Понедельник, 21 Августа 2006 г. 14:00
+ в цитатник
Dažreiz man ir tāda sajūta, ka esmu svešinieks šajos dzīves svētkos... Tāpat ir šobrīd, jo manai bijušai grupas biedrenei pēc divām nedeļām būs kāzas... Tur laikam es būtu vienīgais, kas nestrādā, un tādeļ būs kaut kā neērti...
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-