Исходное сообщение Korrica
ve4nii, ну як? дзень унес яснасць??
Исходное сообщение Korrica
"непонятности"??? хутчэй ты проста вярнуў мне кнігу, павярнуўся да таго хлопца з эспаньёлкай(штосьці мне падказавае, што яго клічуць Леша) і пайшоў у аудыторыю...
няўжо я так змянілася ў горшы бок, што не змог мне нічога сказаць???
ці гэта, увогуле, не пра мяне?
Исходное сообщение ve4niiпочему??? вот я этим постоянно занимаюсь!!!!
Жизнь для нас и мы не имеем право её рушить...
| Страницы: [1] 2 3 .... 10 | Следующие 30» |