-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

lady bug

Понедельник, 18 Августа 2008 г. 23:52 + в цитатник
Два сонечка ("божья коровка" українською "сонечко"):
 (699x466, 52Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures

High Park. Toronto.

Понедельник, 18 Августа 2008 г. 23:45 + в цитатник
Вчора, в одному із парків Торонто
 (699x466, 65Kb)
 (699x466, 88Kb)
http://good-times.webshots.com/photo/2217014980064675970NogInq
Правда, дуже схоже на центр мегаполісу? :)
Рубрики:  Pictures

осетинсько-грузинсько-російський конфлікт

Пятница, 15 Августа 2008 г. 20:20 + в цитатник
Трошки не звязано, але що в голові крутиться:

1.Рекомендую аналітику, на англійській, але мова проста:
http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM...14/BNStory/specialComment/home

2. Пригадуєте The Beatles - Back In The USSR ? :)
Well the Ukraine girls really knock me out
They leave the west behind
And Moscow girls make me sing and shout
They Georgia's always on my my my my my my my my my mind
Oh, come on
Hu Hey Hu, hey, ah, yeah
yeah, yeah, yeah
I'm back in the USSR
You don't know how lucky you are, boys
Back in the USSR

3."Наутро будут рассказывать о кишках, намотанных на забор, о перерезанных
глотках, о похищенных девочках. И всякий раз это будет не там,
где рассказывают, а где-то неподалеку. И люди будут верить.
Верить в любую небылицу."

Клиффорд Саймак. Что может быть проще времени.

Олімпіадне 2

Пятница, 15 Августа 2008 г. 19:04 + в цитатник
Звичайно я розумію, шо професійний спорт - це просто бізнес, але очікувала шо все- таки хоч на Олімпіаді спортсмени, виступаючі за команди збірних, мають тісне відношення до країни за якусь виступають. Але як бачу, з кожним роком це все більше і більше - умовність.
Наприклад грузинська жіноча команда з пляжного волейболу складається з Christine Santanna і Andrezza Chagas . Дві бразилькі , що вже аж три роки! :) мають подвійне громадянство і вже двічі відвідувати Грузію :).
Рубрики:  Places, facts, etc

Олімпіадне .swimming suit

Пятница, 15 Августа 2008 г. 18:45 + в цитатник
 (292x350, 14Kb)
Чи знаєте ви :), що на Олімпіаді в змаганнях по плаванню з 48-ми медалістів 42 були одіті в Speedo Fastskin LZR Racer( причому 15 із 16-ти володарів золотих медалей)?
Кажуть що відчувається як друга шкіра, розроблений в співробітництві з NASA, робили дослідження тіл 500 найкращих плавців світу, настільки щільнопідігнаний по тілу, шо плавці тратять по 30 хвилин щоб повністю одіти і розправити костюм на собі. Скоро він буде доступний в вільному продажу, вартістю правда 400-550 доларів.
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Воскресенье, 10 Августа 2008 г. 06:32 + в цитатник
Сьогодні вечором після сильного дощу Влад вийшов на поріг, повернувся радісний, з криком "Я сейчас тебе такое покажу!" схопив мне за руку і також витягнув нас з Данилкою на вулицю, а там таке :
 (699x466, 24Kb)
кольори реальні, без підсилення, я взагалі ніколи фотографії не обробляю. Не з принципу, а від ліні :).
А грязні точечки- то пташки.
Рубрики:  Pictures
Day by day

Без заголовка

Воскресенье, 10 Августа 2008 г. 06:15 + в цитатник
Про війну читаю, фотографії бачу, але до кінця повірити і усвідомити не можу.
Звичайно я завжли знала про конфлікт і силова розвязка в якійсь мірі очікувана, теоритично. Але коли наступає найгірше, вірити і думати про це зовсім не хочеться.
Канадська преса старається зберігти нетралітет, стараються подати точку зору всіх, і дуже детально, але все-таки деякі статті з відтінком симпатії до Грузії, і в більшості фотографії з Горі, а не з Південної Осетії. Але в таких війнах немає правих і неправих, є тільки жертви :(.

Без заголовка

Пятница, 08 Августа 2008 г. 22:52 + в цитатник
Відкриття Олімпіади просто вражаюче красиве! Стільки розмов було про підготовку, але я всеодно не очікувала, що так гарно буде.
тут деякі фотки- http://www.boston.com/bigpicture/2008/08/2008_olympics_opening_ceremony.html
http://www.thestar.com/fpLarge/photo/474572
 (500x310, 69Kb)
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Вторник, 05 Августа 2008 г. 05:38 + в цитатник
Тільки що усвідомила, що обманула в попередньому записі :), Данилко вперше побачив Гурон не вчора, а тиждень тому, коли ми їздили на визідних з палатами трошки на північ, на одну із його заток. Озеро таке велике, з різними берегами ( там де були тиждень тому- частково камні, а вчора були на піску), що я і забула, як на двох різних озерах побували :).
Але що Даникло вчора точно побачив, це повітряного змія, Влад і два Дімки запускали і раділи як діти :):
 (699x387, 11Kb)
Рубрики:  Dan
Pictures
Day by day

Данька перший раз побачив озеро Гурон

Понедельник, 04 Августа 2008 г. 04:08 + в цитатник
Рубрики:  Dan
Pictures

Про теніс

Воскресенье, 03 Августа 2008 г. 06:47 + в цитатник
Я не тенісна вболівальниця, можна сказати що фаворитів немаю, але раніше, коли Федерер чотири роки поспіль був №1, мені інколи було трошки образливо за Надаля. Зараз же, після феноменального фіналу в Уімблдоні, останніх двох турнірів і виходу Рафаеля на перше місце в рейтингу, хочеться перемоги Роджеру. Правду кажуть що жінки вболівають за тих, хто програє :).

Напевне баян, але мені тільки трапилось на очі відео, де Новак Джокович імітує інших відомих тенісних зірок, дуже смішно :) - http://www.youtube.com/watch?v=xFwRh-N-3Z8

Фотографи - жорстокі люди

Воскресенье, 03 Августа 2008 г. 01:14 + в цитатник
Рубрики:  Pictures

game

Пятница, 01 Августа 2008 г. 18:26 + в цитатник
Два дні тому Влад прислав мені лист з таким змістом :
" http://www.memory-improvement-tips.com/very-simple-game.html Search for 'Completed' on that page"

І коли я глянула на список тих хто успішно закінчив гру, там було тільки одне ім'я, ім'я Влада :). Моя відповідь не заставила себе чекати, гляньте зараз на список тих хто пройшов !
А взагалі звичайно пройшли не тільки ми, просто тільки ми не обломались написати про це автору сайта :).

Доречі Влад останнім часом багато грається в різні інтелектуальні ігри, ігри на реакцію і память, п'є спеціальни вітаміни, але до цих пір дати дні народжень друзів і рідних я памятаю значно краще :), мабуть чоловічий мозок просто по-іншому влаштований :).
Рубрики:  Day by day

Sea to Sky Highway

Четверг, 31 Июля 2008 г. 18:41 + в цитатник
A massive rockslide blocked British Columbia's Sea-to-Sky Highway in both directions :
 (600x450, 150Kb)

http://www.ctvbc.ctv.ca/gallery/html/bc_rockslide_20080730/photo_0.html

Ця траса унікальна, велика частина її проходить прямо над водою, а з іншої сторони- скелі, і вона дійсно йде від моря в гори, із-за цього вона 1) надзвичайно мальновнича 2) дуже небезпечна, її навіть інколи назвичаю не Sea to Sky Highway а Drive-to-Die Highway. Крім того вона - найближча дорога що з'єднує дві основні олімпійські точки майбутньої зимної Олімпіади 2010. В випадку перекриття траси, шлях з 2-ох годиного перетровюється на 7-ми годинний.
Рубрики:  Pictures
Places, facts, etc

Казки

Четверг, 31 Июля 2008 г. 02:14 + в цитатник
Стільки казок- це просто якість розповіді жахів! Починаючи від Колобка, якого зїли, закінчуючи бабусею, яка відрубала собі палець і він перетворився на Хлопчика-з-Пальчика. І якшо ще вбивство не всюди присутнє, то постійна загроза життю головного героя в 90% казок :). Навіть страшно читати такі історії малому :).

Доречі в Канаді виявилось два непоганих магазина із українськими дитячими книжками-
http://www.yevshan.com/main.asp?cid=465
http://www.bukvastore.com/catalog/index.php?cPath=1_17
я поки на спробу купила "Казки письменників України. Харків,Торсінг,2006", дуже рекомендую.



Процитировано 1 раз

Без заголовка

Четверг, 31 Июля 2008 г. 01:59 + в цитатник
Василь СУХОМЛИНСЬКИЙ
НАЙГАРНІША МАМА

Випало Совеня із гнізда та й повзає. Далеко забилось, не може знайти рідного гнізда. Побачили птахи малого — некрасивого, з великою голівкою, вухатого, банькатого, жовторотого. Побачили та й питають, дивуючись:

— Хто ти такий, де ти взявся?
— Я Совеня, — відповідає мале. — Я випало з гнізда, не вмію ще літати і вдень дуже погано бачу. Я шукаю маму.
— Хто ж твоя мама? — питає Соловей.
— Моя мама Сова, — гордо відповідає Совеня.
— Яка ж вона? — питає Дятел.
— Моя мама найгарніша.
— Розкажи, яка ж вона, — питає Дрізд.
— У неї голова, вуха й очі такі, як у мене, — відповідає з гордістю Совеня.
— Ха-ха-ха! — зареготали .Соловей, Дятел і Дрізд. — Та ти ж потвора. Виходить, і мати твоя така сама потвора.
— Неправда! — закричало Совеня. — Мама в мене найгарніша.

Почула його крик Сова, прилетіла потихеньку, взяла Совеня за лапку й повела до рідного гнізда. Совеня уважно подивилося на свою маму: вона була найгарніша.

Без заголовка

Четверг, 31 Июля 2008 г. 00:48 + в цитатник
На останні 6 місяців виявила, що в нас в робочий час досить часто "ходять по будинкам", основні категорії тих хто ходить:
1) релігійні агітатори. З ними просто- їх можна визначити по зовнішньому вигляду, і я їм не вікриваю двері, а коли випадково все-таки відкрию, то прикидаюсь шо дуже-дуже погано говорю англійською :).
2) інколи народ щось продає. Відмовляю без проблем.
3) збирають пожертви. Тут складніше, якщо дуже нахабно просять, на ще й на не дуже серйозні речі, відмовити мені нескладно, але як правило все не так просто.
Наприклад, одного разу прийшов приємний вічливий хлопчина, дуже цікаво розповів про проект по будівництво соціального житла і запробонував купити набір знижок, вся виручка йде на будівництво. Ніби і собі користь і добру справу зробив, і магазинам\кафешкам\розважальним точкам, що спонсорують ці знижки теж вигідно, адже народ постарається їх використати, ось і купить щось :). Тут я зичайно відмовити не могла , хоч і сильно сумніваюсь що ті знижки мені знадобляться.
Або ще випадок- приходили діти, продавали підписку на газету, виручка йде на школу. І хоч дітям відмовити апріорі дуже тяжко, я чесно намагалась, бо газету ту не люблю. Але їх відповідь на те, шо я цю газету не читаю - " А читати і не обовязково, ви головне випишіть" залишила мене без аргументів :).

Думаю, може двері незнайомим взагалі не вікривати? :). Але з іншої сторони- збирають вони не по багато, 10-15 доларів, а приймаю участь в чомусь хорошому.
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Среда, 30 Июля 2008 г. 07:35 + в цитатник
По просьбе правительства Укртелеком открыл телефонную линию, по которой каждый желающий может одним звонком перевести 10 гривен пострадавшим от стихии.
Номер телефона: 8-900-300-10-90.
Также можно отправить смс-сообщение на номер 1090.

Ранее сообщалось, что для благотворительных взносов и спонсорской помощи Госказначейство открыло Министерству труда и социальной политики счет.
Средства можно перевести на счет №37117125000023, получатель – Министерство труда и социальной политики, ЕДРПОУ 00013669, банк Государственное казначейство Украины Киев, МФО 820172.
Назначение платежа – "перевод благотворительных взносов для ликвидации последствий стихийного бедствия в западных областях Украины".

Дитячі речі

Среда, 30 Июля 2008 г. 06:58 + в цитатник
Чого тільки не придумають зараз для малят! Чи можливо я просто раніше не звертала уваги на подібні штуки? :).

Ось наприклад, спеціальна штучка, щоб маленька дитина сам їла і не було загрози вдавитись:
 (220x220, 9Kb)
закладаєш в середину овочі\фрукти і даєш дитині, вона смокче\давать і потрошку їсть. Мало того що маля саме їсть, так ще й допомагає при зубках. Данилко спробував тільки три рази яблуко\банан звідти , а вже аж труситься, коли її бачить :).

Іграшка, собачка, що починає рухатись, коли дитина її торкається, відповзає на трошки( чи покругу, як налаштуєш) і гавкає, кличе дитину до себе знову:
 (260x260, 9Kb)
іграшка по ідеї повинна стимулювати в дитині бажання повзати. Не знаю, як на рахунок повзати, але Данилко любить її ловити, стукати, тягати за вуха і т.д. :).
Рубрики:  Dan
Day by day

В світі тварин 2

Суббота, 26 Июля 2008 г. 03:43 + в цитатник


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 43 42 [41] 40 39 ..
.. 1 Календарь