Leax обратиться по имени
Понедельник, 13 Марта 2006 г. 14:03 (ссылка)
Речь шла не о Киевской Руси, а о "первом украинском королевстве".
Признавать существование Киевской Руси - это сейчас не политкорректно.
У V–ІІІ тисячоліттях до н. е. на території України, Молдови, Румунії процвітала знаменита трипільська культура з оригінальною мальованою керамікою, будівництвом (зокрема, двоповерховими і навіть триповерховими житлами), великими поселеннями (які називають протомістами) площею в кілька сотень гектарів, своєрідною міфологією, центральними образами якої були богиня-мати (як символ материнства і земної родючості), бик (як символ сили, родючості, неба і небесних явищ) і змія (як символ вічності, вічного руху). Назва цієї культури (як і інших археологічних культур) у науковій літературі зазвичай пишеться з малої літери, оскільки йдеться про певний культурний тип, що має власні визначальні особливості. Першовідкривач трипільської культури як комплексу своєрідних пам’яток – визначний український археолог В. В. Хвойка (1850–1914).
- так что не пшеница это :)
Проблем у меня нету. Камни можно не кидать в мою сторону - я не русская.