-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Четверг, 21 Мая 2009 г. 16:04 + в цитатник
Особливо відчувається, що в Канади величезна територія, коли зранку дивишся на карту погоди
 (430x290, 16Kb)

і радієш що живеш в тій частині, де +17, а вдень обіцяють +30 :)

Без заголовка

Пятница, 15 Мая 2009 г. 17:57 + в цитатник

І ще з присланого, найкраще! :)

more

Без заголовка

Пятница, 15 Мая 2009 г. 17:56 + в цитатник

Пятниця , а це значить що мені прислали кучу приколів :). Особливо сподобалось:

more

З останніх фото

Среда, 13 Мая 2009 г. 18:57 + в цитатник

  (699x466, 100Kb)

Даня точно вирішив вирости якимось спортсменом. Останнім часамо дуже любить  ось так тренуватись, чи то на стрибки в висоту, чи то на метання списа :).

На задньом у фоні симпатичний задній дворик, так він не наш, а сусідній :), наш закінчується там , де закінчуються зарослі незабудок і кульбаби.  Хоча звичайно це частково виправдання лінощів :), але я люблю таку дикість і природність. В мене з іншої сторони дворику ще і барвінок під деревми синіє і конвалія скоро розцвіте.

А Данька стає все сильнішим і сильнішим, такі тяжкі предмети може підняти! Ось ця палка не така і легка, особливо якшо тримати її на витянутій руці.

Але в мого сина є  і інша сторона- ніжна і мрійлива :):

DSC05359- (525x700, 59Kb)

Рубрики:  Dan
Pictures

А як борються з загрозою свинного групу у вас? :)

Среда, 13 Мая 2009 г. 18:57 + в цитатник

 Як тільки зявились всім відомі новини, у нас на роботі при в холі поставили наклеїли листівки і поставили рідину для миття рук, спеціальну, дезинфікуючу . А ще тих хто зовсім недавно побував в Мексиці просили попрацювати з дому ( якщо можливо, інакше просто дома посидіти в оплачувальній відпустці) 7 днів.

А моїй мамі позвонили з паспортного столу, так як вона недавно повернулась з Канади, запитували чи не відчує ознак грипу. А потім навіть приходив дільничий і мама писала щось типу пояснювальної, про те що не хворіла .

Думаю в  мою компанію і в Україну хвороба не проникне, з такими то методами профілактики:).

Рубрики:  Day by day

Дубонос

Воскресенье, 10 Мая 2009 г. 19:45 + в цитатник

До нас на годівнички почала прилітати нова пташка. Почала шукати в книжці, що за вид- виходить що це Rose-breasted Grosbeak або Pheuctius ludovicianus або дубонос російською :) :

pictures
Рубрики:  Pictures
Day by day

Без заголовка

Воскресенье, 10 Мая 2009 г. 19:03 + в цитатник

Мій перший подарунок від сина на Мамин День, зроблений своїми руками( майже :)) .  Ось яку листівку він оформив в дитсадочку:

pictures
Рубрики:  Dan
Pictures

Чашка

Четверг, 07 Мая 2009 г. 04:37 + в цитатник

Я дуже люблю каву, але ще більше чай і вживаю його в величезній кількості. Зараз підсіла на деякі сорти китайських чаїв, які не продаються в пакетиках і дійсно вимагають заварки. Із-за цього( тобто своїх лінощів) я не пила ці чаї на роботі, але кілька днів тому знайшла рішення, чашка з секретом:

фото
Рубрики:  Pictures
Day by day



Процитировано 1 раз

Вино

Четверг, 07 Мая 2009 г. 04:13 + в цитатник

На вихідних на вечерю Влад готував стейки, ну і до них налив нам по-трошку вина із своїх запасів.
Даня і собі, побачивши червону рідину, захотів нею запити мясо, почав кричати " Дай! дай!"( взагалі це його улюблене слово :)) і тянули руки до бокалів. Ну тато і вирішив навчити сина, що вино-це погано, не смачно, дав йому торкнутися губани рідини. Спочатку Данилко скривився, але потім на лиці засяяла посмішка і крики "Дай! дай!" стали ще голоснішими. А яке лице було у Влада! Він зміг тільки видавити "А пишут, что должно не понравиться". Може ми малу порцію дали спробувати? :).
Але ми найшли інший чудовий вихід - вчора купили гранатовий і із лісових ягід соки. Так що в Дані є своя червона рідина :).

Рубрики:  Dan

Без заголовка

Четверг, 07 Мая 2009 г. 04:03 + в цитатник

На роботі  завантажена,  навісили нові обовязки,  і якби просто тестування, а то дуже багато часу займаюсь якимось планування, зустрічами і т.д. Мій щеф подає це як підвищення, але без підвищення зарплати :). Взагалі наша компанія про це офіційно ще не говорить, і в пресу ніби поки не проникало, але в нас з місяць тому заморозили набір персоналу,  поки що тимчасово, на квартал . І зарплати в цьому році не піднімають, щоправда збільшили  премії. Ще скорочують різні поїздки і деякі трати. Все це робиться не тому що зараз справи йдуть погано, ні,  поки в нас дуже гарні прибутки, але очікують зменшення прибутків і зростання витрат на виробництво нових телефонів.

Інколи думаю, може ну його цю роботу, проводитиму більше часу з Данею. Але на щастя обставини\події, що так спонукають так  думати,  дуже рідкі, і свою роботу я таки люблю :).

 

Рубрики:  Day by day

Мої орхідеї

Вторник, 05 Мая 2009 г. 19:53 + в цитатник

  (699x437, 84Kb)

 (699x437, 73Kb)

 Аж цілих дві орхідеї:). Просто в минулу суботу займалась своїми кімнатними рослинами, що пересадила, що просто пообрізала\підгодувала.

Виявилось, що поступово, в основному за рахунок подарунків, в мене вже багато кімнатних рослин, серед них навіть два деревця.

А ще багато всього квіітне на клубнах біля будинку, це правда в основному не моя заслуга, а власниці будинку, Іванки.

Рубрики:  Pictures
Day by day

Без заголовка

Четверг, 30 Апреля 2009 г. 06:34 + в цитатник

Доречі 25 квітня Дані виповнилось 14 місяців. Ми його заловили і виміряли/зважили, 81 см і 11,2 кг. А в рік був 78,5 см і 10,5 кг.

За статистикою - http://www.cdc.gov/nchs/data/nhanes/growthcharts/set1clinical/cj41l017.pdf він трошки вище і важче середнього.

Рубрики:  Dan
Day by day

Дитсадок

Четверг, 30 Апреля 2009 г. 06:25 + в цитатник

Бабуся полетіла від нас 12 квітня, до цих пір не можемо звикнути, дома так пусто без неї.  А для Дані настало "доросле  життя", він пішов в дитсадок. Перший тиждень Влад брав відпустку і залишав Даню там щодня на годинку-дві. А це вже йде другий тиждень " повного дня", вірніше в нас виходить десь 4 рази на тиждень, по 6 годин, за рахунок того що я раніще йду на роботу, десь на  8, а Влад навпаки, пізніше , на десяту, ну і час від часу я працюватиму з дому.

Я довго вибирала дитсадки, але в деяких не було місця на потрібні дати, деякі мали погане розташування, і дуже багато мені взагалі не подобались.  В результаті ми зупинились на домашньому дитсадку, власниця Оксана, білоруска.  В неї двоє своїх дітей( хлопчик 4,5 роки і дівчинка 12 років, син ходить на " підготовчі  курси до школи"  три рази на тиждень на півдня, ну а доця відповідно до школи . Крім Дані до Оксани ходить Ярослав( син Наталі), і також, не на повний день, по кілька раз на тиждень, ще двоє діток. Данилко самий молодший, взагалі за законом в домашніх дитсадках може бути максимум 5 дітей( включаючи власних)  і тільки одна дитина серед них може бути менша ніж 18 місяців.

Чому вибрала сама такий варіант? Сподобались умови, як Оксана з ними займається, що дає їсти і т.д. Оксана за освітою педагог, має великий досвід, навіть працювала на батьківшині в дитбудинку. Всі діти з російсько\україно мовних сімей і вона з ними розмовляє російською. Ще в домашньому дитсадку мало дітей і вони набагато менше хворіють. А Даня поки з дітьми мало грається, так що йому менша кількість дітей тільки на користь. А головне мені Оксана просто сподобалась, як людина. І я отримала дуже багато рекомендацій щодо неї, від людей чиї діти туди ходили, від моїх друзів.

В дитсадок Даня ходити не любить, вірніше там він грається, їсть і спить просто чудово, але от коли Влад його там залишає, то плаче :(.  І дуже радіє коли ми за ним приїзжаєм, біжить назустріч і лізе в машину сам . Ще помітила зміни в його поведінці коли ми приходимо кудись в гості, в незнайомі місця; раніше він біг одразу ж оглядати все, на мене і не дивився, а зараз перших 10-15 хвилин тулиться до мене , обнімає і тримає за руку. Боїться що його залишать :(.  І дома він став себе вести ще краще,  став ніжніший і грайливіший. Як каже Влад- "Понял, что родителей и дом надо ценить. Понял, что не все люди такие, как бабушка". Але і до Оксани і дітей він непогано відноситься, видно що йому там непогано, просто з татом і мамою ще краще :). Надіюсь що він скоро звикне і повністю освоїться.

Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Четверг, 30 Апреля 2009 г. 06:25 + в цитатник

В нас дуже цікава погода, то спека, то дощ. В суботу наприклад було  30 градусів в тіні , що різко перейшло в дуже велику зливу, з сильними поривами вітру. Влад якраз грав в теніс з Пітером, а ми з Данею поряд грались. Коли почався дош і ми вскочили в машину їхати додому, то виявилось шо їхати дуже тяжко, не видно на відстані 2 метрів. Але головне вітер, нас особисто не зацепило, хіба  іграшки малого збирали в сусідв, а от поряд повалило кілька дерев, пошкодило кілька дахів прямо на нашій вулиці.

Але ніби з сьогодні погода зрозуміла, шо це ж кінець квітня і Онтаріо :), і  маємо на наступні два тижні за прогнозом близько +15.

Рубрики:  Day by day

Знову із серії "в світі тварин на нашому задньому дворику"

Пятница, 24 Апреля 2009 г. 03:38 + в цитатник

Здається я вже писала про Владову годівничку для білок і фотки мабуть викладала, але то ж давно було :). Ось сьогодні зранку пофоткала, які пози може прийняти білочка, коли хоче їсти:

 (700x420, 77Kb)  (700x420, 75Kb) Даня любить дивитись на білочок і сміється коли вони стрибають, при слові " білка" йде до вікна на них дивитись.
Рубрики:  Pictures
Day by day

Як я пекла паску

Среда, 22 Апреля 2009 г. 22:27 + в цитатник

Цього року я мало того що пекла паски сама, так я пекла не тільки для себе, а і одну для Маші( вона планувала її освятити) і одну обіцяла принести в гості. Сама не знаю як так вийшло, що всі почали вимагати з мене паски :), чомусь серед моїх знайомих існує думка, що я гарно куховарю і печу. Мабуть тому що я родом з України :), адже недавно один знайомий росіянин взагалі мені заявив, що всі українки- гарні куховарки і вміють пекти пироги,  генетика така :).

Я вибрала простий рецепт, послухалась маминих порад і рекомендації, вкинула всі ігрідієнти в хлібопічку і вибрала спеціальний режим для тіста. Тісто вийшло чудовим, але хто ж хоче мати паску в формі цеглини , як форма в хлібопічці?:). Тому тісто перемістилось в дві імпровізовані форми і  потрапило в духовку. І оскільки тут процес став залежати від людського фактору, який немає досвіду в цьому питанні( тобто мене), то паски вийшли якимись не дуже високими і темнуватими. Але смачними , одну ми з Владом зїли ж одразу .

 Процес виявився простим і я не відходячи від каси :) зробила ще порцію на дві пасочки. Цей раз слідкувала на випічкою більш уважно і паски не підвели, вийшли дуже непоганими. І в цей момент до нас заскочили знайомі, мабуть на аромат :). Вони канадці, не православні, і звичайно зацікавились тим що я роблю. Змушена була їх пригостити гарною паскою. Тобто в  результаті в мене залишилось дві паски, причому одна не дуже симпатична.

На наступний день, в суботу, я зробила ще одну паску, але мабуть перетримала тісто перед тим як ставитись пектись, тому вона вийшла дуже високою і красивого кольору, але потріскалась зверху. В результаті маємо три паски і тільки одну гарну.

Соромити українок не хотілось, ні перед Машею\людьми в церкві, ні перед гостями. Тому я врахувала всі свої помилки і спекла ще одну паску. Вона, №6, вийшла ідеальною, високою, золотистого кольору, рівненькою і навіть була ще теплою, коли до мене , перед церквою, заїхала  Маша. Але коли Маша на неї глянула, сказала, шо вона як не справжня, домашні таки не бувають :) і захотіла забрати собі №5, яка потріскалась, Маша ствержувала що тріщини створюють дуже красиві візерунки :). №6 потріпила в гості.  А ми з Владом доїдаємо решту, я навіть на роботу носила, вгощала співробітників.

Але пекти з допомогою хлібопічки , яка замішує тісто і в якій воно піднімається , виявилось дуже просто. Наступного року зможу взяти більше замовлень :).

Рубрики:  Day by day



Процитировано 1 раз

Татко вклав сина спати

Воскресенье, 19 Апреля 2009 г. 07:01 + в цитатник

 (699x526, 46Kb)

Минулий тиждень Влад був у відпустці і поки я вчилось і працювала, займався Данькою. Вони стали ще більш дружніми і незалежними.

Рубрики:  Dan
Pictures

Без заголовка

Воскресенье, 19 Апреля 2009 г. 06:49 + в цитатник

Просто сподобалось. Влад сфоткав сьогодні , під час нашої прогулянки по парку:

 (700x495, 68Kb)
Рубрики:  Pictures

Заголовок

Воскресенье, 19 Апреля 2009 г. 06:35 + в цитатник

Звірі\птиці полюбляють Данчині іграшки :),  сьогодні то дрізд купався в " водяному" столі, то білочка прибігала погратись : 

 (699x394, 166Kb)

Рубрики:  Pictures

Підростає помічник

Воскресенье, 19 Апреля 2009 г. 06:30 + в цитатник
Рубрики:  Dan
Pictures


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 53 52 [51] 50 49 ..
.. 1 Календарь