Scruj, там в сумі і бензин і нафта і солярка. Думаю що то промислове споживання, в 1992 році багато заводів ще не стали і т.д.
Росія теж одна із великої вісімки, яка під час обговорення Кіотського протоколу , з гордістю може показувати статискику :) - більше ніж на 20% скорочення шкідливих викидів в повітря в порівнянні із 1990 роком, частина Европи також скоротила, але зовсім мало, Штати ж збільшили.