отож! Самий, що не є психологічний тиск
В душ? Нє, на даний момент то не найкраща альтернатива. Я хочу босоніж побігати по калюжах, а у ванній занадто мало простору
а та фігня в горі мене теж бентежить проте стараюсь взагалі не дивитись на верхню панель...а в свої налаштування взагалі не памятаю коли заходила...аа тоді коли епіграф міняла