-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Туристи

Среда, 15 Июля 2009 г. 05:55 + в цитатник
 (700x525, 81Kb)
 (525x700, 89Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

Без заголовка

Пятница, 10 Июля 2009 г. 23:43 + в цитатник
Цього року якось тяжко виходило з відпусткою в Україні, 1) взагалі тяжко було підібрати дати, що зручні і мені і Владу по роботі 2) на ті дати що нам зручні, не виявилось нормальних білетів . За останній місяць я два рази перенесла відпустку, стояла на кількох waiting lists авіакомпаній, мала кучу розмов з моїм шефом і агентом по продажу білетів. Але отримала в кінці-кінців позитивний результат.
30 серпня летимо в Київ, хоча і тільки на два тижні.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Вторник, 07 Июля 2009 г. 20:11 + в цитатник
Photo: GLEB GARANICH/REUTERS
Ukrainians in folk costumes jump over a campfire during the celebration of the traditional Ivana Kupala (Ivan the Bather) holiday near Kiev. During the Ivana Kupala festivities, which originate from pagan times, people jump over burning campfires and bathe in a lake or a river, as they believe it will purge them of their sins and make them healthier.
 (540x381, 85Kb)
Рубрики:  Pictures



Процитировано 1 раз

Northern Pike

Понедельник, 06 Июля 2009 г. 20:32 + в цитатник
Найшла серед своїх фоток за поїдку в котедж, Дімка і щука:
 (700x525, 50Kb)
Це найбільша з рибин що хлопці спіймали, цю щуку спіймали Дімка з Юркою, Дімка закидав спінінг, а Юрка допомагав діставати з води, так як ловили з берега і сачка в них не було.

А яка там чорниця! Такої густої ягоди я не бачила в своєму житті.
Рубрики:  Pictures
Day by day

Мій бишкетник

Понедельник, 06 Июля 2009 г. 20:21 + в цитатник
Кілька історій за останній місяць:

Данилко навчився вміло користуватись ложкою, і показав нам що нею зручно не тільки їсти суп, а й підкопувати кімнатні рослини, а з землі що накопав, будувати маленькі гірки :). Взагалі Даня дуже ніжно ставився до кімнатних рослин, ніколи їх не обривав, не їв землю з них :), але зараз почав їх посилено поливати і підкопувати . Також сильно підкопав лопаткою трояндове дерево на вулиці, ми думали , що йому навіть зашкодить, але деревцю навіть сподобався Данин "догляд" , цвіте :).

Муку ми давно позакривали так, що не дістати, а про соду забули :(.
На минулому тижні, ми з Владом бігаємо, збираємось на роботу, Даня пішов на кухню, стука, грюка, і тут така підозріла тиша.. Я забігаю, а він дістав і розсипав пачку соди і робить візерунки на підлозі. Побачив мене- і давай радісно кричати і плескати і долоні :).

Два тижні тому ми були в магазині, купували одяг Владу. Коли татко зайшов в кімнату для примірки, синок стукав до нього, намагався і собі прорватись. Коли ж Влад вийшов звідти, для схвалення одягу мною, Даня швиденько заскочив в середину і закрив за собою двері, які автоматично замикаються :). Коли він усвідомив що кімнатка маленька, він там сам і вийти не може, то почав стукати в двері і так жалісливо скиглити :). Нас швиденько виручила продавець з ключем .

Ще Даня вперше сам вийшов на вулицю.
Клька днів тому я включила Дані мульфільм, залишила його самого на самому нижньому поверху і піднялась до кухні на 5 хвилини, приглянути за процесом приготування вечері . Спускаюсь - малого немає, відео стоїть на паузі!, а скляні двері на задній дворик відчинені. Я так бігла на вулицю, що впала :). А Ден стоїть собі на задньому дворику і посміхається!
Поставили на двері додатковий замок, спеціально від дітей, бо задній дворик звичайно нічого страшного, але в нас з нього можна пройти на вулицю!
Рубрики:  Dan
Day by day

Wimbledon

Понедельник, 06 Июля 2009 г. 19:41 + в цитатник
Как сказал мой знакомый-
This match was truly a priviledge to watch.
 (700x402, 68Kb)
(Federer posed after the match with fellow tennis legends, from left, Bjorn Borg, Pete Sampras and Rod Laver.)
Рубрики:  Pictures

Заголовок

Четверг, 02 Июля 2009 г. 22:52 + в цитатник
Ми забули взяти з собою в поїздку фотоапарати, залишили вдома і мій, і Влада :). Може потім заберю фотки у Діми і Юри, які повернуться в суботу ( ми брали тільки два дні відпустки, так як економимо для поїдки в Україну, а вони брали по 4 дні) .
Я зробила кілька знімків на свій телефон, але самі розумієте яка це якість, особливо при нестандартному освітлені, ось наприклад світанок:
 (700x525, 89Kb)
Рубрики:  Pictures
Day by day

Inverlochy Resort

Четверг, 02 Июля 2009 г. 22:46 + в цитатник
Ми повернулись.
Про хороше : місце там дійсно дуже класне, маленька ідилія. Це затока одного із Великих озер, з однієї сторони тихо і спокійно для каяків чи катамаранів, з іншої - це відкрита вода і на моторному човні можна дуже далеко заплисти. Вода дуже чиста , купаєшся- а мимо рибки пропливають, повно черепах, раків. Є пісчяний пляж і дуже пологий захід в воду для дітей , а з іншої сторони- гранітні скелі і платформа з якої класно стрибати.
Сам курорт знаходиться в стороні від великих доріг, тому по ранкам там казкова тиша, а являє він собою 8 котеджів, стоять всі прямо на березі , досить далеко один від одного + центральна будівля з бібліотекою, настільним тенісом, сауною, пральними машинами, телевізором. Для дітей є майданчик, іграшковий будиночок, гойдалки. Для дорослих -волейбольна площадка, тенісний корт, станція човнів. Все це в володінні однієї великої сімї, тому атмосфера дуже мила, нічого не замкнуто, користуйся чим хочеш. Будиночки в ідеальному стані, всім обладнані ( посуд, кавоварка, мікрохвильова, міксер і т.д.) , в ванну приємно зайти, холодильник великий і новий, гаряча вода- просто кипяток, постіль дуже чиста. Єдине- я б ліжка зробила більшими і матраси кращими (але в мене в цьому плані дуже великі вимоги :)). О, і ще - в будиночках не вистачає камінів.
Хлопці настрілялись і нарибалились (ми Владу теж купили ліцензію і він навіть щось впіймав).

Мінуси. Фактично єдиний , але великий- нам не пощастило з погодою, спека змінилась на дощі, і з тих 4 днів що ми там були тільки один день світило сонечко, два дні сонечко воювало з дощем і один день майже весь час моросило. Якби ми там буди самі по собі то б було взагалі сумно, але оскільки ми були з друзями, то грали в покер і інші ігри, філософствували і пили. І Дані здається кататись на катамарані чи бігати по калюжам в дощ тільки веселіше :). Ще мінус- комарі, мене-то вони не кусають, але Влад і Данилко в мене в цьому плані дуже ніжні, і засоби не завжди допомагають, особливо що я не хочу наносити на малого ніяку хімію, стараюсь користуватись тільки натутальними оліями.
Рубрики:  Day by day

Маленька відпустка

Вторник, 23 Июня 2009 г. 19:59 + в цитатник
1 липня- день Канади, вихідний, приходиться цього року на середу, а ми з Владом беремо вихідними ще понеділок і вівторок і їдемо на 5 днів з друзями трошки на північ, 4 години від нас, комарів годувати.
Ось в це місце- http://www.inverlochyresort.com/activities.asp, зніматимо один із котеджів там, їдемо з Наталею і Юркою, їх Ярославчиком , Машею і Дімою, так що буде весело!:).
Місця там красиві і дикі, інета немає :), навіть сотова не вся і не всюди покриває, так що дійсно відпочинимо :).
 (600x449, 93Kb)
Рубрики:  Day by day

Про зброю

Понедельник, 22 Июня 2009 г. 23:18 + в цитатник
В Онтаріо (і здаться всюди в Канаді) вся повітряня\пневматична зброя, яка має швикість\потужність до 500' per second довзолена до вільного продажу і використання особам які досягли 18 років, ніякі документи\ліцензії не потрібні.
Це досить велика швидкість, такою рушницею вже можна вбити пташку чи білку, звичайно Влад ні по чому живому стріляти не буде, я йому спеціальні мішені теж купила.
Бойова\мисливська зброя ж в вільному продажу в Канаді заборонена. Ти можеш володіти спражнім пістолетом чи мисливською рушницею, але потрібно отримати ліцензію, а для цього пройти курси (два дні) і здати екзамен, пройти перевірку на кримінальне минуле. Мисливську зброю можна перевозити і використовувати досить вільно, а ось пістолети можна перевозити тільки розрядженими, в сейфах, стріляти тільки в спеціальних тирах\клубах. Звичайно дома всю зброю зберігати потрібно в сейфах. Автоматична зброю, всякі розривні пулі і т.д заборонені в принципі.
Тобто все досить серйозно. Але з іншої сторони можна в тир приводити своїх друзів, з дозволу звичайно. Я була раз в такому клубі і стріляла по-справжньому :), просто в мене є колега , колишній російський моряк і фанат зброї, має цілу колекцію.
Рубрики:  Places, facts, etc

Подарунки

Понедельник, 22 Июня 2009 г. 22:17 + в цитатник
Влад чудовий тато і Даня його дуже любить, тому не дивно, що на День Тата він отримав кучу подарунків:
1.Спеціальну бочечку-термос (на 12 літрів) для пива.
2.Білети на тенісний турнір на кінець серпня в Торонто. Досить серйозного рівня, в цьому році в Торонто жіноча частина- http://www.rogerscup.com/. Поїде з нашими бездітними друзями. Доречі на День Мами я була отримала білет на симфонічний концерт, теж ходила з друзями.
3.Пневматичну рушницю.

Convenient one-pump spring action
Break barrel design; single stroke design
Velocity up to 495' per second (151 metres per second)
Rifled steel barrel
Hand-finished hardwood Monte Carlo stock
.177 calibre
 (160x160, 1Kb)
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Понедельник, 22 Июня 2009 г. 19:27 + в цитатник
Даня в цьому "водному парку" :
three pictures
Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Понедельник, 22 Июня 2009 г. 19:12 + в цитатник
З дитячих розважалок на минулих вихідних сподобались дві речі:
1. В кількох місцях по місту були виставлені різні поліцейські, пожежні і швидкої допомоги машини, для дітей, вільного доступу до них. Можна було сісти на місце парамедика чи порушника :), залізти на верх пожежної машини. Пожежники і поліцейські розважали дітей, відповідали на всі питання. Ми Даню не могли відтягнути від керма і ноутбука поліцейської машини :), а уявляєте яке це щастя для 4-10 річних хлопчиків? не дивно що тут дуже багато діти мріють бути пожежниками, поліцейськими чи рятувальника коли виростуть.
2. Дуже проста водяна розвага, прямо в парку, в стороні, зроблені маленькі фонтанчики, тунельчики, грибочки і т.д., які періодично прискають водою, поряд звичайно кімнати для періодівання. http://www.city.waterloo.on.ca/DesktopDefault.aspx?tabId=986 Затрат для організації - мінімум, а для дітей куча задоволення.

Татки

Понедельник, 22 Июня 2009 г. 18:55 + в цитатник
Друга неділю червня в Канаді - це свято День Батька. Здається в України вже став досить популярним День Матері, а ось День Батька ще якось не прижився. А варто! тому що наші тати , хоч вони часто і не можуть передати своєї любові на словах :), люблять нас теж сильно-сильно, грають з нами в футбол, хвилються за нас, будуть з нами різні модельки, рекомендують нам книги, вчать нас кататись на велосипеді, готують нас до олімпіад і іспитів :), носять нас на плечах, показують нам приклад.



Процитировано 1 раз

Без заголовка

Четверг, 18 Июня 2009 г. 20:36 + в цитатник
Вияснила в кого пішов Даня своєю любовю до шоколаду( http://www.liveinternet.ru/users/779967/post104745746/), бо тільки що отримала листа від Влада мами, і там було таке: А Влад, когда был маленький и ему давали конфетку, говорил: "Дайте еще одну для моей мамы".
Потрібно якось зібрати всі мої, Влада і моїх братиків дитячі історії і записати.

Заголовок

Четверг, 18 Июня 2009 г. 17:54 + в цитатник
Photo: GLEB GARANICH/REUTERS
An instructor trains puppies at the Ukrainian border guard dog training centre near Velyki Mosty village, about 50 kilometres northwest of Lviv.
 (540x378, 86Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Среда, 17 Июня 2009 г. 23:27 + в цитатник
Photo: Christopher Stark/Loveland Reporter-Herald/AP
Sir Purrs-a-Lot the cat walks through his owner, Ed Frey's, garden railway in Loveland, Colo
 (540x360, 103Kb)
Рубрики:  Pictures



Процитировано 1 раз

Monkey See Monkey Do

Вторник, 16 Июня 2009 г. 18:55 + в цитатник
В ранньому дитинстві я не любила солодощі, фізично не могла їсти цукерок. І щодня ходила з татом в магазин за хлібом.
В результаті коли мені на гостинець давали "рубль чи два на цукерки" ( колись це в нашій місцевості була дуже популярна форма гостинця), я брала гроші і казала -" Дякую. Ми на них купимо хліба". Уявляю який сором кожний раз при цьому відчували мої батьки :).
Зате я могла їсти цибулю, саму по собі :).

Даня не такий, він дуже любить солодке. Ми звичайно стараємось йому нічого з цукром не давати, да і самі їмо дуже мало солодкого, тільки фрукти, мед і чорний шоколад. Шоколад не менше 70% какао, гіркуватий, але Даня його обожнює :). Кодись давно йому вдалось випадково розгризти плитку, з тих пір він швидким поглядом окидує кухню і одразу знаходить все шоколодне, яке ми не заховати вчасно. А оскільки він вже самостійно забираєтья на столи, відкриває всі шкафчики, то ховати потрібно далеко :). На днях я купила дуже симпатичне горнятко ,яке щільно закривається, з надписом "it is always time for chocolat" і заховала частину шоколаду туди. І тепер ми з Владом підозрюємо що Даня вміє читати, просто тримає це в таємниці :). Бо коли він тільки побачив горнятко, провів рукою по надпису, то одразу ж почав свої спроби його відкрити. Через кілька днів йому це вдалось :).
Також Даня усвідомив шо тато і мама їдять цукерки не просто так, а з кавою. Вчора він виліз до еспресо машини , підставив свою маленьку чашку під неї , а потім почав притворятись що пє з неї , видаючи всій улюблений звук "а-а-а"( смачно) :).

Так що 16 місячна дитина в нас грається пляшками із під пива, пє вино і каву, їсть чорний шоколад :). Страшно подумати що нас чекає в 5 років, не говорячи вже про 16 :).
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Вторник, 16 Июня 2009 г. 18:04 + в цитатник
А тиждень перед тим ми ходили на Грецький фестиваль. Дуже красиві національні костюми і танці, смачна їжа. Але запамятається мені цей фестиваль, і надовго, не цим, а тим що я загубила там гаманець :(. І тим що коли вже пройшло дві години, ми були вже давно далеко від місця проведення, я виявила зникнення і повернулась, гаманець чекав на мене. Його знайшла одна із жінок ( дуже приємна гречанка похилого віку) яка продавала солодощі і віддала організаторам. Із гаманця не зникли не тільки не один документ чи кредитка карта, а і прості долари. На пропозицію прийняти винагороду майже образилась.
Висновок один: яким же щасливим можна почуватись, коли найшов своє ж, але яке рахував вже втраченим, особливо коли це водійське посвідчення, медичні страховки, дебітна і кредитка картки і ще куча всього.
Висновок два: люблю греків і Канаду :).
Рубрики:  Day by day

Art festival

Вторник, 16 Июня 2009 г. 17:37 + в цитатник
А в суботу ми були на Мистецькову фестивалі- http://www.waterlooartsfestival.com/

Там вже було трошки більше різноманіття, багато робіт в основному місцевих творців і художників, дещо дійсно варте уваги.
А дітей там вчили майструвати різні цікаві штуки і навіть віддали їм для розмальовування дві старі машини:
 (699x466, 76Kb)
ще не зовсім звичне: Human fountain, фонтан що приводиться в рух крутінням педалей:
 (699x466, 83Kb)
Рубрики:  Pictures
Day by day


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 55 54 [53] 52 51 ..
.. 1 Календарь