-Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в LoFin

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 03.10.2003
Записей:
Комментариев:
Написано: 2726





Да, это МЫ!

Понедельник, 13 Декабря 2004 г. 18:01 + в цитатник
"В России власть имущие привозят в деревню пару ящиков водки, и потом крестьяне голосуют за них, - рассказывает Рачок. - В Украине же эту водку тоже выпивают, но выбирают все равно, кого хотят".

ghjcnj nfr? xnj ,s gjnjv pfgbcfnm

Среда, 08 Декабря 2004 г. 21:19 + в цитатник
ghjcnj nfr? xnj ,s gjnjv pfgbcfnm ^)

главные часы страны!

Понедельник, 06 Декабря 2004 г. 19:17 + в цитатник
главные часы страны!

УРА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Пятница, 03 Декабря 2004 г. 19:22 + в цитатник
Только что Верховный Суд Украины после 7-часового совещания принял решение признать избрание Виктора Януковича на пост Президента Украины неправомерным и назначить переголосование второго тура! Перевыборы будут проходить через три недели, начиная с 5 декабря.

Суд постановил, что выборы 21 ноября текущего года проходили с массовыми нарушениями.


pervie pobedy!!!!!!!!!!!!!!!

Среда, 01 Декабря 2004 г. 16:09 + в цитатник
Після дня поразок опозиція отримала перемогу. Верховна Рада висловила недовіру уряду Віктора Януковича, наслідком якої є відставка.

Незважаючи на те, що зранку в Раді ще не було кворуму, о 12:30 їй вдалося затвердити 234-ма голосами нову постанову "Про стабілізацію ситуації в Україні та запобігання антиконституційним діям і сепаратистським проявам". Сьомий – восьмий пункт її звучить так:

"Скасувати рішення ВРУ від 16 березня 2004 року про схвалення програми діяльності Кабміну "Послідовність. Ефективність. Відповідальність". Відповідно до ст.87 та ч.4 ст.115 Конституції України висловити недовіру Кабінету Міністрів України, наслідкам якої є відставка КМУ.

Запропонувати президенту України за участю голови ВРУ невідкладно на період до вступу на пост новообраного президента України сформувати персональний склад Кабміну – уряду народної довіри, з урахуванням пропозицій депутатських фракцій і груп у Верховної Ради".

Таким чином, президент Кучма не зможе ветувати цю постанову, бо згідно зі статтею 115 Конституції України "прийняття Верховною Радою України резолюції недовіри Кабміну має наслідком відставку Кабінету Міністрів".

Тепер він з Верховною Радою має сформувати уряд народної довіри, який ймовірно очолить Володимир Литвин. Слід відзначити, у середу і вівторок він зробив усе, щоб Рада ухвалила ту постанову, яка б задовольнила опозицію і народ.

А з іншого, щоб вона була підтримана частиною більшовиків. Для цього йому спочатку довелося запрошувати депутатів до залу, а потім ставити постанову в таємному режимі голосування.

Хто виграв від цього покаже час. Хто програв сьогодні показала розпачлива фраза есдека Нестора Шуфрича про пацюків, які тікають з одного корабля на інший.

"В Україні пливе два кораблі, які мають свої команди, і пацюки перепливають із одного корабля на іншій. Але я хочу сказати, що пацюки не стануть на кораблях і матросами", - розразився гнівом Шуфрич.

Опозицію постанова задовольнила її в головному – відставка Януковича. Окрім неї, як відомо, опозиція вимагала ще відставки генпрокурора Геннадія Васильєва та губернаторів-сепаратистів. Але їх поки що помилували. Губернаторів лише попередили, а Васильєв навіть не отримав і догани.

За його відставку проголосувало лише 202 голоси з 226 необхідних, а пункт про те, щоб визнати незадовільною роботу ГПУ "із забезпечення законності в діяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування, їх посадових та службових осіб" підтримало лише 220.

Повністю текст постанови виглядає так:

Перший пункт, підтриманий 232 голосами:

Визнати, що в Україні відсутні соціальні, економічні та політичні передумови для зміни державного устрою. Сепаратистські прояви мають штучний характер і зумовлені прагненням конкретних осіб та політичних сил задовольнити свої неправомірні корпоративні та політичні інтереси.

Другий пункт, підтриманий 234 голосами:

Рішуче засудити будь-які рішення органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, принаймні після 21 листопада 2004 року ісуперечить Конституції та законам України, прояви сепаратизму з боку окремих державних діячів, керівників місцевих органів виконавчої влади таорганів місцевого самоврядування, а також інших осіб, сприяння у будь-якій спосіб таким проявам з боку громадян іноземних держав, що створюють загрозу суверенітету та територіальної цілісності держави.

Засудити дії керівників місцевих органів влади та рішення органів місцевого самоврядування, що ставлять під загрозу державний суверенітет та територіальну цілісність України, звернути їх увагу на необхідність утриматися від таких дій та рішень у подальшому і привести прийняті рішення у відповідність із Конституцією та законами України.

Третім пунктом, підтриманим 227 голосами, наказується:

Генеральній прокуратурі невідкладно дати правову оцінку, прийнятим після21 листопада рішенням органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також діям їх посадових осіб та вжити заходів прокурорського реагування з метою приведення зазначених рішень у відповідність із законодавством України.

Рекомендувати Президенту України з урахуванням правової оцінки ГПУ вирішити питання щодо притягнення до відповідальності зазначених посадових осіб.

Четвертим пунктом, підтриманим 228 голосами постановляється:

Генпоркуратурі та СБУ невідкладно дати правову оцінку діянням окремих осіб, що спрямовані на порушення територіальної цілісності України і за наявності правових підстав вирішити питання про притягнення їх до відповідальності.

Звернутися до ГПУ з пропозицією невідкладно вжити передбачені законодавством заходи для приведення актів, що прийняті місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування і ставлять під загрозу державний суверенітет та територіальну цілісність України і у 7-денний строк поінформувати Верховну Раду про вжиті заходи.

П'ятим пунктом, підтриманим 236 голосами пропонується Президенту України як гаранту державного суверенітету,територіальної цілісності України, додержання Конституції України, прав ісвобод людини і громадянина невідкладно вжити необхідні несилові конституційні заходи, що спрямовані на стабілізацію ситуації в державі.

Шостим пунктом 234 депутати доручили голові Верховної Ради делегувати народних депутатів України (за згодою) якповноважних представників ВРУ у відповідні адміністративно-територіальніодиниці для безпосереднього роз'яснення рішень ВРУ та внесення пропозицій щодо подальших невідкладних дій з метою стабілізації ситуації в державі.

Сьомий – восьмий пункт, підтримані 229 голосами:

"Скасувати рішення ВРУ від 16 березня 2004 року про схвалення програми діяльності Кабміну "Послідовність. Ефективність. Відповідальність". Відповідно до ст.87 та ч.4 ст.115 Конституції України висловити недовіру Кабінету Міністрів України, наслідкам якої є відставка КМУ.

Запропонувати президенту України за участю голови ВРУ невідкладно на період до вступу на пост новообраного президента України сформувати персональний склад Кбміну – уряду народної довіри, з урахуванням пропозицій депутатських фракцій і груп у Верховної Ради".

Постанова негайно оприлюднюється головою Верховної Ради Володимиром Литвином і набуває чинності з моменту прийняття. Рішення підтримали 234 депутати.

Hoghu

Среда, 01 Декабря 2004 г. 13:21 + в цитатник
Hoghu domoy!

:((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Среда, 01 Декабря 2004 г. 09:59 + в цитатник



Що зараз відбувається на Донбасі, якщо не зародження нової форми фашизму?

"Я тут буду стояти до кінця. Навіть якщо залишуся на Майдані сам (сама)" – такі мотиви для продовження участі в акціях протесту має більшість "помаранчевих" активістів. З початку цього тижня їх кількість трохи зменшилася, але не зменшилося бажання виборювати не просто президентство для Ющенка, а демократичний шлях розвитку країни.

"Тому що не Янукович" – волали останні передвиборчі наліпки за Ющенка. "Тому що ми пересвідчуємося, якою може бути "демократія по-донецьки", перенесена Януковичем на столицю і всю Україну", - кажуть тисячі маніфестантів-"оранжистів". Справді - те, чим загрожує нашій країні взяття всієї влади "біло-синіми", ми бачимо на прикладі останніх подій на східних теренах.

Ідеться навіть не про сепаратизм – це тимчасова зараза, яка лікується, що довів уже навіть найбільш проросійський регіон України – Крим. Ідеться не про те, що донбасівці рано чи пізно зрозуміють: їхній регіон зовсім не є таким "годувальником" решти України, як вони звикли вважати, адже за 2003 рік Донецька й Луганська області перерахували до держбюджету 2 млрд. 452 млн. грн., а натомість лише на розвиток вугільної промисловості отримали понад 3,5 млрд. грн, не кажучи вже про 200 млн. "регресних", 107 млн. із фонду соцстраху на безробіття та інші дотації. Ідеться про ментальність регіону, який від певного часу почав вважати, що має право диктувати свою волю всій країні.

У силі Людовіка ХIV, Донбас і значна частина Східної України загалом вважає: держава – це я. Або Я., що, в принципі, одне й те саме.

"Украина – это восток, восток и еще раз восток", - ще до другого туру виборів в істериці заявляли керівники підприємств на кшталт пана Богуслаєва.

Керівник "Мотор Січі" не приховував, що це гасло він скалькував із німецького визначення щодо Баварії. А ми пам'ятаємо, де саме зароджувався фашизм. На жаль, подібне ми бачимо зараз на площах Донецька, Луганська та інших міст східного регіону.

Відлік цього процесу – перетворення України на провінцію Донбасу – почався відтоді, як Верховна Рада з подачі президента 21 листопада 2002 року затвердила донецького "губернатора" Віктора Януковича прем'єр-міністром, і ввечері на знак святкування караван джипів із донецькими номерами кружляв навколо Бассарабського ринку, розлякуючи клаксонами киян.

Свого піку цей процес сягнув рівно через два роки – 21 листопада 2004-го, коли влада вирішила встановити своє цілковите панування в Україні шляхом небувалої фальсифікації виборів. Пальму першості в цій справі здобув регіон із пальмою Мерцалова на гербі – саме Донеччину "тримав" Центрвиборчком "на закуску", збільшивши до захмарної показник явки виборців уже після завершення голосування і тупо домалювавши Януковичу потрібні відсотки.

Так, Донбас в абсолютній більшості – за "єдиного кандидата від влади", але насправді на вибори він ішов не так масово і на різних дільницях видавав зовсім не 104 відсотки. Однак ставки зроблено, у фальсифікаторів шляху назад немає, тож їм нічого не залишається, як і надалі гнути лінію на виокремлення "особливої ролі" Донбасу. "Донбасс никто не ставил на колени" – ревуть тамтешні мітинги. Увійшли в раж і не можуть спинитися, показуючи свій рівень розвитку.

Якщо організатори київських масових акцій за Ющенка пишаються чемністю й шляхетністю "помаранчевого" протесту, якщо для кожного "оранжиста" – справа честі й чітка настанова спробувати переконати "януковця" у своїй правоті без жодного застосування сили, якщо "ющенківці" зробили правилом видачу теплих речей, харчів і грошей тим східнякам, яких "пахани" привезли до столиці й кинули напризволяще, то козир "донецьких" на їхній території, в Донбасі та околицях, – бісівський вогонь в очах і груба сила.

Мітингуючі в Донецьку палять на вогнищі Фото УНІАН
"Ну й шо, шо Янукович сидів? Я он теж сидів" – так відповідають деякі роботяги зі сходу, коли їх у Києві намагаються переконати в потребі перемоги демократії. Хай вибачить мене цілий регіон, де я ніколи не був (і не наважуся туди поїхати), але, на жаль, доводиться констатувати: саме тут – величезний резерв для реалізації бандитських сценаріїв і виборювання влади не за законом, а "по понятіям", тому що "сидів" фактично кожен п'ятий, принаймні з дорослих.

І саме тому на сході плюють на шляхетні методи боротьби, запропоновані тією частиною України, яка обрала президентом Ющенка. Зараз на Донбасі неможливо вийти на вулицю з помаранчевою пов'язкою – за це жорстоко б'ють.

"УМ" уже повідомляла, як у Луганську при повному потуранні міліції зграя молодиків із молотками й холодною зброєю жорстоко побила й покалічила нечисленну колону "ющенківців", серед яких були і журналісти, і представники міжнародних організацій.

Тоді спроби зібрань "помаранчевих" у Донецьку наштовхнулися на силову протидію найнятих місцевим керівництвом "спортсменів" – там опозицію як мінімум "витісняють" геть.

Бо на всіх зібраннях називають "оранжевою чумою". Бо на вулицях показово палять помаранчеві стрічки й прапори. Бо в школах ставлять у куток дітей, які зізналися, що їхні батьки голосували за Ющенка (щодо цього випадку, то тележурналістам у Донецьку заборонили навіть переганяти до Києва відповідний відеоматеріал).

Бо депутатки облради закликають створювати загони бойовиків. Бо футболісти "Шахтаря" програють, але не вдягають свої традиційні оранжеві футболки.

Та що там казати про Донбас, якщо надходять повідомлення про те, що в Бердянську (!) гурти екзальтованих чоловіків і жінок розривають речі 14-річних дівчат, які насмілилися носити помаранчеві стрічки.

Якщо в Харкові "януковська" молодь виштовхала зі свого табору свого кумира, "ющенківця" Славка Вакарчука, який прибув із цілком мирною метою – просто пояснити, що є що і хто є хто. Якщо в тому ж Харкові з принципових політичних міркувань працівникам метрополітену наказали не носити помаранчеві жилети.

Якщо "вітренківські" прихильники Януковича в Києві топчуть ящики печива, подаровані їм "ющенківцями". Хочу сказати зрозумілою їм мовою: "Ви звєрі, господа!".

На Донбасі багато чесних людей, а також тих, хто щиро помиляється. Навіть ті, що помиляються нещиро, мають право на свою думку й позицію. Не ми їм судді. Але вони не мають права переступати межу якщо не моралі, то бодай закону. І, що головне, їхні поводирі не мають жодного права насаджувати методи свого "паханату" Україні. Не вони мають інфікувати Україну брудом, а Україна – їх очистити. Сподіваємось, це справа часу.

Прості люди на Донбасі ще мають шанс зрозуміти, що місцеве керівництво задурило їм голови, піднісши під соусом ідеї регіонального патріотизму фальшиву "ідеологію" збереження й поповнення гаманців пп. Ахметова і Ко. І зовнішня реклама "Віктор Янукович – Президент України", розвішана по Донецьку фірмою "Плазма", - ще не доказ доконаності цього самого президентства. Хіба що в межах ПіСУАРу.

(До речі, що цікаво: минулої осені саме "Плазма" була "автором" біг-бордів із Ющенком-фашистом у дні спроби проведення в Донецьку з'їзду "Нашої України").

…А поки що триває жорстке протистояння. Вони – інакші й не погоджуються на наші шляхетні методи. На сході все помаранчеве палять у вогні такого ж кольору.

У Києві все розуміють. І саме тому не мають намірів здавати столичний плацдарм.

НГ сегодня тоже поедет на Майдан. Купит носков и

Четверг, 25 Ноября 2004 г. 11:32 + в цитатник
НГ сегодня тоже поедет на Майдан. Купит носков и возмет теплый шерстяной свитер.
НАС БАГАТО, I НАС НЕ ЗДОЛАТИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

немного хроники

Четверг, 25 Ноября 2004 г. 11:30 + в цитатник
Политический кризис на Украине
КИЕВ, 24 ноя (Рейтер) - Украина погрузилась в политический кризис
после выборов президента, на которых кандидат власти премьер Виктор
Янукович победил лидера оппозиции Виктора Ющенко.
Хронология событий:

*** Суббота, 20 ноября, день перед выборами.
- Президент Украины Леонид Кучма обещает "не допустить революции".

*** Воскресенье, день выборов.
- Независимый опрос на выходе из участков показывает, что Ющенко
выигрывает выборы с 11-процентным отрывом.
- Первые официальные результаты дают 4-процентное лидерство
Януковичу.
- Ющенко встречается с главой ЦИК, называет выборы "тотальной
фальсификацией", призывает народ на улицы.
- Концерт на центральной площади Киева перерастает в митинг оппозиции под лозунгом "Защитим нашу победу!".
Основные административные здания и телецентр укрепляются ОМОНом.

*** Понедельник, день после выборов.
- Десятки тысяч человек собираются на центральной площади Киева,
ставят палаточный городок.
- ЦИК объявляет результаты после подсчета почти 100 процентов
голосов - Янукович недостижим для Ющенко.
- Наблюдатели ОБСЕ называют выборы "недемократичными", сравнивают голосование в Донбассе с выборами в Туркмении.
- Горсовет Львова называет Ющенко президентом, не признает итоги
выборов.
- Сторонники Ющенко выходят на улицы крупных городов западной
Украины.
- В Донецке шахтеры и ветераны выходят на непродолжительный хорошо организованный митинг в поддержку Януковича, требуя стабильности.
- Евросоюз призвал Украину пересмотреть результаты выборов, все 25
стран ЕС вызывают послов Украины.
- Представитель США на выборах назвал их "преднамеренной
подтасовкой".
- Представитель России на выборах поздравляет Януковича "с победой".
- Силовики выступают с совместным заявлением о готовности "быстро и
твердо" прекратить любое беззаконие.
- Пресс-секретарь президента РФ Владимира Путина говорит, что Путин
позвонил Януковичу из Бразилии и поздравил его с "убедительной победой", назвав избирательную кампанию "открытой и честной".
- Янукович впервые появляется на публике, говорит в телеобращении, что большинство проголосовало за него.
- Массовая акция в центре Киева продолжается.
- США грозят Украине санкциями.

*** Вторник, 23 ноября.
- Количество митингующих в Киеве увеличивается, на западе страны
возобновляются массовые уличные акции протеста, первые значительные собрания - на востоке.
- Оппозиция созывает заседание парламента, собирает лишь 191 депутата при минимуме 226 для принятия решений. Ющенко уже по завершении заседания зачитывает текст присяги президента.
- Президент Белоруссии Александр Лукашенко поздравляет Януковича с
победой.
- Европарламент, Европейский банк и многие страны Евросоюза критикуют выборы.
- МИД России называет выборы демократичными.
- Кучма впервые реагирует на ситуацию, призывает людей уйти с улиц,
предлагает "консультации".
- Путин говорит, что официального победителя выборов пока нет.
- Около 170 украинских дипломатов в стране и за рубежом выражают
озабоченность происходящим.
- Кучма предлагает переговоры, обещает не применять силу первым.
- Тысячи сторонников Ющенко идут к укрепленному зданию администрации президента, потом большинство расходится до утра.

*** Среда, 24 ноября.
- В Киеве начинается снегопад, митинг продолжается.
- Занятия в университетах и школах Киева практически прекращены.
- США призвали не объявлять официальные итоги выборов до
расследования подозрений оппозиции, упрекнули Путина.
- Озабоченность ситуацией высказали Австралия, НАТО, Канада, Евросоюз. Канцлер Германии Герхард Шредер говорит, что у него "нет сомнений" в фальсификации. Папа Римский обращается к украинцам.
- Госдума РФ высказывает озабоченность действиями оппозиции.
- Янукович проводит заседание Кабинета, призывает силовиков спокойно работать.
- В Киеве появляются около 1.500 сторонников Януковича, разбивают
палаточный лагерь, потом исчезают.
- Коммунисты Украины отмежевываются от Ющенко, предлагают передать власть парламенту.
- Верховный суд отказывается принять жалобу Ющенко на итоги выборов.
- Ющенко смягчает тон, предлагает повторное голосование.
- Янукович смягчает тон, говорит, что ему не нужна "фиктивная победа".
- Путин и Шредер смягчают тон, призывают к разрешению ситуации в
рамках закона.
- Президент Польши Александр Квасьневский соглашается стать
посредником на переговорах, но говорит, что ехать в Киев пока рано.
- ЦИК Украины официально объявляет Януковича победителем.
- Госсекретарь США Колин Пауэлл заявляет, что Вашингтон не признает
результаты выборов.
- Канада отказывается признать результаты.
- Ющенко объявляет всеобщую забастовку, его соратники говорят, что
будут стоять до конца. Накал страстей на митинге заметно возрастает.
- Янукович называет себя "президентом Украины", говорит, что к утру у
него будет план разрешения кризиса, и он выслушает предложения оппозиции.
- Кучма предупреждает об опасности гражданской войны, повторяет призыв к переговорам, просит Запад не вмешиваться.
- Многотысячная демонстрация в Киеве продолжается, улицы города
заполнены людьми. Ющенко призывает всех вернуться на площадь наутро.

наблюдается тенденция запугивать народ в нете - в

Четверг, 25 Ноября 2004 г. 11:26 + в цитатник
наблюдается тенденция запугивать народ в нете - в понедельник в 4 часа появилось сообщение про танки, вчера - что в 6 начнется война! Это, естественно, были просто провокации!!! И как хорошо, что вчера мы пошли на Майдан. народ - у нас РЕВОЛЮЦИЯ!!!!!!! Я горжусь нашим народом, я горжусь что живу в это время!!!!!!
РУслана обьявила голодовку!

хроника вчерашнего дня

Среда, 24 Ноября 2004 г. 10:46 + в цитатник

что происходит?????

Вторник, 23 Ноября 2004 г. 19:05 + в цитатник
Возле Родины-мать стоят автобусы с донецкими бандюками, а в Ирпене - с переодетыми русскими боевиками. А еще уже в Нете проскакивают сообщения, что из Ирпеня идут танки.
Хочеться молится. Я не умею. храни нас, пожалуйста!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

что происходит?????

Вторник, 23 Ноября 2004 г. 18:58 + в цитатник
23 Ноября 2004, 17:22

После закрытия внеочередного заседания Верховной Рады во вторник, 23 ноября, оппозиционный кандидат на пост главы государства Виктор Ющенко принял присягу Президента Украины.

Об этом сообщают парламентские корреспонденты.


Майдан этой ночью

Вторник, 23 Ноября 2004 г. 18:55 + в цитатник
Майдан этой ночью

17:50

Вторник, 23 Ноября 2004 г. 18:53 + в цитатник
Жизнь бурлит, я бы даже сказала слишком уж!!!! Вчера с 12 до 2-х была на мининге. Хотела после работы пойти, но уж очень легко я оделась. А у нас, как назло, буквально за пару дней наступила зима!
И сегодня уже была на митинге - это вместе обеда :)) И вот сейчас заканчиваю и иду, а еще идет Андрей, Шип, может еще кто.
А ведь туда уже уехали практически все наши сотрудники, а еще там Леша, Саня, Вовочка и я думаю Тюлень, ну что я перечисляю, там все нормальные люди!!!! Кто не мерзнет и не болеет!
А вот Майдан сегодня

В основной своей массе - люди сплошные уроды. И

Пятница, 19 Ноября 2004 г. 11:47 + в цитатник
В основной своей массе - люди сплошные уроды. И такие мысли в пятницу....

о митинге - не дожидаясь фоток. ТАк вот, я

Четверг, 11 Ноября 2004 г. 20:37 + в цитатник
о митинге - не дожидаясь фоток.
ТАк вот, я естественно, накурилась. А еще оделась в оранжевую майку и оранжевые джины, были нарезаны ленточки оранжевые - короче, к митингу приготовилась. ТАк как я никогда не была ни на каких митингаг - бил мандраж. С собой был взят пасторт, фонарик и 4 яблока. А когда села в маршрутку, подумала "может нафиг?".
Маршрутка затряла в пробке и мы решили, что дойдем быстрее, чем доедем. а причиной пробки были колоны людей. Люди спускались к Крещатику. А внутри стало тепло и тревожно, но празднично. Да такой улыбчивой, добродушной и мирно настроеной "толпы" я просто никогда не видела. Может быть в нашем счастливом детстве, когда скопом ходили на различные демонстрации, тоже были люди с такими лицами, но я это помню смутно. Помню шарики, в основном.
А потом пели, и скандировали, и кричали "ганьба", и рядом стоящий дядечка надарил флажков, и смеялись, и радовались. Флажки были розданы - встречной парочке, которые не знали, где их брать и один Лизе - она поставит на стол.
Вот так. На днях Лиза сказала "Вообще, я прекрасно отдаю себе отчет в том, что мы, не ходящие на митинги, но желающие, чтобы Ющенко выиграл выборы, -хотим въехать в светлое будущее на ваших плечах. Т.е. на плечах тех, кто политически активен. Это совершенно серьезно."

о детях

Четверг, 11 Ноября 2004 г. 20:18 + в цитатник
В субботу ходили с Р. на митинг. Но об этом позже, потому что хочу с фотографиями, а их пока нет. Но вот есть фото ребенка - Саня с Касьяном. Оба получились - ну просто замечательно!

поздравляем украинский народ!!!

Четверг, 11 Ноября 2004 г. 20:14 + в цитатник
можете меня поздравить - в 1-м туре победил наш оранжевый кандидат!!!! УРА!УРА!УРА! хотя впереди еще 2 тур, но я очень надеюсь, что у нас хватит ума и силы противостоять всем и вся и выбрать нашего оранжевого человека в Президенты. Дай Бог. Прости, что в суе.

Не хочется никого стыдить, у каждого ведь свои

Четверг, 04 Ноября 2004 г. 19:03 + в цитатник
Не хочется никого стыдить, у каждого ведь свои причины, но все же ПУСТЬ ВАМ БУДЕТ СТЫДНО!!!!!
Сумы. Проректор по "воспитательной" работе Сумского национального аграрного университета, она же член правления "благотворительного" фонда, контролирует правильность голосования своих студентов.




Поиск сообщений в LoFin
Страницы: 44 ... 11 10 [9] 8 7 ..
.. 1 Календарь