Печенье ,,Маковый цветок" |

| 1 шт. | |
| 75 г | |
| 25 г | |
| 35 г | |
| 120 г | |
| 0.5 ч. ложки | |
| 10 г | |
| 1/3 склянки | |
| 70 г | |
| Розраховано на 10 порцій | |
Смачне і красиве печиво. Приготуйте — не пошкодуєте.
Жовток розтерти з цукром:

Додати масло кімнатної температури і сметану:

Вмішати просіяне з розпушувачем борошно:

Замісити тісто і поставити в холодильник на 30 хвилин:

Розтачати тонким шаром товщиною 1 см і вирізати квадратики:

Скласти квадратики по діагоналі і розрізати ножем майже до середини:

Розкласти квадрат і скласти по іншій діагоналі.Знову зробити розріз майже до половини:

Коли ви розкриєте квадрат, то будуть розрізи по периметру, скріплені по серединкам нерозрізаною частиною:

Якщо скласти кутки докупи в центрі, то вийде з тіста квітка:

Для начинки збити білки з цукровою пудрою до пишної маси. Мак змолоти і вмішати легко в білкову піну. В центр підготовлених розрізаних квадратів викладати по столовій ложці макової начинки і зверху сформувати квітку:

Викласти сформоване печиво на лист для випічки:

Випікати приблизно 15-17 хвилин при 180*С:



Смачного!
| Рубрики: | кулинария |
| Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |