Ага, дуже класні.
Єдине, що мене вразило - це аеропорт прямо біля даунтауну на острові. Причому не видно ніякого моста, який би сполучав аеропорт з великою землею. Мабуть під землею туди йде метро, повинно ж бути якесь сполучення!
Vitador,так, це маленький місцевий аеропорт, а сполучення - паромом.
Доречі дуже багато народу виступає проти нього - небезпечно і неекологічно :( , зате дуже зручно.