-Метки

 -Рубрики

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Танчік_із_Канади

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 19.01.2005
Записей:
Комментариев:
Написано: 12497

Tree_of_life





Пишу українською Наша мова калинова, солов'їна, барвинкова. Дитячі Будинки України

Без заголовка

Четверг, 24 Июля 2008 г. 23:46 + в цитатник
Дуже сподобалось: http://sly2m.com/sly2m/rugraph/
Особливо повинно бути смішно математикам-кібернетикам.
Мої улюблені:

Tour de France

Вторник, 22 Июля 2008 г. 20:58 + в цитатник
Альпи і велосипедисти, фото Bogdan Cristel/Reuters
 (685x450, 104Kb)
і ще багато класних фоток звідти ж- http://www.getwonder.com/2008/07/great-photos-2008-tour-de-france/
Рубрики:  Pictures

Влад - тато

Понедельник, 21 Июля 2008 г. 22:42 + в цитатник
Якось розмовляємо з Владом про другу дитину, чисто теорично і в далекому майбутньому :).
Влад видає,- "Даже не знаю теперь, а вдруг второй ребенок не получиться таким классным, как Данилка?"
---
Були в компанії, де також було багато чужий маленьких дітей. Я після зустрічі кажу, що ось той малий так підріс, такий вже розумний, а інший такий симпатичний і додаю,- " Але наш теж дуже симпатичний". Влад,- " Что значит "теж"?! Наш самый симпатичный!
---
Влад підносить малому нову іграшку- спеціальну машинку для малят і таким урочистим тоном говорить, - "Данька! Это твоя первая машинка! Обещаю что у тебя их будет много!"
Рубрики:  Dan

Трільйон

Понедельник, 21 Июля 2008 г. 22:28 + в цитатник
Читала чергову статтю про кризу в американській економіці, а саме про проблему з кредитами для житла і аналітикою як це вплине на Канаду.
Фактично вся інформація мені була відома і раніше, але раніше я якось не задумувалась про те, наскільки великий є штатівський ринок позик на будинки. А тут зустріла цю вражаючу цифру - 12 трільйонів ! не дивно що від цієї кризи частково трусить і всю світову економіку!
Хто не памятає :), то трільйон - це 10 в 12-й степені, тисяча мільардів. І для порівняння- бюджет України на 2008 рік- 0,2 трільйона гривень.
Доречі про бюджет України, цікаві цифри- http://www.fin.org.ua/newws.php?i=588034
Рубрики:  Places, facts, etc

В світі тварин

Понедельник, 21 Июля 2008 г. 21:59 + в цитатник
Крім насіння для бурундучка, Влад вчора повісив чегову годівничку, дуже легеньку, прямо на гілочку дерева, з розрахунку, що на неї не зможуть залазити білки. Ну і зовсім близько до скляних дверей, щоб Данилці зручніше було дивитись на пташок. Білки дійсно не залазили поки , але виникла інша перешкода...
Сьогодні прокинулась в 3 години ночі від якогось шуму і напівсонна, на автоматі подумала, що це звуки з baby monitor( радіо-няні), що стоїть в мене під вухом, кинулась в кімнату до малого, а він спить. Виявилось що звуки долинають з вікна, від стада єнотів :). Прийшло аж три штуки , великі такі, відгодовані :). І інтелектуали :), один залазив на дерево і трусив гілку на якій висіла нова годівничка, акуратненько так, лапкою :). А які нахабні! втікати не хотіли!
Рубрики:  Day by day

Сhipmunk

Понедельник, 21 Июля 2008 г. 06:54 + в цитатник
Як я вже здається згадувала, в нас під деревяним настилом на задньому дворику живе будундучок, він збирає насіння, що розсипається із годівничок.
А сьогодні сильна спека змінилась дощем, що йщов всю ніч і ще півдня, ми сиділи дома і Влад щоб розважити малого і викликати будундучка насипав кучу насіння просто так. Будундучок звичайно вийшов, малого він не особливо зацікавив, Данилко на тварини менше собаки свою увагу не витрачає :). А як вийшов, як почав радіти і копошитись, збирати насіння за обидві щоки, відносити в свої потаємні місця і повертатись назад. Носив цілий день, зараз мабуть звалився від втоми :). До нього навіть приходив інший бурундучок в гості, але він не захотів ділитись, прогнав конкурента :)- http://good-times.webshots.com/video/3047072750064675970frfFSE

Ось які щочки
Рубрики:  Day by day

Данилко і мильні бульбашки

Понедельник, 21 Июля 2008 г. 00:04 + в цитатник
В пятницю вечором ми знущались над Данилкою :), посадили його на задньому дворику і почали пускати мильні бульбашки. Дитина віднеслась до них з великою серйозністю, намагалась ловити, дивувалась, коли вони лопали і на нього летіли бризки - http://picasaweb.google.ru/Daniel.Rudenko/Bubbles
Рубрики:  Dan
Day by day

Данилко і їжа

Воскресенье, 20 Июля 2008 г. 23:58 + в цитатник
Мій самостійний дорослий хлопчик, уже сам їсть :
 (699x466, 46Kb)
Звичайно це я йому просто дала спеціальну мягку ложечку погратись і вийшов смішний кадр :).
А взагалі в Канаді педіатри наскільки мені відомо мають трошки інший підхід до дитячого харчування ніж в колишньомо Радянському Союзі. Рахується що мамам не потрібно притримуватись ніякої дієти, поки годує своїм молоком, причому з самого народження дитини. А от вводити прикорм рекомендують дуже-дуже обережно, і пізніше ніж прийнято в Україні, не раніше 4 місяців, за умови що дитина цікавиться їжою і гарно сидить з підтримкою, а ще краще чекати до 6. Ну ми до шести не чекали, вже 2 тижні як Данилко спробував щось відмінне від маминого молока. Вже їсть дитячу рисову кашку, яблучко, моркву і банан. Мабуть в нього татовий смак :), тому що надає перевагу каші і банану, як і Влад , а від моїх улюблених яблук не в дикому захоплені. Звичайно скоріше всього в яблук просто занадто яскравий смак, і він ще не звик, хоча я ніби вибрала йому і несолодкі і не кислі сорти, і звичайно organic ( вирощені без хімії).
Рубрики:  Dan
Day by day

Movies for Mommies

Четверг, 17 Июля 2008 г. 19:08 + в цитатник
Вчора ходила в кінотеатр, з Данилкою. Це не від відчаю :), по-перше я дома багато що можу подивитись, хоч і не самі нові фільми , по-друге Данилку вже реально залишити з Владом на три години, і як б дуже хотіла б, могла б зходити з дівчатами. Сходила із цікавості :). Просто в нас в одному із кінотеатрів проходять спеціальні сеанси для мам з маленькими дітьми. Фільми звичайні просто звук не такий голосний, світло не повністю гасне, перед сеансом колискові, в залі, по заду стоять пеленальні столики і т.д.
Ось тут про ці сеанси- http://www.moviesformommies.com/MFM_en/FAQ.html
Чесно, то я не думала, що зможу дивитись фільм :), але Данилко вів себе відносно непогано, трошки спав, трошки дивився на екран, трошки грався, трошки прийшлось його покачати на колінах, але не шумів. Деякі інші діти періодично додавали звуку :), але дивитись фільм при цьому можна без проблем.
Взагалі непогано, з такими ж матусями можна поспілкуватись і т.д.( мені дуже сподобалось як ми із кінотеатру виходили, така кількість возиків\колясок :)), але часто я туди ходити точно не буду, все-таки для малого це не саме краще проведений час.
А фільм що я дивилась вчора - Sex and the City- повне розчарування. Серіал мені досить подобався, а от фільм :(...
Рубрики:  Dan
Day by day

Без заголовка

Четверг, 17 Июля 2008 г. 05:52 + в цитатник
Тим, хто любить фотографії тварин, рекомендую подивитись роботи Paul Nicklen (http://paulnicklen.com/), спеціалізується на арктичних тваринах.
Ось приклади робіт:
Рубрики:  Pictures

Без заголовка

Вторник, 15 Июля 2008 г. 06:14 + в цитатник
 (302x279, 5Kb)
Випадково натрапила на дуже хороший штатівський ресурс з енергетичною статистикою по різним країнам, ось наприклад дані про Україну:
http://tonto.eia.doe.gov/country/country_energy_data.cfm?fips=UP
мабуть в самій Україні немає кращого представлення інформації по подібним данним.


Update:
---
In 2006, Ukraine produced 0.67 Tcf and consumed 3.1 Tcf of natural gas, making it the former Soviet Union's largest natural gas net importer (2.4 Tcf, or 78 percent of consumption). Ukraine is the sixth-largest consumer of gas in the world and consumes more gas than Poland, the Czech Republic, Hungary, and Slovakia combined.
---
Ukraine has the seventh-largest amount of coal resources in the world, but underinvestment, and a lack of progress on deregulation have made the country a net coal importer.
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Вторник, 15 Июля 2008 г. 04:10 + в цитатник
Ми з Данилкою гуляємо різними маршрутами, в різні сторони від дому, але останнім часом часто ходимо в одну і ту ж сторону, бо там багато лип і вони цвітуть і пахнуть :). Я навіть не витримала і минулої пятниці нарвала трошечки цвіту. І ще по дорозі, в полі зірвала трошки звіробою. Ох і будемо чаювати зимою :).
Під катом кілька фоток із сьогоднішньої прогулянки
Рубрики:  Day by day

Без заголовка

Вторник, 15 Июля 2008 г. 02:46 + в цитатник
А в іншу сторону, в 40 км від мого будинку , є містечко, відоме своїм театральним фестивалем і парком\озером з великою кількістю лебедів.
А зараз там особливо цікаво, багато маленьких лебеденят- http://good-times.webshots.com/video/3054884220064675970RImNam і каченят- http://good-times.webshots.com/video/3080923870064675970frakgh
( ми вчора там були)
Рубрики:  Places, facts, etc

Solar Collector

Понедельник, 14 Июля 2008 г. 19:36 + в цитатник
Буду продовжувати рекламувати нашу місцевість :).
В 20 км від мого будинку є дуже цікава скульптура. Скульптура що вдень збирає сонячну енергію, а в сутінках показує світлове шоу. І саме головне- кожен бажаючий може прийняти участь в плануванні\написанні цього шоу.
Стаття про цей витвір російською:
http://www.membrana.ru/articles/imagination/2008/06/27/200200.html
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Понедельник, 14 Июля 2008 г. 06:46 + в цитатник
А взагалі в нас звичайно не Кремнієва Долина ( яку всі неправильно називають Силиконовою ), але маємо солідний список високотехнологічних компанії :
http://www.garywill.com/digest/companies.htm
Рубрики:  Places, facts, etc



Процитировано 1 раз

Google Waterloo

Понедельник, 14 Июля 2008 г. 06:38 + в цитатник
В нашому містечку є невеличке представництво Google, і воно активно розширюється, ось приклад позицій-
http://www.google.ca/support/jobs/bin/answer.py?answer=68538
В мене один знайомий пробував влаштуватись туди, мав аж 3 інтерв'ю, але не пройшов, на останньому етапі не дуже гарно відповідав на теоритичні питання по класичним алгоритмам. Так що народ хто подається в Гугл, вивчайте Кнута :).
 (700x525, 69Kb)
Рубрики:  Places, facts, etc

Без заголовка

Суббота, 12 Июля 2008 г. 19:20 + в цитатник
Фотки Торонто с висоти пташиного польоту-
http://gusew.livejournal.com/126573.html#cutid1
http://sly2m.livejournal.com/104145.html#cutid1
( великий об'єм !)
Рубрики:  Pictures

IvanAnywhere

Суббота, 12 Июля 2008 г. 06:06 + в цитатник
robot (314x607, 132Kb)

http://en.wikipedia.org/wiki/IvanAnywhere
Цікавий спосіб працювати віддалено :). Була колись в офісі цієї компанії, на співбесіді, але цього робота не зустрічала :)
Рубрики:  Places, facts, etc

Загадка зі ступнями

Пятница, 11 Июля 2008 г. 22:07 + в цитатник
За останній рік в Канаді, в провінції British Colombia , в різних місцях на берег винесло 5 кросовок, з людськими ступнями в них. Звичайно все це якось моторошно і поробило багато пліток. Сьогодні зявились додаткові дані, що знахідки 2 лютого і 16 червня цього року, на досить великій відстані один від одного, являють собою пару, належать одному в тому ж чоловікові. Але кому ? проводять перевірку всіх зниклих за минулий час, і роблять перевірку по ДНК, але результатів поки 0.
Надіюсь цьому всього є відносно непогане пояснення, наприклад що це результат давнього падіння літака, а не гірший варіант - маніяк.
Карта із знахідками http://images.theglobeandmail.com/archives/RTGAM/i...0/_done_0711bcfoot_1000big.jpg
і стаття на англійській- http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM...taff0710/BNStory/National/home
Рубрики:  Places, facts, etc

Мама

Пятница, 11 Июля 2008 г. 20:11 + в цитатник
Данилко активно "мамкає", інколи дуже схоже на справжнє "мама", інколи не дуже, ось так- http://www.youtube.com/watch?v=TZt68pXvVjk. Зняти момент коли він чітко "мама" вимовляє дуже тяжко, адже він вимовляє ці звуки в основному коли незадоволений. А в такі моменти мені не до фотика чи камери :), зате виходить що говорить "мама" в тему, після його "мама", я тут як тут, беру на руки :).
Влад же ствержує, шо Данилко майже свідомо вимовляє мама і це результат його занять з малим :) :


( на відео видно, що студент не дуже успішний, але дуже старанний :)).
Рубрики:  Dan


Поиск сообщений в Танчік_із_Канади
Страницы: 86 ... 42 41 [40] 39 38 ..
.. 1 Календарь