Слухай, пиши казки... для дітей, для найменших - в тебе виходить... а крім того вони, на відміну від більшості того,що публікують на наш час (не виключаючи й классиків), - добрі.... це те, чого не вистачає в нашому світі....
psina, нажаль це не я автор :(, це Василь СУХОМЛИНСЬКИЙ. Але я почала вже придумувати і свої :), тим більше є досвід, колись молодшим братикам розповідала.