-Я - фотограф

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Ir4iik

 -Подписка по e-mail

 

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 18.09.2006
Записей: 112
Комментариев: 240
Написано: 370

Ir4iik

Ir4iik: Поповнення

24-10-2013 22:48 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
Які чудові новини, вітаю!:) нехай росте здоровеньким!

Дякую!!! Дітки це велика радість :) Звикаємо що нас тепер більше
Янатчук

Ir4iik: Поповнення

22-10-2013 10:58 (ссылка)   Удалить
Ірочка, вітаю вашу сім`ю!!!! Сил тобі! а синочок і доця приносять вам радість і будуть здорові! Ти молодчинка!
Танчік_із_Канади

Ir4iik: Поповнення

21-10-2013 21:12 (ссылка)   Удалить
Які чудові новини, вітаю!:) нехай росте здоровеньким!
Ir4iik

Ir4iik: USA

24-08-2013 02:36 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение Янатчук
цікава пригода :-)) мені Ліля розповідала :-)

Все збираюсь з силами описати перші місяці в США :) Ніби так всього багато але якось швидко звикли до всього :)
Ir4iik

Ir4iik: Хліб

24-08-2013 02:35 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение Янатчук
Ірчик, привіт! хлібчик те що потрібно! а тортики на новому місці печеш?

Тортики поки печу тільки для чоловіка та друзів. Ось сьогодні якраз готую тортик для донечки друзів, їй буде в неділю 4 рочки. А хлібчик вийшов те що потрібно :) насолоджуюсь!
Янатчук

Ir4iik: Макарони!

23-08-2013 09:54 (ссылка)   Удалить
вау, я думала такі штуки дома неможливо зробити :-) дякую за рецептик, тільки через рік побачила :-))
Янатчук

Ir4iik: USA

23-08-2013 09:52 (ссылка)   Удалить
цікава пригода :-)) мені Ліля розповідала :-)
Янатчук

Ir4iik: Хліб

23-08-2013 09:46 (ссылка)   Удалить
Ірчик, привіт! хлібчик те що потрібно! а тортики на новому місці печеш?
Ir4iik

Ir4iik: USA

26-07-2013 02:38 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение Stupindo
Нічого собі зміни! :)
Вітаю!


Дякуємо! Другий раз переїзжати вже набагато простіше :)
Stupindo

Ir4iik: USA

25-07-2013 21:21 (ссылка)   Удалить
Нічого собі зміни! :)
Вітаю!
Ir4iik

Ir4iik: Повернення! :)

25-07-2013 21:01 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение Stupindo
Welcome back! :

Дякую! Надіюсь тепер буду частіше писати
Ir4iik

Ir4iik: USA

25-07-2013 21:00 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
О, яка хороша новина. Вітаю!


Дякую! :) Тепер освоюємо нові землі :)
Танчік_із_Канади

Ir4iik: USA

25-07-2013 20:58 (ссылка)   Удалить
О, яка хороша новина. Вітаю!
Stupindo

Ir4iik: Повернення! :)

25-07-2013 20:03 (ссылка)   Удалить
Welcome back! :
waterlily

Ir4iik: Макарони!

01-09-2012 00:27 (ссылка)   Удалить
на вигляд очуменно смачне!
Ir4iik

Ir4iik: Нові творіння

14-08-2012 10:35 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение Танчік_із_Канади
В тебе і так гарно виходило, а далі все кращеі краще :)!


Дякую! :) А хочеться ще і ще краще :)
Танчік_із_Канади

Ir4iik: Нові творіння

13-08-2012 20:46 (ссылка)   Удалить
В тебе і так гарно виходило, а далі все кращеі краще :)!
Ir4iik

Ir4iik: Тортики. Частина 2

14-05-2012 20:02 (ссылка)   Удалить
Араби дуже люблять розкіш, дорогі авто ... але чому саме Фераррі їм так полюбилось незнаю. Можливо ще дається в знаки що поряд в Абу-Дабі є розважальний парк Фераррі Ворлд.
Stupindo

Ir4iik: Мечеть Шейха Зайєда в Абу-Дабі

26-04-2012 21:01 (ссылка)   Удалить
При тому що я не дуже шанувальник всяких архітектурних творінь, але тут навіть фотки мене дійсно вразили, вже хочеться потрапити туди вживу.

Що казати - схід завжди славився вмінням розкошувати :)
Танчік_із_Канади

Ir4iik: Тортики. Частина 2

23-04-2012 18:41 (ссылка)   Удалить
А чому в них так Ферарі популярні? :)
Ir4iik

Ir4iik: Валентинки

29-02-2012 23:19 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение Янатчук
Ірааа, ну і смакоту і красоту ти робиш! молодець!


Дякую! Чим більше роблю тим здається простіше все робити :)
Ir4iik

Ir4iik: Тортик застілля

29-02-2012 23:17 (ссылка)   Удалить
Приїзжай! Буде не тільки шматочок :) обіцяю!
waterlily

Ir4iik: Тортик застілля

29-02-2012 21:54 (ссылка)   Удалить
мені!!!!мені!шматочок!
Янатчук

Ir4iik: Соус з Авокадо

27-02-2012 19:35 (ссылка)   Удалить
завидую вам,у вас же цілий рік овочі-фрукти і вони смачні, а не такі як в нас помідори пластмасові. Фрукти то вже цілий рік є :-)
Янатчук

Ir4iik: Валентинки

27-02-2012 19:31 (ссылка)   Удалить
Ірааа, ну і смакоту і красоту ти робиш! молодець!
Янатчук

Ir4iik: Тортик застілля

27-02-2012 19:07 (ссылка)   Удалить
мням!
Ir4iik

Ir4iik: Без заголовка

08-02-2012 14:36 (ссылка)   Удалить
Исходное сообщение waterlily
класс.і не злякалась Анютка тварин!


Тваринки більше Ані боялись ніж вона їх і було чому :) Ми були зранку а ті хто був після обіду то кажуть що тваринки потомились вже, дітки намучали :)
Ir4iik

Ir4iik: Нові творіння

06-02-2012 21:17 (ссылка)   Удалить
Танчік_із_Канади , дякую! Можеш спробувати, дуже цікаво навіть з дітками щось поліпити, мастика вона ніби кольоровий пластилін :) і потім тортик для тата прикрасити :) а я поділюся всім що сама знаю :)
Танчік_із_Канади

Ir4iik: Нові творіння

06-02-2012 21:02 (ссылка)   Удалить
яка краса! мены не тільки спробувати хочеться. а й самій навчитись робити щось хоч приблизно подібне одразу хочеться :)
Ir4iik

Ir4iik: Porsche Panamera

06-02-2012 20:11 (ссылка)   Удалить
дякую! :)
Страницы: [1] 2 3 ..
.. 10
»