-Музыка

 -Я - фотограф

 -Подписка по e-mail

 

 -Поиск по дневнику

Поиск сообщений в Grausamer

 -Статистика

Статистика LiveInternet.ru: показано количество хитов и посетителей
Создан: 02.04.2007
Записей: 3539
Комментариев: 8538
Написано: 19681


ТОП-10 удивительных и необъяснимых фактов!

+ в цитатник

Cообщение скрыто для удобства комментирования.
Прочитать сообщение


MicheL1102   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 15:03 (ссылка)
Мій дорогенький! Де дівчатка? Закінчились? Чи то скінчились? Або скінчались? Щось мене несе.... То в тебе є вони? Даси іще? Чекаю,дорогенький, вельми вдячна.
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 15:08 (ссылка)
MicheL1102, дівчатка є. настрою постить щось не дуже
Ответить С цитатой В цитатник
MicheL1102   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 15:30 (ссылка)
Grausamer, Що таке? Весна не діє? Ти сумуєш? Чи то вона на тебе сумно діє?
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 15:30 (ссылка)
MicheL1102, робота так впливає
Ответить С цитатой В цитатник
MicheL1102   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 15:42 (ссылка)
Grausamer, Що, дурна робота? А в мене он ніякої... На декий час... Скоріше б вже знайшлась! А може спробувать самій? Шукать замовлення, робити... То дуже гарно мало бути... Ууууу, не знаю я, боюся...
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 15:45 (ссылка)
MicheL1102, а ти спробуй.
Ответить С цитатой В цитатник
MicheL1102   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 15:55 (ссылка)
Grausamer, Ти розумієш, маленькі брати - нема сенсу, великі - треба люди ще. А я боюся обіцяти їм гроші - мало що бува... А сам на сам теж неможливо... То мабудь, в мене ніхто не вірить, я сама в себе не вірю... ну, ледь-ледь... Тому й не знаю, що ж робити... Життя в калюжу носом, немов маленьке цуценя, та ніби просто натякає, щоб я зробила все сама.. А я боюся. Це є важливо. Потрібно дещо прикупити, а грошей ниць. Потрібнаі дві, або хоча б одна людина,тоді вже можна й починать. Але її нема, того нема, і другого нема і я боюся...Ох, то що ж робити...
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 15:58 (ссылка)
MicheL1102, що ти можеш робить?
Ответить С цитатой В цитатник
Lanlana   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 16:04 (ссылка)
Grausamer, интересно...спасибо!
Loreleya
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 16:05 (ссылка)
Ответить С цитатой В цитатник
Lanlana   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 16:47 (ссылка)
Grausamer, я так тоже говорю издевательстки) Ты из Украины ??)))
Loreleya
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 16:53 (ссылка)
Милана_Александровна, у мене, здається, вказано, звідки я;)UKRAINE))))
Ответить С цитатой В цитатник
Lanlana   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 16:59 (ссылка)
Grausamer, це чудово ;) я теж))
Loreleya
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 17:00 (ссылка)
Милана_Александровна, Я З САМОГО ПОЧАТКУ ЗНАВ;)
Ответить С цитатой В цитатник
Lanlana   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 17:12 (ссылка)
Grausamer, це я такая неуважна((
Loreleya
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 17:14 (ссылка)
Ответить С цитатой В цитатник
Lanlana   обратиться по имени Вторник, 17 Марта 2009 г. 19:01 (ссылка)
Grausamer, но я постараюсь исправиться ;)
Loreleya
Ответить С цитатой В цитатник
MicheL1102   обратиться по имени Среда, 18 Марта 2009 г. 03:11 (ссылка)

Ответ на комментарий Grausamer

Исходное сообщение Grausamer
MicheL1102, що ти можеш робить?


Не зрозуміла. Про що то йдеться? Про що питав? Що на увазі мав?
Ответить С цитатой В цитатник
Grausamer   обратиться по имени Среда, 18 Марта 2009 г. 10:23 (ссылка)
MicheL1102, робота))) що ти можеш самостійно запропонувать?
Ответить С цитатой В цитатник
MicheL1102   обратиться по имени Среда, 18 Марта 2009 г. 12:37 (ссылка)
Grausamer, в першу чергу - анімація. Класична (на папері) і флеш-анімація. Дизайн, переважно інет, не поліграфія, не інтер*єр. Ще можу вести переговори та шукати замовлення, організовувати роботу художників, дизайнерів, аніматорів і, мабудь, програмерів)) Є досвід такої роботи як в офісі, так і віддалено. Що ж іще? Ще багато чого можу, але те чи не хочу, чи не стосується справи. Мабудь ще щось можу, але зараз і не пригадала. Можеш спитати мене про щось. Відповідатиму, як завжди, щиро, або зовсім мовчатиму. Хочеш про щось запитати?
Ответить С цитатой В цитатник
Комментировать К дневнику Страницы: [1] [Новые]
 

Добавить комментарий:
Текст комментария: смайлики

Проверка орфографии: (найти ошибки)

Прикрепить картинку:

 Переводить URL в ссылку
 Подписаться на комментарии
 Подписать картинку