гіг) тре частіше переглядати залишені коментарі =)
от зараз - абсолютно ні =)
а годин так у 12 дня буде хотітися=)
а у мене любов шось не викликає позитиву, хоча, якби не вона, цілком імовірно, шо я не почала би писати ніколи =/
зато у мене фіііілосохвія цікава /показує язик саме собі/ =)