-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Ederlezi

 -Сообщества

Читатель сообществ (Всего в списке: 1) strips_and_apples

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 15.08.2005
Записей: 213
Комментариев: 619
Написано: 986

...






Без заголовка

Понедельник, 10 Октября 2005 г. 11:13 + в цитатник
Після Ходотону залишається дивне враження -- суміш із позитиву, радості від "доброго діла" -- і розчарування, навіть злоби. Хай живе український національний похуізм!.. Мені траплявся похуізм аргументований і неаргументований. Перший -- це коли люди дивляться на тебе скептично-зверхньо-поблажливо (типу "ну пляши, птєнчік") і починають зі знанням справи доводити тобі, що ти неправа. Ну і ви думаєте, що з цього щось вийде? Діти-інваліди -- це єдина проблема що вас цікавить? Вам не здається, що у нашій державі і без того... а ти дивишся на нього і думаєш собі:добре, а ТОБІ які проблеми болять? Видно ж по тобі, що людина не надто бідна, не страждуща... Що ТИ робиш? Сидиш дома? Молодець! А другий -- це... -- Не хотіли б підписати...-- Ні. -- Не хотіли б підписати відкритий лист до Ющенка...-- А ми не любимо Ющенка, він зрадник! -- Не хотіли б підписати відкритий лист до Ющенка за підтримку прав дітей-інвалідів... -- Нєт. Такой проблєми пока нє вознікало. Дослівно цитую... А ще -- тяжко було на душі, коли спробувала допомогти організації, яку вчасно не зустріли, яка до того ж забула стенд, прибула на Хрещатий у розгар Ходотону. Найтяжче з озлобленими. Повірте.

Без заголовка

Четверг, 06 Октября 2005 г. 01:39 + в цитатник

Без заголовка

Понедельник, 03 Октября 2005 г. 00:45 + в цитатник

Смішна істота Рудик))


Малий Ботанічний у темряві, з пляшкою шампанського у сумці -- рулить!!! Ось, людина, яка уміє підіймати настрій. Ти можеш нічого не казати, просто мовчати. зрідка угукати і посміхатися, а він начеше тобі купу якихось "простих істін", і тобі буде весело.


От із ним я би втекла. Поставила би намета десь коло берегу моря і кожен день пила би вино. Ехххх....


Без заголовка

Суббота, 01 Октября 2005 г. 01:48 + в цитатник
 www.silverfish-art.com/ posters.htm
Tori%20Amos%20Piano%20Moth.jpg (378x584, 60Kb)

Без заголовка

Суббота, 01 Октября 2005 г. 01:44 + в цитатник
 www.silverfish-art.com/ posters.htm
PerfectCircle_FOR%20WEB.jpg (356x550, 38Kb)

Без заголовка

Суббота, 01 Октября 2005 г. 01:39 + в цитатник

 www.silverfish-art.com/ posters.htm


...............Хто слухав Tool або Perfect Circle -- зрозуміє.


ToolSproutMan.jpg (550x356, 30Kb)

Без заголовка

Суббота, 01 Октября 2005 г. 01:17 + в цитатник
І в продовження теми.
American Beauty.jpg (439x600, 33Kb)

Без заголовка

Суббота, 01 Октября 2005 г. 01:14 + в цитатник

Готи-колготи...


Почитайте ці назви статей!..))))


Jolie_Goth.jpg (500x690, 57Kb)

Без заголовка

Четверг, 29 Сентября 2005 г. 10:28 + в цитатник
Коротше, Тоббі, бери Леннона звідси, бо у мене пошта глючить.
Lenon.jpg (443x699, 28Kb)

Без заголовка

Четверг, 29 Сентября 2005 г. 10:22 + в цитатник
І останній... *на закуску)))*
Кіт і божа корівка.jpg (500x375, 53Kb)

Без заголовка

Четверг, 29 Сентября 2005 г. 10:18 + в цитатник
В колонках играет - A-HA

:)
кіт-СТРИБУН2.jpg (500x333, 23Kb)

Без заголовка

Четверг, 29 Сентября 2005 г. 10:17 + в цитатник
Кіт-акробат!
кіт-СТРИБУН.jpg (500x333, 20Kb)

Без заголовка

Четверг, 29 Сентября 2005 г. 10:15 + в цитатник
Кіт і ложка))))
Кіт і ЛОЖКА.jpg (500x375, 18Kb)

Без заголовка

Четверг, 29 Сентября 2005 г. 10:13 + в цитатник
Настроение сейчас - в нормі

Ну раз усім так сподобалися кошаки -- продовжуємо тему))))
Коть Хайосій1.jpg (500x758, 82Kb)

Без заголовка

Среда, 28 Сентября 2005 г. 18:31 + в цитатник
Ну а за таке -- голову відривати треба.
садизм.jpg (500x750, 57Kb)

Без заголовка

Среда, 28 Сентября 2005 г. 18:25 + в цитатник
хе-хе-хе-хе-хе-хе-хе-хе-хе
пес.jpg (500x667, 62Kb)

Без заголовка

Среда, 28 Сентября 2005 г. 18:15 + в цитатник
)))))))))))))))))))))))
кіт у банці.jpg (500x375, 28Kb)

Без заголовка

Среда, 28 Сентября 2005 г. 18:11 + в цитатник
))))))))
кіт-крадун.jpg (500x375, 24Kb)

Без заголовка

Среда, 28 Сентября 2005 г. 18:04 + в цитатник
В колонках играет - Back Country
Настроение сейчас - Зараз іду на зустріч з Тоббі

Емрісу має сподобатися)))
кіт3.jpg (500x375, 188Kb)

Результат теста "Какой ты напиток?"

Понедельник, 26 Сентября 2005 г. 11:57 + в цитатник

"Чай: настоящий английский!"

Ты предпочитаешь домашний уют танцполам ночного города. У тебя собственный взгляд на мир. Так же тебе нельзя отказать в творческом подходе к любимому делу: можно и молоко добавить...и варенье с малиной;)


Пройти тест "Какой ты напиток?"


Поиск сообщений в Ederlezi
Страницы: 9 ..
.. 4 3 [2] 1 Календарь