Понедельник, 10 Октября 2005 г. 11:13
+ в цитатник
Після Ходотону залишається дивне враження -- суміш із позитиву, радості від "доброго діла" -- і розчарування, навіть злоби. Хай живе український національний похуізм!.. Мені траплявся похуізм аргументований і неаргументований. Перший -- це коли люди дивляться на тебе скептично-зверхньо-поблажливо (типу "ну пляши, птєнчік") і починають зі знанням справи доводити тобі, що ти неправа. Ну і ви думаєте, що з цього щось вийде? Діти-інваліди -- це єдина проблема що вас цікавить? Вам не здається, що у нашій державі і без того... а ти дивишся на нього і думаєш собі:добре, а ТОБІ які проблеми болять? Видно ж по тобі, що людина не надто бідна, не страждуща... Що ТИ робиш? Сидиш дома? Молодець!
А другий -- це...
-- Не хотіли б підписати...-- Ні.
-- Не хотіли б підписати відкритий лист до Ющенка...-- А ми не любимо Ющенка, він зрадник!
-- Не хотіли б підписати відкритий лист до Ющенка за підтримку прав дітей-інвалідів...
-- Нєт. Такой проблєми пока нє вознікало.
Дослівно цитую...
А ще -- тяжко було на душі, коли спробувала допомогти організації, яку вчасно не зустріли, яка до того ж забула стенд, прибула на Хрещатий у розгар Ходотону. Найтяжче з озлобленими. Повірте.
Понедельник, 03 Октября 2005 г. 00:45
+ в цитатник
Смішна істота Рудик))
Малий Ботанічний у темряві, з пляшкою шампанського у сумці -- рулить!!! Ось, людина, яка уміє підіймати настрій. Ти можеш нічого не казати, просто мовчати. зрідка угукати і посміхатися, а він начеше тобі купу якихось "простих істін", і тобі буде весело.
От із ним я би втекла. Поставила би намета десь коло берегу моря і кожен день пила би вино. Ехххх....
Понедельник, 26 Сентября 2005 г. 11:57
+ в цитатник
"Чай: настоящий английский!"
Ты предпочитаешь домашний уют танцполам ночного города. У тебя собственный взгляд на мир. Так же тебе нельзя отказать в творческом подходе к любимому делу: можно и молоко добавить...и варенье с малиной;)