Sluceai konecino ej eniz priatnih, no ti uj postaraisea, preodoleti morlainnuiu travmu.
Vstecea v tiomno pereulke ne s maniakom - nasilinikom, a s malicikom gheem, ato konecino je traghicino. no ti uj derjisi. Vseo budet ok
Ostaiotsea pojelati citob na meste debila golubogo bila prekrasniaia devushka. :) Shuciu
udaci tebe vo vseom, daje v nocinnih progulkah!!!!