю кров
В колонках играет - Карна Настроение сейчас - Дечого не вистачає для щастя
хм.....була я вчора там. Угу, була. В голові думок нема. Де вони? О_о Ще й не пісала тиждень. Шкидкість тринадцять і п"ять КеБе. Нє, ну це ж здуріти можна, я той альбом так до ранку качатиму. Коли зникне ота реклама про значки та силіконові браслети? Вона ж всю зиму привисіла, скільки ж то заплатити треба було?
на вулицях моїх війна шукаю ввічливі слова я руку тобі простягну не бійся ти...
В колонках играет - Еве дрім Мені не подобається отой надпис вгорі із зазначенням кількості годин, впродовж яких я не писала. Складається відчуття, ніби писати потрібно погодинно. Намагаюсь збагнути психологію своїх нігтів, але усе марно. Хочу дощу.
В колонках играет - ЧОБ Батькову шкарпетку зажувало в шланг від пилососу, тепер витягти ніяк не можу. Ох мені влетить, якшо не дістану. Доекспериментувалась із літаючою шкарпеткою.
ту ту туду тудудудутуду туду тудудуду тудудуду ду дудурудудуду ларалала лалалалалала лала ларалала лалалалалалалара ларалалаларалалалала ГОУ !!!!!! ту ту туду тудудудутуду туду тудудуду тудудуду ду дудурудудуду ларалала лалалалалала лала ларалала лалалалалалалара ларалалаларалалалала (більша частина соло пропущена)
(більша частина слів також пропущена)
ай донг гів а флаінг фак мазефака ай донт гів е флаінг фак мазефака ай донт гів е флаінг ай донт гів е флаінг ай донт гів е флаінг ФАК!!!!
ту ту туду тудудудутуду туду тудудуду тудудуду ду дудурудудуду
ІНКАМІНГ !!!!!!
ту ту туду тудудудутуду туду тудудуду тудудуду ду дудурудудуду ларалала лалалалалала лала ларалала лалалалалалалара ларалалаларалалалала
сей ван мо ворд ай даблдейр ю брін іт он ітс май ворд ю р ін іт ітлл тейк ю даун ін е мінет Ю кен альте йо лук Анд діверсіфай йо імедж Бат зе трус сімс лайк А фьост мак ін йо фейс
ІНКАМІНГ !!!!!!
П.С. за неправильне розпізнавання слів відповідальності не несу