-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Четверг, 25 Апреля 2013 г. 21:49 + в цитатник
Чистила свій старий телефон, виявляється у мене там багато прикольних фоток :):
З дітьми
more
Рубрики:  Pictures


Понравилось: 4 пользователям

Без заголовка

Понедельник, 22 Апреля 2013 г. 07:28 + в цитатник
Фото з сьогоднішньої прогулянки, дві супер сучасні, іноваційні моделі, ще і "Зроблено в Канаді":
IMG_00000110 (700x393, 103Kb)
Це остаточно порвалась тряпчана частина лялькового возика (подарунок бабусі), я латала кілька раз, але це вже все прийшов остаточний капець, потрібно буде спробувати пошити із шкірозамінника.
А як тимчасовий, аварійний варіант, щоб не засмучувати Софійку, поставили коробку із-під її взуття. Софі подивилось на таку цікаву модель возика і вирішила провезти динозавра замість однієї із своїх ляльок, по дорозі ще і камінців трошки підібрала :)
IMG_00000115 (700x393, 117Kb)
А у Данилка це - garbage picker, за його словами, зроблений із LEGO TECHNIC .

--
Погода в нас просто паранормальна якась, 10 днів тому був сильний льодяний дощ, лід товщиною 3-5см на всьому висів, поламало трошки дерев, електролінії багато де пошкодило. В минулий четвер, 3 дні тому було +30, сильна гроза, навіть торнадо маленькі зафіксували в межах 200 км від нас. Вчора летів сніг і сьогодні зранку було -2.

А ми вже висадили деякі квіти :). Даня захотів виростити гарбузи. Так що кілька днів тому посіяли на розсаду, в будинку , насіння якось особливо гігантського виду. Діти самі сіяли, на наступний ранок вже побігли перевіряти, чи нічого не вилізло із-під землі і поливають так старанно, що я боюсь нічого і не виросте :). Але якщо в нас випадково вийде, то дійсно хороша ідея ж мати свого власного гарбуза на Хелловін.

--
Ми на два дні їздили в величезний закритий аквапарк\готель, разом із Наталею, Юрою і їх малими, святкували Ярослава ДН, йому вже виповнилось 6 років. Ну аквапарк -то зрозуміло аквапарк :), але мені дуже сподобались і інші речі. Як все організовано, починаючи від сушки для купальників, підігрітих полотенець і до читання вечірніх історій для дітей в холі готеля о 8 вечора та танцювальної вечірки в піжамах. А ще дуже сподобалось про чіпи в браслетах, якими ти і кімнату можем відкрити і щось купити по них (дуже актуально, коли ти в аквапарку і не хочеш носити з собою гаманець :)). А ще на атракціонах перед спуском скануєш чіп, і в класних місцях зверху висять камери і роблять фото, ну а ти потім можеш закачати ці фотки.
Рубрики:  Dan
Day by day
Sophie

Без заголовка

Воскресенье, 14 Апреля 2013 г. 09:01 + в цитатник
На сніданок у нас сьогодні були смажені мандаринки, від прицеси Софії, Данилко знімає пробу :
IMG_3037 (700x465, 186Kb)
А оскільки вихідний день, з поганою погодою, то півдня провели в піжамах :
IMG_3047 (700x441, 183Kb)
IMG_3049 (700x639, 264Kb)
Рубрики:  Pictures


Понравилось: 3 пользователям

Без заголовка

Четверг, 11 Апреля 2013 г. 07:53 + в цитатник
З заголовків сьогоднішніх місцевих новин:

1. Freezing rain warning issued for Waterloo Region
2. University of Waterloo tries dog patrol to fight goose problem


І обидві статті -не гумор.
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 09 Апреля 2013 г. 07:55 + в цитатник
Останній писк моди:
one (700x437, 62Kb)

Взагалі в Канаді і Штатах на мультиках і різних популярних дитячих образах заробляється величезна кількість грошей. Вийшов мультик з принцесою - зараз же вийшли 5 типів ляльок, сумочки, салфетки, зошити , футболки, палатки, чашки, наклейки і куча різної іншої пластикової фігні. І дуже багато моїх знайомих жалілись, що іх діти просять купити весь цей непотріб :). Навіть Габрієль я пам'ятаю фанатів Людиною-Павуком . Данилко цим ніколи не страждав, хіба може Тачками, але і то він тільки самі машинки хотів купити, і не так щоб активно.
А от Софійка прифанатіла образом Hello Kitty, на фоні загальної любові до киць і тваринок. З однієї сторони мене від цього тіпає, з іншої - я не хочу дитині повністю просто нав'язувати свої думку і не давати проявити свої бажання. Я рахую що смак виховують не забороною, а поступовим прикладом і освітою . Так що я її захоплення не підтримую, але інколи погоджуюсь купити страшненькі речі які вона вибирає. Доречі туфлі які на ній, вона теж сама вибрала і попросила купити, я спочатку думала що теж перебір, а зараз думаю що може і нічого вибір :)
Рубрики:  Pictures
Sophie


Понравилось: 1 пользователю

Без заголовка

Понедельник, 01 Апреля 2013 г. 06:40 + в цитатник
В Канаді ж святкують католицьку Паску, тому в нас в п'ятницю був додатковий вихідний.
І до нас нарешті прийшла весна. Ми відкрили сезон шашликів і велосипедів . Дітей з вулиці не можна було забрати , та ми і не намагались, я сама була готова цілий день просто сидіти з закритими очима і вбирати в себе сонячні промені і весняні аромати.
Дуже надіюсь що снігу вже більше не побачу, до грудня місяця.
--
Одним із символів Великодня, як в нас, тут є фарбоване яйце. А ось другий символ незвичний для українця, це кролик. Він якраз приносить ці яйця і солодощі дітям. В цю суботу і ми вперше взяли участь в "мисливстві на яєць", організовану в лісочку в нашій околиці. Мої діти з ентузіазмом шукали пластикові яскраві яйця, за це отримали по гостинцю. Така проста річ, але всі діти були просто супер щасливими :).
Рубрики:  Day by day


Понравилось: 1 пользователю

Идеальный папа

Понедельник, 01 Апреля 2013 г. 06:19 + в цитатник
Діти граються.Сиджу поряд, вяжу. Помічаю що зробила помилку кілька рядків назад. З сумом в голосі кажу " Ох" і починаю виправляти.
Мої уважні діти все помічають, Даня- " Mama, what's wrong? What's happened?" Пояснюю ситуацію. Втішає - " Mama, don't worry, papa will be back soon, he will fix it".
---
Пробігаю по торгівельному центрі , тут Софія починає голосно "Папа! Это папа!" . Спочатку не можу зрозуміти на кого це вона, а потім доходить що вона показує на великий плакат із Девідом Бекхемом, він з оголеним торсом рекламує якусь білизну. Данилко теж це розуміє і починає їй пояснювати, теж далеко не тихо -"No, Sophie, he looks like our daddy, a lot, but this is not our daddy." На мене всі люди поряд оглянулись, особливо кілька жінок довго розглядали, мабуть заздрили :).
---
Софійка просить планшет, хоче гратись, я їй не даю. Вона надула губки. Даня заспокоює- "It is ok, Sophie. We will ask papa."


Понравилось: 2 пользователям

Без заголовка

Среда, 27 Марта 2013 г. 09:09 + в цитатник
З виставки про цирк:
IMG_00000136 (2) (700x393, 64Kb)
IMG_00000114 (2) (700x393, 55Kb)

Як завжди все можна активно спробувати на собі . Софійкині капелюшок і спідничка теж з експонатів, це я на всяк випадок уточняю :).

Нажаль на дві основні розваги: ходіння по канату і дьоргання в повітрі на мотузках :) мої діти не дотяннули ні за віком, ні за вагою\зростом. Тому послали туди стареньку маму:
https://plus.google.com/photos/1083587027635018993...er=pwa&authkey=CL_D67Obhq-ErQE
https://plus.google.com/u/0/photos/108358702763501...879106?authkey=CL_D67Obhq-ErQE
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 26 Марта 2013 г. 00:26 + в цитатник
В нас все ще холодно, ось зараз +4, сонячно, але вітряно і залишки снігу ще лежать, хоч звичайно по снігу до України і багатьох регіонів Канади-Америки нам не тягаться :).
Тільки літні плани і гріють :) Забронювала майже всі квитки\проживання на відпустку в кінці червня-на початку липня. Також спланувала поїздку в квітні, в великий закритий водний парк, з ночівлею, разом з друзями, також має бути весело. І вже навіть забронювала деякі інші мілкі поїздки на літо, на вихідні (типу кемпінг на березі озера, теж з друзями).
Коротко підстриглась, купила новий купальник. І навіть кілька раз стала на наш тренажер в підвалі. Влад спеціально маленький телевізор підвісив перед тренажером :).

На роботі все ще закінчуються заплановані раніше звільнення , сьогодні трошки зачепили і нашу групу. Звільнили толкового пацана сьогодні :(. Який "не дуже дружив" з нашим новим керівництвом, але роботу свою виконував досить непогано, і це дуже не приємно.
Але в цілому, саме для мене, зараз спокійніше. Частину не приємних\не цікавих обов'язків я скинула на інших, в цілому з моїми проектами трошки заспокоїлось. Більше часу можу виділити на цікаві для мене заняття, по роботі і не тільки. Займаюсь багато автоматизацією . Відчую що потупішала :). Колись Наталя подала мені ідею, що за народженням кожної дитини жінка тупішає на 10 IQ points . В той момент я була категорична не згідна. Але зараз думаю що в цьому щось є. Ну не від самого факту вагітності\пологів, а від недосипу, від того скільки головного мозку займають турботи\хвилювання про дітей.

Знову вяжу і навіть по вечорам дивлюсь серіал( не по телевізору, а закачаний)- The Big Bang Theory, http://www.imdb.com/title/tt0898266/
Не знаю чи доступний він в Україні, але рекомендую, дійсно смішний.

Минулі вихідні провели в вузькому колі сімії, і господарством майже не займались, вибирались тільки погулять на вулиці і на виставку присвячену цирку. Так що я відчуваю себе реально відпочившою.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Воскресенье, 17 Марта 2013 г. 07:09 + в цитатник
Я доречі свою мультинаціональну компашку якось водила в україно-російське місцеве кафе ( ну те, де власниця- російськомовна українка із Казахстану).Так вони так борщ із варениками їли! Ще й "спасибо" досить розбірливо сказали, в всякому разі їх зрозуміли і мені не було соромно за учнів :). А ще я їх вчу писати свої імена кирилицею, за їх проханням. Всі чомусь пруться від букви "Я" :).
--
А ще із однією свою компанію, яка в основному складається із росіян і сербів , ходили на обід в турецький ресторанчик. Посміялись із їх надпису про східно-європейську кухню... Так, звичайно із Канади Турція так і бачиться , але нам то між східною Європою і Турцією- прірва, і по стравам також. А їжа виявилась дуже смачною, будемо туди частенько навідуматись .
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Воскресенье, 17 Марта 2013 г. 06:55 + в цитатник
Були сьогодні на хрестинах сина мого колеги.

Взагалі так трапилось що на роботі найбільше я дружу із чотирма людьми : Ovi- сином румунських іммігрантів, Zee- сином пакистанських іммігрантів, Kathryn -дочкою китайських іммігрантів і Яковом- російським іммігрантом.

Так от, були хрестини в Лукаса, сина Ові, Ові одружений на румунці, його батьки живуть в нас же місті, відповідно сама церемонія проходила в православній румунській церкві. Він також запросив Зі і Катю.
Я спочатку планувала прийти в церкву сама, а на вечерю в бенкетний зал вже прийти із сім'єю. Катя - дочка буддистів, Зі- син мусульман теж вирішили подивитись на церемонію , бо ж цікаво. Але в останню хвилину я передумала йти в церкву. Вірніше просто не змогла із-за інших справ.
Через дві годили від початку церемонії отримую повідомлення- " Ну і правильно що ти не пішла, церемонія частково проходила на румунській, але те що і на англійській- не зрозуміло, молитви якісь не зрозумілі і взагалі нічого цікавого\особливого в цій релігії немає". Я одразу відчула себе православною :) і їм коротку лекцію прочитала.
--
А про бенкетний зал, виявляється мої діти - фанати румунської народної пісні , були просто зірками танцпола:).
Рубрики:  Day by day

Експериментаніум

Среда, 13 Марта 2013 г. 18:51 + в цитатник
Побачила у Сергія на фейсбуці- http://lyoshko.livejournal.com/41507.html
Класно, що подібне зявилось в Києві. Меін здається що найбільше цікаво і корисно буде дітям -підліткам, хоча як показує практика/Влад/Данилко :), і дорослим і 4-річкам такі штуки теж цікаві.
Доречі це схоже на місцеві дитячі музеї- наукові центри. Я памятаю коли вперше потрапила в подібний заклад в Канаді, одразу подумала, ну чому нічого схожого немає в Україні?!
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 12 Марта 2013 г. 01:02 + в цитатник
Сьогодні природа\погода знову почала розвертатись до нас задом, але на вихідних було так класно! Весняно, сонячно, хоч і мокро від талого снігу. Мої діти навіть змусили мене витягти їх велосипеди.

На роботі уже за звичкою була пожежа, субота ранку почалась терміновою конференцією з мобільників , але мені вдалось запевнити, що не все так погано, а якщо і погано, то вони справляться і без мене :). І сьогодні ми таки випустили один із продуктів над яким я працюю. А по іншому на цілу годину! кількість офіційних багів опустилась до нуля . І я здається веду в неофіційний війні проти свого архітектора по третьому проекту :).

Влад вчора відпустив мене в магазин здати товари що не підходять. Так, я їх задала, але повернулась з суперкласною білизною і новою сумкою, білизна звичайно була високо оцінена Владом, а от по сумку він запитав "Это для картошки?" Ну так, велика, яскрава.. Але я її залишила, тільки чек заховала щоб не шокувати чоловіка. скільки така італійська шкіряна сумка для картоплі може коштувати :).

І самий головний подарунок - мені тільки що підтвердили відпустку на 3 тижні, починаючи з кінця червня.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 11 Марта 2013 г. 19:03 + в цитатник
Пісня не сама смішна:




але 1) мені виповнилось 36 2) у мене все добре і я дійсно відчуваю що в мене все попереду :)

Всім велике дякую за вітання!
Рубрики:  Places, facts, etc

Метки:  

Без заголовка

Четверг, 07 Марта 2013 г. 21:07 + в цитатник
Рекомендую для не особливо творчих мам :)- http://www.klutz.com/chicken-socks

Я випадково відкрила цю серію, і можливо книжки дорогуваті , інші мами майже все подібне можуть зробити і так :), але для мене \моїх дітей дуже класний варіант. І основному це орієнтовано на 4-6 років, але вже і Софійка дещо оцінила, наприклад- http://www.klutz.com/Chicken-Socks/crafts/Hand-Art
Рубрики:  Places, facts, etc


Понравилось: 1 пользователю

Без заголовка

Четверг, 07 Марта 2013 г. 20:59 + в цитатник
Діти граються коронами ( залишились від недавніх День народжень) . Наділи і мені. Я -"дякую, дякую, що тепер і я принцеса? ". Данилко "No, mom, you are not a princess, you are a queen!, Sophie is the princess" . Дійсно, час вже ассоціювати себе із героїнею іншого роману :).
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 04 Марта 2013 г. 08:12 + в цитатник
А скільки Дані і Софійці неймовірно класних подарунків за минулий місяць дісталось !
Навіть торунтуївці завітали (http://stup-canada.blogspot.ca і http://www.nechaiphoto.com ) і побалували дітей і мене.
Сергій. Світланка, Женя, ще раз дякуємо!
Софійка наступного ранку все швиденько закінчила збирати:
present1 (700x465, 156Kb)
present3 (700x466, 251Kb)
майже самостійно :). А потім кричала про іграшку, що вона її і тільки її, і Даня вступив, дозволив Софійці забрати її до своєї кімнати.

І квіти зацвіли!
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 04 Марта 2013 г. 07:21 + в цитатник
Вчора пережили нашестя татар, святкування День народження Дані, вдома. Ми навіть не можете уявити що 10 дітей в віці від року до шести можуть зробити з будинком :).
Насправді було дуже класно і весело.
--
Взагалі в Канаді дуже популярно святкувати ДН поза домом, на закритий ігрових майданчиках, студіях чи навіть басейнах. Причому це дуже стандартизована послуга, як правило година якесь заняття із інструктором, потім на годину виділяється окрема кімната для поїдання піци і торта. Я нічого не маю проти таких святкувань( ну хіба тільки те що вони дійсно інколи занадто стандартизовані). Ми були на кільках таких, моїм дітям дуже сподобалось, і скоріше всього в майбутнього мені теж потрібно буде звернутись до таких послуг. Тоді коли Даня захоче запрошувати дітей , з батьками яких я не буду друзями( в тому плані що я мало їх знатиму) . Вірніше я навіть цього року майже пішла на подібне святкування, бо Данилко подав ідею запросити своїх однокласників і майже всіх дітей з дитсадка. Але дуже класно що і в цій школі і в дитсадку вони і так влаштовують дитині непогане свято. Я тільки привезли в школу cupcakes , в дитсадок торт, і туди і туди з цього приводу я подарувала по ігровому парашуту. Відповідно і там і там Дані співали пісні, він задував свічки , були спеціальні ігри. Ну і я взяла в то й день півдня відгулу і забрала дітей додому раніше звичайного.
Так що ми з Данилком вирішили що цього року він він покличе тільки позашкільно-дитсадкових друзів , тобто в основному дітей наших з Владом друзів.
І при такому розкладі ми вирішили святкувати дома, як завжди. Наш напівпідвал і так як ігровий майданчик, там в нас і мімі-батут і тунель і просто велика відкрита площа із великою кількістю іграшок, а так я ще більше все підготувала для ігор. Ще ми запросили клоуна на годинку, він показав пару трюків, зіграв пару пісеньок на гітарі, робив звірят із надувних кульок. Дітей садили за стіл, а дорослі їли\пили як прийдеться :), для них був просто фуршет з закусками і напоями.
--
Софійкине ДН ми теж святкували дома, але були запрошені тільки дві сімї самих близьких друзів ( 5 дітей гостей) . І в свій " дитсадок" вона теж носила фруктовий тортик. І я теж брала півдня відпустки.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 27 Февраля 2013 г. 08:16 + в цитатник
http://ca.news.yahoo.com/video/woman-nearly-crushed-massive-tree-114635986.html

Коментарі завжди сама цікава частина.

Коротко

Среда, 27 Февраля 2013 г. 08:09 + в цитатник
На роботі звал, цікаво, куча корисних знань\практик для мого професійного росту, колеги-мрія, але дуже відповідально, багато стресу і я глобально дуже втомилась.

Зайці погризли молоді яблуні... Влад подивився і оптимістично запитав "а когда эти деревья умрут, ты точно такие хочешь посадить или другие?"

Даня навчив Софійку "правильно" їсти льодяники і цілуватись. Цікаво звідки останні знання :). А Софійка надивившись на брата , проганяє мене з туалету. Шпиндик ледь на туалет вилазить і штани назад надіває, але їй теж потрібна "privacy ".

Класно мати хороших друзів.

Дані виповнилось п'ять, потім напишу про це детально, а поки:
train (700x466, 160Kb)
Так, поїзд :), але не Лего, а Playmobil.
Рубрики:  Day by day


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 85 84 [83] 82 81 ..
.. 1 Календарь