Ахтунг! По трєбованію спільноти даю рецепт моїх пиріжків і тєхнлогію. Тепер всі будуте багіні - абіщаю)))
І не кажіть шо не вмієте - ви просто не знаєте шо вмієте!
Не проходьте мімо ті хто на здоровому пітанї і хто вєгєтаріанці - для вас буде цей рецепт тожє.
Тісто:
3 стакана муки - просіять
1 пакєт сухих дріжжів (10-11-12 граммів, який є) - дивіться інструкцію на упаковці - чи в муку їх дать, чи в воді розвести. В мене вони в баночці, шоб ви понімали, тому я даю дві чайні ложки)))
1 стакан води
1 чайна ложка солі
1-2 столових ложки цукру (це на смак)
2-3 столових ложки олії.
В мене дріжжі сухі що сипать в муку. Тому тєхнологія така:
Мука просіна в мисці + дріжжі + цукор+сіль
У теплу воду добавила масло - розколотила і вилляла в муку - замісила тісто. Може буть шо мука дуже суха, то тоді ше трошечки води добавить можна - добавлять по одній столовій ложці.
Вимісили до однорідного м'якенького тугенького, накрили рушничком і в тепленькому місці нехай хвилин 30-40 підходить.
За цей час готуєм начинку.
Тим хто худає - берем яблука, ріжєм кубіком, посипаєм корицею, ваніллю, можна додати натерту цедру лимона або апельсина - прянощі обдурять мозок шо це не солодке)))
Вєгєтаріанці, або в піст самі знаєте які начинки ви куштуєте.
Всі інші мелють м'ясо із піджареною цибулькою, дістають смачний сир із жовточком з домашнього яйця і цукром, годицця і капуста з грибами... ну в кого шо любіме. Якшо нада по начинкам, то можу потом в коментах розказувать довго, бо це творчєство)))
Сотворили, або витворили (хто як) начинку, і дивимось на тісто - піднялося - впірьод!
Ділим на дві частини - бо в мене мале дечко, тому я печу двома заходами, на велике деко ляже нормально вся ця порція. Застилаєм деко бомагою для випічки.
Ахтунг ше раз - більше ніякої муки! Берем трошки олійки, і змащуєм чистий стіл, руки і качалку)
Катаєм ковбаску тоненьку, із ковбаски нарізаєм шматочки трошечки більші ніж канфєтка фереро, коли вона в упаковці. Кожєн шарік розкатуєм качалкою десь не більше ніж 5-7 см в діамєтрі. Кладем на ладошку лівої руки, посередені начинку, і зліплюєм вареничка, тоді вигібаєм на інший бік, підтикуєм гострі краєчки підниз, шовчиком донизу кладем на дечко, далеченько один від одного. Включаєм духовку грітись до 180 градусів. Поки гріється десь хвилинок 15 пиріжки підходять. Яєчко добренько вилочкою збили, змастили пірижки і в духовку хвилин на 20. Будуть світленькі. На 25 будуть вже темненькі. Так шо заглядайте. Тім хто постує прєдлагаю змазать водою, або олійкою. Будуть тожє красіві з зажарені від олії зверху)
Ше один сікрєт - в мене духовка з паром, а ви десь на 15 хвилині одкрийте духовку, витягніть дечко лівою рукою, но не виймайте повністю, і скоренько з пульвілізатора збризніть пиріжки водою гарненько. І буде вам щастя)))
Смачного))