А ти там був?
Знаєш, мені сподобалося... хіба що дуже мало. Якби не деякі "яскраві" особистості, було б взагалі шикарно...
Жаль, Васильєв мало з публікою спілкувався. Може, тому тобі здалося, що якось без душі?
Та був там один.. кгм... можна сказати, хлопець. Певно, останній раз він мився місяць тому.
А ще, якась дівчина позаду робила мені масаж аля шокова терапія ліктями в спину... не найприємніше відчуття, чесно кажучи...